چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۰۸May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای سرد»

فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۴    
تغییرات فصلی، مانند رطوبت کمتر داخل خانه و باد شدید، می تواند به خشکی چشم و ناراحتی منجر شود. شما قطعا نمی توانید آب و هوا را تغییر دهید اما درمان هایی وجود دارد که اگر در طول زمستان از آن ها استفاده کنید، علایم خارش و گاهی درد ناشی از خشکی چشم را کاهش خواهید داد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳    
هوای خنک سراسر استان های غربی کشور را فرا می گیرد و آنومالی دما در این مناطق به کمتراز نرمال می رسد این هوای سرد تا روز پنجشنبه ماندگاری دارد و با شکل گیری بندال امگا هوای گرم جایگزین میشود. برعکس هوای گرم برای امروز به سمت مرکز و نوارشرقی ایران جابجا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قرار گرفتن در معرض دمای سرد صبحگاهی ممکن است به سوزاندن چربی در مردان کمک کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : استقرار هوای سرد دامنه سبلان و گرفتار شدن عشایر منطقه شرایط را برای امداد رسانی دشوار می کند
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در میان ردپاهای یافت شده، سه حفره متعلق به 300 هزار سال پیش وجود دارد که با ردپای انسان ها مطابقت می کند. به اعتقاد دانشمندان این ها قدیمی ترین ردپاهای انسانی هستند که در آلمان شناخته شده اند و به احتمال زیاد توسط انسان هایدلبرگی یا هومو هایدلبرگنسیس ها به جا مانده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه فردا شرایط برای بارندگی در آسمان مازندران مهیاتر خواهد بود، گفت: باتوجه به کاهش دما در مناطق سردسیر کوهستانی شاهد بارش برف هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر فردا شاهد بارش باران توام با رعدوبرق و کاهش محسوس دمای هوای استان خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بینی های بلندتر می توانست به انسان های باستانی کمک کند تا در آب و هوای سرد اروپا زنده بمانند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۸    
در این هوای سرد زمستانی، هیچ چیزی بیشتر از یک برش کیک و یک فنجان بزرگ چای داغ به عنوان عصرانه نمی چسبد؛ به خصوص آنکه کیک خانگی هم باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۶۹ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق و کاهش دما در دو استان، رگبار پراکنده در برخی استان ها و نفوذ جریانات خنک شمالی از غرب استان های ساحلی شمال کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۵    
با گذشت 45 روز از فصل بهار امروز زنجانی ها در هوای سرد شاهد بارش تگرگ در منطقه بودند. بارش تگرگ را در این فیلم ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان یزد برای امشب تا فردا کاهش چند درجه ای دما را پیش بینی کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۳    
خروجی تازه ترین مدلها حاکی از آغاز تدریجی ریزش توده هوای سرد اسکاندیناوی از فراز قفقاز به شمالغرب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۱    
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین، از رجبی نویسنده کتاب هوای سرد تیرماه تجلیل کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که سال های گذشته برداشت انواع تره و سبزی محلی به دلیل افزایش زودهنگام دمای هوا از اوایل فروردین ماه در خلخال آغاز می شد، بارش برف وباران و حاکمیت هوای سرد در فروردین ماه امسال موجب کاهش سرعت رشد تره محلی در باغ ها، مزارع کشاورزی ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
چه چیزی باعث بوجود آمدن این نورهای مارپیچ درخشان و عجیب در آسمان آلاسکا بزرگترین ایالت آمریکا شد؟
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی جمعه آینده، تداوم فعالیت سامانه بارشی در 6 استان و احتمال طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی معابر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی جمعه آینده، تداوم فعالیت سامانه بارشی در 6 استان و احتمال طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی معابر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از خروج سامانه هوای سرد از استان در اواخر وقت فردا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش دما و ماندگاری هوای سرد شبانه تا صبح چهارشنبه در سطح استان ماندگار است و این کاهش دما بین 3 تا 8 درجه رخ خواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بر اساس هشدار زرد سازمان هواشناسی، رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، همراه با کاهش نسبی دما و در نواحی مستعد تگرگ از امروز (یکشنبه) تا روز سه شنبه 29 فروردین ماه، بخش هایی از شمال و غرب کشور را در برمی گیرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۳    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی از ورود توده هوای سرد و کاهش 5 تا 10 درجه ایی دما طی چند روز آینده خبر داد و چند توصیه به کشاورزان و دامداران کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشاورزی درباره نفوذ جبهه هوای سرد و کاهش دما در روزهای آتی هشدار داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد هواشناسی کشاورزی سازمان هواشناسی کشور از نفوذ توده هوای نسبتا سرد در روزهای آتی خبر داد. تیتربرتر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، طبق اعلام این ستاد، جبهه هوای سرد از صبح یکشنبه 27 فروردین شروع و تا چهارشنبه 30 فروردین ادامه خواهد داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، نفوذ توده هوای سرد به کشور را پیش بینی و برای 27 تا 30 فروردین، هشدار سطح زرد ویژه کشاورزی صادر کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۴    
مردم شازند امروز به خیابان ها آمدند و در هوای سرد و ابری به جهانیان ثابت کردند که قدس آزاد شدنی است و فلسطین حق مسلمین است که باید به آنها بازگردانده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان با اشاره به ورود توده هوای سرد به استان از افزایش سرعت وزش باد امروز تا 60 کیلومتر بر ساعت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
خرم آباد- مدیرکل هواشناسی لرستان با اشاره به نفوذ هوای سرد به آسمان این استان از بامداد روز جمعه، گفت: در این راستا احتمال سرمازدگی محصولات زراعی، جالیزی و باغی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱    
معاون هواشناسی لرستان با بیان اینکه کشاورزان، دامداران و باغداران تمهیدات لازم را به جهت جلوگیری از خسارت باراندگی ها داشته باشند، گفت: برای باغداران برای بامداد شنبه و نفوذ هوای سرد جهت کاهش خسارت سرمازدگی بهاره به باغات را تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۷    
روز جمعه با ریزش هوای سرد به کشور شاهد کاهش محسوس و قابل توجه دمای هوا در استان های نیمه غربی و شمالی کشور خواهیم بود که هوایی سرد را بار دیگر در کشور به همراه دارد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵    
با عبور از هوای سرد و نزدیک شدن به فصل گرما، بسیاری از کاربران حالا به دنبال تهیه تجهیزات سرمایشی مانند پنکه و کولرها هستند. اما آیا با مصرف برق این وسایل آشنایی دارید؟ مصرف برق پنکه و کولر چقدر است و کدام وسیله می تواند ارزش خرید بالاتری داشته باشد؟
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۶:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
فصل سرما به سبب پرخوری و کم تحرکی شرایط دفع کامل سموم را از بدن ضعیف می سازد به همین دلیل فصل بهار فرصتی عالی برای پاکسازی بدن می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مراسم احیا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور پرشور مردم مؤمن بیرجند با قرائت دعای جوشن کبیر، سخنرانی، مداحی و گذاشتن قرآن بر سر در هوای سرد برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۸    
گروه بین الملل: هوندا فراخوانی بر 563 هزار و 711 دستگاه از CR-V مدل های 2007-2011 دارد که در برخی از ایالت های هوای سرد قرار دارند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یواخیم لوو 62 ساله تماشاگر ویژه مسابقه حساس فرایبورگ مقابل بایرن مونیخ در هوای سرد شهر میزبان است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در شرایطی که گوشی شما در دمای بسیار سرد بیرون قرار بگیرد، احتمال اینکه خاموش شود زیاد است، دلیل آن هم این است که باتری های لیتیوم یون در هوای یخ زده نمی توانند انرژی دستگاه را تأمین کنند. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۳    
اگر می خواهید یک سفر ارزان به آنتالیا داشته باشید باید در فصول سرد سال به این شهر سفر کنید. زمستان، ارزانترین زمان سفر به آنتالیا است. در این فصل هوای سرد باعث می شود که اکثر تفریحات ساحلی تعطیل شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقش های هواشناسی، هوای سرد به خصوص در ساعات پایانی روز همچنان در استان و مشهد ماندگار است .
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گفتند که حس می کنند در اوج زمستان در دسامبر (36 درصد) و ژانویه (41 درصد) کمترین حس شادابی را دارند. به گزارش وقت صبح به نقل از independent؛ نتایج یک نظرسنجی درباره تاثیر آب وهوا بر اعتماد به نفس و خلق وخوی زنان نشان می دهد که بیشتز زنان به طور میانگین فقط هفت هفته می توانند هوای سرد را تحمل کنند ...
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایده ای تولید یخ به شکل مصنوعی ایده ای تازه ای نیست. 400 سال پیش از میلاد مسیح، ایرانیان باستان می دانستند که چطور در بیابان یخ تولید کنند، در حالی که به هیچ وجه تکنولوژی امروزی وجود نداشت. برای این کار، آن ها ساختار هایی ویژه به نام یخچال ساخته بودند که از تکنیک های خنک سازی تبخیری استفاده می کرد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید، ماندگاری هوای سرد و یخبندان شبانه تا فردا صبح پیش بینی می شود. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۹    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید، ماندگاری هوای سرد و یخبندان شبانه تا فردا صبح پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۳    
هوای سرد همراه با بارش برف و باران در روز طبیعت، نوروز و بهار چهارمحال و بختیاری را به یادمانی کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید، ماندگاری هوای سرد و یخبندان شبانه تا فردا صبح پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه هوای نسبتا سرد امشب تا صبح فردا نیز در استان مستقر خواهد بود، گفت: دمای هوا از بعدازظهر فردا به تدریج روند افزایشی خواهد یافت
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۹    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در برخی نقاط کشور و انتقال کاهش دما و هوای سرد به نیمه شرقی کشور و همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی سردی هوا در روز سیزدهم فروردین در قم شهروندان برای حضور در طبیعت لباس گرم به همراه داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در برخی نقاط کشور و انتقال کاهش دما و هوای سرد به نیمه شرقی کشور همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز در اغلب نقاط کشور سامانه بارشی نداریم و فقط در نواحی شمال شرق کشور،نقاط مرتفع استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز شرقی بارش های پراکنده، خفیف و موقتی را داریم. امروز در مناطق شمالی، مرکز، شمال شرق و شرق کشور استقرار هوای سرد و کاهش دما را داریم ...