چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۵۱Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد سازندگی»

ستاد اقامه نماز   ۴ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز سازمان تعاون روستایی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حجت الاسلام نجفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد سازندگی استان، رنجبران مدیر سازمان تعاون روستایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد سازندگی سپاه گفت: جامعه نیازمند خدمات تخصصی بوده و گروه های جهادی در کشور نیز به سمت ارائه خدمات تخصصی رفته اند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جهاد سازندگی مسئول پشتیبانی و مهندسی رزمی جنگ بود و آنچه تیپ 57 مهندسی رزمی جهاد سازندگی آذربایجان شرقی در طراحی پل خیبر انجام داد، یک افتخار برای جهاد سازندگی و آذربایجان شرقی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۳    
نیازی با تأکید بر این که رزمندگان ژاندارمری و جهاد سازندگی خدمات بسیار شایسته ای را در دفاع مقدس انجام دادند؛ اما مظلوم واقع شدند، گفت: بعد از دوران دفاع مقدس به دلیل تغییرات ساختاری، به نوعی می توان گفت این نهاد ها در حاشیه قرار گرفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با همراهی سرهنگ پاسدار سلامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مازندران امروز از محمدصادق باقرزاده نیم چاهی از فرماندهان جهاد سازندگی در دفاع مقدس و رفعتی آلاشتی جانباز و ایثارگر دفاع مقدس دیدار و از مجاهدت هایشان تجلیل به عمل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جهاد سازندگی گفت: برای بازگشت افراد به روستا تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 500میلیون تومان به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۱    
سرهنگ پاسدار سلامی با بیان اینکه جهاد در دفاع مقدس از ارکان جنگ بود، گفت: بسیاری از پیروزی های دفاع مقدس مرهون مجاهدت رزمندگان جهاد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۷    
در آستانه 15 مهر روز روستا و عشایر نشست خبری با حضور سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و منطق محروم کشور و دبیر شورایعالی جهاد سازندگی برای اعلام برنامه های برپایی نمایشگاه امروز 9 مهرماه برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۴    
همزمان با هفته دفاع مقدس آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی با حضور استاندار، فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام ، مسئولین کشوری و استانی برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در آیینی و با حضور دبیر قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی کشور از صدا وسیمای خراسان جنوبی تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران که با حضور سردار حزنی مشاور فرمانده کل و دبیرقرارگاه مرکزی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی، عمرانی، امنیت غذایی، اشتغال زایی، 4800 برنامه اجتماعی و واگذاری 481 سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری با حضور سرتیپ پاسدار سیدضیاءالدین حزنی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: از طرح هایی که سبب ماندگاری روستاییان می شود حمایت خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹    
آئین بهره برداری از 524 طرح عمرانی، اشتغالزایی و امنیت غذایی به همراه 4 هزار و 800 برنامه اجتماعی در استان خراسان جنوبی شامل اهدای جهیزیه، بسته معیشتی و نوشت افزار با حضور معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زیرساخت امنیت غذایی و مسائل فرهنگی از اولویت ها و اقدامات قرارگاه محرومیت زدایی است و تامین جهیزیه با هدف ترویج ازدواج آسان به طور جدی دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۷    
با اینکه بیش از 44 سال از انقلاب می گذرد نسل جوان معتقد است تفکر جهادی همانند سنگر سازان بی سنگر جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات درکشور باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 524 طرح عمرانی، اشتغالزایی و امنیت غذایی به همراه چهار هزار و 800 برنامه اجتماعی شامل اهدای جهیزیه، بسته معیشتی و نوشت افزار با حضور معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران و استاندار خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان خوزستان گفت: کتاب پیک سحر روایت زندگی مرد انسان سازی است که از انسان های بزرگی الگو گرفته بود و خود الگوساز نوجوانان و جوانان بسیاری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
آیین اتمام و بهره برداری از 524 طرح محرومیت زدایی قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه در بیرجند برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - در آئینی از طرح لایروبی کیلومتر 40 رودخانه حله در حوزه شهرستان گناوه با حضور دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه بهره برداری شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رویداد توان به همت شورای عالی جهاد سازندگی و با مشارکت سازمان ها و نهاد های متولی در حوزه محرومیت زدایی در آستانه سفر رئیس جمهور به استان فارس برگزار می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دیروز در سنگر دفاع مقدس و پشتیبانی جنگ خدمت کردیم و امروز رسالت تامین غذای کشور و رفع مشکل تولیدکننده با همان روحیه جهادی سرلوحه تکالیف ما است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رزمندگان و پیشکسوتان جهاد سازندگی در دفاع مقدس در همایش سنگر سازان بی سنگر استان سمنان گردهم آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۴    
جهادگران جهاد سازندگی در دو جبهه سازندگی و محرومیت زدایی نقش بسزایی در رفع محرومیت از مناطق محروم و مهندسی و پشتیبانی در دفاع مقدس ایفا کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای جهاد سازندگی با حضور ایثارگران، خانواده های شهدا، مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان فریدونشهر در مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: جهاد سازندگی در دفاع مقدس نقش بی بدیل داشته است و حماسه دفاع مقدس باید به خوبی شناسانده شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۴    
همدان-مدیر جهاد سازندگی حوزه نرجس خاتون همدان از برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی برای ارائه و فروش محصولات بانوان کارآفرین طی هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور استمرار روحیه حاکم بر دوران دفاع مقدس را عامل اصلی پیروزی و پیشرفت در عرصه های مختلف دانست و گفت: دم مسیحایی امام راحل و روحیه ایمان و مقاومت و ایستادگی ملت ایران مهمترین عامل پیروزی در جنگ تحمیلی با دشمن تا دندان مسلح بود و امروز هم با همان روحیه می توان در عرصه های مختلف از جمله ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جهاد سازندگی با استفاده از تجارب دفاع مقدس به آبادانی روستاها پرداخت و با همین روحیه جهادی توانستیم علیرغم خشک سالی، افزایش دما، تگرگ و سیل ،700 هزار تن گندم در استان تولید کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۴    
یادواره شهدای جهاد سازندگی و گردهمایی سنگرسازان بی سنگر استان گیلان در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار می شود.
در این فیلم که اسفند سال 1360 در آستانه عملیات فتح المبین؛ در منطقه عمومی غرب رودخانه کرخه ضبط شده؛ محسن رضایی فرمانده وقت سپاه در جمع نمازگزاران تیپ 8 نجف اشرف و نیروهای جهاد سازندگی نجف آباد صحبت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: دفاع مقدس یک نقطه برجسته در تاریخ جمهوری اسلامی است که رزمندگان جهاد سازندگی نقش بی بدیلی در انجام آن ایفا کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شهید حسین درگویی متولد ششم شهریور 1337 در شهرستان دشتی از توابع استان بوشهر است. او از کارمندان جهاد سازندگی بود که به عنوان راننده لودر در جبهه جنوب به ساخت سنگر برای رزمندگان مشغول بود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حمیدیه به همراه سردار معین پورمسئول قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان از نمایشگاه هفته دفاع مقدس بازدید کردند.
امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و دبیر شورای عالی جهاد سازندگی، امور عشایر و توسعه روستایی، از مدیرعامل صندوق با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آورد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۰۷    
بخش نخست گفت وگو با حجت ترشیزی مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در خصوص روند تشکیل و شرح فعالیت جهاد سازندگی از ابتدای دوران دفاع مقدس را در این بخش مشاهده می کنید.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱    
یادواره شهدای جهاد سازندگی استان بوشهر ظهر شنبه با حضور استاندار بوشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۹    
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: نقش رزمندگان جهاد سازندگی که از آنها به عنوان سنگر سازان بی سنگر یاد می شود در پیروزی های دوران دفاع مقدس برجسته و تعیین کننده بود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم کیهانی از یادگاران و پیشکسوتان مجموعه روایت فتح و برنامه های تلویزیونی جهاد سازندگی بر اثر بیماری درگذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با حضور سردار حزنی، معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی 95 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت چهارمحال و بختیاری اهدا شد.
ابراهیم کیهانی در 77 سالگی، شب گذشته بر اثر بیماری در بیمارستان درگذشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا - معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه (کوثر) گفت: در کنار تامین امنیت و دفاع از نظام جمهوری اسلامی، محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم از مسئولیت ها و ماموریت های ویژه سپاه و بسیج است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: کمک به کاهش فقر و حل مشکلات مردم در مناطق صعب العبور و محروم از مأموریت های اصلی قرارگاه محرومیت زدایی سپاه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: 85 درصد پروژه هایی از طرف قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در سطح کشور اجرا می شود، کوچک، زودبازده، عام المنفعه و فاقد هرگونه پیچیدگی فنی و مهندسی هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قائدعبدی با بیان اینکه از هر فرصتی برای جهاد تبیین استفاده می کنیم، گفت: فعالیت های مختلفی در زمینه های هنری و تولید کتاب و بازآفرینی مستند در جهاد برای معرفی خدمات دوران دفاع مقدس این مجموعه شروع شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمدرضا قائدعبدی امروز (سه شنبه) در نشست خبری درباره هفته دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که نقش جهاد سازندگی در جنگ کمتر از نیروهای نظامی نبوده و نیست ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۲    
رکنا: جهاد سازندگی در سال 1358 توسط تعدادی از جوانان بندر امامی در این شهر تشکیل شد تا به رفع محرومیت از روستا های منطقه کمک نماید که با شروع جنگ تحمیلی، ماموریت تازه ای به این ارگان محول شد. ولی امروزه به جز خاطراتی در اذهان عمومی، هیچ سندی از فعالیت این ارگان انقلابی در دسترس نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حسین آبادی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ضمن اعلام این خبر افزود: پویش همه حاضر برای کمک به دانش آموزان کم برخوردار در آستانه سال تحصیلی جدید و با همکاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور (دبیرخانه شورای عالی جهاد سازندگی ) راه اندازی شده است
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مردمان خطّه "کاوَرد" هربار که نام جهاد و جهادسازندگی را می شنوند تنها یک نام به ذهن شان خطور می کند و آن کسی نیست جز شهید "سیدعلی اصغر تاج الدین"... جهادگری که مهندس بود و آموزگار.
جانشین قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه از آمادگی این قرارگاه در تسریع طرح نهضت ملی مسکن استان خبر داد.