شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۹:۰۲Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفرهای دریایی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه بخش خصوصی برای اجرای سفرهای دریایی خارجی اعلام آمادگی کرده است، گفت: توافقی در هیات وزیران برای ارائه تسهیلات سوخت به صورت یارانه ای انجام شد که وزارت نفت و شرکت پخش باید به تعهداتشان در این زمینه عمل کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل اموردریایی سازمان بنادر گفت: برای تامین شناور و راه اندازی خطوط مسافرت دریایی به سرمایه گذاران بخش خصوصی تسهیلات اعطاء می شود. به گزارش صبح ساحل و به نوشته باشگاه خبرنگاران ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مهدی فرمهینی فراهانی با بیان اینکه امکان 20 سفر دریایی برای زائران اربعین از طریق 3 فروند شناور به صورت روزانه فراهم شده است گفت: پس از تشکیل کمیته حمل و نقل سفرهای اربعین حسینی در وزارت راه و شهرسازی ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران ضمن اعلام برنامه های بنادر این استان در راستای توسعه مسافری و گردشگری دریایی، گفت: دستیابی به سفرهای دریایی و گردشگری دریایی ایمن و استاندارد در دستورکار سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی با تاکید بر برگزاری منظم جلسات مدیران ارشد ارگان های دریایی جهت هماهنگی بیشتر، خواستار رفع چالش ها و نقاط ضعف طرح سفرهای دریایی نوروز امسال و آمادگی بیشتر بنادر و اسکله های مسافری برای پشتیانی از طرح تابستانه مسافرت و گردشگری دریایی شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اجرای طرح سفرهای دریایی و گردشگری دریایی در تابستان سال جاری توسط این سازمان، گفت: تمرکز اجرای طرح مذکور بر تمامی بنادر موجود در نوار ساحلی شمال کشور است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر از برقراری سفرهای منظم دریایی هفتگی برای حمل بار به مقصد روسیه خبر داد و افزود: این اتفاق موجب حذف انباشت و رسوب کالا در بنادر شمال کشور شده است. ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شاید تعجب آور نباشد که تعادل ظریف مواد مغذی برای سلامت مغز کلیدی است: کمبود یا زیاده روی در ویتامین ها، قندها، چربی ها و اسیدهای آمینه می تواند بر مغز و رفتار به صورت منفی یا مثبت تأثیر بگذارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
: احتیاط در عملیات تفریحی ، بویژه غواصی و شنا ،احتیاط در سفرهای دریایی با شناور سبک ،اتخاذ تمهیدات لازم جهت فعالیت های دریایی از جمله صیادی و بنادر در سواحل و فرا سواحل.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال غرق شدن شناگران براثر وزش باد شدید و افزایش ارتفاع امواج در جنوب کشور هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به طور کلی از تاریخ بخارا برمی آید که اقتصاد این شهر یک اقتصاد تجاری بوده است و نه زراعی. دلیل این ادعا این است که اعراب، بخارا را مدینه التجار نامیده بودند ...
مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ارائه خدمات مسافری ایمن در تعطیلات عید فطر پس از اجرای طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروزی 1402، گفت: در تعطیلات عید فطر از سوی سازمان بنادر به بیش از 230 هزار نفر-سفر خدمات مسافری دریایی ایمن، ارائه شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
منطقه آزاد کیش از ابتدای امسال تا پایان روز شنبه 26 فروردین، میزبان تعداد 68 هزار و 758 گردشگر از مسیر دریایی بود.
آی تی رسان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خیلی وقت ها پیش آمده که دوست داریم برای تعطیلات به سفری دریایی برویم، سفرهای دریایی می توانند آرامش زیادی را فراهم کنند و تعطیلات رویایی را برای افراد بسازند. ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به میزان سفرهای دریایی در طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1402 اشاره و اعلام کرد: تعداد کل سفرهای دریایی صورت گرفته در این مدت نسبت به مدت مشابه سال 1401، حاکی از رشد 12 درصدی است.
طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز در سواحل تحت حاکمیت بندرامیرآباد درحالی بدون هیچ گونه سانحه دریایی به پایان رسید ، که طبق اعلام سخنگوی طرح تسهیل سفرهای دریایی بندرامیرآباد ، طی این مدت قایق های ایمن و دارای پلاک ثبتی در 4 هزار و 190 نوبت ، به 25 هزار و 140مسافر ، خدمات تفریحی ارائه کردند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: بیش از 274 هزار مسافر نوروزی از تفریحات دریایی در سواحل استان استفاده کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، 25 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: پانزدهمین طرح سفرهای دریایی نوروز 1402 در بنادر غرب این استان با ثبت بیش از 171 هزار نفر سفر دریایی بدون سانحه پایان یافت.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس خبرهای بدست رسیده، پرونده سفرهای دریایی هرمزگان با نجات 303 گردشگر بسته شد. چهار میلیون و 64 هزار و 936 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهای دریایی نوروز 1402 (25 اسفند سال گذشته) تا پایان روز 15 فروردین جاری از طریق بنادر مسافری و مراکز گردشگری در جزایر این استان رفت و آمد کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بدون اتفاق و سانحه بودن سفر های در بازه زمانی 21 روزه یک رکورد است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه میلیون و 860 هزار و 832 سفر دریایی در قالب مسافری و گردشگری از ابتدای طرح سفرهایی دریایی نوروز 1402 تا پایان روز 13 فروردین ماه در این استان به ثبت رسیده است.
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه در طرح سفرهای دریایی نوروزی 1402، هیچ حادثه جانی اتفاق نیفتاده است، تاکید کرد: این سازمان با ایجاد و مدیریت 24 مرکز اصلی و فرعی جستجو و نجات دریایی و به کارگیری 21 فروند شناور ناجی با تیم های آموزش دیده و با تجربه در بنادر جنوب و ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷    
سه میلیون و 649 هزار و 688 نفر مسافر و گردشگر از 25 اسفندماه 1401 همزمان با آغاز اجرای طرح سفرهای دریایی تا پایان یازدهم فروردین 1402 از جزایر استان هرمزگان بازدید کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۴    
سه میلیون و 649 هزار و 688 نفر مسافر و گردشگر از 25 اسفند ماه آغاز اجرای طرح سفرهای دریایی (25 اسفندماه تا پایان یازدهم فروردین از جزایر استان هرمزگان بازدید کردند.
سه میلیون و 649 هزار و 688 نفر مسافر و گردشگر از 25 اسفند ماه آغاز اجرای طرح سفرهای دریایی (25 اسفندماه تا پایان یازدهم فروردین از جزایر استان هرمزگان بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر گفت: از 24 اسفند سال گذشته تا 11 فروردین بیش از 3 میلیون مسافر و گردشگر دریایی در سواحل کشور حضور داشته اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه میلیون و 195 هزار و 654 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهایی دریایی نوروز 1402 تا نهمین روز از فروردین ماه از جزایر این استان بازدید کردند.
سخنگوی ستاد تسهیل سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از 24 اسفندماه تا 9 فروردین، بیش از پنج میلیون سفر دریایی در قالب مسافری و گردشگری در کشور به ثبت رسیده که از این تعداد بیش از سه میلیون و 200 هزار نفر مربوط به استان هرمزگان است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی و رییس کمیته خدمات حمل و نقل سفرهای دریایی هرمزگان از ترابری ایمن 2 میلیون و 965 هزار و 296 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهایی دریایی نوروز 1402 تا هشتمین روز از فروردین ماه خبرداد.
مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از انجام 5 میلیون نفر سفر دریایی بدون خسارات جانی و بیش از 17 عملیات جستجو و نجات دریایی از ابتدای سفرهای دریایی نوروزی از 24 اسفند سال گذشته تا 9 فروردین 1402 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- فعالان اقتصادی آبادان خواستار رفع کامل موانع گمرکی برای رونق تجارت و فعالیت های بازرگانی در این شهر شدند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود 618 هزار و 510 گردشگر به جزیره جهانی قشم تا 6 فرودین ماه 1402 خبر داد و افزود: ورود گردشگران تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 35 درصد رشد داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: باتوجه به استقبال نوروزی از مجموعه های بندری، این سازمان در سال 1402 با جدیت بیشتری از توسعه زیرساخت ها و تداوم گردشگری دریایی حمایت خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از فعالیت 90 ایستگاه تفریحات دریایی خبر داد و گفت: سفرهای دریایی در سواحل استان 123 درصد رشد داشته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 2 میلیون و 399 هزار و 715 مسافر و گردشگر از زمان اجرای طرح سفرهای دریایی (25 اسفند 1401) در این استان رفت و آمد کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیته حمل ونقل ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، گفت: ارائه خدمات حمل ونقل دریایی در قشم بدون تعطیلی و به صورت 24 ساعته در جریان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۴۶    
سخنگوی سفرهای دریایی گفت: تعداد مسافران دریایی در 10 روز به بیش از یک میلیون و 870 هزار نفر رسیده که نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر از افزایش 32 درصدی سفرهای دریایی و گردشگری دریایی در نیمه نخست نوروز 1402 خبر داد.
سخنگوی ستاد تسهیل سفرهای دریایی بندرامیرآباد از سفر دریایی 9 هزار و 864 مسافر ، طی 9 روز گذشته در سواحل تحت پوشش این بندر خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: 760 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهای دریایی نوروز امسال در مسیر بین المللی بندر شهید باهنر به شارجه امارات رفت و آمد داشته اند که 134 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک میلیون و 713 هزار مسافر و گردشگر دریایی طی 9 روز از اجرای طرح سفرهای دریایی در این استان رفت و آمد کردند. به گزارش صبح ساحل، حسین عباس نژاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۵    
مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان گفت: اسکله های قایقرانی، تفریحی بندرترکمن و بندرگز تا چهارم فروردین میزبان 9 هزار مسافر نوروزی در سفرهای دریایی بوده است.
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در تشریح آخرین وضعیت سفرهای دریایی و گردشگری دریایی در طرح سفرهای دریایی نوروز 1402، اعلام کرد: تا پایان دومین روز از فروردین سال جاری 1 میلیون و 82 هزار و 214 سفر دریایی و 634 هزار و 102 هزار گردشگری دریایی، صورت گرفته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه گفت: تا روز گذشته در حوزه دریایی بیش از یک میلیون و 802 هزار مسافر از بندرها و سواحل جنوبی به جزائر مسافرت کردند و بیش از 204 هزار خودرو به همراه آن ها منتقل شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح آخرین آمار تردد مسافران در حوزه های مختلف راهی از افزایش 63 درصدی مسافران سواحل کشور خبر داد و گفت: بیشترین و بالاترین حجم ترددها در راه ها و جاده ها در حال انجام است.
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: با توجه به افزایش تقاضای سفرهای دریایی به کشور امارات در روزهای پایانی سال و ایام نوروز؛ تعداد سفرهای کشتی مسافری نگین از پایانه بین المللی مسافری بندرلنگه از 2 سفر در هفته به 6 سفر در هفته افزایش یافت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای طرح سفرهای دریایی نوروز 1402 میزان جابجایی مسافر و گردشگران دریایی در این استان به 952 هزار و 326 نفر سفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر گفت: با مواج شدن سواحل و ارتفاع موج تا دو متر احتمال توقف تمامی سفرهای دریایی در سواحل غرب هرمزگان وجود دارد .
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۰    
دریازدگی، اتفاقی که احتمالاً بارها آن را شنیده و یا حتی تجربه نموده اید. این اتفاق در هر فردی به خصوص کسانی که سفرهای دریایی زیادی را تجربه نکرده اند با شدت و ضعف متفاوت به وجود می آید. ابتلا به بیماری دریازدگی
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
، نادر پسنده؛ مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به غربالگری ایمنی شناورهای مسافری طی 6 ماه اخیر اظهار کرد: 48 شناور مسافری توانستند مجوزهای لازم را به لحاظ ایمنی کسب کنند. ...