یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۰۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

روزنامه جمهوری اسلامی نسبت به مهاجرت غیرطبیعی افغانستانی ها به ایران هشدار داده و نوشته است: علیرغم تمام امتیازات بیجائی که گرفته اند از ما طلبکار هستند.
راهبرد معاصر   ۲۷ دقیقه پیش    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ارمنستان امروز به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایران وارد تهران شد.
خبرگزاری مهر   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه هشدار داد که اقدام انگلیس به اعزام نیروی نظامی به اوکراین جنگ جهانی سوم را نزدیک تر می کند.
ایسنا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
آمریکا از بلگراد خواسته تا پس از تشکیل ارتش صربستان، نیروهای خود را از مرز با کوزوو، عقب بکشد. کاخ سفید جمعه (7 مهر) هشدار داد که صربستان پس از درگیری های مرگبار آخر هفته گذشته، تانک ها و توپخانه های پیشرفته ای را در نزدیکی مرز کوزوو مستقر کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آرمن گریگوریان دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان به منظور دیدار و گفت وگو با همتای ایرانی درباره مناسبات دوجانبه و تحولات اخیر در قفقاز جنوبی به تهران سفر کرد.
معاون شورای امنیت ملی روسیه به اظهارات وزیر دفاع انگلیس مبنی بر استقرار مربیان بریتانیایی در اوکراین برای آموزش سربازان و همچنین درباره گمانه زنی ها برای اقدام آلمان برای ارسال موشک های دوربرد به کی یف هشدار داد و گفت: غربی ها با چنین اقداماتی وقوع جنگ جهانی سوم را محتمل تر می کنند.
جماران   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباس زاده عضو کمیسیون امنیت ملی به خبرنگار جماران در خصوص ائتلاف اصولگرایان در انتخابات پیش رو گفت: ساختار جریان اصولگرایان در کشور به گونه ای است که نهایتا به اجماع خواهد رسید. حضور یا غیبت برخی افراد مهم نیست و ساختار بیشتر از افراد موضوعیت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی ارمنستان امروز به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایران وارد تهران شد.
خانه ملت   ۵۷ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به شیطنت های آمریکا در خصوص تقویت داعش در افغانستان گفت: آمریکا برای اینکه داعش مجدد فعال باشد، تعداد قابل توجهی از این گروه تروریستی شکست خورده را در افغانستان تحت آموزش قرار داده تا خطری برای کشورهای همسایه افغانستان ایجاد کنند.
پارس نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آژانس انرژی اتمی با تکیه بر گزارش های بدون پشتوانه لابی صهیونیستی و موضع گیری های منفی اروپا و آمریکا تلاش می کند ایران تحت شدیدترین فشارهای سیاسی قرار بگیرد که این کار درستی نیست.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آرمن گریگوریان، دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان برای دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مقام های عالی کشورمان بعدازظهر امروز یکشنبه وارد تهران شد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سئول در تعاملات اقتصادی اقداماتی به ضرر تهران انجام داده که حسن روابط اقتضاء می کند آنچه به ایران خسارت وارد شده را جبران کند.
معاون اسبق رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی گفت که هیچ زمانی وضعیت امنیت داخلی این رژیم را تا این حد آشفته ندیده بود.
افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار همتای عراقی در تهران ضمن تأکید بر اجرای دقیق و کامل توافقنامه امنیتی 2 کشور، آن را تضمین کننده امنیت مرزها خواند و الاعرجی هم بر عزم دولت و نهاد امنیت ملی عراق برای اجرای این توافقنامه تأکید کرد.
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان بلوچستان با روایتی از پیگیری رهبر معظم انقلاب در وقایع 8 مهر زاهدان، گفت: از زمان ارائه گزارش به مقام معظم رهبری ایشان حساس شده و پیگیری کردند و فرمودند "حقیقت ماجرا را به من بگویید" و در ادامه گزارش دیگری تقدیم ایشان شد و وقتی گزارش را دیدند شخصا پیگیری کرده و کار را به ...
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در دیدار با مشاور امنیت ملی عراق، براجرای دقیق و کامل توافق امنیتی تهران-بغداد تاکید کرد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
آژانس امنیت ملی آمریکا در حال راه اندازی یک مرکز امنیتی اختصاصی برای هوش مصنوعی است.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق با دستورکار تکمیل توافق امنیتی دوجانبه، راهی تهران شد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
مشاور امنیت ملی عراق در رأس هیئتی و به منظور دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و دیگر مقام های جمهوری اسلامی ایران در خصوص مناسبات دوجانبه و اجرای توافقنامه امنیتی وارد تهران شد.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، با بیان اینکه توافق نامه امنیتی میان دو کشور تضمین کننده امنیت مرزهای دو کشور و نقشه راه معقول و مناسبی برای حذف مؤلفه های ناامن کننده در دو کشور و منطقه است؛ بر اجرای دقیق و کامل این توافق نامه تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) مشغول تاسیس یک مرکز مخصوص امنیت هوش مصنوعی است.
مشاور امنیت ملی عراق به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایران به تهران می آید.
مثلث آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق برای دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مقام های ارشد جمهوری اسلامی وارد تهران شد.
نامه نیوز   ۵ ساعت پیش    
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق برای دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مقام های ارشد جمهوری اسلامی وارد تهران شد.
قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق در رأس هیأتی و به منظور دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران در خصوص مناسبات دوجانبه و اجرای توافقنامه امنیتی وارد تهران شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق امروز یکشنبه در صدر هیاتی برای پیگیری اجرای توافق امنیتی میان ایران و عراق به تهران سفر کرد.
برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق برای دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی و برخی مقام های ارشد جمهوری اسلامی وارد تهران شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: من یک کلیپ مشاهده کردم بچه های کوچک افغان که دبستانی هستند و ذهن شان به این کارها قد نمی دهد، حرف های ضدامنیتی و دینی می زنند!
مشاور امنیت ملی عراق در سایه اجرای توافق امنیتی کشورش با ایران، امروز برای دیدار با مقامات بلندپایه ایرانی عازم تهران شد.
نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه اعلام کرد عملیات ویژه نظامی روسیه تا آزادسازی مناطق روسیه از دست دشمن ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که یک کمیته امنیتی-نظامی ایرانی در راستای ارزیابی روند اجرای توافق امنیتی تهران و بغداد راهی عراق خواهد شد.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی در هم میهن نوشت:جان کربی، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا از نهایی شدن چارچوب توافق برای عادی سازی رابطه بین اسرائیل و عربستان سعودی خبر داده است. کربی بدون اشاره به جزئیات، تأکید کرده است که در موضوعی بدین پیچیدگی، دو طرف باید امتیازاتی ارائه کنند.
نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه با انتشار پیامی در تلگرام نوشت عملیات ویژه نظامی روسیه تا زمان از بین رفتن کامل نظام نازی کی یف و آزادسازی مناطق روسیه از دست دشمن ادامه خواهد داشت.
افکار نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خطر تعطیلی دولت آمریکا در حالی مطرح شده که پیامدهای گسترده آن از ضعف امنیت ملی گرفته تا تعلیق موقت کارکنان دولت فدرال نگرانی های بسیاری را در این کشور برانگیخته است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نورنیوز نوشت: علی اکبر احمدیان، دبیر شورای عالی امنیت ملی با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت وگو گرد. دبیر شورای عالی امنیت ملی، به منظور ارائه گزارشی از تحولات اخیر کشور و پاسخ به دغدغه ها و سئوالات موجود، در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یافت. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش بزرگی از کسانی که وارد ایران می شوند جزو ارتش افغانستان بوده اند، این ها واقعیت هایی است که جای نگرانی دارد، اگر این آمار ها درست باشد یک پنجم جمعیت افغانستان در ایران حضور دارند. مهاجران ارتش افغانستان وارد ایران می شوند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طبق اسناد متقن تاریخی جزایر تنب کوچک، تنب بزرگ و بوموسی متعلق به ایران است، گفت: از لحاظ حقوقی اگر امارات درباره جزایر سه گانه شکایتی کند، به سرانجامی نخواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیمیتری مدودف معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه، گفت: مسکو تا نابودی رژیم کی یف عملیات ویژه نظامی را ادامه خواهد داد.
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: دبیر شورای عالی امنیت ملی با حضور در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گزارشی از آخرین تحولات و شرایط کشور ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در واکنش به تحرکات نظامی صربستان در مرز با کوزوو اعلام کرد: معتقدیم که این یک تحول بی ثبات کننده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه سعودی الریاض نوشت: جان کربی سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا اخیراً ضمن اشاره به پیشرفت روند مذاکرات در این زمینه، گفته است که چارچوب اصلی توافق عادی سازی میان عربستان سعودی و اسرائیل نهایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه گفت: روسیه عملیات نظامی ویژه را تا نابودی رژیم نازی در اوکراین و آزادی سرزمین های اولیه روسیه ادامه خواهد داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: تغییرات در دولت طی دو سال حضور ابراهیم رئیسی به عنوان سکاندار آن، هم بحث برانگیز و هم پرتعداد بوده است؛ که هم می تواند معایب و هم مزایایی برای ادامه مسیر داشته باشد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا عنوان کرد که چارچوب اصلی توافق عادی سازی روابط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی نهایی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش بزرگی از کسانی که وارد ایران می شوند جزو ارتش افغانستان بوده اند، این ها واقعیت هایی است که جای نگرانی دارد، اگر این آمارها درست باشد یک پنجم جمعیت افغانستان در ایران حضور دارند. ا
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت مشهد با تاکیدر بر اینکه وحدت، امنیت ملی و اقتصاد جزو مسائل اصلی کشور است گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بزرگترین نعمت است و هیچ چیزی نمی تواند جای آن را بگیرد، اگر ما این نعمت بی بدیل را شکر نکنیم دچار عذاب خواهیم شد.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
تکرار یک ادعا در رسانه ها و جلسات بین المللی نمی تواند برای آن مبنای حقوقی بسازد، لذا به طرف اماراتی تاکید می کنیم از فضای حسن رابطه برای تقویت منافع مشترک استفاده کند. تمرکز بر این موضوع کمکی به پیشبرد روابط دوجانبه نمی کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین صحبت آذربایجان ایجاد کریدور زنگزور و اتصال به نخجوان از داخل جمهوری اسلامی ایران است؛ این پیشنهاد ایران بوده که در زمان مرحوم قاسمی وزیر وقت راه قراردادی برای دادن راهی به آذربایجان از داخل ایران هم امضاء شد. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
یک اداره وابسته به شورای امنیت ملی اوکراین، گزارش های منتشر شده مبنی بر درخواست این کشور برای نابودی مراکز تولید پهپاد در ایران را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا، اداره مبارزه با اطلاعات دروغین ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین، گفت: کی یف باید بداند که آیا غرب تا زمان پیروزی اوکراین از این کشور حمایت خواهد کرد یا اینکه حمایت های غربی تاریخ انقضا خواهند داشت.