پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۱۳Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد»

شهرآٰرا نیوز   ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
بعد از افزایش قیمت مؤلفه های تولید یکی از مطالبات اصلی مرغداران این بود که قیمت مرغ متناسب با افزایش قیمت مؤلفه های تولید اصلاح شود که خوشبختانه وزارت جهاد کشاورزی مبادرت به اصلاح قیمت و اعلام آن کرد.
دیار آفتاب   ۲۶ دقیقه پیش    
محمدی گفت: مسئله رفع تداخلات اراضی ملی یکی از موضوعاتی است که هم اکنون در استان مرکزی نیز آغازشده و مدیریت امور اراضی جهاد کشاورزی در شهرستان ها کلیه اختلافات را به صورت یکجا در کمیسیون مربوطه رسیدگی و تصمیم گیری می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۳۲ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد گفت: پیش بینی می شود تا پایان زمان کاشت بیش از 900 هکتار از اراضی شهرستان فیروزآباد به کاشت دانه روغنی کلزا اختصاص یابد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان: بذر مورد نیاز کشت گندم در استان چه به صورت بذر گواهی شده و چه به صورت بذر خود مصرفی در استان تامین است.
ایرنا   ۴۱ دقیقه پیش    
قزوین- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی کشاورزی قزوین از تخریب هفت مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی منطقه باراجین قزوین خبر داد.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: علی جنتی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت اول حسن روحانی با کنایه به موضوع ترکیب هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی پرداخته و نوشته است: واقعا جای وزیران جهاد کشاورزی، راه وشهرسازی، نیرو و صمت خالی است او همچنین به موضوع تخصص هم اشاره کرده است. علی جنتی نوشته است: ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل ترویج و توسعه دانش فناوری در بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی همچنان اقتصادی نیست و در این بخش سوددهی و منفعت برای فعالان بخش با نقصان روبه روست.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: احکام قضایی صادر شده و قطعیت یافته در خصوص پنج مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان اجرا و و منجر به تخریب آن ها شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
سردار قاآنی در دیدار با خانواده شهید حمید صبوری راد که در دوران دفاع مقدس انجام گرفته بود روایت کرده است: حمید وقتی به جبهه آمد، فرزند خانواده مجاهدان فی سبیل الله شد ...
با مردم   ۱ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی زیرساخت های تجارت الکترونیکی به صورت لایو اینستاگرامی از صفحه رسمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رباط کریم- هجوم موش ها به مزارع کشاورزی رباط کریم در حالی دردسر ساز شده است که کشاورزان از عدم اقدام قابل قبول جهاد کشاورزی در مقابله با این حیوانات موذی گلایه مند هستند.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
علی جنتی وزیر اسبق ارشاد به ترکیب هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی واکنش نشان داد و به طور طعنه آمیزی نوشت: واقعا جای وزیران جهاد کشاورزی، راه وشهرسازی، نیرو و صمت خالی است تا سینمای ایران به اوج شکوفایی برسد. اصولا سینما نیازی به تخصص ندارد.
روزنامه وارش   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عزیزاله شهیدی فر در رزمایش تسطیح اراضی کشاورزی با دستگاه لیزری و کشت مکانیزه کلزا به روش جوی و پشته ای در گلوگاه، بر لزوم استفاده از فن آوری های جدید برای تسطیح اراضی، کاشت محصولات و سمپاشی ها تاکید کرد. ...
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
اردبیل- موم وندی، مدیر کل ترویج و فناوری وزارت جهاد کشاورزی گفت: 35 تا 40 درصد محصولات کشاورزی اعم از زراعت، باغ و دام در فرآیند تولید و عمل آوری به شکل ضایعات دورریز می شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داراب گفت: کار برداشت ذرت علوفه ای در شهرستان داراب آغاز شده و تا نیمه آبان ماه همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در جریان بازدید از روند اجرای طرح جهش تولید در دیمزارهای شهرستان های ازنا و دورود با اعلام این خبر گفت: در شهرستان ازنا حدود 15 هزار هکتار از اراضی دیم تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت که از این سطح 13 هزار و 500 هکتارگندم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مهدویت هرات در تشریح اهداف جهاد در اسلام گفت: دستور جهاد به خاطر تأمین اهدافی است که آن اهداف و رسیدن به آن ها منجر به آسایش و آرامش و برچیده شدن فتنه از زمین و بشریت خواهد شد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
سنندج – رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به انتقال آب سد آزاد به دشت های شرقی این استان، گفت: با بهره برداری از این پروژه چهار هزار و 300 هکتار باغ در شهرستان سنندج احداث می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد که تغییر کاربری 50 هکتار از اراضی کشاورزی بخش آسارا در این شهرستان با تکیه بر سامانه هوشمندسازی اراضی شناسایی و با حضور به موقع نیروهای جهاد کشاورزی و دستور مقام قضایی آزادسازی شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خور و بیابانک گفت: 650 تن خرما امسال از سطح 260 هکتار از نخلستان های بارور این شهرستان کویری در شرق استان اصفهان برداشت و روانه بازار مصرف شد.
معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان فارس و بازدید وی از روستای کناره گفت: اقدامات و برنامه های ما برای حل معضلات دامپروری های روستای کناره به یک رویکرد در دیگر نقاط کشور برای حل مشکلات مشابه تبدیل خواهد شد.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت آموزش جهاددانشگاهی قم خبر داد: با برگزاری کارگاه های مادر و کودک خلاق در معاونت آموزش جهاد دانشگاهی استان قم، کارگروه روانشناسی این معاونت آغاز به فعالیت کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مسئول دفتر دانشکده دامپزشکی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: هدف از برگزاری رویداد استارت آپی میدان دانشگاه این است که آموزشی را به دانشجویان بدهیم تا بتوانند نیاز جامعه را با توجه به پتانسیلی که دانشگاه ها برای حل موضوعات دارند، از طریق استارت آپ مرتفع کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی فنوج گفت: 65 هزار قطعه بچه ماهی گرم آبی از نوع آمور و فیتوفاگ توسط پرورش دهندگان در استخر ها و منابع آبی این شهرستان رها سازی شده است.
اولین جشنواره اجتماع محور دستاوردهای اهالی دو محله حاشیه نشین اراک به همت دفتر تسهیلگری جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار می شود.
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: براساس حکم ماده 3 قانون حفظ کاربری قلع و قمع یک ویلای غیرمجاز به مساحت 122 مترمربع زیربنا و 400 متر مربع مساحت در سنگتراشان ساری اجرا شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش افزود: خاش با 382 هزار رأس دام سبک و سنگین یکی از قطب های دامپروری استان بوده و سالیانه بیش از 14 هزار تن شیر و گوشت قرمز تولیدی شهرستان راهی بازار می شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
گروه جهادی اطهر ادوار بسیج دانشجویی زنجان با حضور در منطقه اوریاد شهرستان ماهنشان اقدامات مختلفی را در راستای کارهای جهاد انجام می دهند.
جهان اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، حدود 9 میلیون و 570 هزار تن نهاده دامی در سامانه بازارگاه توزیع شده است. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با همکاری پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی، اقدام به طراحی اپلیکیشنی به نام "هوشیارینو" برای خدمات رسانی به سالمندان و افراد کم توان جسمی بر بستر هوش مصنوعی کرده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به در اولویت بودن امنیت غذایی برای نظام و وزارت کشاورزی، افزایش بهره وری را تضمین کننده امنیت غذایی و مکانیزاسیون را از پارامترهای اصلی ارتقا بهره وری دانست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
سبزوار- ایرنا- سرپرست جهاد کشاورزی جغتای گفت: حدود 120هزار تن ذرت علوفه ای از چهار هزار هکتار اراضی زیرکشت این محصول در این شهرستان تولید شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود گفت: پیش بینی می شود امسال یک هزار و 180 تن سویا از مزارع این شهرستان برداشت شود.
کبنا نیوز   ۴ ساعت پیش    
کبنا ؛ رکورد شکنی ارقام برنج هسته ای روشن و شهریار در شهرستان چرام: به گزارش کبنا نیوز ؛مهندس جلال محمدی دم طسوج کارشناس پهنه جهاد کشاورزی و مسئول بسیج جامعه مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان چرام بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کرج - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از آزادسازی 500 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی بخش آسارا با تکیه بر سامانه هوشمندسازی اراضی خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی فنوج سیستان و بلوچستان گفت: 65 هزار قطعه بچه ماهی گرم آبی از نوع آمور و فیتوفاگ توسط پرورش دهندگان در استخرها و منابع آبی این شهرستان رها سازی شده است.
راهبردنامه   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کامران یوسفی راد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: یکهزار و 130 هکتار از اراضی تجهیز شده در حوضه دریاچه ارومیه واقع شده است. وی با اشاره به تعهد سازمانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برای اجرای 2 هزار هکتار سیستم آبیاری نوین در حوضه دریاچه ارومیه گفت ...
رییس جمهور به وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی و دادگستری دستور داد تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها را با جدیت دنبال کنند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تاکید بر اینکه اسرای فلسطینی تسلیم اقدامات سرکوبگرانه و جنایت های رژیم صهیونیستی نمی شوند گفت: قدس محور درگیری بوده و خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی یادآورشد که در سال گذشته در مجموع 133 میلیون تن محصولات کشاورزی و دامی در کشور تولید که 83 میلیون تن آن زراعی بود.
رییس دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه هفت ماه نخست پارسال، 11 میلیون و 800 هزار تن واردات کالای اساسی داشتیم، گفت: امسال واردات کالا های اساسی در این بازه زمانی 100 هزار تن بیشتر بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس جمهور به وزارتخانه های صمت، جهادکشاورزی و دادگستری دستور داد تا تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها را با جدیت دنبال کنند. ابراهیم رئیسی روز گذشته در جلسه هیات دولت، با تاکید بر اینکه وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه موقت کرمان گفت: تلاش های فرهنگی شهید سلیمانی در استان کرمان و در جای جای خدمتش زبان زد است و برای رسیدن به خدا و قرار گرفتن انسان ها در این مسیر دعوت کرد و او در عرصه های مختلف اجتماعی، دینی و فرهنگی جهاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز-محمد علاف پور : مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از واردات حدود 3 میلیون و 372 هزار تن ذرت در 6 ماه نخست سال جاری به مقصد استان خبر داد ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و توسعه واحدهای فرآوری، خودکفایی ایران در تولید شکر طی سه سال محقق خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت: 20 مورد ساخت و ساز غیرمجاز واقع در داریون از توابع بخش مرکزی این شهرستان قلع و قمع شد.
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت 12هزار و 467میلیارد ریال از محل هدفمندسازی یارانه ها به وزارت جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بهزیستی خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۳    
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی تاکید کرد: در بررسی تمامی آیات مربوط به جهاد متوجه می شویم که خداوند مجوز جهاد را به معنای تهاجم، حمله و جنگ صادر نمی کند، بلکه مجاهدت به معنای ایستادگی در مقابل تعدی و یا تلاش برای توسعه دین از راه های متعددی که هر یک به زمان و مکان خاص خود بر می گردد ...