سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۳:۱۳Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

تقریب   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه انتخاب امام خامنه ای به عنوان رهبر معظم انقلاب اسلامی یک انتخاب آگاهانه، عالمانه و توام با عقلانیت بود و امروز خلف حضرت امام(ره) نشان داد که راه و اهداف امام خمینی(ره) همچنان پابرجا و جاری است.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی با استقبال از بسته شدن یکی از پرونده های ادعایی علیه فعالیت های هسته ای کشورمان، تاکید کرد: پیش شرط توسعه همکاری های فنی میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی، کنار گذاشتن رویکردهای سیاست زده از سوی این سازمان است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس، با بیان اینکه ریاض و تهران دو پایتخت مهم جهان اسلام هستند، بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی تامین کننده منافع ایران، عربستان و منافع منطقه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه تأسی به اندیشه امام خمینی(ره) تداوم انقلاب اسلامی را به همراه دارد، گفت: متاسفانه جریان لیبرال ها به دنبال ناکارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۱    
خبرگزاری میزان - عباس مقتدایی خوارسگانی در گفت وگو با میزان بیان داشت: در سال های اخیر حجم فشار ها و تحریم های کشور هایی که در محور مقاومت قرار گرفته اند از سوی کشور های غربی و قدرت های فرامنطقه ای بسیار زیاد شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با سخنرانی ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و با حضورجمع کثیری از مردم جزیره خارگ برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عهد و پیمان مردم با امام و اسلام ناب برای اجرای حدود اسلام و احکام دین در اداره کشور از دستاوردهای مهم انقلاب است، گفت: امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی منتشرکننده فرهنگ ها و کانون تحول در دنیا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کار بزرگ امام خمینی (ره) به میدان آوردن و متحدکردن مردم زیر علم اسلام ناب محمدی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان به دنبال این هستند که هر روز به جوانان ما احساس ناامیدی و یأس تزریق کنند چون از دستاورد های بزرگ نخبگان ایرانی بیم و ترس دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در حساب تویئتری خود؛ اقدام غیر دیپلماتیک استاندار اربیل عراق در استفاده از بج سینه نقشه جعلی اقلیم کردستان را قویا محکوم کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در ارزروم در اطلاعیه ای اعلام کرد که تصاویر منتشر شده درباره ضرب و شتم در مرز سِرُو ارتباطی با اتباع ایرانی ندارد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۷:۲۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) بنیان گذار فکرِ جدیدی است که اساس آن احیاگری در مفاهیم اسلامی برای تحقق آرمان های اسلام و وحدت ملت های مستضعف و در گام اول آن وحدت میان ملت های مسلمان بوده است که این گام اول ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: مرز ایران با افغانستان یک مرز مشخص است. تا قبل از طالبان دولت افغانستان به مرزها پایبند بود، اما با کمال تاسف طالبان به قوانین و قواعد مرز آشنا نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که شکل گیری ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشورهای منطقه باعث برقراری امنیت تجاری و اقتصادی و ایجاد فرصت های اقتصادی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور وزیر امور خارجه در آفریقای جنوبی به منظور شرکت در اجلاس بریکس پلاس را فرصتی برای کم رنگ کردن تحریم ها دانست و گفت: این اجلاس نشان از یک سری تحولات ساختاری و خروج جهان از نظام تک قطبی دارد.
سلام نو / تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
با توجه به دعوت ایران از سفیران کشورهای مصر و اردن، قرار است مسئولان این کشور به زودی به ایران سفر کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گزارش اخیر آژانس بین المللی نشان می دهد جمهوری اسلامی همواره با رویکردی صادقانه با آژانس رفتار کرده و مسئله ای برای پنهان کاری و غیر شفاف بودن وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید نسبت به افزایش تعامل و تبادلات اقتصادی میان ایران و اقلیم کردستان اهتمام شود چراکه در این صورت می توان امنیت پایدار را تضمین کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین از نماینده ورامین پرسیده که آیا بدون پیوستن ایران به اف ای تی اف ، کشورهای عربی منطقه حاضر به معامله با ما هستند به این بهانه که روابط مان بهبود پیدا کرده؟ این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم در پاسخ معتقد است روابط جمهوری اسلامی با کشورهای اسلامی بیشتر جنبه سیاسی و فرهنگی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری اقتصادی خوبی بین ایران و اقلیم کردستان عراق وجود دارد، گفت: همکاری اقتصادی و تجاری بین استان های دو طرف مرز کافی نبوده و باید افزایش یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد احترام به حسن همجواری و تمامیت ارضی کشورها از جمله مولفه های بین المللی است که همسایگان باید به آن احترام گذاشته و رعایت کنند لذا مولفه های یاد شده در خصوص سرزمین سوریه نیز باید از سوی ترکیه عملیاتی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: همکاریهای تجاری و اقتصادی بین ایران و اقلیم کردستان عراق وجود دارد اما رضایت بخش نیست بلکه باید تعاملات تقویت شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارومیه - رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه اقتصادی منطقه باعث تقویت امنیت می شود و امنیت اقلیم کردستان عراق امنیت منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: اقتصاد همیشه امنیت ساز است و اگر ما خواستار برقراری امنیت در منطقه هستیم، باید اقتصاد را تقویت کنیم، تقویت اقتصاد یعنی توسعه و تقویت بخش خصوصی که استانداران در این خصوص اهتمام جدی باید داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۲    
ارومیه - رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه اقتصادی منطقه باعث تقویت امنیت می شود و امنیت اقلیم کردستان عراق امنیت منطقه است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بازگشت ناوگروه ارتش که با پرچم جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقاط جهان حضور پیدا کرد، باعث قدرت ملی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از شبکه تلویزیونی یورو نیوز، شی جین پینگ رئیس جمهور چین از مقامات ارشد امنیت ملی کشورش خواست تا بدترین سناریوها را در نظرها داشته باشند و خود را برای دریاهای طوفانی آماده کنند. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه، شی جین پینگ در نشست کمیسیون امنیت ملی حزب کمونیست گفت: پیچیدگی و دشواری مسائل امنیت ملی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است . او افزود: ما باید به فکر بدترین سناریو بوده و خود را برای بادهای مخالف و دریاهای طوفانی و خطرناک آماده کنیم . ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حشمت فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: معتقدم تنها در یک مورد اگر دولت ایران بتواند وابستگی ایرانیان به این شاهرگ مالی طالبان یعنی صادرات مواد مخدر را قطع کند، آن ها هر قراردادی با ایران را اجرا می کنند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار با رئیس کمیته روابط خارجی شورای ملی پارلمان اسلواکی، احترام به عقاید و باورهای کشورها را ضروری دانست و گفت: متأسفانه کشورهای غربی به ویژه آمریکا نگاه دوگانه ای به حقوق بشر داشته و در حالی که مدعی دموکراسی هستند، اعتقادی به آن ندارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۲    
رییس کمیته امورخارجی مجلس ملی اسلواکی امروز 10 خرداد 1402 با وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
گزیده ای از نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس و روسای گروه های دوستی پارلمانی با روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور در این گزارش قابل مشاهده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پس از پیدایش داعش و اقدامات وحشیانه این گروه افراطی، مقابله با تروریسم در منطقه به مولفه مهمی تبدیل شده و در این راستا کشورهای همسایه باید با یکدیگر هماهنگ عمل کنند تا شاهد وجود امنیت در مناطقشان باشند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته مرز مجلس با بیان اینکه طالبان شروع کننده درگیری اخیر بوده و آنها ابتدا تیراندازی کردند، گفت: طالبان باید به قواعد همسایگی و بین المللی پایبند باشد زیرا با رجز خوانیی دردی از ملت افغان درمان نمی شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه اصفهان در دیدار با نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در عصر حاضر دسترسی به شبکه های باند پهن یک نیاز اساسی جامعه محسوب می شود که توسعه زیرساخت های فیبر نوری خصوصا در لایه دسترسی مرتفع کننده آن است. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱    
عضو هییت رییسه کمیسیون امنیت ملی به ارزیابی نتایج سفر پادشاه عمان به تهران پرداخت و تاکید کرد: طبق پیگیری ما پادشاه عمان حامل های پیام هایی از اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی برای تبادل زندانیان و مسائل برجامی بوده و این دیدار هم پیامدهای مثبتی در خصوص برجام داشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاستمداران واشنگتن طی ماه های گذشته بارها به طور غیرمستقیم پیام های متعددی را برای بازگشت به توافق برنامه جامع اقدام مشترک ارسال کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکنون فضایی فراهم شده که همگرایی منطقه ای در غرب آسیا شکل بگیرد تا شاهد تبدیل شدن به بلوک قدرت هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد باید از زیست بوم فضایی کشور حمایت بیشتری صورت بگیرد و در این راستا نمایندگان مجلس یازدهم آمادگی دارند در حوزه تقنینی و تسهیل امور اقدامات مورد نیاز را پیگیری کنند. پایان پیام
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ما عمق استراتژیک دفاعی کشورمان را به داخل اسرائیل برده ایم و با مسلح شدن کرانه باختری عملیات های صورت گرفته بر علیه اسرائیل بصورت روزانه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱    
ایسنا/تهران همایش ملی ستارگان درخشان در ورامین با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، رییس مجمع نمایندگان استان تهران، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و معاون استاندار تهران در شهرستان ورامین برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۴    
سعادتی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه هنوز حاکمیت فعلی افغانستان را به رسمیت نشناخته ایم، بر نقش آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی در هدایت و پشت صحنه تنش ها در مرز ایران و افغانستان تأکید کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این عزیزان پنج نفر در مقابل 40 نفر ایستادگی کردند آن هم مقابل کسانی که به انواع سلاح ها مجهز بودند. بررسی های میدانی ما حکایت از این دارد که این اتفاق با همکاری با گروهک ها و مخالفان صورت گرفته و آنها را تجهیز، کمک، هدایت و آموزش داده اند. ...
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: وحید جلال زاده در جمع فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی یک چهره و تصویر روشنی است که در حافظه ملت ایران نقش بسته اظهار کرد: همه نیروی هوایی ارتش را به یک نیروی مقتدر، فرهیخته و جان بر کف می شناسند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی بیان کرد: با رفع تنش ها و تحولات جدید منطقه ای و گزارش جدید آژانس پیرامون برنامه هسته ای ایران، زمان آن رسیده که مذاکرات برجام در کشور ثالثی مثل عمان بار دیگر از سر گرفته و این بار به نتایج مثبتی منتهی شود.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تاکنون اسناد همکاری های مشترکی میان دو کشور ایران و عمان امضاء شده گفت: روابط مشترک دو کشور به سمت همکاری های استراتژیک و بلندمدت حرکت می کند که این امر سبب ایجاد منافع مشترک خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره بهزیستی شهرستان اصفهان، کار در بهزیستی را یک جهاد به تمام معنا عنوان کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۷    
فاش نیوز - نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر لحاظ شدن مسائل و مطالبات ایثارگران در برنامه هفتم توسعه تاکید کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی ما، عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید کمیته مشترک ایران و عمان فعال شود، گفت: تقویت دیپلماسی فعال منطقه ای از مهمترین اقدامات خوب و قابل تقدیر دولت سیزدهم است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس و اعضای کمیسیون امنیت ملی ضمن تأکید بر توسعه دیپلماسی اقتصادی و پارلمانی در نشست مشترک با سفرا به استماع گزارش عملکرد آنها پرداختند و روسای نمایندگی های کشورمان در خارج از کشور خواستار توجه ویژه به ایرانیان خارج از کشور شدند.