سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۱۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

عصر خبر   ۶ ساعت پیش    
مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران امروز (دوشنبه) با تیپی متفاوت در مجلس حضور یافت.
تازه نیوز   ۷ ساعت پیش    
مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران امروز (دوشنبه) با تیپی متفاوت در مجلس حضور یافت.
بر اساس تصاویری که خبرگزاری تسنیم از صحن علنی امروز مجلس منتشر کرده است،
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به نمایندگان و روسای پارلمان های کشورهای جبهه مقاومت پیشنهاد داد از ظرفیت های اقتصادی برای اعمال فشار و تحریم کشورهایی که هتک حرمت و اهانت به قرآن را آزاد می دانند، استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تحریم خبرگزاری های فارس، تسنیم و شبکه پرس تی وی از سوی آمریکا نشان دهنده استیصال و ناتوانی این کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران اظهار داشت: آمریکا در مورد پرونده هسته ای ایران قوانین بین المللی را زیر پا گذاشت و رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل و نشست های حاشیه ای آن امسال به خوبی به این موضوع اشاره کرد.
دکتر الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکی از مدل های موفق مدیریتی دفاع مقدس در حوزه بهداشت و درمان بوده که نشانگر تلفیق علم و ایمان در عرصه بهداری بهداشت و درمان است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: یکی از مقاطع تعیین کننده تاریخ معاصر ایران به عنوان الهام بخش خودباوری و پیوند دهنده همبستگی ملی، مقطع عظیم و ماندگار تاریخی هشت سال دفاع مقدس است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان های توسعه ای مرتبط با بخش صنعت و معدن باید پوست اندازی جدی داشته باشند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: یک نماینده زن مجلس گفت: می توان پیش بینی کرد در کمتر از 3سال (با اجرای قانون حجاب) تغییرات چشمگیری در کشور رخ خواهد داد و مشکل بی حجابی برطرف می شود. زهره سادات لاجوردی، نماینده مردم تهران در مجلس درباره لایحه حجاب با روزنامه همشهری گفت وگو کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله رییسی در نطق سالیانه خود در سازمان ملل به خوبی مواضع جمهوری اسلامی را بیان کرد و این نطق در دفاع از منافع ملت ها و آرمان همه آزادی خواهان و ادیان جهانی بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
یک نماینده زن مجلس گفت: می توان پیش بینی کرد در کمتر از 3سال (با اجرای قانون حجاب) تغییرات چشمگیری در کشور رخ خواهد داد و مشکل بی حجابی برطرف می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به اخراج نماینده رژیم موقت صهیونیستی که قصد داشت سخنرانی رئیسی را برهم بزند،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به هوشیاری ایرانیان در اختراع ،احداث و بکارگیری شبکه قنات ها اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه از بانک مرکزی برای اصلاح سامانه سمات و نظارت پیشینی بر تسهیلات بانکی وظیفه اصلی مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس تأکید کرد: تحریم فعالان رسانه ای از سوی کشورهای غربی ادعای آزادی بیان را زیر سوال برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: غربی ها با تحریم فعالان رسانه ای نشان دادند که پروژه تحریم اقتصادی آنها شکست خورده و از سوی دیگر ادعاهای خود را در خصوص دموکراسی زیرپا گذاشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور رئیس جمهور کشورمان در این اجلاس فرصت خوبی است برای اینکه سیاست خارجی ایران روشن شود و همه طرف هابه طور مستقیم مواضع ایران را بشنوند و منطق سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را درک کنند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۴    
عکسی از استایل جدید میرسلیم، نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز مجلس را مشاهده می کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۴    
اقتصادنیوز: عکسی از استایل جدید میرسلیم، نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز مجلس را مشاهده می کنید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اولویت مجلس به طرح اصلاح کنکور و وضعیت سنجش و پذیرش دانشجو ،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متأسفانه در طول سالیان مختلف وزیر ورزش و جوانان همواره بر روی موضوع ورزش متمرکز بوده و بخش جوانان با چالش هایی مواجه بوده است که امیدواریم این موضوع در دوره اخیر مورد توجه جدی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مراتب مدیریتی را از کف جامعه ورزشی طی کرده و با توانمندی به این نقطه رسیده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هاشمی با وزارت ورزش و جوانان و ورزشکاران غریبه نیست و سال ها در عرصه های مدیریتی حضور داشته و می داند جامعه ورزش چه دغدغه هایی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رشت- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت بستری برای معرفی مدل الگوی سوم زن مسلمان است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی مسأله زنان را تنها اسم رمز آشوب ها و هیاهوی دشمنان علیه موجودیت ایران می داند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- دو نماینده مردم تهران در مجلس در اجلاس جهانی نمایندگان جوان مجالس در سخنانی خواستار برخورداری جوانان همه کشورها از منافع توسعه دیجیتال و مشارکت استارتاپ ها در شکوفایی اقتصادی کشورهای در حال توسعه شدند. منبع
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ایران خواستار برخورداری جوانان همه کشورها از منافع توسعه دیجیتال، حفظ حقوق افراد جامعه و پاسخگو نمودن فناوری های دیجیتال در برابر جوانان و کشورها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت استارت آپ ها نقش مهمی در شکوفایی اقتصادی کشورهای در حال توسعه دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مشاور رئیس جمهوری گفت: ما می دانیم مشکلات داریم ولی برخی از این مشکلات ، هزینه انقلاب است و برخی از آنها سوء مدیریت و نفوذ است ولی در دولت و قوای دیگر اهتمام جدی برای حل مشکلات وجود دارد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی فرمودند کشور در حال حاضر نیازمند امید آفرینی است و می دانیم که از تشرهای آمریکا رنگ نباخته ایم و از کارهای فریب خوردگان و اغتشاش گران نیز واهمه نداریم زیرا ما عاشورا داریم و در پیشانی این حرکت و ماندگاری روحانیت ...
میرسلیم نماینده تهران، توئیتی درباره یارانه بنزین منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، با بیان اینکه رفع نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی مختص شهرداری تهران نیست تاکید کرد : وزارت کشور و معاونت اجرایی ریاست جمهوری باید سهم دولت را در این زمینه به سرعت مشخص و نیاز این بخش را از منابع خارج از شهرداری تامین کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱    
اسماعیل کوثری در گفت وگو با میزان ، درباره سریال بازپرس پس از پخش قسمت آخر این مجموعه تلویزیونی با بیان اینکه این سریال یک کار بسیار عالی و شایسته و از هر نظر از جمله مسائل خانوادگی و محتوای قضایی نوعی فرهنگ سازی در عرصه هنر به شمار می رود گفت ...
نماینده   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر کس قصد داشته باشد تا به وحدت و امنیت در سطح کشور ضربه بزند همسو با مردم نبوده و بداند که از سوی مردم کنار گذاشته خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم، گفت: ایرانیان خارج از کشور سفیران کشور در سراسر دنیا هستند و خواهان استفاده از توان و ظرفیت آنها هستیم.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، کیفیت شبکه اینترنت کشور برای نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تشریح شد. با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، کیفیت شبکه اینترنت کشور برای ...
یک عضو خبرگان رهبری گفت: کدام رهبر در کدام کشور جهان، 10 درصد ظرفیت ها و توانایی های رهبر معظم انقلاب را دارد که ما در مقام مقایسه می گوییم چرا خبرگان ساکت هستند و چیزی نمی گویند؟
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مجتبی توانگر نماینده مجلس به ویدئویی وایرال شده از اظهارات یک روحانی درباره آیت الله خوشوقت واکنش نشان داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مهر نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: دولت از نیمه راه عبور کرده و امیدواریم به تذکرات همیشگی در حوزه های مختلف بیشتر توجه و مدیران میانی را که در این دو سال آزموده اند ارزیابی کند. ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود در لایحه برنامه هفتم به وضعیت بازنشستگان توجه شود چراکه مهم ترین خواسته بازنشستگان اجرای کامل همسان سازی حقوق و اتخاذ تدبیری برای تناسب میان حقوق بازنشستگان و وضعیت بازار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون انقلاب در مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار اظهاراتش علیه دانشگاه آزاد، گفت: تنها نکته ای که من بر آن تاکید کردم این بود که دانشگاه آزاد هم مانند سایر موسسات آموزشی نقاط ضعف و قوت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به شعار شفافیت عمل کرده و نزدیک به یک سال است که 250 نفر از نمایندگان آرای خود را شفاف کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: دولت از نیمه راه عبور کرده و امیدواریم به تذکرات همیشگی در حوزه های مختلف بیشتر توجه و مدیران میانی را که در این دو سال آزموده اند ارزیابی کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به لطف خداوند و همکارانم در مجلس قانون راهبردی مقابله با تحریم ها به تصویب رسید و اورانیوم 60 درصد غنی سازی شد و هنوز هم به لطف خدا ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه حرکت عظیم راهپیمایی اربعین در مراحل اولیه خود بوده و در آینده گسترده تر خواهد شد، گفت: این مراسم باشکوه معنوی و وحدت بخش که باعث عصبانیت استکبار و صهیونیست بین الملل و عوامل خودفروخته و وابسته به این تفکر ضد دین و اخلاق شده است.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی پیشنهادات بنزینی را درباره مصارف خانوارها و خودروهای سواری شخصی ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتر به توئیت انتقادی "محمدباقرنوبخت" درباره استفاده از آزمون وسع در محاسبه پرداخت یارانه به بازنشستگان،پاسخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اقدامات خوب دولت برای خدمات رسانی به زائران اربعین گفت: امسال واقعا خدمات ایاب و ذهاب و خدمات بهداشتی در اربعین چشمگیر بود که جای تقدیر از مسؤولان ایران و عراق دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دانش صنعت هسته ای ایران کاملا بومی و متکی به جوانان نخبه است، گفت: اگر صهیونیست ها تصور می کنند با نابودی چند ساختمان این چرخه از بین می رود، سخت در اشتباه هستند.