دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۰:۱۰May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

آفتاب یزد   ۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ...
جویا خبر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادعای دولت درباره سرقت فایل مصاحبه جنجال برانگیز ظریف را باورناپذیر عنوان کرد. سخنگوی این کمیسیون می گوید قرار است وزیر خارجه در یک جلسه فوق العاده درباره این مصاحبه توضیح دهد.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در یک برنامه تلویزیونی گفت: امروز ظریف در مجلس قسم خورد و تاکید کرد که در انتخابات کاندیدا نمی شود. منبع: مهر
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهر : ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز ظریف در مجلس قسم خورد و تاکید کرد که در انتخابات کاندیدا نمی شود.
خبرهای فوری   ۴ ساعت پیش    
خبرمهم: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از فعالیت های 8 سال گذشته مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خارگ نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون تاکید داشت که با ایده دو قطبی کردن میدان و دیپلماسی موافق نیست و به هیچ عنوان این موضوع را دنبال نمی کند و معتقد است میدان و دیپلماسی در کنار هم می تواند منجر به تامین دقیق منافع ملی شود.
روزان   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سعید لیلاز برای مصاحبه با من انتخاب دولت بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم گفت: وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون عنوان کرد که لیلاز را من انتخاب نکردم دولت انتخاب کرد ...
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص انتشار فایل صوتی ظریف گفت این اقدام باعث شده است روسیه و چین پشت این کشور را در مذاکرات وین خالی کنند. ...
وزیر امور خارجه؛ قدرت و اقتدار میدانی سپاه و شهید سلیمانی را سرچشمه دستاورد های ارزنده دیپلماتیک در منطقه دانست.
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ظریف در جلسه این کمیسیون تأکید کرد که به دنبال تخطئه جایگاه شهید سلیمانی نبوده و موافق دوقطبی میدان و دیپلماسی نیست.
ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی گفت: شهید سلیمانی برای من بیشتر از یک فرمانده بود و به هیچ وجه به دنبال تخطئه جایگاه شهید سلیمانی نیستم. به هیچ وجه با ایده دوقطبی میدان و دیپلماسی موافق نیستم و شخصا هم این موضوع را دنبال نمی کند و معتقدم که دیپلماسی و میدان در کنار هم می توانند منجر به تأمین دقیق ...
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کرد: وزیر امور خارجه در جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت که به هیچ وجه نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی شود.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
حضور محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در نشست امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400 کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از موافقت نمایندگان با تحقیق و تفحص از عملکرد مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری در جلسه کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خانه ملت جزئیات جلسه فوق العاده و 3 ساعته کمیسیون امنیت ملی با ظریف در خصوص انتشار فایل صوتی اخیر را تشریح کرد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جلسه امروز این کمیسیون با وزیر امورخارجه پیرامون فایل صوتی منتشر شده از وی خبر داد.
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
طرح تحقیق و تفحص از نحوه خروج فایل صوتی محرمانه اظهارات ظریف از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و انتشار آن در شبکه های فارسی زبان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصویب شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شما منطقه را رها کردید و اکنون کشورهایی در منطقه با ما هستند که تحت تأثیر میدان بوده اند. اگر اینها را نداشتیم با چه چیزی باید سر میز مذاکره به عنوان آورده و پشتیبان سعی می کردید امتیاز بگیرید.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد و اظهار داشت که ظریف در این جلسه گفته که به هیچ وجه نامزد انتخابات نمی شوم.
پرسش   ۷ ساعت پیش    
احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، درباره جلسه امروز گفت: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
مهر: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر امور خارجه اعلام کرد، به هیچ وجه قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد. شهریار حیدری، نماینده مردم قصر شیرین در مجلس: ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در جلسه این کمیسیون خبر داد.
مهر: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عصر امروز جلسه فوق العاده ای جهت بررسی فایل صوتی منتشر شده از وزیر امور خارجه برگزار کرد. در این جلسه جمعی از نمایندگان تقاضای تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری را ارائه کردند که پس از بحث و بررسی ...
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابوالفضل عمویی در گفت و گو با میزان با اشاره به جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر امورخارجه درباره فایل صوتی منتشر شده از وی گفت: این جلسه امروز با حضور وزیر امورخارجه و در محل کمیسیون تلفیق برگزارشد. ...
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به جنایت طالبان در حمله به دبیرستان دخترانه در غرب کابل اشاره کرد.
نماینده شاهین شهر در مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس به دنبال بالاترین سطح تامین منافع ملی است، گفت: بر اساس فرمایشات رهبری در مذاکرات وین باید ابتدا تمامی تحریم ها برداشته شود و پس از راستی آزمایی، ایران به تعهدات برجامی بازگردد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه برخی از کشورها درصدد ایجاد تفرقه در میان گروه های مختلف سیاسی افغانستان هستند از این رو شاهد بروز برخی ناامنی ها و آشفتگی ها در این سرزمین هستیم.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فرارو- اولین روز کاری مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید نمایندگان از محمد جواد ظریف به خاطر سخنانش در فاتیل صوتی منتشر شده از او همراه بود. ابتدا در جلسه غیر علنی مجلس این موضوع بررسی شد و تصمیم به تشکیل دو تیم تحقیق و تفحص برای بررسی انتشار این فایل از مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری و ...
برترین ها / دانا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شبکه اطلاع رسانی راه دانا: فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اعضای این کمیسیون با محمدجواد ظریف درباره بررسی فایل صوتی منتشر شده گفت: در ابتدای جلسه سوالات نمایندگان از آقای ظریف مطرح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور وزیر امور خارجه آغاز شد.
فارس: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ازبرگزاری نشست کمیسیون خود با حضور وزیر امور خارجه خبر داد. ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست ظهر امروز کمیسیون خود اظهار داشت ...
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور ظریف در حال برگزاری است.
اقتصاد ایران: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از گفت و گوی وزیر امور خارجه و سخنان اخیر معاون وی معتقد است که این اظهارات در راستای ارائه وارونه تاریخ است.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:، از امروز استان قم از حالت تک شهرستانی خارج و دارای سه شهرستان شامل قم، کهک و جعفریه گردید.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره حواشی انتشار فایل صوتی ظریف، تاکید کرد: نیروهای انقلاب حواسشان باشد که مشغول ظاهر این صحبت ها نشوند و مراقب پشت پرده ای که در اتاق های عملیات روانی حضرات طراحی شده، باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حاج قاسم سلیمانی خط قرمز ملت است و انتشار فایل صوتی ظریف توطئه ای از پیش تعیین شده است.
خانه ملت: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شما منطقه را رها کردید و اکنون فقط کشورهایی در منطقه با ما هستند که تحت تأثیر میدان بوده اند. اگر اینها را نداشتیم با چه چیزی باید سر میز مذاکره به عنوان بضاعت، آورده و پشتیبان سعی می کردید امتیاز بگیرید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس موضوع فایل صوتی وزیر امور خارجه را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و سه تقاضا برای تحقیق و تفحص از این موضوع تهیه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: به زودی تیم تحقیق و تفحص از فایل صوتی وزیر امور خارجه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و نتیجه آن را جهت برخورد با متخلفان به قوه قضائیه ارائه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۷    
ویژه برنامه موج وارونه رادیو گفت و گو در یازدهمین قسمت به ضرورت صیانت از امنیت روانی جامعه در جریان انتخابات می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۶۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی امروز تأکید کرد آمریکا بیشتر از ما نیازمند توافق است و آنان باید همه تحریم های ایران را لغو کنند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تسنیم: حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،با اشاره به ادامه مذاکرات برجامی در وین گفت: تاکنون اتفاق جدیدی رخ نداده و مذاکرات فرسایشی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی پلی برای صادرات است، گفت: این منطقه فرصتی است که باید استفاده شود و دستگاه های مرتبط باید منطقه ویژه اقتصادی سرو و مزایای آن را برای جذب سرمایه گذار بیش از پیش معرفی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ظریف باید بیشتر از یک عذرخواهی پاسخگوی اظهارات خود باشد و لازم است دستگاه های امنیتی و نظارتی، به ویژه مجلس این موضوع را پیگیری کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایمان،اراده، روحیه جهادی و باور های انقلابی در نیروی مسلح موجب ایجاد هراس در آمریکا و نگرانی در ابرقدرت ها شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا علیرغم حضور نظامی در افغانستان به بهانه از بین بردن طالبان متاسفانه زمینه حضور رسمی این گروه شبه نظامی در حکومت مرکزی افغانستان را استارت زدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران از برقراری روابط با سعودی ها استقبال می کند، گفت: سیاست های عربستان در منطقه شکست خورده و آنها به این نتیجه رسیدند که باید با ایران کنار بیایند لذا شرط ما حرکت عربستان در مسیر منافع کشورهای اسلامی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به دلیل حضور نامشروع آمریکایی ها در منطقه نگرانی آن ها از فعالیت های نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران بی اساس است.