پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۱۴Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اقدامات پاکستان در افغانستان، نقض قوانین بین المللی است، گفت: دخالت های بی مورد پاکستان در تعیین ساختار حکومتی افغانستان خوشایند نیست؛ بنابراین مجامع بین المللی باید نسبت به دخالت های پاکستان در پنجشیر ورود کنند. ...
موج   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: یکسری ناهماهنگی ها باعث شده وکلای ملت در جریان این موضوع قرار نگیرند،
شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا- یک عضو برجسته در کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اعلام کرد که اوایل ماه اکتبر آتی، زمان آغاز عقب نشینی عملی نخستین گروه های رزمی آمریکایی از عراق بر اساس توافق منعقد شده میان دو کشور در ماه ژوئیه گذشته است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۳:۰۰    
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی به همراه امیر دریادار شهرام ایرانی از کارخانجات نداجا در بندرعباس بازدید کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عباس مقتدای خوراسگانی؛ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مذکرات قبلی ایران با 1+5با بدعهدی های مکرر طرف هایی همراه شد که قرار بود در قبال دریافت برخی امتیازات، بخشی از حقوق ایران را پس بدهند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۸    
علیرغم گذشت چند روز از سفر رافائل گروسی به ایران، اما هنوز برای افکار عمومی دلایل این سفر مشخص نیست. محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی بعد از جلسه ای که روز چهارشنبه 24 شهریور با اعضا کمیسیون امنیت ملی مجلس داشت به خبرنگاران گفته در جریان حملات تروریستی به تاسیسات هسته ای ایران دوربین ها آسیب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم توجه به موضوع مهم احیای دریاچه ارومیه و خشک شدن آن یک تهدید بالقوه زیست محیطی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، تسریع در تعیین تکلیف ریاست بانک مرکزی را خواستار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – محمد اسلامی عصر امروز در حاشیه حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران، اظهار داشت: طبق مقررات آژانس انرژی اتمی و پادمان، در بسیاری از فرآیند های مورد صراحت قانون آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد که کسی نمی تواند پیشرفت های هسته ای ایران را متوقف کند و گفت: در عملیات اخیر تروریستی در برخی جاها تعدادی از دوربین های آژانس آسیب دید که شامل دوربین های پادمانی نیز بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حضور وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: تخطی از قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت صورت نگرفته است، دقیقا سازمان انرژی اتمی در چارچوب قانون حرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که در جلسه فوق العاده این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی نمایندگان را متقاعد کرد که در توافقات صورت گرفته با آژانس بین المللی انرژی اتمی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها رعایت شده و چیزی خارج از قانون اتفاق نمی افتد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: رئیس سازمان انرژی اتمی کشور به نمایندگان تعهد داد که قانون اقدام راهبردی را اجرا خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فلاحت پیشه در گفتگو با انتخاب اظهار داشت: یک تجربه موفق به اسم برجام مطرح است که این برجام حاصل دیپلماسی هسته ای کشور است و الان حتی کسانی که مدعی مخالفت با برجام بودند، الان یکی از سیاست های اصلی خودشان را احیای برجام می دانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه این کمیسیون گفت که هیچ توافقی با گروسی انجام نشده و قانون لغو تحریم ها مبنای عمل این سازمان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار در دستور قرار گرفتن رفع مشکلات بیمه دی، شرکت بیمه ای وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:افزایش همکاری های منطقه ای امکان نفوذ کشورهای خارجی را کاهش داده و اقتدار اجازه دخالت را به بیگانگان نمی دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توسعه نامتوازن کنونی به دلیل عدم توجه به ظرفیت های استانها است و این مهم بر اثر تمرکزگرایی رخ داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: ایران بیشتر از همه کشور های عضو به سوالات و درخواست های آژانس انرژی اتمی پاسخ داده و همکاری های فراتر از پروتکل ها و پادمان های آژانس داشته است از این رو ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد می توان با افزایش جلسات کمیسیون های تخصصی، قوانین کنونی را اصلاح و ارتقاء داد تا نیازهای مردم برآورده شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیئتی متشکل از کمیسیون امنیت ملی مجلس، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و وزارت اقتصاد برای پیگیری آزادسازی پول های بلوکه شده ایران تشکیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آنچه که در جریان سفر گروسی به ایران اتفاق افتاده به نفع منافع ملی و صنعت هسته ای ما بوده و مغایر قانون تصمیمی اخذ نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد که رژیم صهیونیستی،آمریکا و عربستان سه ضلع مثلت نا امنی مرز های غربی کشور هستند لذا دولت عراق بایدفکر جدی برای مرز های مشترکش با ایران کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت باید ضوابط قانونی را رعایت کرده و در رابطه با مذاکرات هسته ای به مجلس گزارش دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور در اجلاس شانگهای به میزبانی تاجیکستان برای تثبیت عضویت ایران و تبدیل شدن به عضو دائم از اهمیت بالایی برخوردار است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو در خصوص تبیین و بررسی فشار آمریکا بر مذاکرات وین و صحنه آرایی آژانس بین المللی انرژی اتمی با دکتر عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: مجلس یازدهم با ترکیب دولت سیزدهم بالاترین سطح منافع ملت را دنبال می کند، اکنون مذاکره ای صورت می گیرد که به دنبال آن منفعتی برای ملت ایران حادث شود.
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به نقل از ارتش، امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی از مجموعه صنعتی کارخانجات نداجا گفت: اقتدار دریایی به وجود آمده امروز ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر گروسی به تهران جزئیاتی از این سفر را تشریح کرد و گفت: تعویض کارت حافظه دوربین ها هدف سفر گروسی به تهران بود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نشست مشترک رییس و اعضای فراکسیون ایرانیان مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه و مدیران این معاونت با هدف تبیین ظرفیتهای ایرانیان خارج از کشور و تدوین راهکارهای عملی برای بهره گرفتن از این ظرفیتها در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد مذاکرات با آژانس بین المللی انرژی اتمی تنها در چارچوب فنی انجام می گیرد نه سیاسی.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور رئیس سازمان انرژی اتمی در این کمیسیون برای ارائه برنامه های خود خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد. سید نظام موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فردا ( چهارشنبه) جلسه ای با حضور اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی خواهد داشت. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۱    
رئیس کمیته دفاعی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی در سفر دو روزه به بندرعباس از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فردا جهت بررسی جزئیات سفر اخیر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی تشکیل جلسه می دهد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۸    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است نوع فعالیت آژانس بین المللی انرژی اتمی فنی بوده و نباید وارد فضای سیاسی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز 23 شهریور ماه 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی بازگشت افتخارآفرین ناوگروه 75 و ناوشکن تمام ایرانی سهند را تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، مسیر دولت در بحث هسته ای را مشخص کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی فردا در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حاضر می شود و توضیحاتی درباره جزئیات سفر اخیر گروسی به تهران ارائه می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتظار می رود تا اقلیم کردستان عراق تکلیف خودش را با تروریست ها مشخص کند چرا که حمایت از آن ها عاقبت خوبی نخواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون متبوعش با حضور رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان خبر داد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:لازمه فعال شدن دیپلماسی اقتصادی در اولین گام تقویت روابط با همسایگان و توجه به ظرفیت های بالای کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از رئیس رسانه ملی خواست سلاطین انحصار را معرفی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در صدر هیاتی به همراه فرمانده نیروی دریایی ارتش از کارخانجات نداجا بازدیدکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ترانزیت مواد مخدر از مرزهای افغانستان به اروپا هزینه های زیادی را به کشورمان تحمیل کرده و ضروری است کشورهای اتحادیه اروپایی نقش موثر و فعالتری در این مبارزه داشته باشند و بخشی از هزینه های آن را بپردازند