شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۷:۴۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیرک»

وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
سال 85 اتفاق تلخی در یک سیرک در مشهد رخ داد که ویدئویش جهانی شد. به گزارش وقت صبح ، یک شیر سیرک با یک حمله برق آسا مربی اش را داخل قفس به دندان گرفت. پس از چند دقیقه کش و قوس بالاخره یک مامور نیروی انتظامی مجبور به تیراندازی و کشتن شیر شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عاقبت دلخراش نزدیک شدن بیش از حد به قفس شیر در باغ وحش مشهد را بیینید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اکبر عبدی گفت: بازیگری حرفه یی ام از تئاتر شهر شروع شد، با سیرک باشکوه جهانی به کارگردانی سالار هاتفی که مقابل تماشاگران مردمی بر صحنه رفتم. بعد از صحنه تئاتر، مقابل دوربین قرار گرفتم: سال 59 با بازی درسریالی به نام مثل آباد که از تلویزیون پخش می شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ری استیونسون بازیگر ایرلندی فیلم هایی چون ثور و سه تفنگدار در 58سالگی درگذشت. این بازیگر که در فیلم هایی چون جی. آی. جو: تلافی، ناهمگون، سیرک عجایب: دستیار یک شبح و مجازاتگر: منطقه جنگی ایفای نقش کرده بود روز یکشنبه در ایتالیا درگذشت ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از یک خرس هیمالیایی که از خواب بیدار می شود و از لانه اش بیرون می آید پربازدید شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کوتوله بدنساز هندی که به عنوان کوچک ترین بدنساز جهان در رسانه ها به شهرت جهانی رسیده، حالا قصد دارد یک کار تازه را در هالیوود آغاز کند. این گزارش سال 1388 در هفته نامه همشهری سرنخ منتشر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال گفت: به نظرم از زمانی که پرسپولیسی ها حاشیه را جمع کردند، نتایج خوبی گرفتند و قهرمان شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آخرین پرده از نمایش براندازان با خروج نازنین بنیادی از صحنه به پایان رسید، این سیرک مضحک عاقبت خوشی نداشت و یک کمدی تراژیک خاص بود!
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یکی از کاربران فضای مجازی در صفحه توئیتر خود نوشت: وقتی اپوزوسیون ایران، به جان هم می افتند! نمایش سیرک ارازل و اوباش مخالف جمهوری اسلامی در این چند ماه اخیر، بخوبی نشان داد اولاً براندازی این نظام، توهمی بیش نیست و ثانیاً ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آخرین پرده از نمایش براندازان با خروج نازنین بنیادی از صحنه به پایان رسید، این سیرک مضحک عاقبت خوشی نداشته و یک کمدی تراژیک خاص بود!
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۶    
عزیزالله محمدی(امتدادجو) زن، زندگی، آزادی، شعاری است که از آغاز اغتشاشات پاییز 1401 تا کنون، تبدیل به ملعبه دست رسانه های معاند فارسی زبان و اپوزیسیون از هم پاشیده، شده و هر روز، ...
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شایعه پیوستن ستاره مطرح برزیلی به یکی از تیم های لیگ جزیره خبرساز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شرایط سیرک گونه در شورای همبستگی کذایی به حدی مبتذل شده که برخی اعضای آن در توئیتر و دیگر شبکه ها، یکدیگر را آنفالو کرده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیل عقاب، بازیگر و پدر سیرک ایران در 99 سالگی درگذشت.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
نازنین بنیادی از عناصر فعال ضدایرانی از شورای همبستگی خارج شد و حالا عبداله مهتدی و مصی علی نژاد در شورایی دو نفره عضوند که از حیز انتفاع افتاده است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در این مقاله قرار است ببینیم برخی از سلبریتی ها اگر دنیا جور دیگری پیش می رفت حالا مشغول چه کاری بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت هوشمندانه چالش های داخلی و همچنین توسعه اختلافات میان هسته هایی که مدعی رهبری جریان های اعتراضی هستند، نه تنها برنامه های مورد نظر آنان را با شکست روبه رو کرد، بلکه بیش از گذشته ضعف و ناتوانی خود را در ابعاد شخصی و گروهی در معرض نگاه هواداران اندک خود قرار داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۳:۱۲    
در مثل ها هست که اسب های درشکه، به سربالایی که برسند، از فرط خستگی همدیگر را گاز می گیرند. این مثل اکنون حکایت اپوزیسیون خارج از کشور شده که چند ماهی با تحریک دولت های خارجی هوای براندازی کرده بودند و با راه اندازی سیرک هایی در اروپا و امریکا، برای آینده ایران نقشه ها می کشیدند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنان اخیر لیدرهای خودخوانده جریان ضدانقلاب حاکی از آن است که اپوزیسیون حتی در یک جمع شش نفره نیز نمی تواند دموکراسی برقرار کند، در حالی که مدعی ایجاد دموکراسی برای مردم است!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
پس از شکست ائتلاف خودخوانده و متزلزل اپوزیسیون خارج از کشور که با خروج حامد اسماعیلیون و بروز اختلافات داخلی از هم پاشید و کوس رسوایی این سیرک عالمگیر شد، دولت بدسابقه انگلیس که دخالت های تاریخی او در مسائل داخلی ایران قدمتی چندصدساله دارد، این بار برای احیای اپوزیسیون ورشکسته ...
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در مطلب زیر شاهد تصاویری از تیتر و صفحه اول روزنامه های کشور در تاریخ چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 خواهید بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پهلوان خلیل عقاب در سن 98 سالگی درگذشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تسویه حساب های درون تشکیلاتی ضد انقلاب شباهت به حذف های سیاسی در دهه 50 و 60 شمسی توسط منافقین دارد. در بین سال های 51 تا 53 گروهک منافقین به دلیل شکست استراتژی مبارزه مسلحانه دست به حذف مخالفانش زد!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیل طریقت پیما ملقب به خلیل عقاب در 99سالگی درگذشت؛ پدر سیرک ایران که فعالیت حرفه ای خود را از 14 سالگی با ورزش های باستانی آغاز کرده بود و رکورد بلند کردن فیل دو تنی را در گینس به ثبت رسانده بود، 31 فروردین ماه 1402 دارفانی را وداع گفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
حامد اسماعیلیون از منشور همبستگی و سیرک مضحک اپوزیسیون خارج شد تا نشان دهد اختلافات و تضادها و قدرت طلبی در میان براندازان جدی تر از همیشه است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سفر رضا ربع پهلوی به مناطق اشغالی و عدم تقسیم منابع جدید مالی اختصاص یافته از سوی موساد به براندازان اختلافات را علنی کرده است.
اقتصاد آنلاین / پیام خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
برج میلاد در نوروز 1402 با برگزاری ویژه برنامه های گسترده میزبان مسافران بود و امسال نیز در بازدید نوروزی با میزبانی از بیش از 350 هزار مسافر و شهروند رکوردی دیگر را زد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تصاویری که از شادمهر عقیلی در فضای مجازی منتشر شده مربوط به زمانی که در سیرک خلیل عقاب ساز می زد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۳    
به گزارش شمال نیوز ، یک کاربر فضای مجازی با اشاره به حذف مهره منافقین از سیرک براندازی نوشت: اسماعیلیون خارج شد رضا پهلوی خارج شد نازنین بنیادی دی اکتیو کرد گلشیفته فراهانی یکماهه نیست علی کریمی هم که از اول نخودی بود مسیح مانده و حوضش ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۵    
چند وقتی است ضدانقلاب بساطی به نام نافرمانی مدنی علم کرده است. این پروژه نیز خیلی زود تبدیل به سیرک شده است؛ قرار بود این سیرک به تهدید برای ساحت نمادین حجاب حساب شود اما چند مذکر شلوارک پوش راهی خیابان ها کرده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تصاویری جالب از شادمهر عقیلی با چهره و استایلی غیرقابل باور منتشر شد. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی تنها عکس های شادمهر عقیلی زمانی که در سیرک خلیل عقاب ساز می زد را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به نظر شما شادمهر عقیلی کجا کشف شد؟ کار خود در موسیقی را به عنوان یک شغل از کجا شروع کرد؟ احتمالا به ذهن کسی نمی رسد یکی از مهم ترین و مشهورترین موزیسین های پاپ ایران کار خود از سیرک عقاب شروع کرده باشد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی تنها عکس های شادمهر عقیلی زمانی که در سیرک خلیل عقاب ساز می زد را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رضا ربع پهلوی بدون هماهنگی با اعضای گروه همبستگی به مناطق اشغالی سفر کرده و با نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرده است، این تک روی باعث شده است تا اسماعیلیون از سیرک براندازی خارج شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
پهلوان خلیل طریقت پیما معروف به خلیل عقاب که نام وی با بلندکردن فیل 2 تنی در کتاب گینس ثبت شد، در 98 سالگی جان به جان آفرین تقدیم کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عقاب پرواز کرد و آسمانی شد. به گزارش طرفداری، پهلوان خلیل عقاب سال 1363 پیش من آمد و در خواست مکان برای برپایی سیرک بزرگ خلیل عقاب کرد. من هم آن زمان رییس تربیت بدنی شمال غرب تهران بودم و محل اداره ما در خیابان حجاب بود. ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۸    
خلیل طریقت پیما معروف به پهلوان عقاب و پدر سیرک ایران به دیار باقی شتافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شیراز- خلیل طریقت پیما معروف به خلیل عقاب که نام وی با بلندکردن فیل 2 تنی در کتاب گینس ثبت شد، پنجشنبه شب در 98 سالگی درگذشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خلیل عقاب، پهلوان ایرانی که به حرکات خارق العاده ای چون بلند کردن فیل، خم کردن تیرآهن یا خوابیدن زیر چرخ کامیون شهرت داشت و همچنین به پدر سیرک ایران شهرت یافته بود در سن 98 سالگی در گذشت. به گزارش طرفداری، خلیل طریقت پیما – مشهور به خلیل عقاب – متولد سال 1303 در شهر شیراز ایران بود. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خلیل عقاب، پهلوان افسانه ای ایرانی، بنیانگذار سیرک در ایران و صاحب عنوان در کتاب رکوردهای گینس شب گذشته در 98 سالگی در گذشت.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بلندکردن وزنه 450 کیلویی با دندان، عبور کامیون و اتوبوس از روی سینه، گذاشتن سنگ 2 تنی بر روی سینه و تحمل ضربات پتک ، پیچادن آهن به دور دست ،خم کردن تیرآهن 14 و 12 با گردن، مهار 2 خودرو سنگین ارتش از حرکت ...
"خلیل طریقت پیما" معروف به پهلوان عقاب که با بلندکردن فیل 2 تنی نامش در کتاب گینس به ثبت رسید سرانجام در سن 98 سالگی شامگاه پنجشنبه در بیمارستانی در شیراز جان را جان آفرین تقدیم کرد و جامعه ورزش کشور را به سوگ نشاند.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در روزهای اخیر سرزمین های اشغالی شاهد برگزاری سیرکی با نقش آفرینی رضا پهلوی است. رضا پهلوی که در چند ماه اخیر بیماری توهمش شدت پیدا کرده و خود را نماینده مردم ایران می بیند، به اسرائیل سفر کرد تا توجه مقامات رژیم صهیونیستی و حمایت مالی این رژیم را جلب کند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه زنده شبکه سه مروری بر حذف استقلال از آسیا داشت و در این راه با انتشار عکس تماس وزیر ورزش با مدیرعامل بانک شهر ، نوع مدیریت حمید سجادی در وزارت ورزش را به سخره گرفت. میثاقی مجری برنامه گفت: گویا مشکل استقلال فقط فتح الله زاده بود و با رفتن او همه موانع رفع شد ...
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مزدا3 که یکی از خودروهای محبوب نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا است، نسخه 2023 این خودرو نسبت به قبل خیلی جذاب تر شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، اپوزیسیون خارج از کشور شامل طیفی از جریانات چپ، لبیرال، سلطنت طلب و منافق و در یک کلمه شکست خوردگان انقلاب است که در پی پیروزی انقلاب در چند مرحله از ایران خارج شدند و طی سال های گذشته در فرصت های مختلف از اروپا و آمریکا در قالب هایی مثل حضور رسانه ای و برگزاری تجمع و حتی ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی فرار دو شیر از سیرک منجر به وحشت تماشاگران شد فرارو- دو شیر در جریان اجرای سیرک در مرکز چین به طور ناگهانی از محوطه خود فرار کردند و باعث هرج و مرج در بین تماشاگران شدند. ...