دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۱:۲۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله»

خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های لبنان به موضوعات مختلفی پرداختند که تحولات قدس اشغالی و آمادگی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی، مهمترین سوژه های خبری این رسانه ها است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رهبران حزب الله لبنان و جنبش حماس نشست مشترکی را در دفتر حماس در اردوگاه الجلیل در بعلبک برگزار کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون موفق نشده اند بنرها و پرچم های فلسطین ، لبنان و حزب الله را از فراز دکل های جاسوسی ، برج های دیده بانی و دیوارهای سیمانی پوشیده از سیم خاردار در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان که توسط شهروندان لبنانی دیروز نصب شده اند، بردارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی با انتقاد از عملکرد بنیامین نتانیاهو به ویژه در شرایط کنونی گفت: اگر وضعیت اسرائیل در برابر حماس اینگونه است، در مقابل ایران و حزب الله چگونه خواهد بود؟
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴    
جنوب نیوز: پرچم ایران در دست فرزندان حزب الله هم اکنون در مرز لبنان و فلسطین اشغالی.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رهبر حزب "اسرائیل بیتنا" و وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به شدت از سیاست نتانیاهو در حمله به نوار غزه انتقاد و به ضعف این رژیم در برابر مقاومت فلسطین اذعان کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
پرچم ایران در دست فرزندان حزب الله هم اکنون در مرز لبنان و فلسطین اشغالی.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲    
پرچم ایران در دست فرزندان حزب الله هم اکنون در مرز لبنان و فلسطین اشغالی.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس، فعالان عراقی شامگاه شنبه در شبکه های اجتماعی کمپینی را با هشتگ سربازان از بغداد تا قدس راه انداختند. ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴    
دبیرکل حزب الله لبنان: من از جمله کسانی هستم که به قدرت نسل حاضر اعتقاد دارند و و ان شاء الله این نسل وارد فلسطین خواهد شد، در قدس نماز برپا خواهد کرد و دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن ضمن انتقاد شدید از عملکرد نتانیاهو اظهار داشت، اگر وضعیت اسرائیل در برابر حماس به این صورت است، شرایط آن مقابل ایران و حزب الله چگونه خواهد بود؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پرچم ایران را در دست فرزندان حزب الله در مرز لبنان و فلسطین اشغالی مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۶    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: اسرائیل مرتکب غلط بسیار بزرگی شد! با شهادت شهید محمد طحان اولین شهید لبنانی و غیر فلسطینی انتفاضه که از اعضای حزب الله نیز بوده، عملا جبهه جدیدی به روی صهیونیست ها باز خواهد شد. ...
598   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی حمله موشکی حزب الله 40 پرواز به فرودگاه بن گورین لغو شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از اقدام اتریش در "تروریستی" خواندن شاخه های نظامی و سیاسی حزب الله لبنان استقبال کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران –ایرنا- معاون دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر پیوند ارکان محور مقاومت در منطقه تاکید کرد که معادله جدیدی در فلسطین در حال تبلور و شکل گیری است و همه ملت های منطقه و جهان حامی و دوستدار مقاومت و در صف واحدی برای پاسداری از فلسطین هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
الیزابت بلید با اشاره به اوضاع نامناسب اقتصادی لبنان در اسپوتنیک نوشته است: محمد کلیت، فعال سیاسی و روزنامه نگار ساکن بیروت که اوضاع را از نزدیک رصد می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۰    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد این جنبش همواره در کنار مقاومت بوده و از جهاد ملت فلسطین و آزادسازی قدس حمایت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت پیشبرد امور در لبنان از جامعه جهانی خواست تا جنایات رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان و نوار غزه را محکوم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی گزارش داد که هیأتی به ریاست معاون دبیر کل جنبش حزب الله لبنان به منظور تأکید بر یکپارچگی گروه های مقاومت با سران حماس و جنبش جهاداسلامی فلسطین دیدار کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با معاون دبیرکل حزب الله لبنان و هیات همراه وی درباره آخرین تحولات فلسطین رایزنی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد، آنچه اکنون در صحنه فلسطین جریان دارد، مراسم دفن عادی سازی روابط با دشمن اشغالگر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۳:۳۰    
شهرک صهیونیست نشین متولا از ترس پاسخ احتمالی حزب الله به شهادت محمد طحان جوان لبنانی از سکنه خالی شده و نظامیان صهیونیست در این شهرک مستقر شده اند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۱    
عبدالباری عطوان تحلیلگر سرشناس جهان عرب معتقد است مقاومت جنگ را به عمق رژیم اسرائیل انتقال داده است و امور به سرعت به سود محور مقاومت پیش می رود. حالا مقاومت در حال صعود است رژیم صهیونیستی به سرعت در سراشیبی سقوط حرکت می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شماره ی دویست و هشتاد و هشتم هفته نامه ی خط حزب الله با عنوان دست های پُر مقاومت منتشر شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مطالعه آنچه در قرن بیستم میلادی بر منطقه غرب آسیا رفته، دل هر انسانی را به درد می آورد. سلسله خرابی ها، ویرانی ها، قتل و غارت و ناامنی، تهاجم و دخالت نیروهای فرامنطقه ای، قحطی گسترده و نسل کشی که در بیش از 30 کشور منطقه غرب آسیا به وقوع پیوسته، معلول مجموعه ای از عوامل است که در رأس آن ها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اتریش امروز (جمعه) شاخه های سیاسی و نظامی حزب الله را ممنوع الفعالیت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
یکی از فرماندهان جنبش النجباء عراق با اشاره به ناتوانی رژیم صهیونیستی در برابر موشک های مقاومت فلسطین گفت: اسرائیل ناتوان از گشودن جبهه با حزب الله و ناتوان از واکنش است و اگر جسارت واکنش به خود بدهد با پاسخی همه جانبه روبرو خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دو منبع نزدیک به حزب الله لبنان این مساله را تکذیب کردند که حزب الله ارتباطی با شلیک سه موشک از جنوب لبنان به اراضی اشغالی داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – کتائب حزب الله عراق بامداد جمعه اعلام کرد، تجربه فلسطین نشان داد که مقاومت گزینه ای کارساز برای مقابله با دشمن است.
خبرگزاری فارس: دیلی استار لبنان مدعی شلیک چهار راکت از جنوب لبنان به فلسطین اشغالی شد، اما برخی منابع دیگر شمار راکت های شلیک شده را سه فروند اعلام کردند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۵    
برخی منابع مدعی شدند حملات موشکی از جنوب لبنان آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی با اعتراف به صحت سخنان سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله تصریح کرد که سالها پیش، وی اسرائیل را به خانه عنکبوت تشبیه کرده بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۱    
در این گزارش می توانید توضیحات سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درباره چگونگی تامین موشک های کورنت را مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۵    
یکی از فرماندهان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی اعلام کرد به دلیل ترس از ایران و حزب الله جنگ را ادامه خواهند داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۱    
لبنانی ها به دعوت حزب الله با پخش گلبانگ تکبیر از مساجد بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی اخیر خود به مناسبت روز جهانی قدس از قدرتمندی بیش از پیش محور مقاومت و شکست محور آمریکایی - صهیونیستی سخن گفت که باید دلایل این امر را در تحولات درونی محور مقاومت و تغییر معادلات منطقه ای و بین المللی بویژه در سالهای اخیر جستجو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- جنبش حزب الله لبنان چهارشنبه شب از همه مسلمانان خواست برای حمایت از فلسطین الله اکبر سر دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور اطلاعیه ای از همگان خواست با حضور در فراز بام ها یا از گلدسته مساجد بانگ تکبیر برای حمایت از فلسطین سر دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق در گفتگو با خبرنگار تسنیم تاکید کرد که مقاومت آماده مقابله گسترده با رژیم اشغالگر صهیونیستی و حامیان آن در منطقه بوده و این امر از مبانی مقاومت اسلامی است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گنبد آهنین تا کنون بیش از 2500 راکت را منهدم کرده است که این هزینه ای بالغ بر 100 میلیون دلار به همراه داشته است. با توجه به این که حزب الله لبنان بیش از 100 هزار موشک در اختیار دارد، در صورت حمله گسترده به اسرائیل، هزینه های پدافندی آن سر به فلک خواهد کشید. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
آصفری بیان کرد: شرایط امروز منطقه و حضور قدرتمند جبهه مقاومت برای دفاع از مظلومین نشان از افول قدرت آمریکا و روند فرو پاشی استکبار جهانی و حامیان آنها دارد و امروز آمریکا علاوه بر اینکه قدرت و جایگاه خود را در عرصه بین المللی از دست داده در مقابل جبهه مقاومت و نیروهای حزب الله دچار سردرگمی شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد که دستاوردهای امروز نیروی قدس سپاه نتایج اقدامات حاج قاسم است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اعلام کرد، قدرت مقاومت در فلسطین بسیار بالاست، بیشتر از آنچه رژیم صهیونیستی تصور می کند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت، قدرت مقاومت فلسطین بسیار بیشتر از حد تصور دشمنان است و اینها نتیجه تلاش های شهید سلیمانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت با اشاره به حمله گسترده دیشب گروه های مقاومت به تل آویو و غافلگیر شدن ساکنان فلسطین اشغالی، نوشت آنچه مایه نگرانی است، این است اتفاقی که دیشب رخ داد تنها یک دهم قدرت حزب الله بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با وجود همه حمایت های غرب و پشتیبانی تمام عیار صهیونیست ها از فالانژها، این جریان محو شده و دیگر در سپهر سیاسی لبنان جایگاهی ندارد؛ در حالیکه، حزب الله علی رغم همه ضدیت های جبهه حامیان نژادپرستان اشغالگر فلسطین، روز به روز نقش تعیین کننده تری دارد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت، راکت هایی که امروز از فلسطین پرتاب شدند، امید و آرزوهای فرمانده شهید قاسم سلیمانی، حاج عماد مغنیه و سید مصطفی بدرالدین را در خود داشتند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با موشک باران تل آویو ، هیجانی نشویم. این یک بازی سیاسی است که با پوشش نظامی و امنیتی اهدافی چند وجهی را دنبال می کند. ساده اندیشی است که باور کنیم به اسرائیل با این حجم عملیات نظامی ضربه ای اساسی وارد شود ...