یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۳۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مضطرب»

شبکه دو سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، دکتر گلرخی در جدیدترین قسمت این برنامه به موضوع وسواس فکری و عملی خواهد پرداخت. در واقع وسواس ها یا افکار وسواسی عبارت است از افکار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
زنان بلوچ مضطرب از خانه ها بیرون آمده اند. یاد راننده تهرانی افتادم که گفت صدای تیراندازی در زاهدان بخاطر دعواهای قبیله ای عادی است. کاش اینجا بود و می دید هیچ مردمی به ناامنی عادت نمی کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: این شش ماهی به همراه 230 ماهی دیگر سال 1938، از استرالیا وارد خاک آمریکا شد. بنابه گفته دانشمندان این شش ماهی احتمالا ماده و تنها ماهی زنده از میان آن ماهی هایی است که از استرالیا به آمریکا فرستاده شدند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۶    
کرمان (پانا) - یک کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و مشاور مدرسه گفت اضطراب جدایی یکی از مهم ترین عوامل ترس از ورود به مدرسه برای کودکان است. حسین پابرجا به پانا گفت: احتمالا برای بسیاری از شما اتفاق افتاده که در موقعیت های مختلف به ویژه در روزهای آغازین مدرسه ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه علمی: 2 عامل مخرب و تاثیرگذار استرس و فکر زیاد ذهن و روح را درگیر می سازد، دهها راه و روش برای رهایی از این حالت کشف شده است اما ساده ترین آنها راهی است که هرکسی می تواند به سادگی انجام دهد.به گزارش برنا، مهمترین مورد برای ترک این استرس ها فقط لازمه ی داشتن یک فکری سالم می باشد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۱    
طب باستانی چینی معتقد است انجام ماساژ گوش در موقعیت های اضطراب آور میتواند کمک کننده باشد.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۹    
روانشناس بالینی کودک در خصوص بی تابی برخی کودکان و کلاس اولی ها در بدو ورود به مدرسه گفت: ورود به هر محیط تازه و غیرقابل پیش بینی برای هر فردی استرس زاست چرا که مبهم بودن یک موقعیت خود عاملی برای اضطراب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
علی، همان کسی است که وقتی همه مضطرب می شود یاعلی می گوید و نقش حمایتگر را بازی می کند، همانی که وقتی دست و پایمان را گُم می کنیم. علی آقا پیدایش می شود و همه چیز را مدیریت می کند. علی از همان آدم هایی است که هر محله ای باید یکی مثلش را داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان یک روان درمانگر خانواده، کودکان را آینه رفتاری والدین دانست و تاکید کرد: معمولا کودکانی نگران و مضطرب هستند که والدین نگران و مضطرب دارند، اما اگر والدین آرامش رفتاری داشته باشند و به خودشان مسلط باشند، کودکان نیز الگو می گیرند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ریکارد* 77 ساله سخت گیری یک روشنفکر فرانسوی را با خردی که پس از گذر از سن پنجاه سالگی به دست می آورید ترکیب می کند. او سال ها تمرین معنوی شدید را انجام داده است. ریکارد چگونه توانست لقب "شادترین مرد جهان" را از آن خود سازد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲    
یک روانشناس و مشاور کودک در تبیین راهکارهای رفع اضطراب کودکان در مواجهه با مدرسه گفت: فرزند ما در خانه احساس امنیت دارد و در محیط جدید هنوز این احساس شکل نگرفته است و به همین دلیل مضطرب می شود و نمی خواهد از والدین جدا شود ...
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
درون گراها درصد قابل توجهی از جمعیت جهان را تشکیل می دهند، اما هنوز تصورات نادرست زیادی درباره ی این افراد وجود دارد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۴    
اتحادخبر - فریبا دشتی: 1. استرس، یکی از اولین مواردی که برای سوالات جویدن ناخن نشانه چیست مورد توجه قرار می گیرد، استرس است. جویدن ناخن می تواند نشانه استرس عاطفی و یا ذهنی باشد. به همین دلیل، این مسئله در میان افراد عصبی، مضطرب و یا حساس هستند.بیشتر است ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی دلخراش از یک گاو نر در خیابانی در والنسیا که با شاخ های آتش زده آشفته به نظر می رسد، خشم فعالان دفاع از حقوق حیوانات را برانگیخته است.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده دوربین مدار بسته نشان می دهند روز چهارشنبه گذشته یک پسر 10 ساله که مقابل خانه اش در حال بازی با توپ بود مورد حمله از سوی یک سگ غیر قابل کنترل قرار گرفت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۸    
سپهرغرب-گروه متن زندگی:محققان مشاهده کردند که ماده گیاهی موسوم به بتاسیتوسترول، هم به تنهایی و هم در ترکیب با داروی ضدافسردگی در کاهش اضطراب بسیار مؤثر است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر امین ماهورام اظهار کرد: ترس از مدرسه یکی از مشکلات شایع در دوران تحصیل است که به ویژه در سال های ابتدایی دبستان بیشتر دیده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان با اشاره به اینکه بسیاری از کودکان هنگام جدا شدن از والدین مضطرب می شوند، توصیه های مهمی به والدین در خصوص رفتن دانش آموزان به مدرسه ارائه کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۲۳    
مساله مهمی که باید درباره شادی در جامعه به آن پرداخته شود تاثیر شادی در پویایی جامعه است. هر چه جامعه ای شادتر باشد رشد و پویایی آن بیشتر خواهد بود. ما نمی توانیم با مردم افسرده و مضطرب به این فکر کنیم که جامعه ای رو به پیشرفت خواهیم داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۳    
کارگردان مجموعه جرس گفت: اکثر بازیگر های مجموعه جرس قبل از رفتن روی صحنه مضطرب می شدند. چون پیش تولید نداشتند و بازیگر های تمرینی بودند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۷:۳۸    
با گذشت تقریبا دو ماه از برگزاری مرحله دوم کنکور سراسری دانش آموزان و خانواده ها همچنان مضطرب و نگران آمدن نتایج هستند .
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
[ملیحه محمودخواه] برنج کاران این روزها مضطرب و نگرانند. خیلی از آنها برای برنامه ریزی کشت و نشاء مستاصل شده اند. خشکسالی چند سالی است که بر دل روستاهای گیلان مستولی شده است. این ماجرا لطمه سختی، هم به برنج کاران وارد می کند و هم از مرغوبیت برنج می کاهد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس عدم همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات به حوزه مسکن را چالش جدی پیش روی ساخت مسکن دانست و گفت: اگر این مانع از پیش روی سازندگان برداشته شود و بانک ها به تکالیف خود در پرداخت تسهیلات عمل کنند، شاهد جهش بلندی در ساخت مسکن خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس : پس از اینکه آمارهای صنعتی از کاهش زیاد ذخایر نفت خام آمریکا، بزرگ ترین مصرف کننده سوخت در جهان خبر داد و همچنین به دنبال نگرانی ها در مورد طوفان در خلیج مکزیک که سرمایه گذاران را مضطرب کرده است، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کشتی ورزش اصیل و سنتی ایرانی ها و به خصوص مازندرانی هاست و در این خطه، عشق به کشتی پیروجوان و زن ومرد نمی شناسد. در عکس، مادر یک کشتی گیر نونهال رامسری را می بینید که نگران و مضطرب کشتی فرزندش را پیگیری می کند و به او توصیه های فنی هم ارائه می دهد!
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سیاست رسمی در ایران مدام در زندگی روزمره اختلال ایجاد می کند. حاصل پیش بینی ناپذیری و اختلال، مردمی مضطرب اند. مردمی سراسر سراسیمه اند. مردمی که حتی نمی دانند یک ماه بعد چه سرنوشتی در انتظار زندگی شان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۲    
ساری- ایرنا- برای نخستین بار به ملاقات مردمی استاندار مازندران آمده بود، مضطرب و منتظر روی صندلی نشسته بود تا نوبتش بشود، قبل از دیدار چهره به چهره از مشکلش گرفته تا حُسن برگزاری چنین دیدارهایی گپ های زدیم، گرم صحبت بودیم یکی صدا زد لطفا نوبت بعدی
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : بیشتر از یک هفته است که از دختر نوجوانم خبری ندارم. او در یک آرایشگاه زنانه کارآموزی می کرد که یک روز دیگر به خانه نیامد و من نگران و مضطرب با پسر جوانی تماس گرفتم که با او در فضای مجازی آشنا شده بود، اما آن پسر مرا تهدید به شکایت کرد و ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۳:۰۲    
به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری رویترز، دختر بزرگ شاه فیلیپه ششم، که در ماه اکتبر 18 ساله می شود، بعد از ظهر پنجشنبه در حالی به آکادمی نظامی ارتش در زاراگوزا رسید که شاه فیلیپه و ملکه لتیزیا، پدر و مادرش، و صوفیا، خواهرش، او را همراهی می کردند. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۷    
ازدواج یکی از بزرگترین تعهدات در زندگی است. طبیعی است که با تصور اینکه قرار است باقی عمرمان را با یک نفر دیگر سپری کنید، کمی مضطرب شوید وحتی بترسید، اما این احساسات درچه حدی نشان دهنده ی چیزی فراتر از اینا هستند؟
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
طرفداری | بایرن مونیخ در بازی افتتاحیه بوندسلیگا در وزر اشتادیون موفق باشد با نتیجه 4-0 وردربرمن را در هم بکوبد تا در جایگاه مدافع عنوان قهرمانی شروعی مقتدرانه داشته باشد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: کاش حرف های دخترم را باور می کردم و او را در تنگناهای ازدواجی ناخواسته قرار نمی دادم تا امروز این گونه نگران و مضطرب پشت در اتاق عمل بیمارستان برای بهبودی اش به انتظار بنشینم و...
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این طبیعی است که کودکان هر از گاهی نگران یا مضطرب شوند. به عنوان مثال، بسیاری از کودکان زمانی که مدرسه یا مهد کودک را شروع می کنند، دچار اضطراب می شوند. این مقاله را بخوانید تا با علت و نشانه های اضطراب کودکان و راه های مقابله با آن آشنا شوید.
تبیان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۳    
عقب افتادن پریود معمولاً خانم ها را مضطرب می کند؛ اما این مسئله گاهی واقعاً طبیعی است. در این مطلب خواهیم گفت علت های اصلی تأخیر قاعدگی کدام اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مادر دست کودکش را محکم گرفته بود و مرتب سفارش می کرد که از او جدا نشود. دختربچه که 5 یا 6 ساله به نظر می رسید به مادر اطمینان می داد جایی نمی رود، اما مضطرب بود و با نگاهی هراسان مراجعین منتظر در سالن را از نظر می گذراند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از کاهش 50 درصدی هزینه درمان کودکان مضطرب در این استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۲:۱۱    
وقتی کودکی مضطرب و خسته است، ماهیچه های صورت و فک خود را منقبض می کند و دندان هایش را بهم فشار می دهد. در برخی از کودکان این فشار دادن، به تدریج به ساییدن مداوم دندان ها تبدیل می شود. کودک، این رفتار را تا از میان رفتن فشار روانی ادامه می دهد اما به تدریج رفتار یاد شده به شکل عادت درمی آید.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دیدن سگی که هراس دارید جای دندان هایش روی بدنتان بماند، دست هایتان را می لرزاند، چشم هایتان را گشاد و عضلات پایتان را آماده ی دویدن می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دختر بچه ای که در پله برقی یک مجتمع تجاری در چین گیر کرده و باعث مضطرب شدن مادر و افراد حاضر در پاساژ شده بود، در نهایت توسط تیم آتشنشانی نجات یافت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دختر بچه ای که در پله برقی یک مجتمع تجاری در چین گیر کرده و باعث مضطرب شدن مادر و افراد حاضر در پاساژ شده بود، در نهایت توسط تیم آتشنشانی نجات یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
کودتای نظامی اخیر نیجر که به سرنگونی دولت محمد بازوم رئیس جمهور نزدیک به فرانسه منجر شد، نه تنها منطقه ساحل آفریقا بلکه جامعه جهانی را در موجی از بهت فروبرد؛ اما در این میان تصاویری که بیانگر حمایت نیجری ها از روسیه است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
همیشه به این سادگی نیست که بنشینیم و از چیزهایی که اذیت مان می کنند صحبت کنیم. ممکن است حتی برای این کار به زمان نیاز داشته باشیم یا ممکن است صرفاً به این فکر کنیم که همه چیز در زندگی مان عالی است. با این حال، بدن مان هرگز دروغ نمی گوید و اگر صدایش را نشنویم، پیام هایی برایمان خواهد داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- برای نخستین بار به ملاقات مردمی دفتر غرب استانداری مازندران آمده بود، مضطرب و منتظر روی صندلی نشسته بود تا نوبتش بشود، قبل از دیدار چهره به چهره از مشکلش گرفته تا حُسن برگزاری چنین دیدارهایی گپ های زدیم، گرم صحبت بودیم یکی صدا زد لطفا نوبت بعدی.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
خشونت در جامعه معضلی است که نمونه های آن به شیوه های مختلف از دعوای لفظی تا آسیب به دیگران مانند کتک زدن و در مواقع حادتر قتل یا خشونت فرد نسبت به خود دیده شده است که باعث افزایش تنش و اضطراب در سایر افراد جامعه هم می شود. خشونت علت نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام از شناسایی 340 کودک مضطرب در گروه سنی پنج و 6 ساله در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از دوستان محسن حججی تعریف می کند: در حرم جمکران یکی از روحانیان را دست انداختم و با کلمات من درآوردی و لحنی مضطرب با او ایتالیایی صحبت کردم. محسن آمد و ترجمه کرد: می گوید توریست است و زنش گم شده!
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۱:۳۴    
آیا خوردن خربزه با عسل خطرناک است؟ بسیاری از افراد بر اساس یک باور قدیمی، اگر سهوا یا عمدا خربزه و عسل را با هم مصرف کنند، نگران و مضطرب می شوند . به گزارش سلامت، بسیاری از مردم تصور می کنند که خوردن همزمان خربزه و عسل منجر به مرگ آن ها می شود ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
بسیاری از افراد بر اساس یک باور قدیمی، اگر سهوا یا عمدا خربزه و عسل را با هم مصرف کنند، نگران و مضطرب می شوند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
جماران نوشت: فرشاد مومنی تاکید کرد: مجموعه ای که سند برنامه هفتم را تنظیم کرده، دلش نمی خواسته هیچ سطحی از شفافیت در زمینه نحوه هزینه کرد دلارهای نفتی در کشور وجود داشته باشد! بسیار نگران کننده است که این سند حتی بر اساس استانداردهای سند بودجه پنج ساله نیز، درباره نحوه هزینه کرد درآمدهای ارزی ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۰    
من در سال های اخیر پروژه های زیادی در حوزه اتوماسیون صنعتی انجام دادم، یکی از بزرگ ترین پروژه هایی که تا الان انجام دادم پروژه خط تولید آب معدنی کهمان است. بخصوص در آن زمان که تجربه کافی نداشتم و این یک جورایی اولین پروژه بزرگ من بود و به شدت مضطرب بودم. ...