دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۵۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئولان اجرایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون عمران مجلس در یک سال گذشته در حوزه های نظارتی و تقنینی اقدامات موثر و قابل توجهی داشته است که در بعد نظارتی می توان به ارزیابی میدانی پروژه های عمرانی نیمه تمام و اولویت دار کشور و تلاش برای رفع موانع و چالش های تکمیل آنها و بررسی مداوم عملکرد مسئولان اجرایی در اجرای قوانین اشاره کرد ...
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رفع موانع حوزه تولید و صنعت بر عهده مسئولان اجرایی است و دستگاه قضایی استان نیز بر اساس اولویت هایی که برای سال جاری تدوین شده از اقدامات قانونی دستگاه های اجرایی در این زمینه حمایت خواهد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱    
قالیباف: تلاش مجلس یازدهم اولویت دادن لوایح یا طرح هایی است که با نظر مسئولان اجرایی نوشته شده است | قانون باید قابلیت اجرا داشته باشد
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قالیباف رئیس مجلس: تلاش مجلس یازدهم اولویت دادن لوایح یا طرح هایی است که با نظر مسئولان اجرایی نوشته شده است. قانون باید قابلیت اجرا داشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه مسئولان اجرایی کشور بر مهار نرخ تورم تاکید دارند اما این شاخص اقتصادی همچنان بر ریل رشد قرار گرفته است آنطور که تازه ترین گزارش مرکز آمار حکایت از افزایش نرخ تورمی دارد که قرار بود کاهشی شود.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷    
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: تمام مسئولان اجرایی و مدیران ارشد کشورمان نحوه مدیریت جنگ 8 ساله توسط امام و فرماندهان تحت امر ایشان و رزمندگان را رصد و مطالعه کنند تا بدانند که با نبود امکانات کافی و در شرایط سختی چگونه توانستند بر دشمنانشان پیروز شوند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۸    
به مناسبت سوم خرداد سال روز آزاد سازی خرمشهر روز مقاومت ایثار وپیروزی فرمانده بسیج سازندگی ،فرمانده حوزه دمق و جمعی از مسئولان اجرایی به اتفاق کارشناس فرهنگی بنیاد رزن با دو خانواده شهید و ایثارگر دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۰    
حضور مسئولان اجرایی در پنج کمیسیون تخصصی مجلس
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه اخذ تسهیلات برای تالار شهر اردبیل با حضور علی نیکزاد ثمرین نایب رییس مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون اول قوه قضاییه با بیان این که اعتبار بخشی به جوانان کشورمان در بیانیه گام دوم انقلاب دیده می شود، گفت: مسئولان اجرایی باید جوانان را به سمت خوب جذب کنند چرا که با اندک توجه، جوانان عزیز معجزه خلق می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن مروتی در نشستی با حضور مسئولان اجرایی و حفاظتی برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری 1402 گفت : خوشبختانه نوبت اول این آزمون به بهترین شکل در کشور برگزار شد و از متولیان برگزاری این رویداد علمی می خواهیم در نوبت دوم نیز تلاش کنند تا این آزمون به نحو مطلوبی برگزار شود. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون امورآزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: میزان تاثیر قطعی سوابق تحصیلی آموزش و پرورش در سال 1402 فقط در پایه 12 به میزان 40 درصد است که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلابی فرهنگی تعیین شده است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امورآزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: میزان تاثیر قطعی سوابق تحصیلی آموزش و پرورش در سال 1402 فقط در پایه 12 به میزان 40 درصد است که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلابی فرهنگی تعیین شده است. ...
برترین ها / خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نحوه برگزاری کنکور سراسری 1403 و سال های بعد از آن توضیحی ارائه داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۱    
رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران معتقد است؛ ثبات تعرفه کاغذ وارداتی و حمایت از تولید داخلی نشان دهنده آینده نگر بودن مدیران و مسئولان اجرایی است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۲    
غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران تأکید کرد که استقبال پرشور و برپایی نشست های مختلف نشان می دهد که روند مطلوبی طی شده و مسئولان اجرایی امسال نمایشگاه قوی تر از سال های پیش عمل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتقادهای مدیرعامل نساجی به حضور تماشاگران پرسپولیس در جایگاه تماشاگران تیم میزبان گفت: ما مهمان هستیم و به میزبانی کاری نداریم. دست ما نیست چه تعداد هوادار وارد شود و باید مسئولان اجرایی فکری کنند.
سلام نو / بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
در رابطه با چند پرونده تعاونی بزرگ و مهم از قبیل ثامن الحجج، فرشتگان البرز ایرانیان، افضل توس که در مجموع 2 میلیون و 700 هزار نفر شاکی داشتند، وقت دادگستری را گرفتند؛ و با اقدامات گسترده دادگستری استان تهران احکام پرونده های مربوط به این تعاونی ها اجرا شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی ، مرسوم به قانون پتروپالایشگاه ها به دلیل بی اهمیتی مسئولان نسبت به اجرای قانون تاکنون اجرا نشده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس شورای اسلامی شهرستان طارم با بیان اینکه فرماندار شهرستان طارم بعد گذشت بیش از یک و نیم سال از پست فرمانداری خود نتوانسته در خصوص مهمترین مطالبه شهرستان طارم که اختصاص سهم قانونی خود که حق آبه است اقدامی انجام دهد گفت ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۹    
نخستین رویداد جایزه جوانی جمعیت به همراه رونمایی از اطلس جمعیتی استان و تجلیل از برگزیدگان این دوره با حضور استاندار گلستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل امور بانوان خانواده استانداری گلستان و برخی از مسئولان اجرایی امروز ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۳    
بازتاب ایلام- دکتر مراد مقصودی/قاضی بازنشسته و وکیل پایه یک دادگستری: در چهاردهم اردیبهشت ماه امسال همزمان با روزهای زایش و رویش طبیعت، فعالان و دوستداران محیط زیست، با حضور در محل تخریب اجرای پروژه زیانبار گاز بانکول از حجم تخریب صورت گرفته ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل با حضور علی نیکزاد ثمرین نایب رییس مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
در همایشی ضمن تجلیل از معلمان نمونه با حضور استاندار، فرهنگیان و مسئولان اجرایی استان بوشهر از طرح معلم تراز انقلاب اسلامی رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکراتی کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم افزایی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باحضور مشاور امور ایثارگران شرکت فرودگاه ها و مسئولان اجرایی استان کرمان در فرودگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد. ...
صبح الوند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰    
نشست تخصصی مسکن که به دعوت اصحاب رسانه قرار بود با حضور مسئولان استانی برگزار شود دو بار به علت خلف وعده مسئولان اجرایی استان تعویق و نهایتا بدون حضور ایشان با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰    
آیین گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در ناحیه سپاه کلات برگزار و با اهدا هدایا و لوح تقدیر از مربیان عقیدتی، صالحین و هادیان سیاسی برتر در سپاه و بسیج با حضور امام جمعه و مسئولان اجرایی و نظامی تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح های ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با حضور مسئولان اجرایی کشوری و استانی در همدان به بهره برداری رسید.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بزرگترین مدرسه تخصصی اوتیسم کشور با حضور استاندار همدان، عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و جمعی از مسئولان اجرایی و محلی به بهره برداری رسید | اتیسم نوعی اختلال شخصیتی و روانی است که فرد در آن بیشتر به درون گرایی و فاصله گرفتن از محیط پیرامون و انسان های اطرافش حتی خانواده دچار می ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در همایشی از کارگران و کارآفرینان برتر استان بوشهر با حضور استاندار و مسئولان اجرایی تجلیل شدند.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پاکدشت گفت : سلامت یکی از اهداف مهم مسئولان اجرایی کشور در دولت سیزدهم است که در همین راستا اقدامات مهمی انجام شده که از آن جمله می توان به بیمه عمومی که همه مردم از آن بهره مند می شوند ،اشاره کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر اطلاعات تاکید کرد همدلی ، همراهی و هم افزایی قوای سه گانه زمینه ساز توسعه اقتصادی ، ثبات امنیتی و اقتدارملی کشور است. به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۰    
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه آمارسازی ها به ویژه در زمینه اشتغال و همچنین مقابله با آسیب های اجتماعی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی برای کاهش تلفات جانی و حوادث جاده ای به شکل ویدیوکنفرانس با حضور مدیرکل صدا وسیمای مراکز و مسئولان اجرایی استان ها برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در وزارت ارشاد مظلوم واقع شده است، گفت: از مسئولان اجرایی انتظار داریم مجموعه های قرآنی و فرهنگی را به یک چشم بینند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: مدیران و مسئولان اجرایی تلاش کنند با برنامه ریزی بهتر و تلاش بیشتر مشکلات اقتصادی کشور را حل کرده و نگذارند مردم از نظام ناامید شوند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معدن24:رئیس مجلس شورای اسلامی موانع بر سر راه عملیاتی شدن پروژه نفلین سینیت سراب را بررسی و کمیسیون صنایع را برای رسیدگی و رفع مشکلات آن مامور کرد. محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه در جریان سفر به آذربایجان شرقی از این واحد دیدن کرد و ضمن بررسی مشکلات بر سر راه بهره برداری از آن ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۶    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در کارخانۀ آلومینای شهرستان سراب: مسئولان اجرایی این پروژه باید پاسخ دهند برنامۀ مشخصشان در این عرصه چیست. باید مشخص شود که وقفۀ پیش آمده به دلیل مشکلات مدیریتی است یا مالی. فاز نخست این کارخانه باید در بازۀ زمانی مشخص و با سرعت بیشتری عملیاتی شود ...
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد مسئولان اجرایی مانند استانداران، فرمانداران و غیره بر اجرای قوانین اثر جدی می گذارد.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
برخی نمایندگان علت آن را توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب عنوان کردند. این استدلال تلویحا به این معنی است که نمایندگان مجلس معترفند درخواست استیضاح وزیر نه براساس منطق و استدلال های قوی بلکه با هدف مانع تراشی مطرح شده.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از عدم توانایی مسئولان اجرایی در بهره گیری از ظرفیت سیلاب ها، گفت: سیراب شدن زاینده رود حدود 2میلیارد متر مکعب آب نیاز دارد، اما در حال حاضر حدود 400 میلیون مترمکعب برای احیای آن حقابه تعلق گرفته است که همیشگی نیست.
راه چشمه لر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۶    
علیرغم تخصیص اعتبار برای جاده پرتردد و حادثه خیز ارجستان_اردبیل در ماه های گذشته، اما با تعلل مسئولان اجرایی در شروع پروژه تعریض و بهسازی این جاده، باز هم شاهد تصادفات هستیم.