دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۱۳May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر خیابانی»

بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همایش "همایش تئاتر خیابانی مقاومت ؛ نه به اعتیاد" با حضور مسئولین و مردم شریف شادگان در پارک شقایق برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر اختصاصی خبرنگاران هاناخبر از زوایای مختلف اختتامیه ی نخستین جشنواره تئاتر خیابانی زاب منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷    
جلسه شورای سیاست گذاری دوازهمین جشنواره تئاتر خیابانی " شهروند" لاهیجان با حضور شهردار و دیگر اعضاء برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات از برگزاری اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی این شهرستان با شعار "محلات؛ مهد لطافت و رنگ" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۰    
ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی با معرفی برگزیدگان در دهلران به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۹    
فرماندار ویژه دهلران گفت: جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی نماد جهد و جهاد هنرمندان در معرفی جانفشانی ها و مجاهدت های مردم ایران و دهلران در طول هشت سال دفاع مقدس است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در اختتامیه ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی گفت: شما از هنر خود برای شهدا استفاده کردید و این ستودنی است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲    
همزمان با اختتامیه ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی دهلران از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حرکت یک هیولای 47 تنی و 13 متری "مینوتور" (هیولایی افسانه ای با سر گاو و بدن انسان) ساخته شده از سوی یک شرکت تئاتر خیابانی فرانسه در شهر تولوز فرانسه.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی با معرفی برگزیدگان در دهلران به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۴    
آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی شامگاه روز جمعه 5 خرداد ماه 1402 در دهلران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۴    
مدیرکل ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی با حضور 10 گروه نمایشی از 8 استان کشور برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۰    
نخستین جشنواره تئاتر خیابانی زاب پیرانشهر با حضور 7گروه نمایشی از شهرهای مختلف به مرحله اجرا در آمد.
برگزیده دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: سرمایه هنر نمایش، تماشاگر است که حضور گرم مردم جیرفت تا پاسی از شب در کنار اجراهای نمایش نوید روزهای روشن تئاتر را می دهد و در آینده ای نزدیک جیرفت می تواند به قطب تئاتر دینی تبدیل شود .
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره تئاتر خیابانی زاب پیرانشهر با استقبال کم نظیر مردم این شهرستان روبرو شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری جشنواره زاب پیرانشهر در یک سال گذشته و به ویژه چند روز قبل از برگزاری این جشنواره بسیار مهم، با تغیر و تحولات زیادی همراه بود ودگردیسی های فراوانی را پشت سر گذاشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۰    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: ششتمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی در دومین روز خود به ترتیب میزبان پنج نمایش از استان های اصفهان، لاهیجان، دهلران، تهران و ایلام بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۸    
اجرای پنج نمایش خیابانی در ایستگاه تئاتر شرهانی دهلران
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی و آیین های نمایشی زیویه تیرماه امسال در سقز برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۷    
تئاتر خیابانی این بار پایتخت گلها را میزبان جشنواره ای بزرگ خواهد کرد.
ششمین جشنواره ملی تداتر خیابانی شرهانی در آیینی با حضور مسئولان، مردم، گروه های هنری و هنرمندان در جوار گلزار شهدای گمنام دهلران آغار بکار کرد.
برگزیده بخش بازیگری زن در دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: این خیلی خوب است که در قالب جشنواره رضوی، تئاتر خیابانی از نمایش صحنه ای به صورت مجزا برگزار می شود.
برگزیده بخش نویسندگی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: ما انتظار داریم در حوزه تئاتر به خصوص بخش نویسندگی کارها را رها نکنند. باید برای این اثرها در حوزه چاپ و اجراهای عمومی سرمایه گذاری شود.
برگزیده دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: آثاری که در جشنواره حضور داشتند بسیار خوب بود. اجراهایی خوبی انجام شد و بازیگران نیز اجراهای بسیار خوبی داشتند. در مجموع یک جشنواره تمام عیار بود.
برگزیده دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: اگر تعداد آثار از 16 اجرا کمتر بود و رقابت بین کارهای خوب بیشتر می شد کیفیت بهتر بود اما در مجموع اکثر آثار کیفیت خوبی داشتند.
برگزیده دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: اگر بخواهیم جشنواره پیشرفت زیادی کند و قدرتمند شود، متمرکز بودن آن موثر بوده و موجب می شود زیرساخت ها اصلاح شود. در نتیجه این رویداد بِرند شده و هنرمندان بیشتری در جشنواره شرکت می کنند.
برگزیده دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: نمایش هایی که منتخب شدند باید بتوانند اجرای عمومی در شهرهای دیگر داشته باشند و تنها به خود جیرفت بسنده نکنند، بلکه به شهرهای دیگر نیز گسترش پیدا کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از برگزاری مراسم افتتاح جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بعد از اطلاع مرکز فوریت های پلیس 110 درباره تردد و حضور این دو نفر در مرکز خرید باغ فیض اسلامشهر ، پلیس به محل اعزام شد. بازداشت شدگان در بازجویی پلیس خود را دانشجوی رشته بازیگری و هنر معرفی کرده و گفته اند که برای ایفای نقش در تئاتر خیابانی این لباس را خریداری کرده بودند.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازداشت شدگان در بازجویی پلیس خود را دانشجوی رشته بازیگری و هنر معرفی کرده مدعی شده اند برای ایفای نقش در تئاتر خیابانی این لباس را خریداری کرده اند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در خبری نوشته که این حادثه، 18 اردیبهشت اتفاق افتاده است. بعد از اطلاع مرکز فوریت های پلیس 110 درباره تردد و حضور این دو نفر در مرکز خرید باغ فیض اسلامشهر ، پلیس به محل اعزام شد.
برگزیده بخش موسیقی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: اگر تئاترها گسترش پیدا کرده و در شهرهای دیگر اجرا شود تاثیرگذاری بیشتری در حوزه تعمیق فرهنگ رضوی خواهد داشت.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: استقبال مردم از دومین جشنواره تئاتر خیابانی رضوی عالی بود و بیش از 2000 نفر در روز اجرا و اختتامیه حضور داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برگزاری اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی و آیین های سنتی زیویه در کردستان خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام در این جشنواره اعلام شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۷    
انتشارات نودا با 5 عنوان کتاب جدید هنری به نمایشگاه کتاب 1402 آمد که شامل دو نمایشنامه و سه کتاب تئوری تئاتر است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۹    
مرصاد نیوز: هنرمندان سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد در آیین افتتاحیه این جشنواره به مقام شامخ شهدای یادمان عملیات مرصاد ادای احترام کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۴    
ظهر امروز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی برگزاری ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شرهانی با حضور نادری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دهلران، رشیدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع، اسدی نیا معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۱    
جلسه شورای اداری شهرستان دهلران به ریاست دکتر لطیف صادقی معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران با حضور امام جمعه شهرستان دهلران، معاون توسعه مدیریت و منابع ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۱    
ظهر روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه معاونین توسعه مدیریت و منابع و معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام به همراه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهلران با بهزاد علیزاده نماینده مردم شهرستان های دهلران، آبدانان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲    
ایلام-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی در روزهای سوم تا پنجم خرداد ماه در شهرستان دهلران برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مریوان یکی از شهرستان های مرزی کردستان است که در 125 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان قرار دارد. دریاچهٔ زریبار به عنوان بزرگ ترین چشمه آب شیرین دنیا همچون نگینی در غرب کشور می درخشد، شرایط طبیعی و آب وهوایی، فرهنگ مردم و موقعیت جغرافیایی از دلایل سفر بسیار زیاد گردشگران به این شهرستان است ...
هیأت انتخاب ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی، آثار راه یافته به این جشنواره را معرفی کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
با حضور هنرمندان، مردم فرهنگ دوست جیرفت و مدیران، اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی در جنوب کرمان برگزار شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
داور جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: برای اینکه تمام مردم کشور از تولیدات فرهنگی و هنری با موضوع امام رضا(ع) در قبل از دهه کرامت بهره ببرند، تصمیم گرفته شد که این جشنواره ها به صورت استانی برگزار شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
داور جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی بر لزوم تداوم جشنواره امام رضا(ع) تاکید کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
داور جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: برگزاری اینچنین جشنواره هایی موجب ارتقای سطح فرهنگ و هنر منطقه می شود.
با حضور هنرمندان، مردم فرهنگ دوست جیرفت و مدیران، برگزیدگان دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی در جنوب کرمان معرفی شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان هم در این آیین گفت: جشنواره ملی تئاتر رضوی جنوب کرمان استعدادهای جدیدی را در حوزه تئاتر خیابانی کشف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/کرمان به گفته مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا علیه السلام 16 استان با هدف عدالت فرهنگی میزبانی جشنواره رضوی را عهده دار هنری بودند که این درخشش هنری در سال های آینده ادامه خواهد داشت.