یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۲۲:۵۳Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خوزستان»

خوزپرس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خوزپرس صبح امروز، نیروهای شرکتی سازمان جهادکشاورزی خوزستان در مقابل استانداری خوزستان برای عدم اجرای تبدیل وضعیت ها اعتراض کردند. نیروهای شرکتی جهاد کشاورزی پس از انتظاری چند ساله برای تبدیل و تغییر وضعیت شغلی با حضور مقابل استانداری خوزستان تجمع مسالمت آمیزی برای مطالباتذخویش ...
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
196 نفر از پرسنل حراست و قسمت اداری جهاد کشاورزی خوزستان به دنبال دریافت نامه پایان کار خود تا آخر همین ماه برای پیگیری و لغو این دستور مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.
نیرو های شرکتی اداره های جهاد کشاورزی شهرستان های خوزستان در اعتراض به شرایط کاری و تاخیر در پرداخت حقوق مقابل استانداری تجمع کردند.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه پشتیبانی انتخابات 1400 با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی استانداری خوزستان دکتر قارونی و مدیرکل اداری و مالی استانداری دکتر قنبری، فرمانداران امیدیه ، رامشیر و آغاجاری در ستاد استانداری برگزار شد ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به روند افزایشی بروز بیماری و بستری در خوزستان گفت: در هفته گذشته کل موارد بیماری نسبت به هفته قبل از آن 16 درصد، بستری 26 درصد و فوت 13 درصد افزایش یافته است. ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اشغال 96 درصدی تخت های ICU اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به کرونا در خوزستان، از افزایش 15 درصدی موارد فوت خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: پلمب اماکن متخلف در زمان اعمال محدودیت ها و بازداشت برگزارکنندگان مراسم عزا یا عروسی از وظایف دستگاه قضاء در این خصوص است که این کارها با جدیت انجام شده است و این روند ادمه دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور استاندار و رئیس مجمع نمایندگان خوزستان، تعدادی از نمایندگان استان، رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری، نماینده خمینی شهر اصفهان و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس، طرح 550 هزار هکتاری، آب و فاضلاب استان، حق آبه و طرح های انتقال آب مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوستان در حکمی محمد حری را به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک بررسی و پیگیری واگذاری اراضی شهر لالی به اهالی منطقه در اداره کل مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی استانداری خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: بیش از 20 هزار بسته معیشتی طی دو هفته آخر اسفند 99 و دو هفته ابتدای 1400 بین اقشار نیازمند استان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: بسیاری از مشکلات آبی در استان، مدیریتی هستند و نیاز به اعتبارات بالایی ندارند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: در راستای خط مشی استاندار خوزستان در بکارگیری از نیروهای درون سازمانی در مسئولیت ها مجموعه معاونت سیاسی اجتماعی استانداری شناسایی نیروهای توانمند را برای استفاده در مناصب مدیریتی در دستور کار قرار داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۹    
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به کمبود مرغ در بازار خوزستان گفت: در خوزستان روزانه حدود 150 تا 200 تن کسری مرغ داریم؛ کشتار مرغ در استان خوزستان کمتر از نیاز مردم است و هرچه تلاش کرده ایم که از استان های دیگر وارد کنیم نیز ممکن نبوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مصوبه جدید هیات وزیران با موضوع پیش بینی منابع مالی ویژه بازسازی مناطق آسیب دیده شهر بندر امام از سیل و آبگرفتگی آذرماه سال 1399 گفت: این مصوبه رویه و فرآیند تامین اعتبارات لازم برای بازسازی محلات آسیب دیده را تسریع می کند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام مرزهای زمینی و دریایی در کنترل شدید هستند و تهدیدی به عنوان کرونای برزیلی در خوزستان وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از آغاز طرح برخورد با خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی از اول اردیبهشت ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تقریبا صددرصد آسانسورهای مورد بازدید قرار گرفته در دستگاه های دولتی و مکان های عمومی، دچار نواقص بسیار خطرناک هستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به خطر بروز کرونای برزیلی در خوزستان، گفت: حتی اگر احتمال انتقال کرونای برزیلی کم باشد، باید حواس مان باشد زیرا هر چه جلوتر می رویم این واریانت ها خطرناک تر می شوند. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان این که کنترل شدید بر تمام مرزهای زمینی و دریایی خوزستان صورت می گیرد گفت: در حال حاضر موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از مدیران و کارگران واحدهای تولیدی شن و ماسه رامهرمز که به دلیل نبود جاده برای تردد ماشین آلات، 14 ماه تعطیل شده اند، برای پیگیری این مشکل مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با رضا نجاتی سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان به منظور ارائه گزارش عملکرد شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان دیدار کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان نشست شورای فرهنگی استانداری خوزستان روز دوشنبه به ریاست محسن قارونی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد. ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با توجه به مشکلاتی که خوزستان درگیر آن است از دولت مردان درخواست کردیم که اعتبارات بیشتری را برای خوزستان در نظر بگیرند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز -یکشنبه 15 فروردین ماه - جمعی از کارگران خدمات شهری شهرداری کارون، با اعتراض نسبت به عدم پرداخت حقوق و همچنین اخراج برخی از همکاران خود، مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع زدند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن - به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به دنبال دستور استانداری خوزستان مبنی بر جلوگیری از تجمع شهروندان در تفرجگاه و فضای سبز، عملیات گشت زنی در روز طبیعت با همکاری گردان 104 حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و واحد بازرسی و نظارت فولاد خوزستان انجام شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به انتشار تصاویر خوبی از رعایت مردم در اهواز در روز طبیعت، اظهار کرد: از اقشار مختلف خوزستان و فعالان رسانه ای در همکاری در #نه- به- سیزده- به- در تشکر می کنم و این تصاویر ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، ولی الله حیاتی عصر امروز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: در وضعیت کنونی کرونا در خوزستان، تمام محدودیت ها مانند گذشته در شهرهای قرمز و نارنجی برقرار است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در نشست شورای حفاظت کیفی کارون در محل استانداری خوزستان با اشاره به تاثیر ماده 56 بر بهتر شدن روند اصلاح شبکه فاضلاب و توسعه آبرسانی به روستاها بیان کرد ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۰۷    
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان اظهار داشت: ادارات از شنبه 14/01/1400 با توجه به شرایط قرمز کرونایی در خوزستان، می بایست با یک سوم نیرو در محل کار حاضر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مساله محدوده شهرستان کارون و مرز آن با شهرستان اهواز گفت: محدوده شهرستان های کارون و اهواز سالیان زیادی است که مورد مناقشه بوده است که در ماه های اخیر محدوده کارون از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تعیین تکلیف محدوده جدید شهرستان کارون از سوی وزارت کشور گفت: محدوده جدید بعد از هماهنگی بین فرمانداری های اهواز و کارون توسط معاونت سیاسی استانداری خوزستان طی 2 هفته آینده ابلاغ خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل امنیتی، انتظامی و مرزی استانداری خوزستان گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) مایه آرامش ، اقتدار و امنیت پایدار کشور هستند و مجاهدت های آنان سبب خنثی شدن توطئه ها واقدام های خباثت آمیز دشمنان ، بدخواهان ، گروهک های ضدانقلاب و اشرار مسلح شده است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان در خصوص فعالیت ادارات بعد از تعطیلات نوروزی گفت: محدودیت حضور یک سوم کارکنان و محدودیت فعالیت کسب و کارها و صنوف در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان به قوت خود باقی است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تکمیل تصفیه خانه آب خرمشهر گفت: این تصفیه خانه احتمالا تا چهار ماه آینده راه اندازی می شود که با راه اندازی این تصفیه خانه 70 هزار متر مکعب آب شرب سالم به ظرفیت آب خرمشهر اضافه می شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۴۸    
استاندار خوزستان در دیدار مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بر تامین ایمنی، امنیت جایگاههای سوخت و رسیدگی به مناطق محروم به منظور ذخیره سازی خوب تاکید کرد. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در بیستمین نشست بررسی مشکلات شهرستان های خوزستان از دعوت معاون رییس جمهور، معاون وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر راه و شهرسازی به خوزستان به منظور رفع برخی مشکلات زیرساختی و پروژه های عمرانی این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان در خصوص مشکلات مسکن مهر استان، گفت: مقرر شده است که جلسه شورای مسکن خوزستان با حضور رئیس سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و مسائل مربوط به مسکن مهر رسیدگی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری هفته آینده برای بررسی مشکلات و پروژه های مناطق محروم استان به خوزستان سفر می کند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام محدودیت های شهرهای قرمز و نارنجی براساس مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا همچنان پا برجا است و امسال روز طبیعت و 13 به در برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با درخواست از مردم برای ماندن در خانه های خود در روز طبیعت گفت: برابر ابلاغیه قرارگاه مرکزی وزارت کشور در استان روز طبیعت نخواهیم داشت و تمام محدودیت های کرونایی و ترددها با شدت و حدت پابرجا است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تسهیلات اختصاص یافته ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از ویروس کرونا از 6 میلیون تومان به 12 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و مهلت ثبت نام برای دریافت آن تا پایان اردیبهشت ماه مجاز اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۷:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: برابر مصوبه ستاد ملی کرونا، مهلت پرداخت تسهیلات مربوط به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا ویژه استان خوزستان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به کمبود نهاده ها گفت: آمار ارائه شده با آمار واقعی تولید و میزان نهاده تفاوت دارد و مرغ داران با کمبود نهاده دست و پنجه نرم می کنند این درحالی است که قاچاق بین استانی به مشکلات دامن زده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: فرمانداری ها باید بنا به دستور استاندار خوزستان از خروج فراورده مرغ تولیدی از استان جلوگیری کنند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-طی احکام جداگانه ای از سوی قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان مدیر کل امنیتی، انتظامی و مرزی و مدیر کل دفتر فنی استانداری خوزستان منصوب شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سرپرست اداره کل انتظامی و مرزی استانداری و سرپرست اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان را منصوب کرد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دستگاه های اجرایی نباید به بهانه کسری بودجه اقدام به تعدیل نیروی انسانی کنند و در روزهای آینده ممنوعیت تعدیل نیروی انسانی در نامه ای رسمی به تمامی دستگاه های اجرایی استان ابلاغ می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: بخشی از اعتبارات مورد نیاز پروژه های زیرساختی شهرستان های استان از منابع مالی نهادها و موسسات غیردولتی مانند بنیادهای علوی، برکت و مستضعفان تامین می شود.
خوزنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خوزنامه| استاندار خوزستان با اشاره به این که برخی محدودیت های تردد مانند مسدود کردن برخی معابر اصلی در کنترل کرونا تاثیری ندارد گفت: معابر اصلی که در شهر اهواز برای کنترل کرونا مسدود شده اند باید بازگشایی شوند ...