دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۹:۰۰Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های رگباری»

هاژه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: آسمان استان با عبور امواج کم دامنه و ضعیف از روز دوشنبه هفته جاری بارانی می شود. مهدی کریمی افزود: روز یکشنبه هوای استان آرام و بدون پدیده است ولی دوشنبه و سه شنبه توام با بارش های رگباری خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها با بارش های رگباری به ویژه در مناطق شمالی استان در روزهای پایانی هفته، میانگین دمای هوای استان، به صورت محسوسی کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان کرمان افزایش ابر و بارش های رگباری در روزهای پایانی هفته برای مناطقی از استان کرمان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: افزایش ابرناکی با احتمال رگبارهای پراکنده باران روزهای پنجشنبه و جمعه در شمال غرب این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
6 مهرماه بود که مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان بالاترین سطح هشدار جوی سازمان هواشناسی کشور را صادر کرد. تحلیل تصاویر ماهواره و خروجی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که چرخند حاره ای به سواحل جنوب استان نزدیک می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: نقشه های پیش بینی بیانگر ادامه بارشهای رگباری در نواحی شمالی استان است که روزهای سه شنبه و چهارشنبه تقویت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش بینی و پیش یابی، احتمال بارش رگبار و رعد و برق در شمال استان تا پایان هفته وجود دارد و بکارگیری تدابیر لازم ضروری است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
زبانه های طوفان چرخند حاره ای شاهین تاکنون وارد مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان و باعث ایجاد گردو غبارهای شدید و بارش های رگباری در برخی نواحی استان شده و خساراتی هم وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری در استان از روز گذشته آغاز شده و لازم است تا شهروندان مناطق شمالی از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها به علت احتمال جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها اجتناب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: مدل های پیش یابی نشان می دهد که تا 48 ساعت آینده و در مناطق فراساحل بیشینه سرعت وزش باد ناشی از این چرخند به 110 تا بیش از 110 کیلومتر بر ساعت می رسد و بارش های رگباری آن تا حدود 300 میلی متر برآورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل با صدور اطلاعیه هشدار سطح نارنجی درباره وقوع بارش های رگباری، بالا آمدن آب رودخانه ها و جاری شدن سیلاب در بعضی نقاط این استان و به خصوص شهرستان های واقع در پهنه شمالی آن تا ظهر جمعه هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جو استان روز سه شنبه و چهارشنبه آرام و بدون پدیده است و از روز پنجشنبه بارش های رگباری توام با رعد و برق در استان روی می دهد. وی با بیان اینکه بارشی در سطح آذربایجان غربی در 24 ساعت اخیر گزارش [...]
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان هفته بارش های رگباری همراه با رعد و برق در استان شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: ناپایداری جوی شامل کاهش دمای هوا، بارش های رگباری و تشدید وزش باد امروز و فردا این استان را فرامی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت ناشی از وزش باد نسبتا شدید و بارش های رگباری و پراکنده تا اواخر وقت امروز در این استان هشدار زرد اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وزش باد شدید با احتمال بروز خسارت، وقوع بارش های رگباری و ایجاد رواناب در سطح استان هشدار زرد صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با کاهش قابل ملاحظه دمای هوا طی روزهای ابتدایی هفته آینده این استان را فرا می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، هواشناسی اردبیل در این اطلاعیه آورده است که باتوجه به وزش باد از جانب جنوب غرب (گرمیج) به ویژه در پهنه مرکزی این استان بر دمای هوا افزوده می شود. هواشناسی باتوجه به پیش بینی وزش تندباد طی روزهای پنجشنبه تا شنبه و نیز وقوع بارش های رگباری از ساکنان استان اردبیل خواسته [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۴    
کرمان - کارشناس هواشناسی کرمان از وزش تندباد و رگبارهای باران و احتمال جاری شدن رودخانه های فصلی در کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۵    
حبیبی گفت: افزایش ابر، وزش تندباد ها و بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب کرمان برای امروز پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز هواشناسی کرمان گفت: برای امروز بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب وجنوب غرب استان همراه با آبگرفتگی معابر پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش تندباد ها و بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: باید با برنامه های ریزی مناسب و همکاری همه دستگاه ها، استان بوشهر برای پیشگیری از خطرات بارش های رگباری پائیزی آماده شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز افزایش ابر و از فردا بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری از روز جمعه نقاط شمالی استان را فرا می گیرد و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۳    
کارشناس هواشناسی گلستان از احتمال بارش های رگباری در ارتفاعات استان و بروز پدیده گرد و غبار محلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۱    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت ناشی از وزش باد شدید، نسبتا شدید و بارش های رگباری و پراکنده تا پایان هفته در این استان هشدار زرد اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام هواشناسی خراسان شمالی بارش های پراکنده رگباری از امشب تا صبح فردا و پنجشنبه شب تا صبح جمعه در خراسان شمالی به تناوب ادامه خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران نسبت به بارش های رگباری و آبگرفتگی در بیشتر مناطق استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت ناشی از وزش باد شدید، نسبتا شدید و بارش های رگباری و پراکنده تا پایان هفته در این استان هشدار زرد اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران درباره بارش های رگباری، رعد و برق و آبگرفتگی در ارتفاعات و محور های کوهستانی استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
25واحد مسکونی در زیراب، شب گذشته به دلیل بارش های رگباری سیل آسا دچار خسارت جدی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۴    
گنبدکاووس - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش های رگباری از جمعه شب به این استان و جاری شدن روان آب و سیلاب در برخی نقاط گلستان گفت که ظرفیت خالی سدهای استان آمادگی ذخیره این بارش ها را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش های رگباری احتمال وقوع سیلاب های محلی و آبگرفتگی معابرمناطق ساحلی و جلگه ای استان را در پی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز بارش های رگباری باران در جنوب شرق استان پیش بینی می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به شرایط جوی ناپایدار در استان و وقوع بارش های رگباری در ساعات ظهر و بعد از ظهر دوشنبه 8 تا جمعه 12 شهریور از مردم هرمزگان تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گنبدکاووس گفت: بارش های رگباری عصر روز جمعه پنجم شهریور ماه سبب ایجاد روان آب ها و سیلاب ها در شمال گنبدکاووس شد که بندهای خاکی در این منطقه این سیلاب ها را مهار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره کنترل سیلاب و آبخوان داری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که براثر بارش های رگباری باران چند روز گذشته و جاری شدن سیلاب در برخی نواحی شرق استان حدود سه میلیون متر مکعب آب در 22 بند خاکی شهرستان های گنبدکاووس و کلاله ذخیره شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: بارش های رگباری در شهرستان مراوه تپه و بخش هایی از نوار مرزی استان در شهرستان گنبدکاووس باعث وقوع سیلاب شد.
به دنبال بارش های رگباری در گلستان، نیروهای عملیاتی هلال احمر در حال آماده باش قرار گرفتند و در حال ارائه خدمات امدادی به متاثرین هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با فعالیت امواج ناپایدار برای جمعه در ساعات بعدازظهر در سطح استان سمنان رشد ابر و برای نواحی شمالی بارش های رگباری پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۱    
کارشناس هواشناسی گلستان از تداوم بارش های رگباری و نقطه ای در استان تا صبح شنبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با فعالیت امواج ناپایدار برای فردا در ساعات بعدازظهر در سطح استان رشد ابر و برای نواحی شمالی بارش های رگباری پیش بینی می شود.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گقت: به دلیل بارش های رگباری احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای، افزایش حجم آب رودخانه ها، رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: به دلیل بارش های رگباری در استان که از روز شنبه شروع شده و تا روز سه شنبه ادامه دارد لازم است تا شهروندان از تردد در کنار رودخانه ها، مسیل ها و نقاط مرتفع بپرهیزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۶    
با فعالیت سامانه بارشی در سمنان، بارش پراکنده باران، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید وگرد و خاک، پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی وزش باد شدید موقتی و ادامه بارش های رگباری را، دو پدیده غالب هواشناسی طی امروز و روزهای آینده در اکثر نقاط کشور عنوان کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
علی ناجی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین با توجه به فعالیت سامانه جوی و بارش های رگباری باران در ییلاقات شهرستان ارومیه طی ماه های گذشته که باعث تخریب ایل راه عشایری گردیده بود 20 کیلومتر از این ایل راه مسیرگشایی، مرمت و باز سازی گردید ...