شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۰:۴۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

مکران   ۲ ساعت پیش    
صبح امروز با حضور ساردویی مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان ، شعبانی فرماندار و نجنو امام جمعه کهنوج و جمعی از زوجین طرح جوانی جمعیت 206 قطعه زمین به متقاضیان این طرح واگذار شد به گزارش پایگاه خبری مکران، علی شعبانی فرماندار کهنوج در این مراسم ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پروژه های اجرایی در حوزه بازآفرینی شهری استان اردبیل که در گلمغان اردبیل و شهر خلخال بوده است امروز به بهره برداری رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری آئین اعطای قرارداد واگذاری زمین به خانواده های مشمول قانون جمعیت جوانی (طرح پویش پیامبر رحمت)در استان تهران فردا یکشنبه نهم مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران خبر داد.
احسان خواجه رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد تندیس و لوح تقدیر مربوط به جشنواره شهید رجایی را به خاطر کسب عنوان دستگاه برگزیده و قابل تقدیر در حوزه جوانی جمعیت دریافت کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از تخفیف صد درصدی عوارض صدور پروانه ساختمانی مسکونی در محدوده بافت فرسوده شهر دلند خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان ...
ارانیکو   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: برای اولین بار در استان تهران فردا یک هزار و 72 قطعه به خانواده های مشمول طرح جوانی واگذار می شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان آخرین وضعیت واگذاری زمین در استان را در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تشریح کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مسکن ملی اردبیل سال 1404 تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از خلع ید پیمانکار سایت مسکن 195 واحدی ارم یاسوج خبر داد و گفت: پروژه بعد از یک دوره تعطیلی مجدد از سر گرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: ساخت مسکن ملی تهرانسر که از سال 98 آغاز شده به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۵۴    
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان: بیش از 10 هزار واحئ مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در نقاط مختلف استان درحال ساخت است.
جلسه فوق العاده شورای شهر تبریز با حضور مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی و شهردار تبریز با موضوع حاشیه نشینی برگزار شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضورمسولین استانی و شهرستانی: حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به صورت نمادین در شهر جدید مجلسی برگزار شد علیرضا هژبری: آئین واگذاری 184 قطعه زمین در هشت شهر استان اصفهان ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار شد. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام بیان داشت : 6 هزار واحد در استان ایلام در حال احداث است که تا یکسال آینده به بهره برداری می رسند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: محور میاندوآب- تپه رش با هدف تبدیل راه فرعی به مشخصات راه اصلی با 100 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی در دست اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر این استان رتبه 5 کشوری را در واگذاری طرح جوانی جمعیت کسب کرده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: چهار خطه کردن محور اهواز - خرمشهر – شلمچه ضروری است و در اولویت کاری مان قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: واگذاری زمین 200 متری برای خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر در چهار شهر استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ازحمایت همه جانبه این اداره کل از توسعه طرح های تولیدی و صنعتی خبرداد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون 11 ساختمان دولتی با اعتباری بالغ بر 449 میلیارد ریال در استان گلستان در حال ساخت می باشد فعالیت در این حوزه به نسبت دولت قبل 104 درصد رشد تخصیص داشته است.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: سهمیه استان از طرح نهضت ملی مسکن ساخت 203 هزار و 929 واحد است که از این میزان 52 هزار واحد متعلق به مسکن روستایی است و اهتمام ویژه برای اجرای این طرح در روستاهای استان وجود دارد.
وزیر راه و شهرسازی طی مراسمی از مسعود بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان و دیگر مسئولانی که در عملیات اربعین 1402 به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خدمت رسانی کرده اند، تجلیل کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مطابق با آیین نامه ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از 24 مهر ماه 1400 (تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده اند در صورت واجد شرایط بودن زمین رایگان تعلق می گیرد.
وی افزود: همچنین 1300 واحد درخواست تسهیلات در سامانه تسهیلات بافت فرسوده ثبت شد که 1039 واحد انعقاد قرارداد و پرداخت انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۳    
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران: به بیش از 9 هزار واحد خود مالکی تاکنون در استان تسهیلات نهضت ملی مسکن پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از واگذاری قطعه زمین 200 متری در چهار شهر استان اردبیل در قالب 621 خانواده در قانون جوانی جمعیت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: امروز طی آیینی به 233 نفر از متقاضیان طرح جوانی جمعیت زمین اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: تلاش بر این است در کمتر از دو ماه تعیین تکلیف شوند و متقاضی در صف نداشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در جلسه ای با حضور مدیرکل طرح های کالبدی وزارت راه و شهرسازی به مسائل و مشکلات جاری شهر ارومیه اشاره و بر اتمام مطالعات طرح جامع شهر ارومیه تاکید کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در حال حاضر این اداره کل 28 دستگاه تقاطع غیر همسطح (دهانه پل از هشت متر به بالا) را در سطح استان در دست اجرا دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راه و شهرسازی گیلان، با بیان اینکه 25 هزار و 313 واحد معادل 23.4 درصد در دست اجرا داریم، گفت: در حوزه مسکن روستایی عملکرد خوبی داریم و از 18 هزار واحد تعهد شده، 12 هزار واحد را در دست احداث داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۲    
شاهرود- عمیدی، مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان از افتتاح یک طرح راه سازی در بخش بسطام شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: پروژه بهسازی راه روستایی میغان امروز به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان مسکن ملی در استان تهران هنوز 6 قسط خود که حدود 240 میلیون تومان است را پرداخت نکرده اند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هفته آینده در قالب طرح پویش پیامبر رحمت (ص) به 2500 خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران زمین رایگان اهدا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: 198 قطعه زمین در راستای اجرای قانون طرح جوانی جمعیت به خانواده های دارای سه فرزند در شهرستان های شاهرود و میامی واگذار شد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره موضوع ارسال پیامک اخطار حذف به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد که این پیامک به همه متقاضیان ارسال و از آنها خواسته شده تا بازه زمانی 20 مهرماه موجودی خود را به 240 یا 280 میلیون تومان افزایش دهند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از آماده سازی اراضی قابل اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان و توسعه خدمات زیربنایی در این اراضی خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان ...
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی و شهردار تبریز روز گذشته در جلسه شورای شهر در خصوص ساخت و ساز در شهرک جوانان به بگومگو پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: با هدف کاهش قیمت مسکن مجوز احداث سه شهرک جدید را از وزیر راه و شهرسازی گرفته ایم و هزار هکتار زمین نیز از سوی دولت تحویل داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۵    
قزوین - ایرنا - سیدعلی هاشمی، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از واگذاری زمین به 800 متقاضی قزوینی در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تا 2 ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: احداث 25 هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن در استان شروع شده و به صورت میانگین 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه بیش از 8 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان درخصوص پرداخت تسهیلات تعیین تکلیف نشده بودند، گفت: در جلسه ای که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، این مشکل برطرف و تمامی واحدها تعیین تکلیف شدند.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بر استفاده از ظرفیت ها و وجود صنایع بزرگ استان برای توسعه و ایمنی راه ها تاکید کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از واگذاری زمین به 212 خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: در استان آذربایجان شرقی 294 هزار و 490 نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد ثبت نام 50 هزار نفر تایید شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در قالب طرح نهضت ملی مسکن 30 هزار واحد در شهر اردبیل در حال احداث است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: واگذاری زمین برای 800 متقاضی این استان در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تا 2 ماه آینده انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 850 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های خدماتی در اجرای طرح های نهضت ملی مسکن در سطح استان از محل منابع صندوق ملی مسکن در قالب یک سوم سهم وزارت راه و شهرسازی به شرکت های آب و فاضلاب و توزیع نیروی برق استان پرداخت می شود.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۹۷ سایت دیگر  
افراد مشمول، خانواده هایی هستند که در سامانه طرح های حمایتی مسکن ثبت نام کرده و پالایش شدند. قراردادها نیز تنظیم شده که هفته آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی در طرح پویش پیامبر رحمت (ص) به متقاضیان اهدا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13 هزار واحد مسکونی در شهر یاسوج بین 15 تا 40 درصد پیشرفت کاری دارند.