شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۳۲Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیرش دانشجو»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۹    
پذیرش دانشجو صرفا از طریق سوابق تحصیلی خواست وزارت بهداشت نیست.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی گفت معاونت آموزشی وزارت بهداشت موافق پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی و بدون آزمون در رشته های علوم پزشکی نیست. ...
دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی عنوان کرد: وزارت بهداشت تابع قانون شورای سنجش و پذیرش کشور است و پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی صرفا با سوابق تحصیلی را عادلانه نمی دانیم و اما چون در قوانین شورای سنجش و پذیرش کشور برای تمام رشته های کاردانی گروههای پزشکی و غیر پزشکی از سالها قبل پذیرش با ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۱    
دانشکده علوم قرآن و حدیث خمین از طریق سوابق تحصیلی ویژه بانوان در مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی جدید دانشجو می پذیرد.
دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت موافق پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی و بدون آزمون در رشته های علوم پزشکی نیست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۱    
حوزه / رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس از پذیرش دانشجو خواهر در مقطع کارشناسی پیوسته در سال تحصیلی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام و دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در خصوص چرایی افزایش ظرفیت رشته پزشکی و این که این افزایش ظرفیت در دانشگاه های تهران، چگونه می تواند به افزایش پزشک در مناطق محروم کمک کند، توضیح داد: باید توجه داشت افزایش ظرفیت رشته پزشکی، همراه با تعهد خدمت در مناطق محروم است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست دانشگاه پیام نور ایلام مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور را تشریح کرد و گفت: پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی تا 23مرداد ادامه دارد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور در اطلاعیه از آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در در این دانشگاه خبر داد. به گزارش ریواس جنوب، این اطلاعیه به این شرح است: شروع ثبت نام بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی به عنوان یک دانشگاه نوآور در آزمون سراسری سال جاری که انتخاب رشته آن آغاز شده است در 43 رشته کارشناسی پذیرش دانشجو دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۱    
شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های پایتخت در سال تحصیلی 1401-1402 اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۲    
دانشکده علوم قرآنی شاهرود، در مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) در رشته علوم قرآن و حدیث به صورت رایگان دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۷    
نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: در اقدامی ماندگار، مجتمع آموزش عالی سلامت بستک در بهمن ماه سال جاری دانشجو می پذیرد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پردیس های بین المللی کیش و ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1402-1401 در مقاطع دکتری تخصصی، دکتری تخصصی بین الملل (به زبان انگلیسی)، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد بین الملل مجازی (به زبان انگلیسی) از طریق آزمون اختصاصی برای پذیرش دانشجو اقدام می کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمی گفت: پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان زنجان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۶    
رئیس دانشکده علوم قرآنی مشهد از پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید به صورت رایگان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه نوبت اول کنکور 1402 در روزهای 29و 30 دی ماه 1401 برگزار می شود، گفت: ثبت نام برای این نوبت از آزمون در روزهای 8 تا 14 آبان ماه سال جاری از طریق سایت این سازمان صورت می گیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱    
مهلت ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شورای سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی در وزارت بهداشت تغییرات آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی گروه علوم پزشکی در سال 1402 را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۰    
شرایط پذیرش دانشجو در رشته فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در مقطع کاردانی و کارشناسی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم از ایجاد ظرفیت جدید و پذیرش دانشجو در رشته علوم سلولی کاربردی در این دانشگاه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نورمحمدی از پذیرش دانشجودر دانشگاه مجازی شاهرود وابسته به موسسه فرهنگی قرانی بین الحرمین این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جهرم گفت: با موافقت دفتر شورای گسترش آموزش عالی، رشته های روان شناسی و فقه و مبانی حقوق اسلامی به رشته های کارشناسی این دانشگاه افزوده شد؛ این رشته ها از ابتدای مهرماه 1401 پذیرش دانشجو خواهد داشت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از جزئیات برگزاری آزمون سراسری کاملا الکترونیکی در سال 1403 و کنترل فضای فیزیکی آن خبر داد. به گزارش ایلنا، عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد تغییر قوانین پذیرش دانشجو مثل امکان رزرو قبولی برای داوطلبی که درسش تمام نشده و.. ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه مورخ 1401/5/11، به اطلاع متقاضیان ثبت نام در رشته هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهر ماه سال 1401 صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد ...
سلام نو / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
کنکور سراسری سال 1402 برخلاف سال های قبل قرار است در دو نوبت با فاصله زمانی 6 ماهه برگزار شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: ما باید سعی کنیم براساس نیاز صنعت، دانشجو پذیرش کنیم، درحالی که امروز اکثر واحدها عکس آن را در پیش گرفته اند و در حال تعریف طرح پویش برای دانشجویان فعلی خود هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: خوابگاه های دانشجویی بخش خصوصی که طرف قرارداد با دانشگاه ها هستند فقط می توانند نسبت به پذیرش دانشجویان معرفی شده از طرف دانشگاه ها اقدام کنند و حق پذیرش مهمانان غیر دانشجو و خارج از دانشگاه ها را ندارند.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی یزد از پذیرش دانشجو در رشته نانوفناوری پزشکی از مهرماه خبرداد و گفت: راه اندازی این رشته، زمینه را برای تاسیس دانشکده علوم و فناوری های نوین پزشکی هموار می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تصویب موادی از طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۰    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تا روز پنج شنبه 27 مرداد ماه تمدید شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با بیان اینکه استقبال و پذیرش دانشجو در رشته پرستاری افزایش یافته است، گفت: واحد ارزشیابی و ارزیابی در وزارت بهداشت و درمان به بررسی کیفیت روند تدریس در رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می پردازد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش تبریز گفت: مجوز برای راه اندازی هنرستان و مقطع کاردانی در رشته مرتبط با چرم و کفش اخذ شده و در سال 1402 پذیرش دانشجو انجام می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۳    
معاون آموزشی وزارت علوم بیان کرد: پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی منطبق بر نیاز جامعه و صنعت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در هفته منتهی به امروز جمعه هفتم مرداد، افتتاح میز دانشگاه-دولت با هدف انتقال ایده دانشگاهیان به بدنه اجرایی کشور، ابلاغ ماده واحده افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان دندانپزشکی و انتقاد رییس سازمان سنجش در خصوص افزایش بی رویه پذیرش دانشجو بدون توجه به نیازهای جامعه مهمترین اخبار آموزش عالی ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی(پذیرش بدون آزمون) در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهر 1401 دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی(پذیرش بدون آزمون) در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر این اساس، ثبت نام و شرکت در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای آن دسته از رشته های تحصیلی این دانشگاه که در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی(پذیرش بدون آزمون) در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهرماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
سلام نو / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اختلاف بسیار زیاد بین دهک ها برای ورود به دانشگاه تنها یک موضوع را به ذهن می آورد که پولدارها در کنکور سهم بیشتری در قبولی دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تصویب 2 ماده از طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی در نشست امروز کمیسیون مجلس خبر داد و گفت: بر این اساس زمان تعهد خدمت پزشکان مناطق محروم از سه برابر به یک و نیم تا 2 برابر تقلیل می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با پذیرش 30 دانشجو در رشتۀ دکتری پزشکی عمومی در این دانشگاه موافقت کرده است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از تصویب نهایی و راه اندازی 5 رشته دیگر در دانشکده مهارت و کارآفرینی این واحد دانشگاهی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر ناصر محبعلی پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، از پذیرش دانشجو بدون آزمون در 32 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته این واحد دانشگاهی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه ...