سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۲۳:۲۷Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

ایرنا   ۱ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- مانوئل تراجنبرگ رییس موسسه مطالعات امنیت ملی رژیم صهیونیستی در گفت و گو با اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد برنامه هسته ای ایران یک تهدید بسیار بزرگ و جدی برای این رژیم است.
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سومریه نیوز، قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق به توافق میان این کشور و ایالات متحده آمریکا واکنش نشان داد. وی در همین راستا یک پست توئیتری منتشر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق امروز با انتشار یک پست توئیتری به توافق میان بغداد و واشنگتن درخصوص خروج نظامیان آمریکا از خاک عراق واکنش نشان داد.
شفقنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار کرد: مجلسی ها بهتر است به این مسئله بیندیشند که گره ای از مشکلات مردم باز کنند نه اینکه گره و تنش جدیدی ایجاد کنند و موجب نگرانی آنها شوند. ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 مردادماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره پیشرفت اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملی ایران به کمیسیون امنیت ملی گزارش داد.
خبرگزاری فارس: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در موضوعات مختلف شهر، نباید صرفا با اتکا به وضع موجود، تصمیم گیری حداقلی صورت بگیرد بلکه شهرداران باید وضع مطلوب را در نظر داشته و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنند. ...
ابنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امنیت ملی افغانستان چهار خبرنگار را به دلیل سفر به منطقه تحت تصرف طالبان بازداشت کرده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از وزیر بهداشت خواست به جای تعطیل نمودن بازار برای مقابله با کرونا در جهت تامین اعتبار برای واکسیناسیون سراسری اقدام کند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اعزام برخی از اعضای کمیسیون به خوزستان برای بررسی اقدامات صورت گرفته در حوزه آب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به رئیس جمهور و سازمان برنامه و بودجه تذکر داد که با گذشت 5 ماه از آغاز سال 1400 بودجه ای به استانها واگذار نشده است.
آقای خبر   ۱۰ ساعت پیش    
محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اعلام این خبر گفت: مقرر شده که هفته آینده تیمی از اعضای کمیسیون امنیت ملی به استان خوزستان سفر کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اشتراکات دو ملت ایران و افغانستان گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران حفظ ثبات و تمامیت ارضی کشور افغانستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز نان، پایه و اساس سفره ایرانیان بوده و قوت اصلی آن ها است و نباید به یکباره بخواهیم با افزایش 50 درصدی قیمت نان باعث شویم که تعداد زیادی از مردم حتی از این برکت الهی محروم شوند.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هفته آینده تیمی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی موضوعات و مشکلات خوزستان به این استان سفر می کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از جروزالیم پست، دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مشاوران نفتالی بنت نخست وزیر این رژیم قرار است جهت مهیا کردن زمینه سفر وی به آمریکا، به این کشور سفر کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در یادداشتی نوشت: اگر می خواهند منافع ملی و امنیت ملی کشور را مدنظر قرار داده و شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را از این وضعیت متزلزل و ابهام آمیز نجات دهند، راهی جز ادامه مذاکرات و دیپلماسی وجود ندارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۰    
رئیس "کمیته هسته ای" کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها دست دولت را در مذاکرات وین باز کرد یعنی ما این مسئله را به شهادت مطرح می کنیم چرا که آقای عراقچی این مسئله را یکبار در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتراف کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در عملیات مرصاد یگان های مختلف ارتش و سپاه و بسیج نقش آفرینی ویژه ای داشتند، گفت: تشخیص اربابان صدام این بود که نیاز است یک عملیاتی از جنوب و غرب ایران شروع شود که هدفش رسیدن به پایتخت باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تحتف فشار چیزی را نمی پذیرد، گفت: دولت سیزدهم با پشتوانه مردمی که دارد و با درس گرفتن از ناکامی های دولت قبلی می تواند مذاکرات را به سرعت به سرانجام برساند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
محمود احمدی بیغش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با بیان اینکه دشمنی آمریکا علیه ملت ایران ادامه دارد، اظهارداشت: علت دشمنی آن است که دستگاه های اطلاعاتی آمریکا در ایران و کشورهای منطقه افرادی مزدور هستند و گراهای غلطی را به دولتمردان آمریکا می دهند ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاوران امنیتی و سیاسی نخست وزیر رژیم صهیونیستی هفته آینده به واشنگتن می روند تا با مشاور امنیت ملی کاخ سفید و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا در امور غرب آسیا دیدار کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به مشکلات و بحران آب در خوزستان اشاره کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ما باید قواعد بازی را تعیین کنیم و برای مذاکرات و گفتگو با غربی ها شرط و شروط بگذاریم و غربی ها نمی توانند در این باره برای ما تعیین تکلیف کنند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شرق: در همچنان بر همان پاشنه می چرخد. اعضای طیف تندروی اصولگرایان همان حرف هایی را تکرار می کنند که سیاست خارجی در هشت سال گذشته هزینه اش را داده و حالا که وقت رفتن دولت رسیده، آتش حمله ها افزایش یافته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۱    
ایسنا نوشت : مجتبی ذوالنوری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این ادعا که رئیس جمهور می داند از جزئیات مطالب توافق نامه وین آگاه هستم خطاب به حسن روحانی گفت: به مردم نگفتید که آمریکا تنها به بخشی از برجام 1394 برمی گردد. 517 تحریم را رفع نمی کند و امکان راستی آزمایی نیز نمی دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۱    
اسلام آباد - ایرنا - مشاور امنیت ملی پاکستان به همراه رئیس سازمان اطلاعات ارتش این کشور روز دوشنبه راهی آمریکا شد و کارشناسان و ناظران سیاسی ترمیم روابط شکننده با واشنگتن را دستور کار اصلی این سفر تعبیر می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلماسی خارجی ایران نیازمند تحول اساسی است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سجاد عابدی- کارشناس ارشد مسائل امنیتی مرکز بین المللی مطالعات صلح طی یاد داشتی نوشت: تکیه بر ارکان داخلی و عناصر قدرت ملی برای تامین امنیت در داخل کشور رویکردی است که در حیطه استراتژی جمهوری اسلامی ایران تعریف می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام ارشد امنیتی روسیه با رد دخالت کشورهای غربی در بلاروس گفت، راهبرد به روز شده امنیت ملی روسیه تقویت روابط با بلاروس است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۱    
عبدالله دوم، پادشاه اردن از بررسی امکان عادی سازی روابط با اسرائیل از سوی چندین کشور عربی دیگر به دلیل آنچه وی نگرانی بر سر امنیت ملی نامیده است، خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۸    
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران از حضور نماینده ای از کشور عربستان در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران و برقراری رابطه بین دو کشور استقبال می کند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۵    
تهران- ایران پرس: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مداخله آمریکایی ها در امور خوزستان عجولانه بود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
چند روز دیگر تا شروع به کار دولت سیزدهم باقی مانده است و همه منتظرند تا ابراهیم رئیسی لیست جدید کابینه را اعلام کند. حالا برخی از رسانه ها لیستی از کابینه دولت سیزدهم منتشر کرده اند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۴    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون راهبردی مجلس، برخلاف اظهارات آقای رئیس جمهور، قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده را در برابر غربی ها بیشتر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
امنیت ملی افغانستان چهار خبرنگاری را که برای تهیه گزارش تحقیقی از احتمال تلفات غیرنظامیان توسط طالبان به مناطق تحت کنترل این گروه رفته بودند بازداشت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با بیان اینکه پیش نویس طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم در شورایعالی امنیت ملی تدوین شده است، از پیشنهاد آمریکایی ها برای لغو 1100 تحریم بعد تصویب و قانون شدن این طرح خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
براساس این گمانه زنی مخبر معاون اول می شود و شمخانی نیز همچنان درجایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی ابقا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور قبل از هر اظهارنظری درباره مذاکرات وین گزارش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی را بخواند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سیدرضا صدرالحسینی ضمن تحلیل سفر الکاظمی به امریکا اظهار کرد: این سفر با سفرهای گذشته ایشان ارتباط پیدا می کند و در حوزه مسائل امنیتی و خروج امریکایی از عراق پیگیری شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خواستار رسیدگی هر چه سریعتر وزارتخانه های خارجه و کشور به حصارکشی ترکیه در اطراف مرزهای ایران شد که با مشورت رژیم صهیونیستی انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس بیان کرد: آنچه پیش رو است این است که طالبان با این پیشروی ها نمی تواند ادعا کند تمامیت ارضی کشور را در اختیار دارد ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی خطاب به رییس جمهور گفت: به مردم نگفتید که آمریکا تنها به بخشی از برجام 1394 بر می گردد. 517 تحریم را رفع نمی کند و امکان راستی آزمایی نیز نمی دهد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه امروز، دوشنبه 4 مرداد، آخرین اخبار و تحولات افغانستان و نقشه راه جمهوری اسلامی ایران را با حضور مسئولان ذی ربط بررسی می کند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور قبل از اظهارنظر درباره مذاکرات وین لازم است گزارش های دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی را مطالعه کند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خانه ملت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خطاب به ریس جمهور ترکیه گفت: آقای اردوغان! ایران، مکزیک نیست و تو هم رئیس جمهور آمریکای جنایتکار نیستی! محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادعاهای ناگفته ای را در ارتباط با توافق احتمالی اخیر ایران و آمریکا مطرح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۸    
لاسجردی درباره افق مذاکرات وین گفت: همانطور که می دانید حوزه سیاست خارجی و تصمیم گیری های آن در دست دولت نیست. من این طور فکر می کنم که نظام تصمیم گرفته موضوع ارتباطات خارجی و تعامل با جهان را به عنوان یک فرصت در دست خود داشته باشد و از این ابزار برای انعطاف یا حتی فشار به رقبا استفاده کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم گفت: کشور در موضوع هسته ای نتوانسته سیاست های خود را به گونه ای پیش ببرد که منافعی برایش حاصل شود ...