یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۴۱May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اعتبار»

مثلث آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش    
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توافق با 48 هزار فروشگاه برای خرید اعتباری از طریق کالابرگ تا دو روز گذشته خبر داد و گفت: اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک منوط به تامین اعتبار و تصمیم گیری و اعلام فرمان از سوی دولت است.
خوزنیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان دزفول گفت: مراحل نهایی ساخت ورزشگاه مجدیان دزفول در حال انجام است و این ورزشگاه هفته دولت امسال سرانجام پس از حدود 2 دهه به بهره برداری می رسد. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توافق با 48 هزار فروشگاه برای خرید اعتباری از طریق کالابرگ تا دو روز گذشته خبر داد و گفت: اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک منوط به تامین اعتبار و تصمیم گیری و اعلام فرمان از سوی دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۳    
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تامین اعتبار مورد نیاز، مطالبات گندمگاران بدون این که هیچ گونه حقی از کسی ضایع شود، با دیر کرد آن پرداخت می کنیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان شادگان از آمادگی سازمان مجری برای احداث این پروژه بیمارستانی طی 3 سال در صورت تامین اعتبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب منطقه دزفول اعتبار مورد نیاز برای آبرسانی به روستا های احمدفداله این شهرستان را یکهزار میلیارد تومان اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس حقوقی و قضایی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه سریع تر باید زندان بندرعباس با تامین اعتبارات مناسب به خارج از شهر منتقل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۲    
یکی از مساجد قدیمی گرگان چند سالی است که در گیر تامین اعتبار برای مرمت و باز سازی می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۳    
فرماندار خرمشهر از تامین اعتبار 400میلیارد تومانی برای حل مشکل فاضلاب این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۶    
اعتبار 400 میلیارد تومانی برای شبکه فاضلاب خرمشهر با تفاهم نامه شرکت آبفای استان خوزستان و بانک ملت تامین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی هزار و 400 پایگاه اورژانس دیگر در کشور در صورت تامین اعتبار خبر داد.
معاون ساخت راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از محورهای روستایی ساخته شده توسط خیرین راهساز در حوزه لارستان قول تامین اعتبار 80 میلیارد ریالی به همراه تامین قیر مورد نیاز را داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اولین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین در بودجه، همان سال اول برنامه، یعنی سال 1396 با اعتباری بالغ بر 3400 میلیارد تومان (نزدیک به یک میلیارد دلار با نرخ ارز آن سال) در بند ه قانون بودجه تصویت و اجرایی گردید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت : پیگیر تشکیل امور 3 برق شهرستان خرم آباد هستیم .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: در صورت تامین اعتبار به موقع باغ موزه دفاع مقدس به سمت تکمیل آن پیش خواهیم رفت، اما این امر به امسال نمی رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: 100 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز اجرای بخشی از طرح آبرسانی به گرمسار با تفاهم نامه امضاشده با بانک صنعت و معدن تامین شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان بخش بشاریات با اشاره به این موضوع که از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری 7 پروژه در حوزه بهداشت و درمان تامین اعتبار و عملیات اجرایی آنها در حال انجام است که جابجایی مرکز بهداشت شهر خاکعلی از خارج بافت به داخل بافت یکی از این پروژه هاست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین از شناسایی 20 منطقه روستایی مستعد راه اندازی کتابخانه سیار در استان خبر داد و گفت: پیگیر تامین اعتبار برای تهیه خودرو و تجهیرات در این رابطه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مجری پروژه سد آناهیتای کنگاور (کبوترلانه) گفت : چنانچه منابع مالی تامین شود، این پروژه تا شهریور آبگیری خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه با اشاره به حمایت از برگزاری رویدادهایی که برای استان ارزش افزوده دارد، گفت:جشنواره اسب کُرد کرمانشاه تامین اعتبار می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۱    
نصر: عدم دریافت معوقات، حقوق پایین و کمبود تکنسین اورژانس استان از جمله مهم ترین مشکلات اورژانس استان است که رئیس اورژانس استان در این خصوص گفت: دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را جهت جذب بودجه برای اعمال پرداختی ها انجام می دهد و به محض تامین اعتبار مربوط به پرداختی پرسنلی در کمتر از دو ساعت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین اعتبار زیرساخت های آب، برق و گاز طرح نهضت ملی مسکن استان در مرکز کشور پیگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۹    
مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی: برای تکمیل طرح شبکه فاضلاب این شهر نیازمند اعتبار لازم هستیم.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین اعتبار زیرساخت های آب، برق و گاز طرح نهضت ملی مسکن استان در مرکز کشور پیگیری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت : از موضوعات مهم انجمن کتابخانه های عمومی پیگیری تامین اعتبار پروژه های نیمه کاره ساختمان کتابخانه های شهر کوزران و کتابخانه مرکزی استان است که اعتبار آن ها به صورت قطره چکانی است.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۷    
شرکت آب وفاضلاب استان یزد در نظر دارد عملیات مشروحه ذیل که از محل اعتبارات عمرانی تامین اعتبار شده را به روش مناقصه عمومی یک مرحله ای توام با ارزیابی کیفی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: 30 بنای تاریخی در این استان نیاز به مرمت دارد که تامین اعتبار آن در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: بیش از 94 درصد از مزار شهدای والامقام این استان ساماندهی شده است که امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز اقدامات در گلزارهای ساماندهی نشده نیز تکمیل شود.
در نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با مسئولین شهرستان های "شاهین شهر و میمه" و "برخوار" ضمن اشاره به تامین اعتبار پروژه باند دوم مسیر اردستان به کمشچه، بر سرعت بخشی و احداث آن تا نیمه دوم سالجاری تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به پروژه در حال ساخت بیمارستان 64 تخت خوابی روانسر، گفت: تکمیل پروژه فاز دوم بیمارستان روانسر نیازمند تامین اعتبار است .
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه دسترسی همه گردشگران به موزه رشت امکان پذیر نیست، گفت: با تأمین اعتبار مورد نیاز موزه رشت ساماندهی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: از هیچ تلاشی برای حمایت و تأمین اعتبار پروژه های آبرسانی به استان فروگذار نخواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: با توجه به محدودیت فضای بیمارستان جهت استقرار و حضور پزشکان متخصص مقرر شد با توجه به اعلام آمادگی خیران و رایزنی هایی که در وزارت بهداشت داشتیم و همچنین با توجه به سفر مدیرکل دفتر فنی وزارت بهداشت و درمان به نهبندان در سال گذشته مقرر شد بخشی در تعهد وزارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۴    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد کمبود وسایل حمل و نقل عمومی در پرند، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۹    
استاندار کرمانشاه بر تسریع در تکمیل بیمارستان 64 تخت خوابی شهرستان روانسر تاکید کرد و گفت : مصوبات لازم برای تامین اعتبار این طرح در سفر رئیس جمهور باید مورد پیگیری قرار گرفته و فاز دوم آن به بهره برداری برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت : نخستین واحد های طرح مسکن ملی در شهرستان روانسر در صورت تامین اعتبار تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۷    
محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه و هیات همراه به عنوان هفتمین مقصد شهرستانی خود امروز (28اردیبهشت ماه) به روانسر سفر کردند. دکتر قباد محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حاشیه بازدید استاندار و هیات همراه از بیمارستان روانسر اظهار کرد ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۸    
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری تالش خواستار تامین اعتبار جهت ساماندهی رودخانه ها و بازسازی مجدد سردهنه ها به دنبال سیلاب روزهای اخیر شد و خاطرنشان کرد: بیش از 70 درصد سردهنه های کشاورزی تالش تخریب شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری تالش خواستار تامین اعتبار جهت ساماندهی رودخانه ها و بازسازی مجدد سردهنه ها به دنبال سیلاب روزهای اخیر شد و خاطرنشان کرد: بیش از 70 درصد سردهنه های کشاورزی تالش تخریب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه احیا و تعادل بخشی دشت های شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از هدف گذاری برای انسداد 320 حلقه چاه غیرمجاز استان در سال جاری به شرط تامین اعتبار خبر داد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت :احداث تصفیه خانه های جدید و تکمیل ظرفیت واحدهای موجود جهت کلان شهر شیراز نیازمند همکاری تمام مسئولین ارشد استان است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی با بیان این که برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان ابتدا باید تامین اعتبار سهام ارزنده وجود داشته باشد گفت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری با تخصیص سهام شرکت های مس، فولاد و پتروشیمی خلیج فارس مخالف کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار صباغی گفت: مرکز فرهنگی دفاع مقدس از مکان های فرهنگی مهم استان بوده که باید در بحث تامین اعتبار آن همت به خرج نهیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 5 سرفصل در حوزه آب و خاک استان تعریف شد که با پیگیری جهاد کشاورزی، استاندار مازندران و ستاد مدیریت بحران وزارت کشور منجر به اخذ اعتبار 265 میلیارد تومانی برای اجرای این پروژه ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی گفت: برای حل مشکل اعتبار طرح کمربندی شهید سلیمانی مقرر شد 30 درصد سهم این پروژه از بانک ملی و 30 درصد دیگر به مبلغ 100 میلیارد تومان از سوی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور تامین و طی هفته جاری به پیمانکار پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: درصورت تامین اعتبار، امسال آسفالت 150 کیلومتر راه روستایی در استان انجام می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس، گفت: با توجه به تامین اعتبار صورت گرفته و پیشرفت فیزیکی و هزینه ای قابل توجه این پروژه و بر اساس برنامه زمان بندی تعیین شده در این پروژه پیش بینی می شود تا چند ماه آتی، فرودگاه داراب به شبکه حمل ونقل هوایی کشور متصل بشود و پروازهای مختلف نیز برقرار شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/کرمانشاه پروژه "بیواتانول" یکی از مصوبات مهم سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه در سال 1390 بود. پروژه ای که سال ها در گیر و دار تامین اعتبار قرار داشت و اکنون با تامین مالی آن از بازار سرمایه، در گام نهایی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
طرح احداث آب بندان و ایستگاه پمپاژ با تامین اعتبار 43 میلیارد ریال اعتبار پس از برداشت برنج در شهرستان جویبار اجرا می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر غلامرضا حسن زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه افزایش ظرفیت رشته پزشکی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است؛ خاطرنشان کرد: در راستای وظیفه محول شده، وزارت بهداشت ...