دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۳:۱۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنوب کرمان»

شبستان   ۶ ساعت پیش    
در مرکز شهر جیرفت یکی از مساجد میزبان آئین جمع خوانی قرآن کریم، مسجد الرسول (ص) است که روزانه با حضور قاریان برجسته جنوب کرمان یک جزء از قرآن کریم تلاوت می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۸    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با تاکید بر نشاط اجتماعی جامعه و ضرورت توجه به فرهنگ اصیل و بومی جنوب استان کرمان گفت: به همه دستگاه هایی که در ایام نوروز اقدام به برگزاری جشن های نوروزی می نمایند تاکید شده است که برای برگزاری این جشن ها نسبت به اخذ مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان دکتر مطهره مختاری رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی ، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو از تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی در ایام نوروز خبرداد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ه گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،دکتر علی احمدی مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان اظهار کرد: طرح تشدید نظارت های بهداشتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان در جنوب استان با حضور 16 اکیپ نظارتی از 14 اسفند ماه آغاز شده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۵    
اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاههای اجرایی استان کرمان درجشنواره شهید رجایی سال1401 حائز رتبه برتر شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی گفت: در سومین دوره اجرایی آموزش رایگان هنر 236 گواهی دوره مقدماتی آموزش رایگان هنر ویژه مناطق محروم در جنوب کرمان صادر شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جمشید خاوری گفت: به همت بچه مسجدی های گروه جهادی کانون شهید باکری در 40 روستا از مناطق محروم جنوب کرمان سفره افطاری گسترده می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۶    
در جنوب کرمان در شهر دوساری از توابع شهرستان عنبرآباد خانواده قرآنی با 3 حافظ کل قرآن کریم و 11 قاری و حافظ زندگی می کنند، این خانواده قرآنی شامل 5 دختر و 4 پسر هست که همگی علاوه بر فعالیت های روزمره خود به قرائت و حفظ قرآن کریم مشغول هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۷    
پرتقال ایام نوروز مردم در جنوب کرمان تامین و روانه بازار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: معلولین جزئی از جامعه هستند، همه ما در قبال این قشر از جامعه مسئولیت داریم.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا:فرمانده انتظامی عنبرآباد در جنوب کرمان گفت: قاتل مسلحی که در نزاع و درگیری اقدام به قتل یک شهروند در این شهرستان کرده بود پس از یک ساعت دستگیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار جیرفت خواستار تامین سوخت کامیون های حمل بار محصولات کشاورزی جنوب کرمان شد و از مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمان خواست تا از هم اکنون نسبت به تخصیص سهمیه متعارف برای این منظور، چاره اندیشی کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵    
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان جشنواره روستا و عشایر محلات روستای حسین آباد زینل آباد جیرفت برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵    
بهرام مسلمی مهنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان طی پیامی حلول نوروز باستانی 1402 را تبریک گفت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
جشن بزرگ آینده سازان جنوب استان کرمان روز گذشته با حضور مسوولین استانی در کهنوج برگزار شد. استاندار کرمان: شرکت گهرزمین اقدام بزرگی در زمینه آموزش نیروی انسانی در منطقه جنوب کرمان آغاز نمود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: امید به زندگی و نشاط اجتماعی با انجام برنامه های فرهنگی و هنری می تواند ایجاد و تقویت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: شرکت سنگ آهن گهرزمین با حمایت خود از عدالت آموزشی در جنوب کرمان بستر را برای تحول آموزشی رقم زده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمان: ایجاد فرمانداری جازموریان و تشکیل شهرستانی جدید در جنوب استان تصویب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری جنوب کرمان گفت: پویش همراهان سفر ایمن ویژه نوروز 1402 در 2 نقطه از محور های شریانی سفر های نوروزی در جنوب کرمان اجرا می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،دکتر مطهره مختاری رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره کل گفت: فراورده های خام دامی غیر بهداشتی توسط تیم های بازرسی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان و در راستای اجرای طرح تشدید نظارت های بهداشتی و شرعی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۶    
اردوی جهادی واکسیناسیون 63 هزار دام سبک و سنگین در شهرستان قلعه گنج آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی جیرفت گفت: چهارسوری در جنوب کرمان بدون مصدوم سوختگی بود؛ اما با 2 مصدوم ناشی از تجمعات چهارشنبه سوری همراه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱    
معاون بازرگانی اداره کل صمت جنوب کرمان گفت: در دومین روز بازرسی از بازار جیرفت چندین واحد صنفی در بازار جیرفت جریمه و پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: بازرسان اداره کل صمت موفق به کشف 3 و نیم تن آرد خارج از شبکه توزیع در جیرفت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
چشمه سیدمسافر، یا چشمه قنات سیدمسافر، چشمه ای است که از دل صخره می جوشد و منطقه ای را سیراب می کند و در کنار جریان چشمه تا دور دست ها درختان کهنسال کُنار و کهور خودنمایی می کنند، نخل های بلند بالا نیز زیبایی خیره کننده ای به آن دیواره سبز حاشیه چشمه، بخشیده اند.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دامپزشکی استان کرمان با اشاره به وجود 12 کشتارگاه صنعتی طیور و 14 کشتارگاه دام در استان، گفت: جنوب استان کرمان نیازمند احداث کشتارگاه دام و طیور است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی اداره کل صنعت و معدن جنوب کرمان از پلمب و جریمه بیش از 20 مغازه متخلف در بازار جیرفت توسط تیم گشت مشترک خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،با توجه به نزدیک شدن سال نو و سنت خرید ماهی قرمز برای سفره هفت سین ،دکتر مرضیه امینی روش مسئول اداره طیور اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان در برنامه رادیویی صدای کرمان شرایط بهداشتی خرید نگهداری از ماهی قرمز سفره هفت سین را تشریح کرد. ...
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری می تواند در جذب نوجوانان و جوانان به مساجد موثر باشد، تصریح کرد: امروز کانون های مساجد باید محور فعالیت های خود را تربیت نیروهای فرهنگی و هنری متعهد قرار دهند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، از ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 ، اردوی جهادی با حضور مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان و رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قلعه گنج در بخش چاه دادخدا روستای اسلام اباد این شهرستان آغاز شد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اعلام کرد که 124 مقاله علمی در نخستین کنفرانس ملی مدیریت و کارآفرینی در مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی جنوب کرمان واصل شد.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از به بهره برداری رسیدن پل دوم سرجاز در بزرگراه جیرفت – کهنوج خبر داد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان گفت: دشمن به دنبال ایجاد نفرت عمومی در جامعه است و فاصله گرفتن جوانان از جامعه پیروزی برای دشمن محسوب می شود ما باید با امید آفرینی اجازه ندهیم دشمن به اهدافش برسد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از آمادگی فروشگاه های جنوب استان برای اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی خبر داد
مکران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۳    
اولین روز کاروان ترویج الگوی کشت ملی محصولات زراعی در جنوب کرمان برگزارشد ✴️ اولین روز کاروان ترویج الگوی کشت ملی محصولات زراعی در سطح 10 مرکز جهاد کشاورزی در شهرستان های جنوب کرمان با مشارکت بخش اجرایی و تحقیقات و با حضور کارشناسان موسسه ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۴۷    
امروز (21 اسفندماه) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد همراه با تجلیل از فعالان کانون های مساجد جیرفت برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام میثم تارم گفت: در سال پیش رو باید محور اصلی نشست های شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان، امید آفرینی در جوانان باشد و در این راستا مصوبات و تصمیماتی اتخاذ شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با برگزاری تور راهیان پیشرفت شرایط بازدید اقشار مختلف مردم از دستاورد های انقلاب را فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان گفت: وضعیت نانوایان در جنوب استان کرمان اسفبار است و از دادستان ها در سراسر استان می خواهیم بر پخت نان نظارت کنند، زیرا نان ها که قوت غالب مردم است، قابل استفاده نیست.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل و معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با دادستان جدید جیرفت دیدار و گفتگو کردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یک انبار احتکار مواد غذایی و خوراکی که ثبت سامانه جامع انبارها نبود توسط بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان کشف شد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، سلام بر مهدی موعود و سلام بر او که قرنها دیده مشتاقان در انتظار مقدمش به راه دوخته و جان هزاران عاشق دلباخته در آتش هجران او سوخته است
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با هدف بیان دستاوردهای انقلاب و آشنایی مردم بویژه جوانان با اقدامات انجام شده در جنوب کرمان، با برگزاری تور رهیان پیشرفت شرایط بازدید اقشار مختلف مردم از دستاوردهای انقلاب در جنوب کرمان را فراهم کرده است.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان کانون فرهنگی و هنری منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) در مسجد حضرت زینب (س) شهرک انقلاب جیرفت آغاز به کار کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان ، رحمان مقبلی رییس شبکه دامپزشکی شهرستان جیرفت از آمادگی کامل و هماهنگی با دستگاه های اجرایی حوزه سلامت و امنیت غذایی در راستای اثر بخشی بیشتر اقدامات نظارتی به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب در کلیه مراحل تولید ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، تامین سوخت کامیون های حمل محصولات کشاورزی را در اوج فصل برداشت با ورود روزانه 2000 دستگاه به منطقه مورد تاکید قرار داد و از فرمانداران خواست جایگاه های ویژه سوختگیری را تعیین و حمایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
با بهره برداری از محور رمشک - فنوج اتصال مناسب حمل ونقل جاده ای بین استانی و منطقه ای در جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: برای تکمیل پل بهادرآباد در محور جیرفت_ کهنوج_ رودان 55 میلیارد ریتومان اعتبار نیاز است.