شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۰۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرقبه شاندیز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
امامزادگان یاسر و ناصر در شهرستان طرقبه شاندیز در مراسمی غبارروبی و عطرافشانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس همایش پباده روی دانش آموزان شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از اجرای طرح روستای الگویی در شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طرقبه شاندیز از تخریب 70 مورد دیوار و چندین باب استخر غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از حسن دانشمندی همکار بازنشسته شبکه تقدیر و تجلیل به عمل آمد و با اهدای لوح و هدیه از زحمات وی قدردانی گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، با توجه به شروع فصل سرما دامداران و مرغداران بایستی در خصوص الزامات پیشگیرانه از بیماری های این فصل اقدام نمایند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس روز گذشته چهارم مهر ماه دکتر علیرضا قدرتی رئیس شبکه با اهدای لوح سپاس به همکاران ایثارگر از آنان تقدیر نمود.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۵    
کلام تازه | نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار در مجلس شورای اسلامی بار دیگر به پروژه های ناتمام حوزه انتخابیه از جمله تعیین تکلیف قطاربرقی مشهد_ گلبهار _چناران و آزادراه مشهد _چناران ورود کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۶    
کلام تازه | نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار در نشست با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بر تسریع در اجرای پروژه های آسفالت در جاده ها و معابر روستایی شهرستان های چناران، گلبهار و همچنین طرقبه شاندیز تاکید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان شبکه به منظور اجرای پایش بیماری آنگارا در شهرستان از دو واحد مرغداری گوشتی نمونه برداری بعمل آوردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، در خصوص خرید گوشت قرمز سالم نکاتی را برای شهروندان عنوان کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۲    
کلام تازه | زنگ مدارس با حضور نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار، فرماندار و امام جمعه، سرپرست شرکت عمران و جمعی از مسئولان محلی گلبهار با عنوان زنگ مهر و مقاومت به صدا درآمد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طرقبه شاندیز گفت: بیش از 110 برنامه در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح شهر و روستاهای این شهرستان با تمام قوت و با شعار محوری "ما متحدیم" برگزار می شود.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۹    
کلام تازه | نماینده مردم چناران ، طرقبه شاندیز و گلبهار در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی خواستار انتقال پس آب تصفیه شده مشهد به دشت چناران و گلبهار برای مصارف کشاورزی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان طرقبه شاندیز، روز گذشته تعداد 8 محموله تخم مرغ از این شهرستان به مقصد کشورهای افغانستان و عمان صادر شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، در خصوص گزارش سازمان بهداشت جهانی و وقوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سایر حیوانات از جمله پستانداران مختلف و گربه های خانگی هشدار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، کارشناسان دامپزشکی با همراهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان از موکب های در مسیر زائران امام رضا (ع) بازدید نمودند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف طرقبه شاندیز گفت: در روزهای پایانی ماه صفر و ایام رحلت رسول مکرم اسلام(ص) و شهادت دو فرزند آن حضرت، 5 موکب خدمات رسان از زائران کاروان های پیاده امام رضا(ع) به نحوه شایسته میزبانی کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی طرقبه شاندیز گفت: در ایام شهادت حضرت ثامن الحجج(ع)، 4 هزار پیاده در قالب 12 کاروان شهری و روستایی از این شهرستان برای عرض ارادت و زیارت به محضر امام مهربانی ها، به مشهدالرضا(ع) مشرف می شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۹    
طرقبه شاندیز (پانا) - کارشناس مسئول قرآن عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهار داشت برنامه های فراگیر پرورشی و فرهنگی بر مبنای سند تحول بنیادین است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 1290 تست توبرکولین جهت پایش و مراقبت بیماری سل در گاوداری های شهرستان انجام گرفته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، در خصوص مصرف و نحوه نگهداری تخم مرغ به شهروندان هشدار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، یک سگ صاحبدار در شهرستان از لحاظ بیماری هاری مثبت اعلام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، کارشناسان شبکه از یک واحد پرورش مرغ بدون آنتی بیوتیک در شهرستان نمونه برداری و نظارت لازم را بعمل آوردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از آغاز عملیات تست بیماری مشمشه در اسبداری های شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ گشت مشترک دامپزشکی، صمت و شبکه بهداشت درمان شهرستان جهت رصد و پایش عسل های غیر بهداشتی از عسل فروشی های سطح شهرستان انجام شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان چناران؛ دکتر حسین امامی راد نماینده مردم چناران، گلبهار و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی از شبکه دامپزشکی چناران بازدید نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از ابتدای سال تاکنون تعداد 17 هزار و 604 رأس دام سبک و سنگین علیه بیماری تب برفکی در شهرستان مایه کوبی شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، در خصوص پرنده فروشان دوره گرد و غیر مجاز و احتمال انتقال و شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد طیور هشدار داد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۲۵    
کلام تازه | نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار در کمیته عفاف و حجاب شهرستان چناران درخصوص لایحه عفاف و حجاب توضیحاتی ارائه داد و فرماندار چناران نیز بر ضرورت توجه ویژه دستگاه های دولتی در اجرای طرح عفاف و حجاب تاکید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان طرقبه شاندیز، کارشناسان شبکه بر صادرات دو محموله تخم مرغ خوراکی به مقصد کشور عمان نظارت داشتند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ کارشناسان شبکه از یک انبار نگهداری خوراک دام و طیور در شهرستان بازدید به عمل آوردند.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | نشست مشترک نماینده مردم چناران،طرقبه شاندیز و گلبهار با مدیر کل راه و شهرسازی استان و فرمانداران حوزه انتخابیه به منظور بررسی و پیگیری برخی از پروژه های ناتمام در طرقبه شاندیز و چناران برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان طرقبه شاندیز، کارشناسان شبکه به صورت روتین و مستمر از داروخانه های دامپزشکی بازدید بعمل می آورند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، بیش از 100 درصد جمعیت دام سبک و تک سمی در شهرستان علیه بیماری شاربن واکسینه شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۷    
همزمان با اربعین حسینی از نماهنگ "همین ساعت، همین لحظه" کاری از دهه نودی های بسیج دانش آموزی شهرستان طرقبه شاندیز رونمایی شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
جانشین دادستان طرقبه شاندیز گفت: مجموعه آبی و تفریحی "موج های خروشان" در این شهرستان مهروموم نشده است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین دادستان طرقبه شاندیز گفت: مجموعه آبی و تفریحی "موج های خروشان" در این شهرستان مهروموم نشده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، اطلاعیه بهداشتی در سطح شهرستان و رسانه های مجازی استان در خصوص اجرای طرح CNVR(زنده گیری-عقیم سازی-واکسیناسیون و رها سازی) منتشر شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرستان طرقبه شاندیز، کارشناسان شبکه به صورت مستمر بر مرغداری های تخمگذار و تولید روزانه 60 تن تخم مرغ نظارت کامل و دقیق دارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، کارشناسان نظارت به صورت مستمر و روزانه از خودرو های حمل مرغ تازه به مقصد مراکز عرضه شهرستان بازدید بعمل می آورند.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۲    
کلام تازه | نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار با معاون بازرگانی شرکت ذوب آهن اصفهان برای تأمین ریل قطاربرقی مشهد گلبهار چناران نشست مشترکی را برگزار کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ در راستای نظارت بر تولید آبزیان کارشناسان شبکه از واحدهای پرورشی در شهرستان بازدید و ممیزی بعمل می آورند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ از ابتدای سال تاکنون تعداد 37 هزار و 835 رأس گوسفند و بز علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک در شهرستان مایه کوبی شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، روز گذشته کارشناسان دامپزشکی به همراهی بازرسین تعزیرات حکوتی شهرستان از واحدهای عرضه فرآورده خام دامی بازدید نمودند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ 7 شهریور ماه از یک واحد پرورش ماهیان سردآبی حد واسط در شهرستان جهت ردیابی مالاشیت گرین توسط کارشناسان شبکه نمونه برداری لازم صورت گرفت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، از ابتدای سال 1402 تاکنون نمونه برداری از تعداد 24 محموله صادراتی توسط کارشناسان شبکه صورت گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه بسیج طرقبه شاندیز با اشاره به افتتاح یک کارگاه خیاطی با وام قرض الحسنه اشتغالزایی، گفت: 11 مدرسه و 4 باب منزل خانوادۀ معسر به همت بسیج سازندگی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی 3 در راستای محرومیت زدایی به مدت 10 روز مرمت و بازسازی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، روز شنبه 4 شهریور 1402 دکتر علیرضا قدرتی رئیس شبکه از پرسنل و همکاران خود به مناسبت روز کارمند بابت تلاش ها و زحماتشان تقدیر بعمل آورد.