چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۵۶Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

اصناف و بازاریان ایران در بیانیه ای ضمن محکومیت شدید فتنه گری های اخیر در کشور، اعلام کردند که امنیت اقتصادی را مدیون امنیت ملی می دانند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق با تاکید بر تداوم فشار بین المللی برای جلوگیری از بازگشت داعش، به لزوم پایان دادن به پرونده اردوگاه الهول سوریه اشاره کرد و گفت: این اردوگاه یک خطر و یک بمب ساعتی است.
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر کیفیت ساخت مسکن برای خانواده ایثارگران تأکید کرد و گفت: قصد ما این است که برای این افراد یک خانه مناسب بسازیم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم کردستان با حضور باشکوه در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی و محکومیت اغتشاشات اخیر، صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و در مقابل دشمن قرار گرفتند.
رجا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در دفاع از امنیت ملّی، کوتاهی و تردید و تفریط و مسئولیت گریزی و مماشات و خودفریبی، خطرناک و خطیر است.
آی تی رسان   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از خبرنگاران ارشد نیویورک تایمز ، از تلاش آمریکا برای ارسال تجهیزاتی مانند گیرنده اینترنت به ایران خبر می دهد. دیوید الیوت سَنگِر ، خبرنگار ارشد نیویورک تایمز است که از سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا، اطلاعات موثق و خوبی ارائه می دهد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عضویت ایران در شانگهای به معنای شکسته شدن سیاست انزوا و فشار غربی هاست این موضوع می تواند شرایط متعال تری برای ایران در مذاکرات و عرصه بین الملل ایجاد کند.
گام خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: بازی با امنیت ملی و تشویق مردم به آشوب و اغتشاش در همه جای دنیا سخت ترین مجازات ها را در پی دارد. دستگاه قضایی باید مطمئن باشد که عموم مردم ایران حامی تصمیمات قاطع آنهاست و جریان سازی های فیک رسانه ای در این میان نمی توانند کاری از پیش ببرند.
روزنامه شهروند   ۱۰ ساعت پیش    
75 سال پیش، برابر 28 سپتامبر 1947 میلادی، در پی تصویب قانون امنیت ملی از سوی مجلس سنای ایالات متحده، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، اختصارا CIA متولد شد. جنگ بین الملل دوم جدای مانور قدرت نیروهای نظامی، در لایه های زیرین خود عرصه تاخت و تاز سرویس های جاسوسی کشورهای درگیر نیز بود ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراضات مدنی باید در مسیر خودش هدایت شود. البته اعتراض یعنی نقد و نقد هم باید مبانی داشته باشد. از سوی دیگر ما هم باید بین این ها تکفیک ایجاد کنیم و با هر بخش متناسب با ویژگی های آن بخش رفتار کنیم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نوزنیوز، رسانه شورای عالی امنیت ملی نوشت: حسن عباسی سخنگوی هیچ بخشی از حاکمیت نیست و اظهاراتش مثل اظهارات همه تریبون داران دیگر که موافق یا مخالف جمهوری اسلامی هستند نظرات شخصی اوست ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حداقل قضیه این است که حتماً در گشت ارشاد تجدید نظر صورت گیرد. نگرانم وقتی آب ها از آسیاب بیفتد، این کار هم نشود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
عماد افروغ ، جامعه شناس گفت : نظام باید برخورد به موقع و دست کم عذرخواهی می کرد، اما همه چیز را موکول به پاسخ فلان کمیته و کمیسیون و دستور مقامات کردند
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شورای امنیت روسیه گفت اگر این کشور یا متحدانش با استفاده از سلاح اتمی مورد حمله قرار گیرند یا تهدیدی برای موجودیت روسیه وجود داشته باشد، مسکو از سلاح اتمی استفاده خواهد کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مورد اتفاقات اخیر در کشور صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه می گوید کشورهای غربی به رغم جنگ افروزی مداوم در اوکراین، مستقیماً وارد درگیری با روسیه نمی شوند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جوانان امروز همانند قشر جوان دهه 60 انقلابی، مستحکم و در برابر توطئه های دشمن آگاه باشند، همچنانکه تاکنون بصیر و هوشیار بوده اند. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا با انتشار توییتی به دریافت تابعیت روسی از سوی رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: راهپیمایی مردم باعث شد که مزدوران و اغتشاشگران به سوراخ ها و لانه های خود بخزند و خواب های شیرینی که برای ملت ما دیدند، به کابوسی برای آنان تبدیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حضور مردم در صحنه همواره تعیین کننده و سرنوشت ساز و خط بطلانی بر اقدامات ضد منافع و مصالح ملی بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۶    
عباس مقتدایی، نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به لزوم بهره برداری از آموزه های موفقیت آمیز در جنگ تحمیلی گفت: ما یاد گرفته ایم که از هیچ می توانیم همه چیز بسازیم و همواره بدانیم که امروز ایران اسلامی به الگوی مبارزه با استبداد و استعمار در دنیا تبدیل شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
واشنگتن در واکنش به اقدام پوتین برای اعطای شهروندی روسیه به اسنودن مدعی شد که ممکن است این پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا مجبور به خدمت در ارتش روسیه شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ادوارد اسنودن کارمند و افشاگر اسناد آژانس امنیت ملی آمریکا روز دوشنبه به دستور ولادیمیر پوتین شهروند روسیه شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت ما تهدیدات روسیه برای استفاده از سلاح هسته ای را بسیار جدی می گیریم اما تا کنون هیچ نشانه ای ندیده ایم که ما را وادار به تغییر اقدامات راهبردی کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز دوشنبه به کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا شهروندی روسیه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اسلامی گفت: ملت ایران نشان داد همچنان با بصیرت است و با حضور به موقع خود اهداف دشمنان را خنثی می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا امروز از سوی رئیس جمهور روسیه شهروندی گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه طی حکمی به افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا شهروندی روسیه را اعطا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ادوارد اسنودن کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا امروز به دستور ولادیمیر پوتین شهروندی روسیه را دریافت کرد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تاجیکستان و قرقیزستان درباره عقب کشیدن تجهیزات سنگین نظامی از نقاط مرزی دو کشور به توافق رسیدند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۳    
علی حدادی گفت: حضور مردم البرز در تجمع علیه اغتشاشگران پیام سنگینی به آنها داشت زیرا گروه هایی با فتنه گری بر ضد امنیت ملی تحرکاتی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مردم سنندج در حمایت از اقتدار و امنیت ملی و محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اخیر صبح دوشنبه (4 مهر 1401) در این شهر راهپیمایی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – برخورد جدی دستگاه های امنیتی فرانسه و انگلیس در مقابله با عناصر ضد انقلاب که در حمایت از پروژه شکست خورده براندازی نظام، چهره واقعی خود را با ایجاد آشوب و بی نظمی به نمایش گذاشتند این واقعیت را آشکار کرد که مقوله امنیت ملی از تهران تا پاریس و لندن امری تعریف شده در نظام حکومت داری ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بعد از یک هفته اقدامات هنجارشکنانه عده ای اغتشاشگر و اقداماتی نظیر تخریب اموال عمومی، برهم زدن نظم و امنیت عمومی، هتک حرمت به ارزش های اسلامی و حمله به اماکن مقدس، امروز مردم سنندج به خیابان ها آمدند و با راهپیمایی باشکوه آشوب های اخیر را محکوم کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به وین، گفت: آقای اسلامی در مذاکرات پیش رو با مدیر کل آژانس باید از موضع ایران به عنوان یک کشور که به وظایف خود عمل کرده اما خدمات مورد نیاز را از آژانس نگرفته است، صحبت کند. آژانس نباید فرصت همکاری های ایران را از دست دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ذوالنور نماینده تندرو مجلس به مرجع تقلید معروف حمله کرد و گفت: برخی افراد عمامه به سر هم پیام دادند و فتنه را تحریک کردند دادگاه ویژه روحانیت باید نسبت به بررسی اتهامات این افراد نیز ورود کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۴    
روسای کمیته های دولتی امنیت ملی تاجیکستان و قرقیزستان در مورد پایان دادن به درگیری های مرزی پروتکلی به امضا رساندند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به هزینه های معنوی که به حیثیت نظام وارد شده است،گفت: تضعیف دستگاه های امنیتی و پلیس قابل جبران نیست. حتی برخی افراد عمامه به سر هم پیام دادند و فتنه را تحریک کردند دادگاه ویژه روحانیت باید نسبت به بررسی اتهامات این افراد نیز ورود کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۰    
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به راهپیمایی دیروز مردم تهران در اعتراض به اغتشاشات خیابانی،اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این بار هم مردم با حضور به موقع در صحنه، توطئه دشمنان امنیت را خنثی کردند و اجازه ندادند که کشور توسط یک عده آشوب طلب دچار هرج و مرج شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه صف اول صدا سیما از دیدار های دوجانبه دئیس جمهور کشورمان با مقامات ارشد حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل و آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع مرحومه مهسا امینی گفت.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، ادعا کرد که مذاکره ما با ایران درباره احیای توافق هسته ای مانع عدم واکنش به وقایع اخیر ایران نیست.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
دالان تورانی ناتو (زنگزور جعلی) با طراحی رژیم صهیونیستی و بازیگری فعال ترکیه و آذربایجان در حال شکل گیری است که در صورت موفقیت، منافع ایران در حوزه ترانزیت، انرژی و امنیت ملی را تهدید می کند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مرگ مهسا امینی گفت: نیروی انتظامی مجری قوانین و تصمیمات دولت است منتها نحوه اجرای قوانین محل نقد است چرا که به هر صورت می توان به دور از خشونت قوانین را اجرا کرد.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا با اشاره به توانایی کشورش برای انجام مذاکرات، اعلام کرد که کشورش طی روزهای گذشته مذاکرات مستقیمی در سطح بالا با روسیه داشته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه گفت که ایالات متحده به روسیه درباره عواقب فاجعه بار در صورت حمله هسته ای به اوکراین هشدار داده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۴    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به نقش عناصر و جریانات وابسته به خارج در منحرف کردن اعتراضات به اغتشاشات گفت: حاکمیت باید با معترضانی که اکثرا جوانان دانش آموز و دانشجو هستند و سابقه سوئی علیه نظم و امنیت ملی ندارند از موضع رأفت اسلامی برخورد کرده و در عین حال با عناصر اصلی این ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیرخارجه و مشاور امنیت ملی آمریکا در واکنش به ادعای استفاده ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، از سلاح هسته ای در حملات به اوکراین، مدعی عواقب فاجعه بار برای مسکو در حملات اوکراین شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا از وجود برنامه اقدام در صورت وقوع جنگ هسته ای خبر داد و مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز به کرملین در خصوص عواقب فاجعه بار استفاده احتمالی روسیه از سلاح های هسته ای هشدار داده و وعده داد که پاسخ به چنین اقدامی قاطع و سریع خواهد بود.