چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۵۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی دولتی»

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، بیش از 24 هزار متر مربع از اراضی استان که تصرف شده بود توسط یگان حفاظت از اراضی دولتی این اداره کل خلع ید و به بیت المال بازگردانده شد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: وجب به وجب 30 هزار هکتار اراضی که به طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده در کمیته های کارشناسی و فنی مورد بررسی قرار گرفته اما حتی یک متر مربع از زمین های پروژه مسکن مهر که مصوبه شورای عالی را اخذ کرد در جلسات کارشناسی بررسی نشده بود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۶    
شهردار زرین شهر گفت: مدیریت شهری با جلب نظر مسئولان استان اصفهان موفق به دریافت مجوزهای مختلف برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و جانمایی زمین مورد نیاز به وسعت 70 هکتار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان همدان به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۱    
در جلسه امروز کارگروه زیربنایی و آمایش سرزمینی، چگونگی واگذاری اراضی دولتی برای فعالیت های اقتصادی بررسی و مصوباتی داشت.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بویرنیوز – مدیر کل راه و شهرسازی استان از رفع تصرف بیش از 600 مترمربع اراضی تجاری تحت مالکیت راه و شهرسازی توسط یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی گچساران خبر داد. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گفته سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن 50 هزار هکتار از اراضی تحت مالکیت وزارت راه و شهرسازی به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافت. به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۳    
فرماندار علی آبادکتول اذعان داشت : مسئله نهضت ملی مسکن برای استان و شهرستان یک مسئله مهم و جدی است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول صبح روز دوشنبه اول خرداد ماه ابراهیم احمدی فرماندار به همراه حسینی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: قرارداد اخذ سند تک برگی(کاداستر) 2 هزار و 651 هکتار از اراضی ملی این استان طی سه سال اخیر با پیمانکاران منعقد شد.
مدیر راه و شهرسازی شمیرانات و تهران بزرگ از آزاد سازی 1500 متر مربع اراضی دولتی شمیرانات به ارزش هزار میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن گفت: سال گذشته تنها بخشی از دادنامه های صادره به نفع دولت بیش از یک هزار و 292 هکتار از اراضی دولتی احصا شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابوالفضل فرحبخش در شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان زرند، حراست از اموال دولتی و برخورد با تصرف کنندگان اراضی ملی را از مهمترین برنامه های دادگستری شهرستان دانست. ...
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۴    
واگذاری اراضی دولتی می بایست بر اساس آمایش سرزمینی صورت پذیرد فرماندار در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی با استماع گزارشات راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی با اشاره به اقدامات مطلوب در حوزه کمیسیون رفع تداخلات بر تسریع در صدور اسناد آرای صادر شده در کمیسیون استان تاکید نمودند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم گفت: برای اجرای طرح ها و پروژه های عمومی باید سهم شهرداری از تفکیک زمین های دولتی پرداخت شود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی همدان، ایوب اسدالهی سرپرست اداره کل اره و شهرسازی استان همدان در تشریح این خبر گفت: 630 متر مربع از اراضی دولتی همدان که در منطقه گنج نامه به صورت باغ و نهال کاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف از اراضی دولتی شهرستان زاهدان به ارزش بیش از 21 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از اخذ سند تک برگ برای حدود 10 هزار هکتار از اراضی دولتی شمال استان خبر داد.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف از اراضی دولتی در هفته گذشته به ارزش بیش از 5800 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: 4 هزار و 600 هکتار از اراضی دولتی در راستای قانون جهش تولید مسکن به نام وزارت راه وشهرسازی سند خورده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۰    
نیروهای یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در راستای مقابله جدی با سودجویان و فرصت طلبان اقتصادی، طی هماهنگی با مقامات قضایی ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری 490 فقره تعرض به زمین های دولتی به مساحت 298 هکتار در فروردین ماه امسال خبر داد. تیتربرتر به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان از الحاق بیش از 300 هکتار اراضی دولتی به شهر جیرفت در راستای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از 13 هزار متر مربع از اراضی دولتی شهرستان سراوان به ارزش 350 میلیارد ریال خبر داد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به کسانی که سابقه سکونت آن ها در اراضی دولتی قبل از سال 94 بود است اعلام کرد: تاکنون 3500 درخواست ثبت شده که در حال صدور سند هستند و با توجه به محدودیت زمان کسانی که مشمول هستند از طریق سایت نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سیدحسین دهبان زاده اظهار کرد: درخواست 3 هزار و 500 نفر از ساکنان پهنه های غیررسمی برای دریافت سند مالکیت ثبت شده است تا بتوان نسبت به پیگیری این درخواست ها برای سنددار کردن سکونتگاه های فاقد سند اقدام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان تهران از صدور حکم رفع تصرف از 17 هزار متر مربع از اراضی دولتی در محله ولنجک تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مستأجرین و بهره برداران اراضی واگذارشده ملی و دولتی از بخشودگی خسارت تأخیر پرداخت اجاره بهای معوقه برخوردار خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان وبلوچستان از رفع تصرف فوری 210 هزار متر مربع از اراضی دولتی زاهدان به ارزش بیش از یک هزار و 470 میلیارد ریال خبر داد.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای شهر از دور نظارتی بر امور شهرداری ندارد و با هماهنگی لازم در دل کار هستیم و در تمام معاونت ها، کمیسیون های شورا و در همه کمیسیون های شورا نیز معاونت های شهرداری حضور دارند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی نظرآباد گفت: در 6 ماهه دوم سال 1401 اسناد مالکیت بالغ بر 264 قطعه زمین به نام دولت به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن انتقال یافت.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: پارسال 137 مورد تخلف به مساحت 190 هکتار از اراضی دولتی این استان رفع تصرف شده است. به گزارش دیارجنوب ، سید محمود دستغیبی روز چهارشنبه اظهار کرد: ارزش زمین های رفع تصرف شده استان بوشهر در سال گذشته 2هزار و 511 میلیارد تومان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان آخرین جزئیات صدور سند برای واحدهای مسکونی ساخته شده در اراضی دولتی این استان را اعلام کرد.
فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی از رفع تعرض 890 متر مربع از اراضی دولتی استان با ارزشی بالغ بر ده میلیارد تومان خبر داد.
سرپرست یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی شاهرود از رفع تعرض 4 مورد زمین خواری به مساحت حدود 25 هزار متر مربع اراضی دولتی و ملی به ارزش 10 میلیارد تومان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن گفت: بیش از 2 هزار و 190 هکتار اراضی دولتی توسط یگان حفاظت آزاد سازی شده است.
خلیل محبت خواه از رفع تصرف 9 هکتار از اراضی دولتی پلاک 89 شهر آبسرد(شهرستان دماوند) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه از اخذ سند تک برگی برای بیش از یک هزار و 350 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان در دو سال اخیر خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از رفع تصرف 125 هزارمتر مربع اراضی ملی به ارزش 500 میلیارد ریال در شهرستان بستک خبر داد. به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری ...
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از به کارگیری اقدامات لازم برای حفاظت از اراضی دولتی استان در طی ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از به کارگیری اقدامات لازم در جهت حفاظت از اراضی دولتی استان در طی ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 79 هزار و 365 مترمربع از اراضی ملی و دولتی در این استان طی یک ماه گذشته شناسایی و رفع تصرف شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: بانک ها در طرح نهضت ملی مسکن استان بوشهر مشارکت بهتری داشته باشند. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، احمد محمدی زاده صبح پنجشنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر از تأمین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن خبر داد و اظهار داشت: بیش از 228 هکتار اراضی دولتی به شهرهای کلمه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از الحاق 2 هزار و 700 هکتار اراضی دولتی به شهرهای استان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم وفناوری خوزستان از تصویب واگذاری 40 هکتار زمین برای احداث پارک علم و فناوری خوزستان خبر داد. دکتر محمد راضی جلالی اظهار کرد: در نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان در سال 1402 واگذاری 40 هکتار از اراضی دولتی به منظور احداث زیر ساخت ها ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده یگان حفاظت اراضی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 500 متر مربع از اراضی دولتی شهرستان خاش به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان-رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه از اخذ سند تک برگی برای 270 هزار متر مربع از اراضی و املاک این شهرستان به نام دولت از سال گذشته تاکنون و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از 50 هزار متر مربع از اراضی دولتی سراوان از دست اعضای اصلی باند زمین خواری این شهرستان خبر داد.