جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۱۱Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه انصارالله یمن امروز (پنجشنبه) تهدید کرد، در واکنش به عدم حل وفصل پرونده بشردوستانه از سوی عربستان در مذاکرات دوجانبه، به تشدید تنش نظامی بازخواهد گشت و حملات خود به تأسیسات اقتصادی در عربستان سعودی را از سر می گیرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها، پروژه خط ریلی میانه - بستان آباد - خاوران ارزشی نزدیک به 20 هزار میلیارد تومان دارد و می تواند به کاهش چهار ساعته زمان سفر از تبریز به سمت تهران منجر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر از ممنوع شدن صید ماهی حلوا سفید در زیستگاه های آبزیان استان در خلیج فارس خبر داد و گفت: با توجه به فصل تخم ریزی این آبزی و کمک به حفظ ذخایر آن صید ماهی حلوا سفید تا اواخر تیر ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰    
معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر از ممنوعیت صید ماهی حلوا سفید به مدت 45 روز خبر داد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۵۶    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک میلیون و 814 هزار و 400 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر غرب استان هرمزگان تخلیه و بارگیری شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: نخستین مرکز مکانیزاسیون مدیریت برنامه ریزی عملیات بندری در بوشهر مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بعد از ظهر چهار شنبه در این آئین اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از سال 82 تا کنون، 26 پایانه بندری اعم از پایانه های کانتینری، جنرال کارگو و غلات به بخش خصوصی واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در یک سال گذشته در مجموع 6 میلیون و 400 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد که در مقایسه با سال ماقبل آن سه درصد رشد نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد کیش از برقراری پرواز کیش به دبی پس از سه سال توقف خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد کیش از برقراری پرواز کیش به دبی پس از سه سال توقف خبر داد و گفت: این پرواز امروز همزمان با ولادت امام رضا (ع) انجام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-هرمزگان: سروان مهرداد رامش جان با اشاره به کمبود شدید نیروی انسانی و تجهیزات در این یگان در کنار گستردگی نوار ساحلی هرمزگان، برخورداری این استان از بزرگترین ناوگان صیادی کشور، بیشترین صیاد و بنادر صیادی در سطح کشور ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
علی دهقانی در گفت وگو با میزان در موضوع تسریع در خروج نهاده های دامی و سایر کالا های اساسی از انبار های بندر امام خمینی (ره) گفت: بخشی از کالا های وارد شده به بنادر استان به دلیل برخی مسائل اداری با مشکل ترخیص روبرو هستند که جهت جلوگیری از فساد این کالا ها و ورود خسارت به بیت المال و ضرورت احقاق ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در مناطق دریایی هرمزگان در ساعت بعدازظهر امروز و شب افزایش سرعت باد پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر و شب در محدوده تنگه هرمز و بنادر غربی استان افزایش سرعت باد جنوب غربی - شمال غربی سبب مواج شدن دریا می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: حجم ترانزیت کالاهای نفتی و غیرنفتی (که عمده آن محموله خودرو بوده است) به 68 هزار 44 تن رسید که نشانگر رشد 75 درصدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: طی 2 ماه گذشته بیش از 1 میلیون و 800 هزار تن کالا در بنادر غرب استان تخلیه و بارگیری شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۳    
تین نیوز بندر هوشمند ، بندری است که از اتوماسیون و فناوری های نوآورانه از جمله هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا، بیگ دیتا و بلاکچین استفاده می کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در بعدازظهر و شب در محدوده تنگه هرمز و جزیره کیش و بنادر غربی استان افزایش سرعت باد جنوب غربی، شمال غربی سبب مواج شدن دریا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش کشورمان پس از ثبت رکورد افتخارآمیز هشت ماه دریانوردی دور دنیا، به کشور بازگشت. اما این موفقیت، جز با فداکاری دریانوردان به دست نمی آمد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش از برقراری مجدد پرواز کیش به دبی روز های دوشنبه و پنجشنبه هر هفته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: فرآیند صادرات از بندر بوشهر با تداوم نشست های هم اندیشی با حضور دستگاه های ذیربط تسهیل و تسریع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز نهاد ریاست جمهوری گفت: وجود گمرکات و بنادر متعدد در ترخیص کالاها بر موضوع گستردگی قاچاق در کشور دامن زده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفت: تا کنون 11 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی جذب شده است و بیش از همین میزان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در بنادر کشور در دست اجرا داریم. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی اکبر صفایی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی یکی از معاونت های وزارت راه و شهرسازی است که وظایفی تعیین شده در حوزه دریایی و بندری دارد، افزود: این سازمان دو وظیفه مشخص دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برگزاری 2 دوره آموزش و ارزیابی جذب نخبگان در سازمان های اجرایی کشور گفت: مجوز جذب 45 نیروی متخصص برای بنادر جنوبی کشور نهایی شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: عملکرد ترانزیت دریای خزر با ظرفیتی که وجود دارد فاصله زیادی دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه، مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پرواز کیش به دبی راه اندازی شد و اولین پرواز نیز به مناسبت ولادت امام رضا(ع) انجام می شود. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه سیری به دلیل نجات جان سرنشینان لنج باری قدردانی کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک سرمایه گذار و فعال بخش خصوصی در حوزه دریایی و بندری با اشاره به اینکه بنادر کشور با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی می توانند پیشرفت کنند، گفت: کشور ما با توجه به ظرفیت های دریایی و بندری به شدت نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه حمل ونقل دریایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با کمبود 4000 دریانورد مواجه هستیم و باید بتوانیم در این زمینه نیاز خود را با تربیت نیروی انسانی متخصص، برطرف کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی حامل گندم به مجموع تناژ 71 هزار و 500 تن در اسکله 14 بندر شهید رجایی پهلودهی و کار تخلیه آن آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از پهلوگیری موتور لنج 1500 تنی برای اولین بار در بندر جاسک خبر داد و گفت: با پهلوگیری این شناور خط تجاری این بندر به کشورهای آفریقای جنوبی آغاز شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یکی از کاربران فضای مجازی در توئیتی خود نوشت: اتفاق خوب در حوزه صادرات اینکه هر هفته از بنادر انزلی و امیرآباد 2 تا 3 بار حمل ونقل کانتینری منظم به کشورهای سی آی اس نظیر روسیه و قزاقستان منتقل میشه و این یعنی حجم بیشتری از تولید داخل رو میتونیم سریعتر و بهتر صادر کنیم درستش همینه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر بنادر و دریانوردی عسلویه از اصلاح فرآیند مرتبط با خدمات دریایی ورود و خروج شناورها در بنادر و پایانه های منطقه عسلویه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در برنامه صف اول از توسعه اقتصاد دریا محور و ناوگان دریایی به عنوان دو سیاست و برنامه اصلی این سازمان یاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، زیرساخت های بنادر و اسکله های صیادی استان بوشهر تقویت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز - محمد علاف پور : مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به افزایش 100 درصدی موجودی انبار کالاها در بندر امام خمینی (ره) گفت: طی 2 ماه نخست سال جاری معادل یک میلیون و 903 هزار و 312 تن از 31 فروند کشتی حامل کالای اساسی در این بندر تخلیه شد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵    
اتفاق خوب علی فرحزادی: اتفاق خوب در حوزه صادرات این که هر هفته از بنادر انزلی و امیرآباد 2 تا 3 بار حمل ونقل کانتینری منظم به کشورهای سی آی اس نظیر روسیه و قزاقستان منتقل میشه و این یعنی حجم بیشتری از تولید داخل رو می تونیم سریع تر و بهتر صادر کنیم ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر از برقراری سفرهای منظم دریایی هفتگی برای حمل بار به مقصد روسیه خبر داد و افزود: این اتفاق موجب حذف انباشت و رسوب کالا در بنادر شمال کشور شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ارزآوری صادرات کالا از گمرک و بندر های آبادان، اروندکنار و چوئبده افزایش 79 درصدی را نشان می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه سازمان غذا و دارو اعلام کرده بود که مصرف محموله گندم وارداتی از روسیه باید پس از آزمایش نهایی انجام شود،گفت: برای جلوگیری از دپو گندم در بنادر مقرر شده بود این محموله ها جدا از سایر گندم های سالم نگهداری شوند تا آزمایشات بر روی آن انجام گیرد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۲    
پاکستان از اولین کشتی برای حمل مستقیم کانتینر بین بنادر سنت پترزبورگ روسیه و کراچی استقبال کرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی گندم به مجموع تناژ 71 هزار و 500 تن در اسکله 14 بندر شهید رجایی پهلودهی و کار تخلیه آن آغاز شده است.
با هدف افزایش ظرفیت های دریایی و بندری در حوزه نفتی به منظور افزایش بهره وری و توسعه ایمنی عملیات دریایی و بندری و با حضور مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی و معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، تفاهم نامه همکاری به امضا رسید .
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سلمان محمدی به عنوان رئیس گروه مراکز بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر منصوب شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در توئیتی به بازدید نظارتی اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون از بنادر شهید رجایی و شهید باهنر بندرعباس،اشاره کرد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۵    
تعداد بازدید: 32 در راستای استاندارد سازی سازه قفس های دریایی، اولین جلسه کارگروه استاندارد سازی و تدوین استاندارد ملی قفس در سال جاری با حضور  معاون   وزیر و رییس سازمان شیلات ایران، معاون توسعه آبزی پروری ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز فناوری اطلاعات وزارت جهادکشاورزی و دفتر فناوری اطلاعات و معاونت صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران از سامانه صدور مجوز پروانه صید از در گاه سامانه سماک رونمایی کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
علیپور به ظرفیت قابل توجه توسعه روابط دو جانبه ایران و عمان اشاره کرد و توضیح داد: عمان در حال حاضر به دنبال فعال کردن یکی از بنادر خود به عنوان هاب انرژی منطقه است که با راه اندازی آن قطعا امکان استفاده از این منبع برای ایرانی ها به وجود خواهد آمد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در مقطعی که توافق سرمایه گذاری شرکت هیمکو در بندر شهید رجایی با سازمان بنادر و دریانوردی منعقد شد، با توجه به سند چشم انداز صنعت فولاد کشور و میزان صادرات و وارداتی که برای این حوزه پیش بینی شده بود، لازم بود تا در این زمینه ظرفیت موردنیاز در بنادر کشور فراهم شود ...