پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۲۹Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

خوزنیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: 40 هزار هکتار سایر کشت های غیر از شلتوک با الگوی کشت اعلام شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی و تامین آب از سوی سازمان آب و برق تصویب شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: 40 هزار هکتار سایر کشت های غیر از شلتوک با الگوی کشت اعلام شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی و تامین آب از سوی سازمان آب و برق تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۵    
استاندار خوزستان در نشستی بر تسریع در روند اجرای پل عنافچه تاکید کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۷    
استاندار خوزستان بر تسریع در روند اجرای پل عنافچه تاکید کرد و گفت: جان مردم از همه چیز مهم تر است؛ بنابراین روند تکمیل این پل باید با سرعت بیشتری انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان خطاب به فرماندهان انتظامی استان خوزستان گفت: برخی می خواهند به یک شکل در استان خوزستان ناامنی وجود داشته باشد و امیدواریم برنامه های شما، توطئه ها را خنثی کند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طی آیینی به مناسبت دهه کرامت نشان آستان قدس رضوی (خادم الرضا) به استاندار خوزستان اهدا شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی خوزستان با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و استاندار خوزستان برگزار شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مجتبی یوسفی نماینده اهواز و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره جمع آوری پل شناور عنافچه در ماه گذشته به منظور ترمیم قطعات از بین رفته و اقدامات ایمنی عنوان کرد ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲    
با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم جشن میلاد امام رضا (ع) در اهواز برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۷    
مردم استان خوزستان از روز اوّل، محبّت اهل بیت علیهم السّلام را در دل خود پروراندند. من نکته ای را به شما بگویم. ملت ایران، مکتب اهل بیت را از دو جا گرفته است. در واقع، همه ملت ایران برای تشیّع، وامدار دو مجموعه انسانی هستند: یکی اهواز است و یکی جبل عامل. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: سازمان ها و دستگاه های مختلف در استان موظف هستند نقشه سرمایه گذاری و اشتغالزایی خود را مشخص کنند تا بتوان انتظار رشد اقتصادی خوزستان را داشت.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ در این نشست که یکشنبه (هفتم خردادماه) با حضور مسئولین ارشد استان در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد، علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان از دکتر ولید آلبوناصر تقدیر کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان برضرورت توسعه کشت گلخانه ای در استان برای افزایش تولید و اشتغال تاکید کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶    
پنجمین نشست کارگروه اشتغال استان خوزستان به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۸    
"علی اکبر حسینی محراب" استاندار خوزستان و "عباس صدریان فر" مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از سد مسجدسلیمان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون استاندار خوزستان :اجرای مصوبه سفردوم رییس جمهور به استان برای تامین اعتبار در حوزه تکمیل طرح 550 هزارهکتاری علاوه بر توسعه تولید و اشتغال، تحول حوزه کشاورزی با محوریت دانش بنیان ها را درپی دارد.
استاندار خوزستان در نشست با روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، از مدیر روابط عمومی نوسازی مدارس تجلیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای باشکوه تر برگزار شدن مراسم راهپیمایی با شکوه اربعین در استان تدارک دیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان : توجه به توسعه کشت گلخانه ای علاوه بر ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران، به افزایش تولید منجر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: تمام تمهیدات لازم جهت باشکوه تر برگزار شدن مراسم راهپیمایی با شکوه اربعین دیده شده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نشست فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی دستگاه های استان امروز یکشنبه 7 خردادماه با علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در سالن شهید هاشمی برگزار شد .
استاندار خوزستان در دیدار با مهدی رمضانی گفت: هر چه در حوزه کتاب و کتابخوانی پیش برویم، در سایر موارد نیز پیشرو خواهیم بود؛ زیرا افراد کتابخوان، موفق تر و مسلط تر و قوی تر هستند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: آشنایی روابط عمومی دستگاه ها با تکنیک های مقابله با هجمه و دسیسه های دشمنان ملت ایران ضروری است. علی اکبر حسینی محراب یکشنبه در نشست فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی های دستگاه های خوزستان با استانداری بیان کرد ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ما باید در جنگ شناختی با استفاده از تکنیک های نوین و موثر عملیات روانی دشمن را خنثی کنیم که این امر جزو رسالت های روابط عمومی هاست.
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور 7 خرداد در دومین روز از سفر استانی خود به خوزستان که با هدف دیدار با کتابداران و بازدید از کتابخانه های عمومی خوزستان انجام شد، با علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان دیدار و گفت و گو کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر مبتنی بر فرهنگ بومی استان و با استفاده از گروه های هدف و به دور از کارهای صوری و تبلیغاتی انجام شود.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت،جلسه رسیدگی به تصویب مرز هوایی دزفول در وزارت کشور با حضور سید احمد آوایی نماینده مردم شریف شهرستان دزفول و علیرضا خردمند معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه شهرستان دزفول برگزار شد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: تاکنون 11 هزار و 500 میلیارد تومان از مطالبه گندم کاران استان پرداخت شده است. تیتربرتر، امید جهان نژادیان پیش از ظهر امروز شنبه در گفت وگویی رسانه ای اظهار کرد ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عملیات احداث بیمارستان 250 تختخوابی شادگان روز شنبه با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان آغاز شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه مردم شادگان بخصوص عشایر منطقه از قدیم ارتباطات نزدیکی با کشور عراق دارند گفت: احداث بیمارستان 250 تختخوابی این شهرستان به عنوان یکی از مصوبات سفر دوم رییس جمهور، زمینه مطلوبی برای رونق توریست درمانی در استان را فراهم می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ما باید برای حل مشکل سرمایه گذار، شهرک های صنعتی و تولید کنندگان در شهرستان و مرکز استان پیش قدم شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عملیات احداث بیمارستان 250 تختخوابی شادگان با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان، استاندار خوزستان و مسئولان محلی آغاز شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۲    
علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان جمعه 5 خرداد ماه در پی سفر به شهرستان اندیکا با خانواده شهید تیمور ورناصری دیدار کرد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان در نظر گرفته است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان امروز جمعه 5 خرداد ماه در سفر به شهر آبژدان از توابع شهرستان اندیکا با حضور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر با مردم دیدار و گفت و گو کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر اجرای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان گفت: دولت 1 میلیارد دلار فاینانس برای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۲    
استاندار خوزستان با حضور در شهرستان لالی ضمن بازدید از پروژه های مهم شهرستان با جمعی از مردم نیز ملاقات چهره به چهره داشت
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست شورای عالی اشتغال در سال 1402 با حضور استاندار خوزستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۷    
استاندار خوزستان در پی سفر به شهرستان لالی با مردم این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۳    
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز به همراه علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان و فکاری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرمشهر و جمعی از مسئولین پنجشنبه 4 خردادماه با حضور در شهرستان خرمشهر با خانواده شهید والامقام حسین آقایی دیدار و از مقام شامخ شهدا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: خیلی از محاسباتی که دشمن داشت با همین مقاومت ها به هم ریخت، دشمن می خواست استان را با دو لشکر فتح کند، اما با این مقاومت مردم، پیشرفت آن ها متوقف شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۷    
مردم شهر دزفول یکی از بهترین امتحان های دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را در تاریخ به یادگار گذاشتند و قهرمانی ماندگاری را به ثبت رساندند و این اثر شگفت آور نتیجه رسوخ و نفوذ ایمان انقلابی تا اعماق روح و جان این مردم است. حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: تمام توان خود را برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار می گیریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان : تمام توان خود را با حضور نخبگان، اتاق فکر و خانواده های شهدا به کار گرفتیم تا سیاه نمایی دشمن و جنگ داخلی که دشمن می خواهد ایجاد کند را بی اثر کنیم.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۲    
نشست صمیمانه رییس سازمان منطقه آزاد اروند و استاندار خوزستان برگزار شد. آبادان خبر _ دراین نشست که به میزبانی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد؛ علی زارعی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره این سازمان و علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان به بحث و تبادل نظردر خصوص مسائل منطقه پرداختند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- استاندار خوزستان گفت: مردم دزفول در طول جنگ تحمیلی با مقاومت، ایستادگی و شجاعت خود تمام محاسبات دشمن را بهم زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ک کارگروه توسعه با مسئولیت استانداری برای پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری تشکیل شده است؛ مصوبات در بخش های زیربنایی، عمرانی، شهری، فرهنگی، بهداشت و درمان، آب و فاضلاب ...