پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۴:۰۸Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

برترین ها / اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به خاطر شرایط جوی، مدارس هشت شهرستان استان بوشهر در نوبت عصر چهارشنبه تعطیل است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدارس و دانشگاه های هشت شهرستان استان بوشهر به خاطر شرایط جوی، در نوبت صبح روز چهارشنبه تعطیل شدند. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، با اعلام ستاد مدیریت بحران استان بوشهر، به دلیل بارش های رگباری و آب گرفتگی معابر، مدارس و دانشگاه های شهرستان های بوشهر، دشتستان، دشتی، تنگستان، دیر، کنگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: بارش های رگباری در این استان خسارت زاست و 150 میلیارد تومان اعتبار برای جبران بخشی از خسارت های سیلاب سال گذشته به خراسان جنوبی تخصیص یافت.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،محمدحسن باقری شکیب، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت:آسمان بیشتر نقاط استان همدان در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا تمام ابری، همراه با بارش پراکنده باران، وزش باد و رعد و برق پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با ورود سامانه بارشی از امروز به خراسان رضوی ضمن افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد، از ساعات عصر بارش های رگباری پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۵    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر امروز بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد و بارش های رگباری توام با رعد و برق آغاز خواهد شد. همچنین در نواحی سردسیر و مرکزی استان احتمال بارش تگرگ وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به وقوع بارش های رگباری و شدت گرفتن وزش باد در این استان، در اطلاعیه ای هشدار سطح زرد صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به وقوع بارش های رگباری و شدت گرفتن وزش باد در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۹    
اداره کل هواشناسی استان مرکزی نسبت به وقوع بارش های رگباری باران، تگرگ و احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- بارش های رگباری در خرم آباد موجب آب گرفتگی معابر و خیابان های این شهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: هواشناسی بوشهر از ادامه ناپایداری های جوی و بارش های رگباری تا اوایل هفته آینده در استان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۵    
اداره کل هواشناسی استان مرکزی نسبت به وقوع بارش های رگباری باران و احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از بارش های رگباری پراکنده در غرب و جنوب استان از عصر امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۷    
نوشهر- ایرنا - همزمان با فرارسیدن فصل سرما و بارش های رگباری در پاییز و زمستان اهالی غرب مازندران هر ساله از وقوع سیلاب احتمالی نگرانند اما به گفته فرمانداران منطقه در ماههای پیش رو با شناسایی نقاط حادثه خیز تدابیر لازم در زمینه های مهار و مقابله این حادثه اندیشیده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۰    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از بعدازظهر امروز تا اواسط هفته پدیده مه و بارش های پراکندده در برخی نقاط استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به وضعیت جوی، خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان هشدار سطح نارنجی ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: شب گذشته با نفوذ سامانه ناپایدار جوی در استان، بارشهای پراکنده رگباری درنقاطی از شمال، غرب و مرکز استان آغاز شده است که انتظار می رود امروز با گسترش این سامانه ناپایدار جوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در خصوص وقوع بارش های رگباری توأم با رعدوبرق و وزش باد شدید در خراسان رضوی هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر امروز علاوه بر افزایش سرعت وزش باد، افزایش ابرناکی همراه با بارش های رگباری توأم با رعد و برق را در سطح استان خواهیم داشت. این سامانه تا اوایل هفته آینده به تناوب با شدت و ضعف در استان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در مورد بارش های رگباری، وزش باد و کاهش دما در سطح استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص کاهش دما و بارش های رگباری نیروهای امدادی برای خدمات رسانی در جاده های این استان به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: هشدار زرد مبنی بر بارش های رگباری باران و وزش باد به نسبت شدید در سطح استان صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز اعلام کرد: با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص کاهش دما و بارش های رگباری نیروهای امدادی برای خدمات رسانی در جاده های این استان به حالت آماده باش درآمدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس هشدار جوی سطح زرد هواشناسی مازندران، از بامداد سه شنبه 10 آبان ماه شاهد بارش های رگباری در استان خواهیم بود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا قاضی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: با ورود سامانه بارشی به استان، احتمالا در برخی ساعات بارش همراه با رعدوبرق و وزش باد نسبتا شدید و موقت همراه خواهد بود؛ روز سه شنبه بعدازظهر نیز شاهد افزایش ابر خواهیم بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در استان خبر داد و گفت: بر اساس این هشدار، وزش باد شدید و بارش های رگباری برای استان پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی قم با اعلام هشدار زرد از وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک و بارش های رگباری در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز و فردا ضمن افزایش سرعت باد در خراسان رضوی بارش های رگباری بویژه در نیمه شمالی پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای آغاز هفته بارش های رگباری در ارتفاعات را پیش بینی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_ مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های رگباری آسمان این استان به ویژه در ارتفاعات را فرا می گیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته پیش رو به تدریج با وارد شدن سامانه ناپایدار جوی از نواحی شمال غرب خراسان رضوی، افزایش ابرناکی و باد و بارش های رگباری توام با رعد و برق را شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۹    
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی، آسمان مناطق مختلف استان امروز جمعه قسمتی ابری تا ابری و گاهی با بارش های رگباری پراکنده و احتمال رعدوبرق همراه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: فردا با نفوذ سامانه ناپایدار به تدریج از نواحی شمال غرب افزایش سرعت باد و بارش های رگباری توأم با رعد و برق آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته آینده این استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد که با فعالیت این سامانه ضمن افزایش شدت وزش باد در مناطق بادخیز، وقوع بارش های رگباری در برخی از نقاط توام با رعد و برق به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۳    
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان، با اعلام هشدار زرد، از بارش های رگباری و کاهش محسوس دما برای روزهای آینده خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مدیر هواشناسی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: با توجه به بارش های رگباری و طوفان شدید تا آخر هفته دامداران و کشاورزان تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل مدل ها و نقشه های هواشناسی، این استان همچنان تحت تاثیر بارش های رگباری قرار دارد که این موضوع سبب ادامه روند کاهشی دما می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع بارش های رگباری و سیلاب از هم استانی ها خواست که به جهت جلوگیری از هرگونه حوادث جاده ای، سفرهای غیر ضروری خود را به تعویق بیاندازند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره فعالیت سامانه سرد و بارشی و کاهش هشت درجه ای دما در استان گفت: بارش های رگباری همه گلستان را فرا گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا و پیش بینی بارش برف و باران در نقاط مختلف استان، هشدار سطح نارنجی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز به طور موقت از ناپایداری های جوی کاسته می شود اما از اواخر وقت با نفوذ جریانات شمالی علاوه بر افزایش شدت وزش باد و افزایش ابرناکی، به تدریج وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش دما در سطح استان، گفت: از اواخر وقت امشب از سمت شمال غرب استان به تدریج افزایش ابرناکی و بارش های رگباری باران را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس مدل ها و نقشه های هواشناسی، بارش های رگباری بیشتر نقاط به خصوص مناطق شمالی استان را فرا خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۷    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از امروز تا سه شنبه، افزایش ابر و در پاره ای از مناطق استان رگبار پراکنده را پیش رو خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از بارش های رگباری و کاهش دما در خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۵    
مشهد کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز شنبه شاهد وقوع بارش های رگباری توأم با رعدوبرق در غالب نقاط استان خراسان رضوی خواهیم بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵    
داداشی از ورود سامانه ناپایدار و بارشی به استان گلستان در اوایل روز سه شنبه خبر داد که پیامد آن کاهش دما، بارش های رگباری و آبگرفتگی احتمالی معابر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به وقوع بارش های رگباری و شدت گرفتن وزش باد در این استان هشداری در سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فصل بارش در استان بوشهر نزدیک است و با توجه به ماهیت رگباری و مخرب بودن بارش های استان، باید اقدامات مناسب برای پیشگیری از سیلاب در دستور کار متولیان قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: تغییر اقلیم باعث شده است شرایط جوی با تغییرات مختلفی مواجه شود، همانگونه که در تابستان امسال شاهد بارش های رگباری سیل آسا بودیم.