سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۲۲:۲۵Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب الله»

روز پلاس   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با معرفی قطعنامه ای از کشورهای اروپایی خواسته اند تمام حزب الله را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش حزب الله و أمل لبنان روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کردند، تسریع در تشکیل کابینه دولت برای رسیدگی فوری به مشکلات معیشتی مردم لبنان لازم و ضروری است.
رهبران جنبشهای حزب الله و امل تأکید کردند که باید با تسریع در تشکیل کابینه، مانع از فروپاشی لبنان شد.
سینما خانه   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد در لبنان اکران خواهد شد. اکران فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع که توسط مدرسه اندیشه و هنر (ماه) تولید شده است با کمک مرکز رسالات وابسته به حزب الله لبنان و با هدایت های رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در بیروت آغاز ...
یک وب سایت صهیونیستی مدعی شد، یگان محرمانه (تروریستی) این رژیم با عنوان اشباح که با هدف ترور مبارزان حزب الله در هنگام جنگ تأسیس شده روند عضوگیری را آغاز کرده است.
بنا به افشای یک رسانه صهیونیست، ارتش این رژیم برای مقابله با قابلیت نظامی جنبش حزب الله لبنان به ایجاد یک واحد سری ویژه روی آورده است.
یک کارشناس برجسته لبنانی 5 سوال اصلی درباره چرایی انتخاب نجیب میقاتی به عنوان مامور تشکیل دولت در لبنان مطرح کرد.
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر مکلف لبنان اعلام کرد به دنبال تشکیل یک کابینه فنی است و از حد و حدود ارتباط گرفتن با ایران و حزب الله با خبر است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آخرین تحولات سیاسی در لبنان برای تشکیل کابینه با دکتر سید هادی سید افقهی، کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از توافق رئیس جمهور و نخست وزیر مکلف جدید لبنان برای تشکیل سریع دولت خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات از فضای رایزنی های پارلمانی لبنان حاکی از شانس بالای نجیب میقاتی برای نامزدی نخست وزیری آینده این کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه ما معتقدیم جبهه مقاومت مسیر غدیر را تا ظهور ادامه می دهد، گفت: در آستانه عید غدیر، از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با حضور نماینده ایشان تقدیر و نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران به سید مقاومت اهدا می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بحران سیاسی و اقتصادی لبنان جامعه بین الملل را بر آن داشته تا سیاسیون این کشور را به تشکیل دولتی متعهد به توسعه و بازسازی ترغیب کنند؛ اتفاقی که به نظر می رسد امروز و با بررسی نجیب میقاتی رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد، گفت: امروز لبنان و حزب الله در مقابل صهیونیست ها مقتدر و قدرتمند ایستاده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان اعلام کرد، آنچه مقاومت در 2006 انجام داد در راستای زوال و نابودی رژیم صهیونیستی بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۱    
روزنامه فرامنطقه ای العربی الجدید روز یک شنبه 25 ژوئیه گزارشی را به نقل از منابع ویژه مصری منتشر کرد که گویای تحول جدی در رویکرد منطقه ای قاهره است. بنابر این گزارش، مسئولان پرونده لبنان در سرویس اطلاعات مصر کانال های ارتباطی ویژه ای را اخیراً با حزب الله لبنان فعال کرده اند و پس از مدت طولانی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، یک شبکه خبری متعلق به رژیم صهیونیستی گفته است که نوعی از جنگ جدید از سوی حزب الله لبنان علیه این رژیم جریان دارد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۵    
رئیس شورای سیاسی حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت پیروزی در جنگ 33 روزه، تصریح کرد که حزب الله خواهان تشکیل دولتی در راستای منافع مردم لبنان است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل حتی نسبت به سلف خود دیدگاه های تندتری در قبال ایران دارد. وی معتقد است هر زمان که نمایندگان ایران شامل حزب الله یا حماس انفجاری را در داخل اسرائیل ترتیب دادند، تل آویو باید به ایران حمله کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شبکه عبری زبان مدعی نبرد جدیدی تحت رهبری دبیرکل حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد این جنبش به دنبال تشکیل دولتی به نفع مردم و نه سیاستمداران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری ادعا کردند، قاهره اخیرا اقدام به ارتباط با حزب الله کرده و پرونده غزه و بحران داخلی لبنان و بهبود روابط با ایران از جمله موضوعات گفت وگوی دو طرف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی طی یادداشتی درباره نتایج عملکرد 12 ساله نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی به تشریح شکست های وی در برابر حماس در غزه و حزب الله در لبنان پرداخت.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۱    
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل خبرگزاری اسپوتنیک ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله بر لزوم تشکیل دولتی در راستای منافع مردم و نه سیاستمداران، در لبنان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی بر لزوم تشکیل دولت به دلیل مردم و نه منافع سیاستمداران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع مصری اعلام کردند، مسؤولان دستگاه اطلاعات این کشور کانال های ارتباطی محرمانه ای را با حزب الله لبنان فعال کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارش جدید خود تاکید کرده که اسرائیل باید با بهره برداری از بحران های لبنان آن را به کشوری تحت سیطره کامل غرب و جدا از حزب الله تبدیل کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس _حماسه و مقاومت: مخالف حضور فرزندش در سوریه بود، هر کاری کرد نتوانست جلوی پسرش را بگیرد، چند روز بعد وقتی بزرگان و فرماندهان حزب الله به در خانه حمزه علی یاسین رسیدند، نگاه هایشان بهم گره خورد، مانده بودند چرا بر دیوارهای خانه پارچه مشکی نصب شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای سیاسی حزب الله لبنان گفت که آنچه این جنبش می خواهد تشکیل کابینه ای به سود مردم و نه به سود سیاستمداران است.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۳    
یک افسر ذخیر ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی با ابراز نگرانی از افزایش قدرت نظامی حزب الله لبنان اعلام کرد که راه حل نظامی در مقابله با توانایی حزب الله موفقیت آمیز نخواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که حزب الله دنبال تشکیل کابینه ای به نفع مردم این کشور است نه سیاستمداران.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۵    
پایگاه صهیونیستی والا ظرفیت حزب الله لبنان را به مانند ارتش کشور های غربی خواند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آنگونه که منابع لبنانی گزارش می دهند نام نجیب میقاتی برای نامزدی نخست وزیری آینده لبنان جدی شده و در رایزنی ها در این باره آغاز شده است. او را از چهره های نزدیک به حزب الله لبنان می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی حزب الله گفت که آنچه مدنظر این جنبش بوده، این است که کابینه ای به سود مردم تشکیل شود، نه به سود سیاستمداران.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۸    
حزب الله کیست؟ از حبهًْ العرنی وارد شده که آن حضرت فرمود: همانا نجیبان این امت، ما اهل بیت هستیم، و فرزندان ما نیز چونان فرزند انبیاء (از نجباء) هستند. گروه و حزب ما، حزب خدا و آن گروه که ستمگر است، همان حزب شیطان است. (که هرگز با هم مساوی نیستند!) ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، یک وبگاه متعلق به رژیم صهیونیستی در گزارشی به توانمندی و قدرت حزب الله لبنان اذعان کرد. در این ارتباط، وبگاه صهیونیستی والا در گزارش خود با بررسی توانمندی های حزب الله لبنان گفته است: حزب الله دیگر همان سازمانی نیست که همه ما در گذشته با آن آشنا بودیم ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۷    
بحران اقتصادی و سیاسی لبنان در کانون توجه رژیم صهیونیستی قرار گرفته و مقامات این رژیم نگران پیامد های جدی این بحران بر منافع خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر معروف جهان عرب با اشاره به نقش آمریکا و تل آویو در تشدید بحران در لبنان اعلام کرد که لبنانی ها تنها راه نجات بحران سوخت در این کشور را نفت ایران می دانند اما آمریکا اجازه نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شماره ی دویست و نود و هشتم هفته نامه خط حزب الله با عنوان عید امامت، امتداد ولایت منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان کتائب حزب الله عراق درباره اصرار آمریکا بر ادامه حضور نیروهای این کشور در خاک عراق هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۵    
کتائب حزب الله عراق نسبت به پیامد های بدعهدی آمریکا در خروج نیروهایش از این کشور هشدار داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امنیتی گردان های حزب الله عراق اعلام کرد: اگر نظامیان آمریکایی از خاک عراق خارج نشوند، عملیات های مقاومت علیه آنها ادامه خواهد داشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۴    
شاهرود_ پایگاه های رسول اکرم (ص) و حزب الله حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) به مناسبت دهه ولایت اقدام به قربانی گوسفند و توزیع بسته معیشتی نمودند.
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی مقاومت لبنان در جریان جنگ 33 روزه بود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بررسی عناوین رسانه های عبری حکایت از آن دارد که تل آویو بشدت نگران پررنگ ترشدن نقش حزب الله در جریان بحران لبنان است به ویژه آنکه برآوردها نشان می دهد حزب الله قادر است تنها در یک روز جنگی 3000 موشک روانه اراضی اشغالی کند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله در برنامه ای درباره جنگ 33 روزه در سال 2006، به تشریح نقش و حمایت ایران، رهبر معظم انقلاب و فرمانده شهید نیروی قدس سپاه از مقاومت لبنان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با انتشار گزارش هایی درباره تشدید نگرانی های تل آویو از جنبش حزب الله لبنان، یک وبگاه صهیونیستی توانمندی حزب الله را برابر با یک ارتش غربی توصیف کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان با اشاره به هوشیاری حزب الله در برابر توطئه های آمریکایی-صهیونیستی تاکید کرد، مقاومت که دوبار لبنان را از شر اشغالگران نجات داده این بار نیز اجازه نمی دهد مردم این کشور اسیر بحران ها شوند.