چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۰۹Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر»

شهر بیست   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قم گفت: تملک اراضی برای احداث پارکینگ در مناطق مختلف شهری بسیار پایین و اندک است و عملکرد مناسبی را در این عرصه شاهد نیستیم.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شورای شهر نیوکاسل در شرایطی که بحث تغییرات آب وهوایی و اثرات آن در شهر شدت گرفته، متهم به کندی روند فعالیتی خود در زمینه تلاش برای کربن صفر شدن خالص تا 2030 شده است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شورای شهر دالاس، به اتفاق کل آرا، تشکیل نخستین هیئت مدیره شرکت توسعه اقتصادی شهر را به تصویب رساند.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
شورای شهر لستر در سایه افزایش بودجه دریافتی خود به پیاده سازی پروژه ای در سراسر شهر اقدام کرده است که به مردم کمک می کند تا راحت تر آنلاین شوند.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
عضو شورای شهر ارومیه از نیاز ضروری ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه به 50 دستگاه اتوبوس جدید خبر داد.
آنا / پانا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص استفاده از فناوری ها و شیوه های نوین در متروی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ضمن تأکید بر محدودیت ظرفیت اورهال روزانه مترو و اتوبوس، تعداد واگن هایی را که بازسازی کامل آن ها تا 170 روز باقی مانده پایان سال امکان پذیر است ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از برنامه ریزی جهت اجرای مصوبه نظامنامه مشارکت محلی در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.
موج رسا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه اگر هر ارگان وظیفه محول شده را به ارگان دیگر بسپارد مشکل حل نخواهد شد، گفت: شورای شهر ششم از زمانی که پای کار آمده هیچ تعصبی به شهرداری و ارگان دیگر نداشته است و تنها تعصبش به مردم و رفع مشکلات آنان بوده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس شورای شهر کرج گفت: چهار بند از لایحه ارتقاء معیشت آتش نشانان به تصویب رسیده و در کمیته انطباق فرمانداری هم مورد تایید قرار گرفته است.
شهر بیست   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر قم با انتقاد از عملکرد سازمان فاوای شهرداری، بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه های شهری تأکید کرد و گفت: 55 سال از پروژه فاز 5 عمار یاسر می گذرد ولی هنوز تملکات آن تکمیل نشده و با این روند عملکرد شهرداری به خصوص در هسته مرکزی زیر سؤال خواهد رفت.
شهر بیست   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای شهر قم از پیش بینی 740 ردیف بودجه عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم خبر داد و نسبت به تسریع در عملیات اجرایی آن ها تاکید کرد.
شهر بیست   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر قم با اشاره به لایحه اخذ مصوبه تفریغ بودجه سال 1400 شهرداری قم، گفت: یکی از نتایج مهم تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری قم، ضرورت تسریع در اجرای پارکینگ های عمومی است.
پانا   ۵ ساعت پیش    
تهران (پانا) - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره چرایی تأخیر در پیشرفت عمرانی برخی پروژه های شهری توضیح داد. عباس شعبانی در گفت وگو با پانا در پاسخ به این پرسش که برخی اعضای شورای شهر تهران نسبت به پیشرفت برخی پروژه های عمرانی در نیمه اول سال انتقاد کرده و پیشرفت برخی پروژه ها در مناطق را ...
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
هفته اول مهرماه در حال سپری شدن است و از همین ابتدای کار، ترافیک سنگینی در سطح شهر دیده می شود. تا جایی که محمدرضا شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفته: در سطح شهر 15 درصد افزایش ترافیک داشته ایم ...
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران با همراهی شهردار منطقه هشت با حضور در منزل کارگر پاکبانی که اخیرا در حادثه تصادف جانش را از دست داد، از خانواده وی دلجویی کردند.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان صبح امروز _ششم شهریورماه_ در تالار شورا برگزار شد.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت با بیان اینکه وضعیت مخازن زباله در تهران مناسب نیست، گفت: تهران نیاز به 15 هزار مخزن جدید دارد.
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس گزارشاتی که در اختیار داریم تا کنون 40 درصد از درآمد های بودجه شهرداری تهران محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا، به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم افتتاح نمایشگاه سومین فراخوان تجسمی " ازنینوا تا خاکریزها" با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شهردار، رئیس شورای شهر بوئین زهرا، فرمانده حوزه صاحب الزمان (عج) بوئین زهرا ...
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه ریزی هایی برای تبدیل اذان به یک رویداد هفتگی در روزهای جمعه در شهر استوکتون واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا ارائه شده است.
اینتیتر   ۹ ساعت پیش    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: تعداد ون در تهران بقدری کم است که نمی توانیم آن ها را جایگزین تاکسی برای سرویس مدارس کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: بسیاری از تصمیم ها و اقدامات تشویقی درخصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات به دلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر مانده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زهرا شمس احسان، عضو شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس گفت: ارزش های دفاع مقدس باید برای نسل جوان درونی و ذاتی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۷    
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: فضای مجازی افسار گریخته نباید باعث شود عده ای جوان نسبت به اصول اصلی انقلاب غافل شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، صابر پرنیان روز سه شنبه دربازدید از مجتمع متمرکز قالی بافی فرش دستباف در یکی از محلات تبریز افزود: با همکاری شورای شهر و شهرداری کلانشهر تبریز فاز توسعه این مجتمع انجام می شود. وی در این بازدید با تماس تلفنی با رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و [...]
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
صدایی که به تازگی از عضو سابق شورای شهر شیراز لو رفته است، نشان می دهد برخی بلاگرها و سردسته های جریان فتنه با تحت تاثیر قرار دادن احساسات مردم سعی در از بین بردن امنیت جامعه دارند.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: متاسفانه هنوز ترکش های تفکرات و تصمیمات غلط مدیران قبلی بر پیکر جامعه و مردم جراحت وارد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه زمان صحبت روی ضرورت احیای بافت فرسوده به سر آمده است از اقدام عملیاتی مدیریت شهری برای حل مشکلات بافت فرسوده و پیگیری جدی شورای شهر تهران برای این موضوع خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۹    
رئیس شورای شهر کرمان گفت: یک دشمن قدار امروز برای مملکت ما تصور شود، باید دید به چه نمادهایی حمله می کند، پرچم یک کشور مگر نماد یک مملکت نیست، مگر جسارت به پرچم تعرض به حریت و استقلال کشور نیست، مگر تعرض به مالک اشتر زمان ما ژنرال سلیمانی جهان، نابود کردن استقلال و راه مقاومت نیست؟
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰    
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر گفت: این شرکت در سال 86 متراژ 150 هزار متر مربع را تنطیف کرده است که در سال گذشته بررسی های صورت گرفته مقرر شد تا بر اساس نرخ روز این متراژ محاسبه شود که به مبلغ 1 میلیارد و 104 میلیون تومان رسید که هنوز پرداخت نشده است که امروز در دستور کار پرداخت قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۱    
شورای شهر هاکسبری در راستای دستیابی به هدف کربن صفر شدن خالص با یکی از شرکت های کاهش کربن پیشرو در استرالیا قرارداد منعقد کرد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بسیاری از تصمیمات و اقدامات تشویقی در خصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات به دلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر ماند گفت: متاسفانه با وجود اختلافات این چنینی زخم بافت های فرسوده بر تن تهران مجروح همچنان باقی مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز گفت: در برخی خیابان ها و محلات اهواز مشکلات عدیده ای در زمینه بالازدگی فاضلاب وجود دارد که انتظار می رود سریعتر این شرایط بهبود پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و امور ورزش و جوانان شورای شهر اهواز با اشاره به برخی مشکلات شهری، گفت: بسیاری از ابعاد سیستم اداری حاکم بر شهرداری اهواز اشکار دارد و در خارج از شهرداری نیز دیگر سازمان ها در هماهنگی با شهرداری و دادن حق آن مشکل دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸    
نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه سیاست کاهش فاصله جنوب و شمال تهران سیاست تغییر ناپذیر شورا است، پویش افتتاح های شنبه های مدیریت شهری را نشان نوکری مردم خواند.
آنا / تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بسیاری از تصمیمات و اقدامات تشویقی در خصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات بدلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر ماند گفت: متاسفانه با وجود اختلافات این چنینی زخم بافت های فرسوده بر تن تهران مجروح همچنان باقی مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به اختصاص بخشی از حق آلایندگی شهرداری های خوزستان، گفت: صددرصد این اعتبار در حوزه عمرانی هزینه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس شورای شهر کرمان با اشاره به دستگیری لیدرهای ناآرامی های اخیر در کرمان گفت: خسارت به اموال عمومی باید از سوی اغتشاشگران پرداخت شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰    
شورای شهر تورنتو از پیاده سازی اقداماتی برای محدود کردن سروصدا و در حالت کلی آلودگی صوتی در محله ها و خیابان های شهر خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۷    
زهرا شمس احسان و نرگس سلیمانی از اعضای شورای شهر تهران صبح امروز و همزمان با هفته دفاع مقدس از خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه 1401 محل بحث و گفت وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و نیز اهتمام بیش از پیش به هفته گردشگری بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو شورای شهر اصفهان ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اصفهان را از نظر کیفیت و کمیت ضعیف دانست و گفت: عمر بعضی از ناوگان حمل و نقل عمومی اصفهان بالای 10 سال است که یک فاجعه تلقی می شود.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۳    
یزدفردا : مهندس شرافت ،شهردار دور اول شورای شهر یزد ،مدیرکل سابق میراث فرهنگی در زمان ثبت بافت تاریخی که در سمت های مختلف مدیریتی در شهرداری من جمله معاونت خدمات شهری ،معاونت حمل و نقل و ترافیک، مدیرعاملی سازمان فضای سبز،رییس دفتر مطالعات شهرداری ،مدیرعامل شرکت مسکن سازان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و عمران شورای شهر یزد از تبدیل میدان جانباز(اطلسی) به چهارراه ضمن حفظ فضای سبز موجود خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران می گوید داشتن مکانی برای اعتراض ها جنبه عقلی و منطقی دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۴    
محمودآباد(پانا) - همزمان با رحلت رسول اکرم(ص)، و با حضور امام جمعه،فرماندار،سرپرست آموزش وپرورش، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، شهردار و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان و اقشار مختلف مردم در محکومیت هنجارشکنی های اخیر؛ راهپیمایی امت رسول الله ...