دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۳:۵۵Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محموله امدادی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر در آستانه سفر به مناطق زلزله زده سوریه گفت: شب گذشته یک محموله امدادی و زیستی دیگر برای کمک به زلزله زدگان سوری به وسیله هواپیما به این کشور ارسال شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از بارگیری محموله 55 تنی شامل اقلام زیستی و امدادی برای کمک به زلزله زدگان ترکیه خبر داد. تیتربرتر، پیرحسین کولیوند گفت: سومین محموله امدادی و زیستی هلال احمر ایران برای کمک به زلزله زدگان ترکیه امروز به مناطق زلزله زده جنوب ترکیه ارسال می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
از همان ساعات اولیه زلزله خوی، حمایت های مالی و معنوی استان زنجان به منطقه زلزله زده خوی آغاز و همچنان ادامه دارد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سومین هواپیمای حامل کمک های بشردوستانه جمهوری اسلامی ایران برای زلزله زدگان سوریه، در فرودگاه حلب به زمین نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۱    
دولت پاکستان برای کمک به زلزله زدگان سوریه یک محموله شامل کالا های اساسی مورد نیاز را به این کشور ارسال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۱    
در پی زلزله 7.8 ریشتری در مرز دو کشور ترکیه و سوریه، ارسال اولین محموله امدادی ایران برای زلزله زدگان سوریه بامداد سه شنبه 18 بهمن توسط ایران به فرودگاه دمشق در سوریه ارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی زلزله 7.8 ریشتری در مرز دو کشور ترکیه و سوریه، ارسال اولین محموله امدادی ایران برای زلزله زدگان سوریه بامداد سه شنبه 18 بهمن توسط ایران به فرودگاه دمشق در سوریه ارسال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۴    
کرمان - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان از ارسال محموله امدادی هلال احمر کرمان به مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: دومین محموله اقلام امدادی کمیته امداد با مشارکت اداره کل اموال تملیکی به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از ارسال یک هزار و 200 تن محموله امدادی از 15 استان کشور به مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۲    
رئیس هلال احمر مهاباد گفت: با همکاری امدادگران این جمعیت تاکنون 5 محموله امدادی شامل 350 تخته چادر و 22 تن نایلون از این شهرستان به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دومین محموله امدادی هلال احمر این استان به شهرستان زلزله زده خوی ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر آخرین وضعیت امداد رسانی به مناطق زلزله زده خوی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بارگیری و ارسال اولین محموله اقلام امدادی جمعیت هلال احمر استان به زلزله زدگان آذربایجان غربی خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - ایران پرس: نخستین محموله امدادی هلال احمر برای زلزله زدگان خوی شامل بسته های غذایی و چادر اسکان وارد فرودگاه ارومیه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 4 تیم واکنش سریع هلال احمر استان همراه با یک محموله امدادی به شهرستان خوی اعزام شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اولین محموله از اقلام امدادی هلال احمر شامل بسته های غذایی و چادر اسکان وارد فرودگاه ارومیه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی از ارسال دومین محموله کمک های امدادی جمعیت هلال احمر استان به مناطق زلزله زده شهرستان خوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین پاکستانی نخستین محموله امدادی جمهوری اسلامی ایران برای سیل زدگان این کشور را دریافت کردند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
کمک های بشردوستانه جمعیت هلال احمر به مردم سیل زده پاکستان از مرز زمینی وارد خاک این کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دیروز محموله امدادی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانداران شهرستان های چابهار و کنارک، رؤسای شعب چابهار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان سیستان و بلوچستان از ارسال محموله امدادی بشردوستانه هلال احمر ایران به مقصد افغانستان برای کمک به زلزله زدگان این کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پس از وقوع زلزله در کشور افغانستان، عوامل جمعیت هلال احمر پاکدشت از شب گذشته اقدام به بارگیری کالاهای مورد نیاز مناطق زلزله زده کشور دوست و همسایه افغانستان کرده و این وسایل را به این مناطق ارسال کردند.
سلام نو / دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای کاروان هلال احمر ایران به محض ورود به افغانستان ضمن تحویل کمک های امدادی با نمایندگان دولت این کشور دیدار و درباره شیوه ارایه خدمات با زلزله زدگان رایزنی کردند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از ارسال محموله امدادی بشردوستانه هلال احمر ایران به مقصد افغانستان شامل 1000 بسته غذایی و 1000 چادر امدادی برای کمک به زلزله زدگان این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: محموله امدادی بشردوستانه جمعیت هلال احمر این استان به مقصد افغانستان به منظور کمک به زلزله زدگان این کشور در حال آماده سازی و ارسال است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۸    
اولین محموله امدادی بشردوستانه هلال احمر ایران برای کمک به زلزله زدگان افغانستان شامل بیش از هزار بسته غذایی، هزار چادر امدادی و هزار و دویست تخته موکت به این کشور ارسال شد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بامداد دیروز زمین لرزه ای به بزرگی 6.1 ریشتر ولایت های پکتیکا و خوست افغانستان را لرزاند که خسارات جانی و مالی فراوانی به جای گذاشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
یعقوب سلیمانی چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست، با تسلیت جانباختن تعدادی از شهروندان افغانستان در پی زلزله 6 ریشتری بامداد امروز(چهارشنبه) شهر خوست افزود: با توجه به خسارات سنگین به جامانده از این زلزله ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر از ارسال محموله امدادی بشردوستانه این جمعیت شامل بسته های غذایی، چادرهای امدادی و... برای کمک به زلزله زدگان افغانستان خبرداد.
امیر سرتیپ دوم بهمرد از ارسال محموله کمک های جمعیت هلال احمر کشور حاوی اقلام زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی برای کمک به سیل زدگان استان کرمان با یک فروند هواپیمای 747 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد . ...
مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر می گوید 23تن محموله امدادی توسط چهار فروند بالگرد mil 171 و یک فروند بالگرد bell 412 به مناطق صعب العبور و سیل زده که امکان امدادرسانی زمینی در آن مناطق وجود نداشت، ارسال شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انتقال محموله های امدادی به مناطق سیل زده به میزان 23 تن و با به کارگیری پنج فروند بالگرد هلال احمر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۶    
امدادرسانی در 38 شهرستان استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و فارس از سوی بسیج، سپاه، ارتش و جمعیت هلال احمر و نیرو های جهادی و مردمی ادامه دارد ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری هموطنان مناطق سیل زده کشور خبر داد. پیرحسین کولیوند گفت: جمعیت هلال احمر در مناطق سیل زده نسبت به اسکان اضطراری و توزیع اقلام مورد نیاز اقدام کرده است. وی افزود: هم اکنون 40 تیم تخصصی برای تخلیه آب منازل شهرستان کنارک حضور دارند. ...
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به عملیات امدادی در حوادث جوی بویژه سیل وآبگرفتگی در استان های جنوبی کشور گفت: امدادگران جمعیت از یک هفته گذشته تاکنون به بیش از 37 هزار هموطن آسیب دیده در این حوادث امدادرسانی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۴    
اراک - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: محموله امدادی جمعیت هلال احمر این استان ساعاتی پیش به مناطق سیل زده استان فارس اعزام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از ارسال محموله امدادی 120 تُنی به کنارک در سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به ارسال بزرگترین محموله امدادی به کنارک در استان استان سیستان و بلوچستان،گفت: 4 هواپیمای ارتش و سپاه برای امدادرسانی به مناطق چاه بهار و کنارک اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بزرگ ترین محموله امدادی شامل اقلام زیستی و امدادی با همکاری ارتش و سپاه به چابهار رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه محموله امدادی و 60 پمپ قوی برای تخلیه آب به کنارک رسید، گفت: همه توان را به کار گرفته ایم تا آب منازل با سرعت هرچه بیشتر تخلیه شود و مردم بتوانند در کوتاهترین زمان به منازل بازگردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
محموله های امدادی نیروی هوایی ارتش و هلال احمر برای کمک به مناطق سیل زده با سه فروند هواپیمای سی_130 و یک فروند بوئینگ 747 به چابهار ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر از بارگیری و ارسال بزرگترین محموله امدادی هلال احمر توسط دو هواپیما برای کمک به مردم سیل زده جنوب کشور به شهرستان چابهار خبر داد.
به دنبال حضور میدانی رئیس جمعیت هلال احمر در مناطق سیل زده و با همکاری فرمانده کل ارتش و فرمانده کل سپاه بزرگترین محموله امدادی جمعیت هلال احمر امشب به این مناطق ارسال خواهد شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان گفت: نخستین محموله امدادی از این شهرستان شامل چادر به مناطق زلزله زده هرمزگان فرستاده شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد از ارسال دومین محموله هلال احمر استان شامل 1000 چراغ والور و 5 تن نایلون به مناطق زلزله زده هرمزگان خبر داد.