پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۸:۳۲Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ممسنی»

ساعتی پیش زمین لرزه 3.9 ریشتری بابامنیر در شهرستان ممسنی را لرزاند.
بانک ملی   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در این دیدار مجید انصاری نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان، محمد رضا رضایی ریس کمیسیون عمران و نماینده مردم جهرم و خفر، محمد مهدی فروردین نماینده مردم فیروزآباد ، فراشبند، قیر و کازرین، مسلم صالحی نماینده مردم اقلید، ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۹    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: ممسنی و رستم یکی از شهرستان های مهم استان فارس است ، این شهرستان هم از بُعد مکانی و هم ظرفیت های اقتصادی و اجتماعی اهمیت خاصی در استان فارس دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-احیای کارخانه قند ممسنی از مصوبات دور اول سفر رییس جمهور به فارس در دستورکار مسئولان این استان قرار گرفته و متولیان اقتصادی راهکارهای آماده سازی و جذب نیرو جهت تولید و راه اندازی مجدد، این واحد صنعتی را اتخاذ کرده اند.
فرمانده سپاه فجر فارس از دستگیری عاملان حمله تروریستی در میدان معلم شهر نورآباد ممسنی خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ سردار یدالله بوعلی، از دستگیری عاملان حمله تروریستی در میدان معلم شهر نورآباد ممسنی خبر داد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ناصرفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به نیابت از دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سفر به شهرستان کم برخوردار نورآبادممسنی استان فارس با اعلام پیام دکتر قاضی زاده هاشمی، با خانواده های دو شهید عالی مقام امنیت شجاعیان و خوشنام و سه خانواده شهید دیگر دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷    
فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و نماینده دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان فارس به همراه ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با 5 خانواده شهید شهرستان ممسنی دیدار و گفتگوکرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- مدیرعامل سازمان کوثر به نمایندگی از قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور در شهرستان ممسنی با خانواده 2 شهید مدافع امنیت حادثه تروریستی دیدار کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۶    
در پایان این رقابتها؛ تیم نفت و گاز گچساران اول ، نورآباد ممسنی دوم و پاسارگاد فارس سوم شدند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ زارعی با بیان اینکه باید تلاش شود به خوبی برنامه های هفته دفاع مقدس برگزار و فضای شهرمان متناسب با عطر و بوی شهدا آراسته شود، گفت: بیش از 160 برنامه در هفته دفاع مقدس در ممسنی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۰    
شیراز-ایرنا- تشییع پیکر مطهر شهیدان "یاسر شجاعیان" و "پوریا خوشنام " امروز (چهارشنبه 29 شهریورماه )در نورآباد ممسنی با حضور گسترده مردم این شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر دو تن از شهدای حادثه تروریستی اخیر شهرستان نورآباد ممسنی فارس امروز، 29 شهریورماه در این شهرستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکرهای دو تن از شهدای حادثه تروریستی اخیر شهرستان نورآباد ممسنی فارس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۳    
پیکر مطهر شهیدان یاسر شجاعیان و پوریا خوشنام از شهدای مدافع امنیت شهرستان ممسنی امروز چهارشنبه 29 شهریور در این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هشتاد و دومین کرسی تلاوت و محفل قرآنی طرح ضیافت قرآنی در چهارشنبه شب های رضوی به یاد دو شهید حادثه اخیر تروریستی شهرستان نورآباد ممسنی در شیراز برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پیکر 2 شهید حادثه کور تروریستی در شهرستان ممسنی با حضور اقشار مردم و دانشگاهیان تشییع و خاک سپاری شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس به دنبال شهادت دوتن از شهدای مدافع امنیت در شهرستان ممسنی پیامی صادرکرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰    
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نورآباد ممسنی از پروژه برق رسانی منطقه گردشگری هرایرز نورآباد ممسنی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهیدان امنیت یاسر شجاعیان و پوریا خوشنام با حضور مسئولان و مردم قدرشناس شهرستان ممسنی تشییع شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فارس_ فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان فارس ،تعدادی از همکاران ، فرماندار، امام جمعه ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶    
استاندار فارس صبح سه شنبه با حضور بر بالین مجروحان بسیجی حادثه امنیتی نورآباد ممسنی و همچنین مجروحان درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح؛ از آنان عیادت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸    
ممسنی - مردم شهرستان ممسنی با حضور پرشور، پیکر دو شهید حادثه کور تروریستی این شهرستان را تشییع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهدای امنیت در دستان مردم نورآباد ممسنی تشییع شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پیکر شهدای مدافع امنیت یاسر شجاعیان و پوریا خوشنام بر دستان مردم نورآباد تشییع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم شهرستان ممسنی پیکر مطهر شهیدان یاسر شجاعیان و پوریا خوشنام را تشییع کردند .
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۱    
فرزندان انقلاب اسلامی هرکجا که نیاز به دفاع از تمامیت اسلام و انقلاب اسلامی باشد در خط مقدم جبهه نبرد حضور دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع دو شهید حادثه تروریستی اخیر نورآباد ممسنی استان فارس فردا چهارشنبه، 29 شهریورماه برگزار خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در حکمی از سوی محمدهادی ایمانیه استاندار فارس، سیدعلی حسینی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ممسنی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رستم منصوب شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دومین بسیجی که 25 شهریور ماه در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور و در شهرستان ممسنی مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید. اسماعیل قزل سفلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس با حضور بر بالین مجروحین بسیجی حادثه امنیتی نورآباد ممسنی و همچنین مجروحین درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح؛ از آنان عیادت کرد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم تقی زاده با صدور پیامی شهادت بسیجی مدافع امنیت پوریا خوشنام دانشجوی دانشگاه پیام نور استان فارس که در حادثه تروریستی ممسنی شیراز به فیض شهادت نائل آمد را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ممسنی - اعضای بدن پوریا خوشنام، دومین بسیجی که در حادثه کور تروریستی ممسنی مورد هدف قرار گرفته بود به بیماران نیازمند اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ممسنی- شامگاه شنبه به علت حمله دو عامل ناشناس دو تن از بسیجیان تامین کننده امنیت در ممسنی به درجه رفیع شهادت نائل آمده که شهید یاسر شجاعیان یکی از شهدای این حادثه کور تروریستی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس از مجروحان حادثه تیراندازی در نورآباد ممسنی و همچنین مجروحان درگیری نیروی انتظامی فیروزآباد با شرور مسلح عیادت کرد.
سلام نو / مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی گفت: دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۶    
پوریا خوشنام که شامگاه بیست و پنجم شهریور به همراه سه مدافع امنیت دگیر توسط دو موتور سوار در میدان معلم شهر نورآباد مورد هدف گلوله اسلحه شکاری قرار گرفت صبح دوشنبه 27 شهریور بر اثر شدت جراحات در بیمارستان رجایی شیراز به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
اعضای بدن پوریا خوشنام، دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود به بیماران نیازمند اهدا شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۹    
منزل شهید یاسرشجاعی که روز گذشته به ضرب گلوله تروریست های جنبش فواحش در نورآباد ممسنی به شهادت رسید بسیار ساده و معمولی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی گفت: دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید. پویا خوشنام یکی از چهار بسیجی ممسنی است که در شامگاه 25 شهریور توسط دو راکب موتور سوار در میدان معلم شهر نورآباد مورد هدف قرار گرفته بود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
25 شهریورماه با حمله 2 راکب موتورسوار به ایستگاه بسیج میدان معلم در شهر نورآباد ممسنی 2 نفر شهید و 2 نفر مجروح شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۸    
معاونت بسیح مساجد و محلات سپاه فجر استان فارس به مناسبت شهادت شهدای حمله کور تروریستی ممسنی پیام تسلیت داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از سه مجروح حادثه تروریستی حمله مسلحانه اشرار به بسیجیان در شامگاه شنبه 25 شهریور به نام پویا خوشنام نیز در بیمارستان به دلیل وخامت حال و شدت جراحت به فیض شهادت نائل آمد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 25 شهریورماه با حمله 2 راکب موتورسوار به ایستگاه بسیج میدان معلم در شهر نورآباد ممسنی 2 نفر شهید و 2 نفر مجروح شدند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی گفت: دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید. پویا خوشنام یکی از چهار بسیجی ممسنی است که در شامگاه 25 شهریور توسط دو راکب موتور سوار در میدان معلم شهر نورآباد مورد هدف قرار گرفته بود ...
خبرنما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۶    
به گزارش خبرنما،بیانیه هئیت مذهبی حضرت فاطمه زهرا (س) استان فارسی های مقیم تهران در پی محکومیت حمله تروریستی به مدافعان امنیت در شهرستان های ممسنی ورستم به شرح زیر می باشد ...