یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۵:۴۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشریات»

عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۰    
گروه بین الملل عصر قانون: اگر به 12 سال قبل، هنگامی که اتحادیه عرب به اتفاق آرا عضویت سوریه را که از بنیانگذاران اولیه این اتحادیه بود تعلیق کرد، بازگردیم ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۸    
عاطفه جعفری، خبرنگار: کاغذ در همه دنیا یک کالای استراتژیک است و اقلامی که از دل آن تولید می شوند عمدتا متصل به فرهنگ و هنر است. در سال های اخیر، آمارهای مختلفی در حوزه تولید کاغذ داخلی و میزان کاغذ مصرفی نشریات و کتاب اعلام شده است، مثلا از 50 هزار تن تا 350 هزار تن ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه هایی مانند هم میهن، اعتماد، سازندگی و آفتاب یزد، حتی یک تیتر کوچک هم به این سفر مهم اختصاص ندادند و این در حالی است که آخرین سفر ئیس جمهور کشورمان به اندونزی در زمینه مناسبات دو جانبه، به 17 سال قبل بر می گشت و در واقع، سفر آقای رئیسی، آغاز فصلی جدید و مهم در روابط دو کشور بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۴    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه خبر ورزشی می پردازیم.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳    
داوسون به عنوان یک روزنامه نگار نزدیک به بیست سال برای هفته نامه ساندی تایمز کار کرده و برای نیو استیتمن، پراسپکت، پیپل ویکلی و بسیاری از نشریات دیگر نیز نوشته است. او همچنین با کارفرمایان مختلفی مانند الجزیره، گاردین و بی بی سی نیز همکاری هایی داشته است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
اگر کسی بانویی محجبه را کاملا برهنه کند، همان مجازاتی برایش درنظر گرفته می شود که یک اسائه ادب لسانی صورت بگیرد. برای فرد بی حجاب هم مصونیت جدید درنظر گرفته اند و مردم دیگر نمی توانند ممانعت کنند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تقلای جریان تحریف این بار درباره تغییر دبیر شعام تغییر دبیر شورای عالی امنیت ملی پس از ده سال با فضاسازی های نامتعارف نشریات زنجیره ای مواجه شد. روزنامه اعتماد در این زمینه نوشت: ناگهانی و با سرعتی بالا رخ داد؛ دست به دست شدن صندلی دبیری شورای عالی امنیت ملی از علی شمخانی به علی اکبر احمدیان ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۶    
صحت نتایج انتخابات نشریات دانشگاه ها برگزار شده و وزارت علوم در حال بررسی این نتایج است. اما در چند روز گذشته اظهار نظرها و گمانه هایی درباره انتخابات دانشگاه تهران عنوان شده و حواشی مختلفی را ایجاد کرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۴    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامهروزنامه شوت می پردازیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه خبر ورزشی می پردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
علی بخشی زاده، معاون صدا با اشاره به راه اندازی اندیشکده رسانه گفت: در حال حاضر رسانه ملی نقش قرارگاهی دارد و در دانشگاه ظرفیت عظیمی نهفته است که برای راه اندازی مدیریت رسانه بایستی نشریات تخصصی راه اندازی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امسال نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شرایطی آغاز به کار کرد که نظرات متفاوت و انتقادات مختلفی را نسبت به فضای اجرایی نمایشگاه از جمله در بخش نشریات دانشگاهی، تشکل ها و نشریات دانشجویی متوجه خود کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تیتر نخست اکثر روزنامه های کشور در دوم خردادماه 1402 به تغییرات در پست دبیری شورای عالی امنیت ملی اختصاص داشت ، اگرچه هنوز آثار مناظره خبرساز میان غنی نژاد و علیز را می شد روی جلد نشریات دید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : 40 روز از درگذشت کیومرث پوراحمد، کارگردان معروف سینما و تلویزیون می گذرد. اگرچه این هنرمند بیشتر با خلق آثار به یادماندنی چون مجموعه های قصه های مجید و فیلم هایی چون شب یلدا به یاد مانده است ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
نحوه مناظره موسی غنی نژاد از حامیان لیبرالیسم و نوع تحلیل های نشریات زنجیره ای درباره دو مناظره اخیر وی، مصداق کامل عوام فریبی، فرار به جلو به جای پاسخگویی و پروپاگاندای رسانه ای است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بویین میاندشت گفت: در دو کتابخانه این شهر تنها 44 هزار جلد کتاب در بخش بزرگسالان، کمک درسی، نشریات و کودکان وجود دارد. رضاعلی معصومی افزود ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵    
یکی از پژوهشگران گردشگری می گوید: آینده کتاب های ایران شناسی به فعالیت وزارت میراث فرهنگی بستگی دارد. هر چقدر وزارت میراث فرهنگی فعال تر باشد، قطعا کتاب های گردشگری و نشریات گردشگری هم فعال تر خواهند بود و آینده این کتاب ها نیز بهتر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 20 هزار مجموعه آموزشی اعم از انجمن علمی، کانون فرهنگی، هیئات، نشریات علمی و تخصصی در دانشگاه های کشور در حال فعالیت هستند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه ورزشی: از قرارداد ایلکای گوندوگان با سیتی دیگر چیزی باقی نمانده و او در پایان فصل می تواند جدا شود. بارسلونا سخت خواهان به خدمت گرفتن این ستاره آلمانی است و نشریات کاتالونیا حتی از مذاکرات مثبت بارسا و این بازیکن خبر داده اند ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد ، از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان از جمله کتاب ها ، نشریات ...
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۲    
کارشناس اداره کل کتابخانه ها و نشریات وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه با اشاره به آنکه مولانا جلال الدین محمد بلخی مشهور به مولوی شاعر بزرگ قرن هفتم هجری یکی از مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه است، از رونمایی قدیمی ترین نسخه چاپی مثنوی مولانا برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اواسط جولای گذشته بود که هیوندای از یک کانسپت متفاوت رونمایی کرد. این کانسپت N Vision 74 نام داشت و طراحان هیوندای در خلق آن از مدل کلاسیک پونی کوپه الگوبرداری کرده بودند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۹    
سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال، دومین بار میزبان نشریات است. در راهرو 26 نمایشگاه کتاب 14 مجله در یک فضای200 متری مستقر شده اند.
با حضور کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست هم اندیشی مدیران مسئول نشریات جنوب کرمان با کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۵    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه خبر ورزشی می پردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان این که در سال 1401 بیش از 60 میلیارد ریال آگهی های ثبتی و دولتی به نشریات محلی و سرپرستی روزنامه ها در استان یزد تعلق گرفته است، گفت: به دنبال ایجاد موازنه بین مطبوعات استانی و سراسری هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۲:۲۲    
به گزارش مشرق، کانال تاریخ پهلوی در ایتا با انتشار گزارشی تحت عنوان ممنوعیت ورود مطبوعات منتقد پهلوی اول به خاک ایران، اینطور نوشت که: رضاخان نسبت به انتقادهای مطبوعات خارجی بسیار حساس بود و نشریاتی که حتی یک خط از سلطنت پهلوی انتقاد می کردند اجازه ورود به خاک ایران را نداشتند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : خالق چت بات هوش مصنوعی جنجالی که در ماه های اخیر خبرساز شده است، در حضور اعضای کنگره ایالات متحده آمریکا درباره خطرات و مشکلات استفاده از هوش مصنوعی هشدار داد و در پنلی که در مجلس سنا برگزار شد، رونق ناگهانی این تکنولوژی را یک لحظه گوتنبرگ بالقوه توصیف کرد که نیازمند نظارت جدی است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه فرهیختگان ورزشی می پردازیم.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۸    
محمد حقیقت/ کن / فرانسه با آغاز ماراتون فستیوال جهانی کن، و نمایش فیلم ژان دو باری در افتتاحیه این رویداد سینمایی،منتقدان حاضر در جشنواره، اولین ستاره ها را به فیلم فرانسوی و بسیار متوسط افتتاحیه یعنی ژان دوباری ساخته مای وین و با بازی جانی دپ دادند. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرمسئول گروه نشریات نبات که خودش را آخرین بازمانده مجلات کودکان می داند گفت: خط قرمز ما این است که کیفیت مجلات کودکانه را پایین بیاوریم. تنها راه حل ادامه حیات مان افزایش تیراژ است. چون باعث می شود قیمت هر نسخه ما پایین بیاید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آرمناپرس گزارش داد، نخست وزیر ارمنستان روز دوشنبه در مصاحبه با یکی از نشریات جمهوری چک از روابط خوب این کشور با ایران سخن گفت. نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در گفت و گو با مجله رسپکت گفت که هدف اصلی سیاست خارجی ارمنستان باید برقراری روابط عادی با همه همسایگان باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: با موافقت اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استان اردبیل در زمره استان های کم برخوردار حمایت از نشریات محلی قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
چاپ کتاب و نشریات موضوعی بود که 24 اردیبهشت ماه و در میانه روز های برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب در برنامه تهران20 بررسی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور ایلام گفت: بیش از یک هزار اثر از دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به دبیر خانه جشنواره نشریات دانشجویی در استان ارسال شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی نشریات معتبر اروپایی می گویند زمستان سختی برای مردم این قاره سپری شده و بیش از کرونا قربانی برجای گذاشته، روزنامه زنجیره ای آفتاب یزد به انکار این موضوع پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۸    
عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه امیرکبیر گفت: حمایت معاون فرهنگی از نشریات در موضوعات بودجه ای و مالی خیلی مناسب نیست و همکاری از سوی این معاونت با دانشجویان کم است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۳    
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه شوت می پردازیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گیشه اخبار داخلی پارس فوتبال همه روزه به بررسی نشریات ورزشی می پردازد. به بررسی روزنامه خبر ورزشی می پردازیم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اگر از قدیمی ترها بپرسید یکی از خبرهایی که در اواخر دهه چهل و اوایل دهه پنجاه دهان به دهان می شد، داستان اولین متوفی در بهشت زهرا(س) و اهدای یک دستگاه پیکان به خانواده متوفی بود.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی با اعلام اینکه در نتیجه همکاری معاونت مطبوعاتی و ستاد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای دومین سال فضایی به نشریات اختصاص داده شده است، گفت: در غرفه ای 200 متری حدود 14 مجله فعالیت می کنند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه ها برای این که اساتید و دانشجویانشان بتوانند به پایگاه های علمی دنیا و به روزترین مقالات، کتاب ها و نشریات جهان در حوزه های مختلف علمی دسترسی داشته باشند، مبالغی را به وب سایت ها و پایگاه های علمی و معتبر می پردازند تا امکان استفاده از این منابع برای اعضای دانشگاه آسان تر باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور ایلام از ارسال بیش از یک هزار اثر از دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره نشریات دانشجویی در استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رومیانی گفت: دوره توانمند سازی نشریات دانشجویی شهید صارمی (خبرنگار شهید اهل بروجرد) در دانشگاه لرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشریات به عنوان یکی از رسانه های قدیمی و ریشه دار از اصالت زیادی برخوردارند؛ قواعد حاکم بر سواد رسانه ای به ما آموزش می دهد چگونه با این رسانه مواجه شویم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰    
نشست اینفوطور با هدف بررسی اهمیت اینفوگرافیک در طراحی جلد کتاب و نشریات در غرفه کتاب آرا برگزار شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱    
نگاهی به سلسله جلسات هم اندیشی بی نتیجه با موضوع چالش های نشریات محلی استان اردبیل
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه ی نخستین رویداد آموزشی مهارتی نشریات دانشجویی رامند، در دانشگاه شیراز برگزار شد.
شماری از نشریات مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی، اندیشه و کودکان و نوجوان در وردی سالن اصلی مصلای امام خمینی (ره) میزبان بازدیدکنندگان سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران هستند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سال هاست که معلولیت، از جمله موضوعات مغفول و مهجور صنایع و تولیدات فرهنگی، از فیلم و نشریات و کتب درسی گرفته تا اسباب بازی و سرگرمی ها است.