پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۷May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعظمی گفت: پس از بارش های رگباری باران و تگرگ شدید که منجر به جاری شدن سیلاب در اطراف روستای احمدآباد رشتخوار شده بود، متاسفانه خسارت هایی به بخش کشاورزی این شهرستان وارد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شمال سیستان و بلوچستان از جمله کم باران ترین مناطق استان و حتی کشور است که دیروز تحت تاثیر بارش های رگباری و ناگهانی قرار گرفت و مشکلاتی را برای عبور و مرور مردم بوجود آورد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرهاد مهر یاری مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات این سازمان درباره آخرین وضعیت جاده ها پس از سیل روزهای اخیر گفت: بر اثر بارش های رگباری شدید و تگرگ در روزهای گذشته در محورهای مواصلاتی برخی استان های کشور از جمله تهران، سیستان و بلوچستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - بارش های رگباری طی روزهای گذشته بسیاری از مناطق و اهالی استان کرمان را غافلگیر کرد و در ادامه جاری شدن سیلاب ضمن خسارت به زیرساخت های راه، شبکه برق و مخابرات، تلفات جانی و خسارت مالی سنگینی برای مردم این خطه به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز هم بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا سه روز آینده شاهد بارش های رگباری در برخی مناطق استان قزوین خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۵    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز افزایش ابر و بارش های رگباری در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی حمزه نژاد گفت: طی شبانه روز گذشته در سردشت بشاگرد 15.4 میلی متر و در شهر جاسک 6.9 میلی متر باران بارید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بارش های رگباری سه روز گذشته، بزرگترین سازه آبخیزداری خراسان جنوبی در دهستان لانو واقع در مرز مشترک ایران و افغانستان را آبگیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از شامگاه امشب چهارشنبه گفت که بارش های رگباری و رعد و برق تا اوایل هفته آینده مهمان گلستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۷    
بارش های رگباری و پراکنده و تندبادهای لحظه ای تا روز پنجشنبه در سیستان و بلوچستان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: تا پایان هفته تحت تاثیر امواج ناپایدار، شرایط برای وقوع بارش های رگباری در استان مهیا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۳    
فعالیت سامانه ی جدید در استان به صورت بارش های رگباری باران و رعد برق خواهد بود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به خسارات ناشی از بارش های امروز در اصفهان اظهار داشت: بارش تگرگ عصر امروز منجر به جاری شدن آب در محدوده منطقه صنعتی کمشچه از شهرستان برخوار شد که جریان آب با هدایت در کانال آب با همت مأموران راهداری مسیل بازگشایی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۲    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در این استان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی کارشناسان هواشناسی استان سمنان، بارش های رگباری بهاری به ویژه در نواحی شمالی، شرقی مرکز تا فردا ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- داستان تلخ خسارت های سیلاب در شهرستان میامی گویا تمامی ندارد و بارش های رگباری روز گذشته این بار هم بیشتر از آن که دل ها را شاد کند؛ گویا غم ها را تازه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۲    
فعالیت سامانه بارشی فعال در استان سیستان و بلوچستان تا چهارشنبه ادامه دارد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: پیش بینی می شود از بعدازظهر امروز، با توجه به گذر امواج ناپایدار از تراز میانی جو، شاهد افزایش ابر و رشد ابر های همرفتی و در برخی از مناطق بارش های رگباری و بسیار خفیف باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: فعالبت امواج ناپایدار و بارش های رگباری با شدت کمتر به ویژه در ساعت های بعد از ظهر و شب تا پایان هفته تداوم دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 4 تا 8 درجه سانتیگراد دمای هوای اصفهان خبر داد و گفت: از بعد از ظهر امروز تا فردا بارش های رگباری به ویژه در مناطق شرقی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: بارش های رگباری در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه شرقی اصفهان در ساعات بعد از ظهر و شب رخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۸    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی کاشان از استقرار سیستم ناپایدار آب و هوایی به صورت بارش های رگباری همراه با رعد و برق، بادهای نسبتا شدید و شدید لحظه ای در نقاط مختلف دشت کاشان طی هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۵    
بارش های رگباری هوای چهارمحال و بختیاری دراردیبهشت دومین ماه فصل بهاررا باطراوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارانجی این اداره کل گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در استان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آن آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بارش های رگباری باران تا پایان هفته همچنان در استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پایش هواشناسی کشاورزی گفت:با توجه به ورود سامانه بارشی و پیش بینی رگبار و رعد و برق، کشاورزان و عشایر هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶    
آسمان فارس همچنان بارانی و ابری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: امروز به ویژه طی ساعات بعد از ظهر در برخی مناطق استان رگبار باران، رعد و برق و تگرگ پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان رگبار باران، رعد و برق و احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۶    
بارش های رگباری و احتمال وقوع روان آب برای امروز و فردا پیش بینی کارشناسان هوا شناسی برای آسمان استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی از احتمال وقوع سیلاب در گلستان با بارش های رگباری نقطه ای خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: از عصر یکشنبه تا اواخر سه شنبه، وضعیت هواشناسی نارنجی بر استان حاکم شده و اختلال در تردد های جاده ای، شکسته شدن درختان و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: بعداظهر امروز شاهد بارش های رگباری در سطح استان خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش های رگباری باران در این استان خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی رئیس اداره هواشناسی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به شرایط ناپایداری جوی در هفته جاری به واسطه ورود سیستم های بارشی و جریانات همرفتی اظهار داشت: این سیستم ناپایدار به صورت بارش های رگباری همراه با رعد و برق، بادهای نسبتا شدید و شدید به صورت لحظه ای می باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواتشناسی خراسان رضوی نسبت به افزایش سرعت وزش باد و وقوع بارش های رگباری در سطح استان تا پایان هفته هشدار داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عباسعلی کیخایی روز شنبه به ایرنا گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان البرز مبنی بر بارش های رگباری طی امشب تا 2 روز آینده در استان البرز، ورود به حاشیه رودخانه های البرز با خطر مرگ برای گردشگران همراه است. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۷    
ارغوانی ازکاهش دمای 5 تا 7 درجه و بارش های رگباری در هفته جاری شهرستان کاشان خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱    
میرجلیلی گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وقوع بارش های رگباری و تگرگ در تمامی شهرستان های خراسان جنوبی، 132 تیم امدادی و عملیاتی تا بعدازظهر سه شنبه هفته جاری در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از بارش های رگباری پراکنده همراه با رعد و برق و احتمال وقوع صاعقه به ویژه در نواحی شرق و شمال شرق اصفهان از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس درخصوص فعالیت سامانه بارش های رگباری و وزش باد شدید موقت هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: در نیمه ابتدایی این هفته بارش هایی در استان داریم اما به طور کلی بارش های سال جدید نسبت به بلندمدت کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از شدت یافتن بارش های رگباری از فردا در خراسان رضوی خبر دارد و گفت: انتظار داریم این بارش ها به طور متناوب و با شدت و ضعف همراه با رعد و برق و افزایش ابرناکی، احتمال آبگرفتگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان سمنان، با تداوم فعالیت سامانه بارشی در این استان در نواحی شمالی بارش های رگباری پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صابری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم محلی و کوهنوردان نیز باید از تردد در ارتفاعات به علت احتمال رعد و برق و وزش باد خودداری کنند. وی ادامه داد: از عصر جمعه وزش باد و بارش های رگباری مجدد در استان شروع می شود و احتمال آبگرفتگی معابر [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۱    
132 تیم عملیاتی و امدادی خراسان جنوبی برای امدادرسانی به حوادث احتمالی در پی وقوع رواناب و وزش تند باد و بارش های رگباری در حالت آٖماده باش قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش های رگباری همراه با وزش باد شدید از امروز (پنجشنبه) در استان به ویژه شمال و غرب آن آغاز می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش رگبارهای موقتی، رعد و برق و خیزش گرد و خاک نیمه شرقی اصفهان و مناطق همجوار با استان یزد را فرا می گیرد.