جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۲۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: عمده مشکلات، ناشی از تصمیمات غلط یا بی تصمیمی مراکز و ادارات دولتی است که شرایط را برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی سخت، مبهم و غیرقابل پیش بینی می کند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس: برای ما ابهام بزرگی است از حضور آقای آقامحمدی که مسئولیتی در قبال کارهای خود قبول نمی کند و نمی دانیم چه کسی باید جوابگوی کارهای این شخص باشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم تهران در مجلس دهم نوشت نطق رئیس جمهور در سازمان ملل یک نطق اصولگرایانه و اصلاح طلبانه بود. علی مطهری در واکنش به سخنرانی سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در توییتی نوشت: نطق رئیس جمهور در سازمان ملل یک نطق اصول گرایانه و اصلاح طلبانه بود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۸    
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه حوزه جوانان در دولت های قبل مورد غفلت واقع شد، گفت: می طلبد وزارت ورزش و جوانان رسیدگی به دو حوزه ماموریت خود را به صورت متوازن پیش ببرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما دیگر مذاکره برای مذاکره را قبول نداریم و اجازه نمی دهیم که غربی ها برای ما تعیین تکلیف کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مجلس گفت: موفقیت بانوان محجبه ایرانی در مسابقات المپیک و پارالمپیک نشان داد که حجاب به هیچ وجه محدودیت برای کسب قهرمانی نیست و توطئه دشمنان را در این رابطه خنثی کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اینکه برنامه ای برای تبدیل ری به قطب گردشگری و ملی وجود ندارد، گفت: برای گسترش گردشگری باید نسبت به ایجاد زنجیره کامل گردشگری اقدام کرد و فضاهایی برای اسکان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ بانک مرکزی حدود 20 هزار کارت بانکی فعال که تراکنش های شبکه قمار به وسیله آنها صورت می گیرد را شناسایی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امروز نیاز داریم از تک تک ارزش های دوران دفاع مقدس برای خنثی کردن اقدامات ظالمانه ای که علیه ما از طرف مستکبران انجام می گیرد، استفاده کنیم.
برترین ها / خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: احمد نادری، نماینده تهران در مجلس به اظهارات تفرقه انگیزانه برخی از نمایندگان مجلس باکو واکنش تندی نشان داد. وی در این باره نوشت: بارهاست که برخی نمایندگان مجلس جمهوری باکو جو گیر شده و سخنانی بیش از اندازه و ظرفیتشان می گویند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:آمریکا از مدت ها قبل برای استقرار داعش در افغانستان برنامه ریزی کرده بود اما ما اجازه فعالیت این گروهک تروریستی را در مرزهای شرقی نمی دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی جزئیات سفر یک روزه خود به منطقه عسلویه جهت بازدید از تاسیسات پارس جنوبی را تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت امریکا رو به افول است، گفت: عضویت دائمی ایران در سازمان همکاری شانگ های سبب بی اثر شدن تحریم های امریکا خواهد شد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده تهران و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان عسلویه از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در بازدید از سازمان جوانان هلال احمر، بر لزوم حمایت از خانواده جوانان و داوطلبان مشارکت کننده، در رفع بحران های طبیعی تاکید کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده تهران در مجلس گفت: مجلس‬⁩ مذاکراتی را قبول دارد و تأیید می کند که از موضع ⁧‫عزت‬⁩ انجام گیرد. سید مصطفی میرسلیم در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای آغاز سیاست نگاه به شرق و آسیا محوری می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای تاکید کرد: باید برای ارتباط با تمام کشورها برنامه داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس ضمن بازدید از چند مکان فرهنگی ، تاریخی و ورزشی شهرستان ‫ری‬، گفت : پیرامون رفع برخی از مشکلات و مسایل آن در ‫مجلس‬ و ‫شورای شهر‬ تصمیماتی صورت گرفت.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برای چندمین بار در یک سال گذشته درباره وضعیت میدان الغدیر اهواز در صحن خانه ملت نطق کرد. هرچند او در ابتدا به عنوان نماینده ایران در پارلمان حاضر است و حق اظهار نظر درباره همه موضوعات را دارد اما این اظهارات باید براساس واقعیت میدانی باشد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی برلزوم هرچه سریع تر معرفی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهوری تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار پاسخگویی رئیس جمهور نسبت به حقوق نجومی استاندار جدید سیستان و بلوچستان شد.
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان دنبال تضعیف اصل مذاکرات در دولت سیزدهم هستند، گفت: برخی می خواهند القا کنند که دولت راهی جز عقب نشینی در برابر غرب ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش اشاره کرد: به هر حال برخی از آقایان یک عقیده ای داشتند و اعلام می کردند طرف های غربی، این طور که ما با آنها به شدت و حدّت برخورد می کنیم نیستند و آنها علاقه مند بود اما در نهایت شاهد بودیم که آنها جز خیانت، حاصل دیگری برای ما نداشتند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران با بیان اینکه شهرداری و سازمان میادین میوه و تره بار اهواز، غرفه داران میدان مرکزی را برای کوچ به میدان تازه تاسیس دیگری تحت فشار قرار داده اند، گفت: وزارت کشور به مشکلات غرفه داران میدان مرکزی تره بار اهواز ورود کند.
طرح سامان دهی صنعت خودرو قیمت خودروهای خارجی را می شکند و در تعارض با اقتصاد مقاومتی نیست. کل واردات خودرو کمتر از سه درصد کل واردات کشور در این پانزده سال بوده است. طرح سامان دهی واردات خودرو اثر روانی بازار خودرو را تعدیل می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم اعتقاد دارد اسرائیلی ها با رایزنی های سیاسی و افزایش فشار بر کشورهای غربی درصدد ایجاد تفرقه در میان کشورهای عضو برنامه جامع اقدام مشترک هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تفویض اختیار بیشتر به مسئولان استانی سبب اعتمادزایی و بروز خلاقیت در استانها می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس بر ضرورت برنامه ریزی برای جلوگیری از ازدحام در مترو و اتوبوس، گفت: با تنظیم دقیق تر زمان بندی حرکت اتوبوس ها در خطوط اتوبوسرانی پایتخت اغلب اوقات می توان شاهد کاهش تعداد مسافران در یک اتوبوس باشیم و حتما لازم نیست خطوط را با مازاد خودرو پر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان دنبال تضعیف اصل مذاکرات در دولت سیزدهم هستند، گفت: برخی می خواهند القا کنند که دولت راهی جز عقب نشینی در برابر غرب ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت باید ضوابط قانونی را رعایت کرده و در رابطه با مذاکرات هسته ای به مجلس گزارش دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در بحث مذاکرات هسته ای مجلس قانون، مصوب کرده و لازم است دولت ضوابط قانونی را رعایت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است از رئیس سازمان انرژی اتمی و دبیر شورای عالی امنیت ملی جهت حضور در مجلس دعوت شود تا توضیحاتی درباره سفر اخیر گروسی دهند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، حجت الاسلام سید رضا تقوی نماینده مردم تهران در مجلس، رئیس مجمع نمایندگان تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد جایگاه فرهنگ در اندیشه مقام معظم رهبری و رویکرد تحولی در دولت سیزدهم مصاحبه کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۹    
نماینده مردم تهران در مجلس به لزوم ارتقاء جاذبه های گردشگری، فرهنگی و ورزشی شهرستان ری تاکید کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس در رابطه با حضور نظامی ها در دولت ابراهیم رئیسی به خبرنگار دیده بان ایران گفت: هنوز کسی معرفی نشده است. در خصوص آقای کاظمینی هم فقط در حد یک معرفی بوده است که بعد هم آقای وحیدی تکذیب کردند ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس جزئیات طرح جدید نمایندگان برای تسهیل صدور مجوز کسب و کار را تشریح کرد. به گزارش بازارکار به نقل از مشرق، علی خضریان، نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به ضرورت ساماندهی فرآیند اخذ مجوزهای کسب و کارها ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در دولت سیزدهم نیروهای ارزشمندی در وزارت امور خارجه سکان دار دستگاه دیپلماسی هستند و از توانمندی ها و قابلیت های لازم برای هدایت پرونده هسته ای برخوردارند.
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ضروری است که نهادها و متصدیان حوزه امنیتی و قضایی کشور، سیاسی کاری عده ای که در پی منازعه بر سر قدرت و ثروت باعث اخلال در نظام سلامت و تأخیر در واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور شدند را در ترازوی تحقیق و بازپرسی قرار دهند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۱    
نماینده مردم تهران اظهار داشت: یکی از بزرگ ترین معضلات نظام مجوز دهی کشور، رویکرد نظارت پیشینی در اعطای مجوز به متقاضیان ورود به کسب و کار است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی دستگاه قضایی به مرخصی های بی حد و اندازه محکومان امنیتی شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس با حضور در جمع اعضا هیئت علمی و مدیران جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از بخش های مختلف پژوهشی و درمانی این سازمان بازدید و با مدیران و اعضاء هر یک از بخش ها گفت و گو کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در دیدار با وزیر اقتصاد بر استقرار هر چه سریع تر گمرک برای ادامه احداث بندر خشک آپرین تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴    
ایسنا/قم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه فضای مجازی یا بی قانون هستیم یا حداقل قانون را داریم در حالی که کشورهای مرتجع منطقه نیز برای فضای مجازی شان قانون دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام بابیان اینکه امروزه دیتا، جایگزین نفت شده است، گفت: روزی نفت را هم از این کشور می بردند ولی یک مرد آمد و گفت که نفت باید ملی شود و در این عرصه هم باید به همین شکل ورود ملی داشته باشیم و اینترنت ما ملی شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی ها میراث سیاست گذاری های غلط دولت روحانی است و لازم است دولت جدید مهار تورم و جلوگیری از گران فروشی را در دستور کار خود قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از قوه قضائیه خواست تا با افرادی که در نظام سلامت اخلال ایجاد کرده اند، برخورد کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده مردم تهران در مجلس در اظهارنظری عجیب از اصرار مردم بر مطالباتشان انتقاد کرد! او در تویئتر خود نوشت: اصرار گروه های اجتماعی بر اجابت فوری مطالبات سرکوفت خورده شان، با توجه به کسری بودجه دولت، به ضرر همان گروه ها و کل جامعه است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آغاز واکسیناسیون سربازان از هفته آینده خبر داد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر اصلاح طلبان دلشان برای مردم افغانستان می سوزد به این کشور سفر کنند و در میدان جنگ حاضر شوند و به کسی هم کاری نداشته باشند که البته باید بگویم آنها نه مرد جنگ هستند و نه مردم سختی کشیدن و نه اینکه دلشان برای کسی می سوزد.