دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۲:۳۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

الف   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به طرح استیضاح محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: این استیضاح با 35 امضا تحویل هیأت رئیسه مجلس شد اما هیئت رئیسه در اعلام وصول آن تعلل می کند.
ایران پرس   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، وحدت کشورهای اسلامی در برابر اقدامات جنایتکارانه رژیم اسرائیل ضروری است.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رسانه های بین المللی آزاد و بی طرف باید در مقابل این جنایت هولناک و مخالف آزادی بیان صهیونیست ها واکنش قاطع انجام دهند و آن را محکوم کنند.
ایران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت، انتظار می رود مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در غرب با اتخاذ اقدام عملی رژیم اسرائیل را به بازداشتن وادار کنند و جلوی حملات این رژیم به غزه بگیرند و شورای امنیت سازمان ملل هم ضد اسرائیل قطعنامه صادر کند.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به انتخابات 1400 ریاست جمهوری اشاره کرد.
ایران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، موج جدید حملات اسرائیل به غزه، نشان دهنده ماهیت جنگ طلبی این رژیم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی با اشاره به شکست های زنجیره ای آمریکا در افغانستان و رژیم صهیونیستی در برابر محور مقاومت، اعلام کرد آماده مشارکت با کشورهای منطقه در ساز و کار ایجاد امنیت جمعی هستیم.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۱۳ سایت دیگر  
نقدینه -بانک مرکزی امروز معادل ریالی ناشی از فروش 50 میلیون دلار از منابع ارزی حساب صندوق توسعه ملی را به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، براساس تصمیم های جلسه دویست و بیست و یکم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در تاریخ 7 اردیبهشت 1400 ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سرکنسولگری ایران در حلب نباید صرفا محل انجام امور سیاسی باشد بلکه باید تبدیل مکانی جهت تقویت تجارت میان دو کشور شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گام بعدی طراحی شده در قانون اقدام راهبردی راه اندازی کارخانه اورانیوم فلزی در اصفهان است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نسل جدید به دلیل داشتن سطح دانش بالا، برنامه کاندیداهای ریاست جمهوری را محک خواهد زد و داشتن نگاه کارکردی جایگزین دیدگاه های صرف سیاسی گذشته شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروزه با رشد دانش مردم از عصر شعارزدگی عبور کرده ایم لذا افرادی می توانند در انتخابات موفق باشند که برنامه داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: برگزاری تجمعات مردمی ساماندهی می شود و با رعایت کردن اصل 27 قانون اساسی نیز چنین موضوعی انجام خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه گیلانغرب انتخابات را بهترین راه برای تحقق مطالبات و رفع مشکلات مردم دانست و گفت: تقویت اقتدار و امنیت ملی در بٌعد داخلی و خارجی نیز در گرو مشارکت حداکثری است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری به بررسی طرح طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی' می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۳    
رئیس سابق امنیت ملی افغانستان با اشاره به سفر اخیر مقامات ارشد نظامی انگلیس و پاکستان و دیدار محرمانه آن ها با اشرف غنی اظهارداشت که با میانجیگری لندن معاملات شرم آور دیگری بین کابل و اسلام آباد جریان دارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۹    
به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 20 اردیبهشت) در گفت وگوی زنده رادیو گفت وگو درباره فایل صوتی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار تقویت مکانیسم های شفافیت شد و گفت: کاندیداهای انتخابات های پیش رو شفافیت را در عمل از خود و از همین حالا شروع کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی موج سازی و جنگ روانی برخی از جریانات سیاسی اشاره کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است عربستان سعودی باید از اقدامات تروریستی خود در کشورهای منطقه به خصوص قتل عام مسلمانان یمن دست بردارد و در این صورت است که جمهوری اسلامی از برقراری روابط با این کشور استقبال خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۸    
تسنیم : مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه خود به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه درباره پیشنهادهایی برای اخذ تضمین از آمریکا و طرف های برجامی در مذاکرات خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی پس از ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم باید خودشان فضای انتخابات را اداره کنند و نباید اجازه دهند که دوقطبی های کاذب جای رویکردهای اصلی را بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
الکسی دانیلوف دبیر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین طی سخنانی اعلام کرد که امکان مبادله ویکتور مدودچوک رهبر مخالفان دولت اوکراین با شهروندان اوکراینی زندانی در روسیه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: مدعیان حقوق بشر باز هم مثل همیشه خفه خون گرفته اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سعید جلیلی، دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در ستاد انتخابات کشور داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 1400 شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سعید جلیلی، عضو شورای عالی امنیت ملی، به عنوان داوطلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
598   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سعید جلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی تا ساعتی دیگر با حضور در وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام خواهد کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آنها مشخصا به علی لاریجانی با نگاهی اهانت آمیز، به دیده سرباز پیاده می نگرند. از تندروهای چپ الاح طلب که بگذریم، به اصطلاح میانه روهای اصلاح طلب (کارگزاران)، ادبیات قابل تاملی در این باره دارند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: قانون جدید ثبت نام انتخابات با جلسه مشترک حل می شد. نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف نظر دولت و شورای نگهبان در قانون جدید ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به راحتی قابل حل بود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه شاهد تحریم فعالان اقتصادی هستیم که در حال تجارت مشروع با کشورمان هستند لذا باید جلوی این امر گرفته شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مقامات کاخ سفید سیاست فشار علیه ملت ایران را اعمال می کنند اما در عرصه بین الملل ژست مدافع حقوق بشر به خود می گیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موضع قوه مقننه به غربی ها این پیام را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: عادی سازی روابط ایران و عربستان مسیر حضور رژیم صهیونیستی در منطقه را ناهموار می کند و از این رو این رژیم تمام تلاش خود را برای عدم موفقیت این مذاکرات می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۱    
همدان-جانشین فرمانده تیپ انصارالحسین(ع)همدان گفت: میزان مشارکت و نقش آفرینی مردم در انتخابات عامل تضمین و تقویت نظام، پایداری، وحدت و امنیت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- محمود عثمان، از رهبران کردستان عراق، توافق بغداد و اربیل در مورد حضور نیروهای امنیتی در مناطق مورد منازعه را تأیید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از نینانیوز، محمود عثمان گفت: سفر اخیر قاسم اعرجی، مشاور امنیت ملی و دیدار وی با مقامات کردستان ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه نمایندگان مجلس با آقای ظریف راجع به فایل صوتی گفت: فضای جلسه کاملاً انتقادی و جدی بود و هر دو طرف عصبانی شدند و نتوانستند همدیگر را متقاعد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دالاهو گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات اقتدار، عظمت، عزت ملی را به همراه دارد و ضریب امنیت ملی کشور را افزایش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از ارسال نامه خود به ظریف وزیر امور خارجه درباره پیشنهاداتی برای اخذ تضمین از آمریکا خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۵    
صاحبی گفت:در شرایط حساسی که دنیا نظاره گر تصمیم و عملکرد ملت ایران است، حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه امنیت ملی را بیش از گذشته قوی تر خواهد کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 20 اردیبهشت) در گفت وگوی زنده رادیو گفت وگو (برنامه موج نو) که با همکاری خبرگزاری فارس در محل این خبرگزاری برگزار شد درباره فایل صوتی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت هنگ کنگ دارایی های جیمی لای، غول رسانه ای، را با استناد به قانون امنیت ملی هنگ کنگ مسدود کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این اعتماد باعث شده که مردم مشارکت کنند؛ مشارکت قابل قبول، رقابت های جدی و استانداردهای انتخابات مقبول و مورد قبول اتفاق بیفتد که نتیجه اش، انتخابات پشتوانه ی مردمی نظام شده است که طمع دشمنان را هم قطع می کند. اگر کسی بخواهد به این اعتماد لطمه بزند، درحقیقت به امنیت ملی و منافع ملی لطمه زده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حدود یکسال یا یکسال و نیم است که حضور داعش در جلال آباد افغانستان تقویت شده و پایگاه های خود را تأسیس کرده و الان پیشروی هایی را به مناطق شمال افغانستان و مرزهای شرقی کشورمان دارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پاشینیان که از سمت خود استعفا کرده و تا زمان برگزاری انتخابات زودهنگام موقتا مدیریت دولت را در اختیار دارد، در جلسه اضطراری شورای امنیت ملی ارمنستان، گفت: نیروهای آذربایجان بیش از سه کیلومتر در خاک ارمنستان پیشروی کرده اند و در تلاشند تا دریاچه سیاه را که بین دو کشور مشترک است محاصره کنند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پانصد نفر از فعالین دانشجویی با بیان اینکه مردم دیگر از سخنان نمایشی و توخالی خسته شده و به حق در پی پاسخی کارشناسی شده و برآمده از واقعیات زندگی خود هستند، از نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی برای ثبت نام در انتخابات دعوت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی سکوت مرگ بار مدعیان حقوق بشر درخصوص جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه اشاره کرد.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
برنا: عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان تصریح کرد: تکلیف کاندیدا اصلاح طلبان در جلسه اول نهاد اجماع ساز در روز یکشنبه مشخص خواهد شد. جواد امام ، در رابطه با جلسه اخیر ظریف و محمد خاتمی گفت: این جلسه برای تکذیب دروغ پردازی های بدخواهان و موضوعاتی بود که یک خبرگزاری مطرح کرده بود. ...