جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۲۹Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

استاندار خوزستان در سفری سرزده به شهرستان شادگان ضمن گفتگو با شهروندان در تماس تلفنی با مدیران راه و شهرسازی، توزیع برق استان و آب و فاضلاب دستوراتی جهت حل مشکلات زیرساختی این شهرستان را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: تصفیه خانه شهرستان شادگان که هم اکنون 96 درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا 2 ماه آینده وارد مدار خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فاضل عبیات معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: با تأکید رئیس جمهوری و دستور استاندار ویژه خوزستان سه موضوع فاضلاب شهر های مختلف استان بویژه کلانشهر اهواز، مهار آب های سطحی و تأمین آب کشاورزی در اولویت کاری استانداری قرار گرفته است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با صادق خلیلیان استاندار خوزستان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره انجام بازدید میدانی صورت گرفته از روند لایروبی شبکه فاضلاب اهواز گفت: روند لایروبی شبکه فاضلاب این کلانشهر کند است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: بایست بتوانیم یک توازنی میان تولید و مصرف برق ایجاد کنیم تا مشکلاتی که صنایع و شبکه مصرف خانگی ما بعضاً در تابستان دچار می شوند کاهش یابد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم سی و یکم شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس یادآور دلاوری ها و رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان غیور و دلیر مردان و شیرزنانی است که با توکل به خدا و توسل به اهل البیت (ع) و پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۰    
تمام دستگاه های اجرایی ، شهرداری ها ، شرکت ها ، موسسات و نهاد های مستقر در استان خوزستان مکلف به مانع زدایی از تولید و اشتغالزایی شدند .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
استاندار خوزستان گفت: نرخ بالای بیکاری در استان خوزستان نشان می دهد که مسیر صحیحی برای توسعه انتخاب نشده و مدیریت ها به موقع نبوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۳۱    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به اینکه توسعه و سرمایه گذاری در شهرهای استان با محوریت کلانشهر اهواز نیازمند بازنگری در حریم اراضی متعلق به دستگاه های دولتی است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از یک ماه انتظار برای تخلیه بار رسوب شده در لنج ها، بازدید میدانی امروز استاندار خوزستان از برخی بنادر استان، منجر به گشایش در تخلیه کالای ملوانی از بنادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به اینکه توسعه و سرمایه گذاری در شهرهای استان با محوریت کلانشهر اهواز نیازمند بازنگری در حریم اراضی متعلق به دستگاه های دولتی است گفت: پیگیری های لازم از مراجع ملی برای اعمال بازنگری در این حریم ها ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: برای استان خوزستان یک برنامه جامع در حال طراحی داریم که باید با اهداف مشخص، ریل گذاری شود تا به رفت و آمد دولت ها و افراد ربط نداشته باشد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: خاک میهن دوران دفاع مقدس به خون شهدای والامقام آغشته و گلگون شد و جانبازان و آزادگان عزیز نیز در این راه جانفشانی ها و فداکاری های بزرگی به جان خریدند و امروز این افتخار را داریم که از آنها قدردانی کنیم و آن فداکاری ها در دفاع مقدس پایه های نظام را مستحکم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل آنکه استاندار خوزستان به سرعت و به عنوان اولین استاندار با اختیارات ویژه منصوب شد، حجم کارهای عقب افتاده و لزوم تسریع در اجرای آنهاست.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳    
دولت انقلابی و مردمی جدید با توجه به نقش برجسته خوزستان در کشور، اراده خود را در جهت حل مشکلات متنوع این استان با جدیت و به صورت ویژه قرار داده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با بهره مندی از نظرات نخبگان و گروه های مرجع استان تلاش میکنیم در دوره جدید مدیریت استان یک راهبرد درست با مشارکت همه گروه ها داشته باشیم تا مسائل و مشکلات را با همفکری جمعی و با حضور همه نیروها و ظرفیت های استان برطرف کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ساختارهای مدیریتی ناکارامد، عدم مطالبه گری عناصر سیاسی و گروه های مرجع ، مشکلات خوزستان و کشور را تشدید کرده اما رویکرد دولت انقلابی با هدف رفع مشکلات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه تسریع در امر واکسیناسیون عمومی استان ضروری است گفت: گروه های جهادی برای شتاب در واکسیناسیون و جبران بخشی از عقب ماندگی ها در این زمینه مشارکت بیشتری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان گفت: لایروبی جوی های روباز و نظارت کافی بر وضعیت بهداشتی مدارس عشایری و روستاها در دستور کار شورای سلامت فرمانداری های استان قرار گیرد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۰    
جمعی از نیروهای جهادی شاغل در مناطق کم برخوردار عصر دوشنبه 29 شهریور با استاندار خوزستان در سالن جلسات حوزه استاندار دیدار کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۱    
استاندار خوزستان گفت : روند درمان علی لندی نوجوان ایذه ای فداکار در دست پیگیری است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه بخش مهمی از تولیدات فولادی قابلیت صادرات دارد امیدواریم با رفع موانع موجود و توسعه صنایع فولاد ارزش افزوده بیشتری در کشور و خوزستان ایجاد شود و بتوانیم با بهره گیری از این ظرفیت به توسعه صادرات بپردازیم و در عین حال به ایجاد اشتغال بیشتر در استان و کاهش نرخ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن ترک تشریفات مناقصه ها و مزایده ها گفت: مدیران بر اساس چارچوب قوانین و مقررات که به منظور حذف رانت ها و بهبود کار و به منظور ارزیابی مدیریت ها ایجاد شده است، اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با تاکید بر لایروبی رودخانه های خوزستان برای جلوگیری از پس زدگی فاضلاب و سیلاب احتمالی گفت: تاکنون اقدامات کم و نامناسبی در زمینه لایروبی رودخانه های این استان انجام شده که جوابگو نیست.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: احداث سد بختیاری در مناطق بالادست، لایروبی رودخانه ها و همچنین سیل بند های روستایی و ویژه مراکز اقتصادی مهم و نیز ایجاد یکسری کانالهای سیلاب بر برای انحراف آب به هورها و کانال های ریزگرد و حفاظت از تاسیسات حیاتی از اقدامات ضروری برای مهار سیلاب های احتمالی است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ترک تشریفات مناقصه و ترک تشریفات مزایده به یک بدعادتی برای برخی ادارات تبدیل شده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۰    
ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت کار و رفاه اجتماعی استان به ریاست دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان برگزار شد
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸    
مهران حسنوند رئیس ستاد معین دکتر رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران در شهرستان های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا روش و منش بدیع دکتر خلیلیان استاندار خوزستان را مایه فخر و مباهات دانست و از این انتصاب به شدت استقبال نمود.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۳    
یادداشت اختصاصی خوزپرس / *توصیه هوشمندانه استاندار خوزستان* آیا استاندار خوزستان می خواهد نشان دهد در انجام وظایف هم ویژه است؟ استاندار خوزستان با توجه به تجربیات مدیریتی می تواند جایگاه استاندار را بعنوان نماینده عالی دولت در استان و زیر مجموعه در شهرستان ها را به جایگاه واقعی خود باز ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان طی بازدید از منطقه آزاد اروند در پایانه مرزی شلمچه، گفت: ناهماهنگی میان دستگاه های اجرایی، مهم ترین عامل عدم پیشرفت این منطقه دانست.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۸    
استاندار خوزستان با اشاره به اجرای هفت طرح آبرسانی که بنا است آبرسانی کل استان را پوشش قرار دهد گفت: این هفت طرح در مدت پنج سال به بهره برداری می رسند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: قرار است یک هزار میلیارد تومان اعتبارات طرح غدیر امروز (دوشنبه) به استان ابلاغ شود.
استاندار خوزستان بر راه اندازی سریع بازارچه مرزی اروندکنار تاکید کرد و گفت: درصدد رفع مشکلات لنج داران اروندکنار و چوئبده هستیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به اجرای هفت طرح آبرسانی که بنا است آبرسانی کل استان را پوشش قرار دهد گفت: این هفت طرح در مدت پنج سال به بهره برداری می رسند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان وقوع هر گونه انفجار در تالاب هورالعظیم را قویاً تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: انفعال عجیب و ناهماهنگی های بسیار گسترده ای در سطح ادارات وجود دارد که این تصور را ایجاد نموده که مدیران مانع انجام کارها هستند. مدیران با خونسردی عجیب نظاره گر مشکلات هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خوزستان - استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه مسیر توسعه استان اقتصادی است گفت: استان خوزستان به عنوان یک استان تاثیر گذار اقتصادی در توسعه کشور از نظر امنیتی هم باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ ولی الله حیاتی اظهار کرد: دو صیاد در هور العظیم به علت نامعلومی فوت شده اند که حادثه در دست بررسی است. معاون استاندار خوزستان گفت: اجساد این دو صیاد به پزشک قانونی منتقل شده و فرمانداری و همه عوامل اجرایی شهرستان منتظر گزارش تخصصی پزشک قانونی در رابطه با علت مرگ آن ها هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان برای پیگیری درمان نوجوان فداکار ایذه ای دستور لازم را صادر کرد و خواستار پیگیری عاجل درمان وی شد.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع کنند، گفت: روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ هایی که دردی از مردم دوا نمی کند خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در تماس تلفنی با صادق خلیلیان استاندار خوزستان پیگیری عاجل درمان علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای و رسیدگی به خانواده وی برای تأمین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر را خواستار شد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رویش زاگرس: استاندار خوزستان برای تسریع در روند واکسیناسیون در شهرستان های با پوشش پایین واکسن، مهلت یک هفته ای تعیین کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس صادق خلیلیان در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا در سرسرای اداری استانداری خوزستان بیان کرد ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار خوزستان به همراه مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و هیات همراه از ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان بازدید نمودند. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۸۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: وزیر کشور در تماس تلفنی با استانداران اصفهان و خوزستان، پیگیری عاجل درمان علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای رسیدگی به خانواده وی برای تأمین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر را خواستار شد. ...
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار خوزستان گفت: اجساد این دو صیاد به پزشک قانونی منتقل شده و فرمانداری و همه عوامل اجرایی شهرستان منتظر گزارش تخصصی پزشک قانونی در رابطه با علت مرگ آن ها هستند.