پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۰:۵۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: وزارت نیرو برای مقابله با خشکسالی و فرونشست زمین برنامه هایی را تدوین کرده است، اما عبور از این مشکلات فقط با کمک این وزارت خانه چاره ساز نیست و نیازمند همراهی و مشارکت همگانی است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۴    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بات وجه به هشدارهای هواشناسی استان و پیش بینی کاهش دمای هوا، تمام دستگاه های خدماتی و امدادی برای خدمات رسانی در حادثه های احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بات وجه به هشدارهای هواشناسی استان و پیش بینی کاهش دمای هوا، تمام دستگاه های خدماتی و امدادی برای خدمات رسانی در حادثه های احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرین گزارش های ستاد ملی کرونا شهر زابل در شمال این استان در رنگ بندی جدید کرونایی کشور به رنگ نارنجی درآمد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از آغاز طرح تشکیل راهداری زمستانی از نیمه آبان ماه خبر داد و گفت: برای نخستین بار هواشناسی جاده ای را با استفاده از نرم افزارهای خارجی جدید در دستور کار قرار دادیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان از صدور هشدار زرد هواشناسی در استان خبر داد و گفت: با ورود جبهه هوای سرد دمای هوا در استان کاهش قابل توجه پیدا خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به هشدار زرد هواشناسی گفت: باغ داران و کشاورزان طبق پیش بینی هواشناسی در مناطق کوهستانی با سرمای هوا غافلگیر نشوند و اقدامات و برنامه ریزی های لازم را برای موج سرمای این روزها مدنظرداشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طوفان حاره ای مهرماه جاری بر اساس برآورد نهایی در این استان 405 میلیارد تومان خسارت در بخش های مختلف بر جا گذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 70حادثه طبیعی شامل زلزله، توفان، سیل و آتش سوزی نخلستان ها در 6 ماهه نخست امسال در این استان به وقوع پیوست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع حوادث مختلف در نیمه نخست امسال بیش از هشت هزار و 868 میلیارد ریال به بخش های کشاورزی و زیرساخت های استان خسارت وارد کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
"علی اکبر محرابیان"، احکام انتصاب "رضا انجم شعاع" به عنوان معاون تحقیقات و منابع انسانی، "احمد حیدری" به عنوان معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس، "سید اعتضاد مقیمی" به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، "مجید ربیعی" به عنوان رئیس مرکز حراست ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: میزان خسارت طوفان شاهین به شبکه برق هنوز مشخص نبوده و آماری که در فضای مجازی در این خصوص مطرح شده است، مورد تایید صنعت برق نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: یک هزار روستای این استان تحت تاثیر خشکسالی های پی در پی دچار تنش آبی هستند و آبرسانی سیار می شوند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق تحت تاثیر طوفان چرخنده حاره ای در دو استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان را تشریح کرد. علی بختیاری دراین باره گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 122 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از طوفان و گرد و خاک از روز گذشته تاکنون روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پست و تیرهای برق زیادی در چابهار و کنارک آسیب دیده و طبق نخستین برآوردها این میزان خسارت حدود 30 تا 40 میلیارد تومان بوده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۴    
به گزارش آسیانیوز، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان روز شنبه، دهم مهر، از آماده باش کلیه نیروهای امدادی این سازمان در استان برای مقابله با حوادث احتمالی از وقوع توفان حاره ای و هشدار قرمز هواشناسی خبر داد. ---------------------------- بیشتر بخوانید: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای دستور تخلیه روستا های در معرض خطر توفان حاره ای جنوب استان را صادر کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سیستان و بلوچستان دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی مدارس جنوب این استان بر اثر توفان حاره ای خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آماده باش کامل برای سیل و طوفان احتمالی سیستان و بلوچستان در این استان و کرمان و هرمزگان به عنوان استان های معین خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای دستور تخلیه روستاهای در معرض خطر توفان حاره ای جنوب این استان را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای دستور تخلیه روستاهای در معرض خطر طوفان حاره ای جنوب این استان را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی مدارس جنوب این استان بر اثر طوفان حاره ای خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات مقابله ای با توفان در جنوب استان گفت: قطعا محدودیت تردد در طول جاده ها را خواهیم داشت و ساکنان مناطق جنوبی خروج از منازل، حضور در مناطق پرخطر و از اطراق در اطراف رودخانه ها خودداری کنند تا حادثه ای پیش نیاید.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: آمادگی لازم برای تخلیه روستاهای در معرض سیل و طوفان در جنوب استان وجود دارد و در صورت ضرورت فرمانداران مختار به تخلیه هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت نیرو، علی اکبر محرابیان صبح امروز طی احکامی رضا انجم شعاع معاون تحقیقات و منابع انسانی، احمد حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس، سید اعتضاد مقیمی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، مجید ربیعی رییس مرکز حراست ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مانور آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بر اساس برنامه های دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو و با تدوین سناریو برای حادثه سیل توسط شرکت های صنعت آب و برق استان زنجان در سطح یک به صورت عملیاتی اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 994 هزار دُز واکسن کرونا در نوبت های اول و دوم به افراد واجد شرایط در استان تاکنون تزریق شده و این روند همچنان با قوت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۴    
بجنورد-ایرنا- معاون اداره کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سقف تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده استان به ازای هر واحد مسکونی روستایی 800 میلیون ریال مصوب شده است که پیگیر هستیم تا این رقم به بیش از یک میلیارد ریال افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 850 هزار دُز واکسن کرونا در نوبت های اول و دوم به افراد واجد شرایط در استان تا کنون تزریق شده و این روند همچنان با قوت ادامه دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو بر مدیریت دانش و هم افزایی اطلاعات میان آزمایشگاه کنترل کیفیت آبفای خراسان رضوی و مراکز آزمایشگاهی و علمی کشور تاکید کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله 5.2 ریشتری صبح امروز-دوشنبه- به برخی منازل مسکونی روستاهای شهرستان فاروج این استان خسارت وارد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت های احتمالی زلزله 5.2 ریشتری قوچان که در فاروج و شیروان این استان هم احساس شد به منطقه اعرام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون خسارتی از زمین لرزه سرجنگل این استان گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک این استان رتبه دوم در رعایت پروتکل های بهداشتی را دارد و اگر میانگین کشوری 50 باشد در همین ردیف قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع سیل و تگرگ پنجم شهریورماه جاری در چهار شهرستان استان 991 میلیارد و634 میلیون ریال به بخش های مختلف کشاورزی خسارت وارد کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۴:۲۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مشکل اسکان موقت 143 خانوار از زلزله زدگان استان که در چادر مستقر هستند تا 2 هفته دیگر حل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۲    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مشکل اسکان موقت 143 خانوار از زلزله زدگان استان که در چادر مستقر هستند تا 2 هفته دیگر حل می شود.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: با توجه به تجربه زمستان سال گذشته، در صورت تأمین نشدن سوخت برای نیروگاه ها در اواخر پاییز و زمستان امسال، در تولید برق دشواری زیادی خواهیم داشت و باید از هم اکنون به فکر تمهیدهای لازم برای زمستان 1400 باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۱    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان: تاکنون خسارتی از زمین لرزه امروز مسجد ابوالفضل(ع) این استان گزارشی ارسال نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از آبرسانی سیار به 68 روستا در استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۰    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم برای استفاده از خدمات ضروری محدود به یک عضو خانواده شده و ترددشان را به شدت کاهش دهند گفت: بازگشایی صنوف و ادارات به معنی عادی انگاری کرونا نیست و محدودیت تردد همچنان تا پایان این هفته باقیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محدودیت های کرونایی در این استان به طور کامل اجرا می شود و افرادیکه این محدودیت ها را نقض کنند مشمول جریمه یک میلیون تومانی خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:محدودیت های تردد استانی و شهرستانی در سیستان و بلوچستان از امروز، آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافندغیرعامل وزارت نیرو، برنامه گزینه پیشنهادی وزارت نیرو برای ظرفیت سازی 40 هزار مگاواتی در بخش برق در طول 4 سال را قابل اجرا دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توفان و بروز سیلاب از ابتدای تیر تاکنون 514 میلیارد تومان خسارت به امور زیربنایی و بخش کشاورزی این استان وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روند ابتلا به کرونا در استان همچنان چهاررقمی است و تنها بستری ها اندکی کاهش یافته و آنچنان که توقع داریم این کاهش چشمگیر نیست و در نتیجه تا زمانی که این رنج بستری وجود دارد مرگ و میرهای کرونایی منطقه کاهشی نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دغدغه اصلی در جریان مبارزه با ویروس کرونا در استان، بحث تامین اکسیژن بود و با اهدای این موارد، بسیاری از دغدغه های کادر بهداشت و درمان سیستان وبلوچستان رفع شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل پنجشنبه گذشته 353 میلیارد ریال به حوزه های کشاورزی و زیربنایی استان در 2 شهرستان شیروان و بجنورد خسارت وارد کرد.
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بازگشایی محور هراز تا ساعاتی دیگر خبر داد.