دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۷:۵۳Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای اصفهان»

موج   ۵ ساعت پیش    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز سوم آبان ماه با قرار گرفتن روی شاخص 107 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ دوشنبه سوم آبان ماه در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 100 در وضعیت سالم ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رویکردهای مدیریتی و تحقیقات علمی در راستای توسعه سرانه فضای سبز شهر شکل گرفته تا پوشش گیاهی و درختان متناسب با آب و هوای اصفهان در این کلانشهر ایجاد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان امروز برای گروه های حساس ناسالم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵    
کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز با میانگین 117 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۲    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه دوم آبان ماه در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 131 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 123 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ شنبه یکم آبان ماه منتهی به ساعت 10:40 با قرار گرفتن روی شاخص 137 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز با میانگین 137 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۶    
هوای اصفهان در نخستین روز از آبان آلوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دمای هوای مناطق مختلف استان اصفهان در 24 ساعت آینده، 2 تا 5 درجه سردتر می شود و پس فردا، احتمال بارش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 تا پنج درجه ای دما در بسیاری از نقاط استان تا فردا شنبه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهانن امروز _ جمعه 30 مهرماه _ در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص در وضعیت سالم 80 ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان صبح امروز _ پنجشنبه 29 مهرماه_ در ساعت منتهی به 10:40 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 76 در وضعیت سالم ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه 28 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 92 در وضعیت سالم ثبت شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز در 8 منطقه وضعیت ناسالم را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دمای هوا در غرب در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه غربی استان اصفهان، تا شنبه یکم آبان ماه به زیر صفر درجه می رسد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز 27 مهرماه با قرار گرفتن روی شاخص 111 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 111 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵    
اصفهان- مصرف گاز دو نیروگاه اصفهان و شهید منتظری بسیار زیاد و بیش از 3 برابر مصرف گاز بخش خانگی است که سالیانه حدود 7000 تن آلاینده اکسید نیتروژن را وارد شهر اصفهان می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر صبح امروز با میانگین 145 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً ناپایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است. شاخص کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان برای گروه های حساس ناسالم است. دمای هوا از روز سه شنبه کاهش محسوس دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _شنبه 24 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 116 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین 116 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر صبح امروز با میانگین 116 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۵    
کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای کلانشهراصفهان امروز با میانگین 113 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 119 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ جمعه 23 مهرماه_ با قرار گرفتن روی شاخص 122 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ پنجشنبه 22 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 159 در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر صبح امروز با میانگین 159 وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان (قرمز) را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 118 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _سه شنبه 20 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 101 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر هفته استقرار جوی پایدار در سطح استان برقرار است و در اکثر مناطق آسمان صاف تا کمی ابری، وزش باد در ساعات عصر پیش بینی می شود، دمای هوا در 24 ساعت آینده تغییر نخواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه 19 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 136 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۰    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در هشت ایستگاه ناسالم برای عموم است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ یکشنبه 18 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 81 در وضعیت سالم ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دمای هوا در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان تنها در ایستگاه جی ناسالم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی اصفهان بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا 3 درجه کاهش خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _جمعه 16 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 95 در وضعیت سالم ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: کمینه دمای هوا تا فردا جمعه بین 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 112 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) را نشان می دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان امروز 14 مهرماه با قرار گرفتن رو ی شاخص 123 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 131 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۲    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز 13 مهرماه با قرار گرفتن روی شاخص 125 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر صبح امروز با میانگین 125 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 119 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است، شاخص کیفی هوای شاهین شهر روی عدد 80 و سجزی با قرار گرفتن روی 83 در وضعیت سالم قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۰    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.