پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۳۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان ریزگرد در منطقه سیستان دو هزار و 228 تن به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان2 هزار و 278 نفر راهی بیمارستان شدند و 157 نفرنیز اکنون بستری هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان دو هزار و 107 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 2هزار و 107 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند که 136نفر همچنان بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان دو هزار و 107 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 632 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال وقوع حادثه های طبیعی در استان 20 هزار و 770 میلیارد ریال خسارت به بار آورد که بیشترین آن از ناحیه سیل است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 346 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 346 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه و سه نفر نیز تا کنون به دلیل کاهش میدان دید فوت کردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 346 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه و سه نفر نیز تا کنون به دلیل کاهش میدان دید فوت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 346 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه و سه نفر نیز تا کنون به دلیل کاهش میدان دید فوت کردند.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان 859 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۷    
مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی در اولین نشست استانی کارگروه هماهنگی همکاری های مردمی در مدیریت بحران، تاکیدکرد: لازمه رسیدن به اثربخشی در فرآیند مدیریت بحران ارتباط مداوم و مستمر میان دستگاه های اجرایی و تشکل های مردمی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 859 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۹    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بررسی آلودگی هوای شهرهای استان به تامین 6 دستگاه سنجش کیفیت هوا با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۵    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 140 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خشکسالی کشاورزان حوزه سیستان در هیات وزیران به تصویب رسید.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 140 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خشکسالی کشاورزان حوزه سیستان در هیات وزیران به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مراجعه هزار و 161 نفر از ساکنان حوزه شمال استان در پی وقوع طوفان در این منطقه به مراکز بهداشتی و درمانی خبر داد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 161نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 987نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مراجعه 987 نفر از ساکنان حوزه شمال استان در پی وقوع طوفان در این منطقه به مراکز بهداشتی و درمانی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی با اشاره به کاهش میزان آلودگی هوا طی امروز، گفت: تاخیر دو ساعته در آغاز به کار ادارات تمدید نمی شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد_ مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان شمالی سه شنبه با دو ساعت تاخیر شروع به کار خواهند کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بخش کشاورزی استان از ابتدای امسال تاکنون متاثر از وقوع سیلاب ها و سرمازدگی بیش از یک هزار و 700 میلیارد تومان متحمل خسارت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: برق 2 روستای شهرستان مانه و سملقان بر اثر سیلاب و بارندگی های رگباری امروز شنبه قطع شده است و تلاش امدادگران برای برقراری جریان برق ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مراجعه 800 نفر از ساکنان حوزه شمال استان در پی وقوع طوفان در این منطقه به مراکز بهداشتی و درمانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 800 نفر را به مراکز درمانی و بیمارستان ها کشاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 488نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از هشدار این مجموعه به فرمانداری ها در خصوص شدت گرفتن طوفان گرد و خاک در سیستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از هشدار این مجموعه به فرمانداری ها در خصوص شدت گرفتن طوفان گرد و خاک در سیستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان در منطقه سیستان 2هزار و 105 نفر به مراکز درمانی مراجعه کرده اند.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۱:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 2هزار و 105 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله 3.6 ریشتری بعد از ظهر امروز (سه شنبه) در شهرستان اسفراین خسارت مالی و جانی نداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 563نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زابل، از مراجعه 833 نفر از ساکنان حوزه شمال استان در پی وقوع طوفان در این منطقه به مراکز بهداشتی و درمانی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان یک هزار و 120 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان، گفت: در پی افزایش میزان غلظت ذرات گرد و غبار ادارات منطقه سیستان امروز دوشنبه تعطیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات منطقه سیستان با توجه به وزش باد شدید و توفان گرد و خاک فردا دوشنبه 2 ساعت دیرتر آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : طبق آنچه مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت، ادارات این منطقه سیستان فردا دوشنبه 2 ساعت دیرتر آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 733نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 733نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۳    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل روز شنبه ( 14 مرداد ماه) یکهزار و 370 میلیارد ریال به بخش های مختلف استان خسارت وارد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل بیش از 186 میلیارد تومان به بخش های مختلف استان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دنبال طرح بازسازی و احیا مناطق آسیب دیده جنگل های مریوان هستیم و برای جبران وضعیت پیش آمده برنامه ریزی خواهیم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل عصر امروز در شهرستان شیروان جان 2 نفر را گرفت و خساراتی به همراه داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی از جاری شدن سیلاب در بخش هایی از این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش رگباری باران عصر امروز(شنبه) سبب جاری شدن سیل در تعدای از روستاهای استان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مراجعه 248 نفر از مردم منطقه سیستان به مراکز بهداشتی و درمانی، در موج جدید بادهای 120 روزه خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع توفان و ریزگرد در منطقه سیستان 326 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کردند که از این تعداد 34 نفر بستری شدند.