یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۳۲Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

دانا   ۲۰ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در 6 دور مذاکرات قبلی هم رویکرد طرف آمریکایی این بود که ارائه تضمین به ایران با محدودیت حقوقی مواجه باشد و بازگشت آمریکا به برجام بدون آنکه تضمین دهد ...
ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به تجارب قبلی راه برای گروه جدید مذاکره کننده هموارتر از سابق است، گفت: روحیه انقلابی و جوانی در کنار تعهد و پایبندی به نظام می تواند کلیدی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در مذاکرات برجام باشد.
ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تیمی که از سوی ایران برای مذاکرات اعزام شده است، باید همه تلاش خود را در راستای رسیدن به نقشه راه ترسیم شده به کار بندند، تا اتفاقاتی که در مذاکرات قبلی در دوره تدبیر و امید برای کشور ما افتاد تکرار نشود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تلاش تیم جدید مذاکرات هسته ای برای دفاع از حقوق ملت و رفع تحریم ها، یک قدم مثبت در عرصه دیپلماتیک محسوب می شود و نشان دهنده این است که دولت سیزدهم از هیچ تلاشی برای بهبود شرایط اقتصادی دریغ نخواهد کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت امور خارجه تلاش گسترده ای برای تشکیل تیم جدید مذاکرات هسته ای انجام داده است تا در نهایت بتوانند در مذاکرات هسته ای از حقوق ملت ایران به خوبی دفاع کنند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیتملی و سیاست خارجی طی پیام روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.
شبکه پرس تی وی با پخش مستند 10 دقیقه (10Minutes) عملکرد جو بایدن را در قیاس با رئیس جمهور قبلی آمریکا بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند 10 دقیقه به تهیه کنندگی مهدی عرب عملکرد رئیس جمهور فعلی آمریکا را از ابعاد مختلف و بخصوص در مبحث امنیت ملی در مقایسه با روسای جمهور این کشور ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت قرقیزستان اعلام کرد، ممکن است مغزهای متفکر قدرتمندی پشت کسانی باشند که به دنبال سازماندهی یک کودتا پس از انتخابات پارلمانی امروز (یکشنبه) این کشور بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
گروه استان ها عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سالروز ترور شهید فخری زاده گفت: وظیفه سازمان پدافند غیرعامل این است که نقاط ضعف در حفاظت از جان شخصیت ها و تاسیسات را احصا و برطرف و نقاط قوت را تقویت کند.
اخیراً موضوع پیشنهاد گمرک برای تعیین تکلیف خودروهای رسوبی موجود در انبارهای گمرک مطرح شده است، این در حالی است که با وجود گذشت زمان قانونی و تأکید شورای عالی امنیت ملی برای کاهش زمان قانونی اعمال متروکه از پنج به دو ماه، این خودروها متروکه نشد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه موضع جمهوری اسلامی در مذاکرات برجام مشخص است، گفت: تعهد در مقابل تعهد منطق ایران در مذاکره است و طبق قانون اقدام راهبردی، مجلس به دولت اجازه نمی دهد که تن به مذاکرات فرسایشی دهد.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص مذاکرات هسته ای با دکتر شهریار حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد لغو بلافاصله همه تحریم ها و رفع موانع تجاری، پولی و بانکی باید در تضامین ایالات متحده برای بازگشت به برجام پیش بینی شود.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است باید با نیازسنجی صحیح، اقدام به صادرات و واردات کالا و خدمات با هماهنگی میان سه کشور ایران، عراق و ترکیه انجام شود.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که انتظار می رود دیدارهای مقامات کشور با دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در چارچوب فنی و دور از مسائل سیاسی باشد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت:دولت با استدلال و دلایل علمی با مخالفان واکسن گفتگو کند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گفت: واقعیت این است که اگر طرف مقابل آماده نباشد که تحریم ها را به صورت اساسی لغو کند و برای لغو تحریم ها فرصتی برای راستی آزمایی در نظر نگیرد، نباید انتظار داشته باشیم که این توافق حاصل شود.
راک نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز ؛ ریحانه حسینی، فعال رسانه ای در حساب توئیترش نوشت: دکترجلیلی :در دوران دبیری شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد عضویت در هیات علمی دانشگاه تهران را دادند. ...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که جمهوری اسلامی درصدد احقاق حقوق ملت ایران است نه برجامی که غربی ها بخواهند در آن تغییری ایجاد کنند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از ارائه آخرین گزارش نهادها و دستگاه های مربوطه ترور شهید فخری زاده در هفته پیش رو به مجلس و کمیسون امنیت ملی خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مشترکات زیادی با کشورهای عضو اکو دارد، گفت که با استفاده از این اشترکات می توان به سمت حل مسائل منطقه ای و مشکلات اقتصادی حرکت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با تأکید مشاور امنیت ملی آمریکا بر حمایت از اوکراین، رئیس جمهور آمریکا نیز اعلام کرد احتمالا با همتایان روس و اوکراینی خود درباره تنش ها میان دو کشور گفت وگو خواهد کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به برگزاری دادگاه حمید نوری معروف به حمید عباسی در سوئد گفته زمانی که بحث ورود به پرونده مطرح شد قرار شد برای کمک از همه ابزار ها از جمله وکیل استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: موقعیت جمهوری اسلامی ایران موقعیت ممتازی است که با ورود به سازمان شانگهای وزن این سازمان تجاری و اقتصادی را سنگین تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در هفته جاری در کمیسیون امنیت ملی حضور می یابد و پیرامون آخرین تحولات هسته ای کشور و سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون جنگل های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: تامین امنیت زیستی در کنار امنیت ملی از مهمترین دغدغه های رهبر معظم انقلاب است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در هفته جاری میزبان رئیس سازمان انرژی اتمی خواهند بود، محمد اسلامی درباره آخرین تحولات هسته ای کشور و سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران گزارش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد دفاع ارتش انگلیس بیان کرد که روسیه تهدیدی بزرگ تر ار افراط گرایی برای امنیت ملی انگلیس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت:همه اعضای آژانس،شورای امنیت و کشورهای برجامی می دانند فعالیت های هسته ای ایران صلح آمیز و بر اساس پادمان است و طرح ادعا های بی پایه به دلیل اطاله ی مذاکرات و به چالش کشیدن کشورمان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دستگاه امنیت ملی سوریه چند سند را که می توانند به ادامه روند تحقیقات درباره جنایات تروریستی کمک کنند، به رئیس کمیته تحقیقات روسیه تحویل داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین، از دریافت تضمین "حمایت قاطعانه" مشاور امنیت ملی آمریکا در تماسی تلفنی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غرب که علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه ضد حقوق بشری در سازمان ملل متحد صادر می کند خود ناقض اصلی حقوق بشر در جهان است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس تاکید دارد که دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی فراتر از وظایف سازمانی خود و در حوزه سیاسی در مقابل ایران عمل می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:رژیم صهیونیستی در معادلات جمهوری اسلامی هیچ جایی ندارد و به عنوان رژیم جعلی و کودک کش حق اظهار نظر در مورد برجام را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درخواست برای عضویت مجدد سوریه در اتحادیه عرب را نشان دهنده شکست تلاش ها برای ناامن سازی منطقه دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده ارتش انگلیس در حالی از روسیه به عنوان اصلی ترین تهدید علیه امنیت ملی بریتانیا یاد می کند که طی سال های گذشته، ادعاهای مشابه دستاویز افزایش حضور نظامی ناتو در مرزهای روسیه بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۷    
شفقنا آینده: دکتر حسین رضایی، عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و کارشناس مسایل اقتصادی درباره چشم انداز آینده انرژی در ایران می گوید: اولین اشتباه سیاست گذاران ما است که معتقدند تا صد سال دیگر هنوز نفت داریم ولی اینگونه نیست و استخراج یا پالایش یا پمپاژ نفت از زیر زمین هزینه دارد و به همین دلیل در ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش طلوع نیوز، گروه طالبان اعلام کرده است که یک هیأت به رهبری سرپرست وزارت خارجه کابینه موقت به قطر سفر کرده و قرار است با نمایندگان آمریکا و اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دور جدید مذاکرات برای رسیدن به نتیجه انجام می شود، گفت: ما خوش بین هستیم به نتایج مثبتی در این دور از مذاکرات برسیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی تشدید نگرانی ها درباره ادعای حضور نظامی روسیه در مرز با اوکراین، رئیس جمهور آمریکا از احتمال رایزنی باولادیمیر پوتین و ولودیمیر زلنسکی، همتایان روس و اوکراینی خود خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۳    
نیویورک- ایرنا- جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا و "آندری یرماک" رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین توافق کردند همه طرف ها باید برای کاهش تنش ها میان اوکراین و روسیه از تلاش های دیپلماتیک استفاده کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گفته فاطمی استاندار یزد رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز پیگیر وضعیت مشکلات آب شرب استان است و مجموع این پیگیری ها سبب شد، شورای امنیت ملی کشور امروز تشکیل جلسه داد و مصوباتی برای تامین آب پایدار و امنیت خط انتقال آب استان یزد داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد از مصوبات موثر شورای امنیت کشور در رابطه با امنیت خط لوله آب انتقالی به یزد خبر داد و گفت: تعمیرات انجام شده و آب در مسیر لوله قرار گرفته است و جای نگرانی برای تأمین آب استان نیست.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک پژوهشگر صنایع دستی گفت: بی توجهی به صنایع دستی در کنار از دست رفتن فرصت های اشتغال زایی و اقتصادی آن، می تواند تهدیدات مهمی برای امنیت ملی کشور ما به همراه داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کمیته امنیت ملی قرقیزستان امروز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد، مقامات این کشور تلاش برای کودتا و به دست گرفتن خشونت آمیز قدرت در قرقیزستان را خنثی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امنیت ملی قرقیزستان می گوید کودتای خشن در این کشور را خنثی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها باید به عنوان یک اصل در مذاکرات 8 آذر پیش روی مذاکره کنندگان ما باشد و رفع تمام تحریم ها و راستی آزمایی آنها باید مدنظر قرار داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲    
شورای امنیت ملی ترکیه بر لزوم ممانعت از اقدامات یکجانبه در لیبی برای برگزاری انتخاباتی قانونی و در فضایی آرام تأکید کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خانم مسیح علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می شد. خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست ها مشغول به کار است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: گفت وگوی عربستان سعودی با جمهوری اسلامی ایران در ماه های اخیر، جزء رخدادهای مورد توجه در سطح منطقه بوده است؛ گفت وگویی که با میزبانی طرف عراقی صورت گرفته و ریاض تلاش می کند برخی مشکلات خود در سطح منطقه را از خلال این گفت وگو حل و خواسته های را مطرح کند ...