چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۱۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روکش آسفالت»

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا از آغاز طرح های روکش آسفالت به طول 36 کیلومتر و طرح بهسازی و آسفالت به طول 5 کیلومتر در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
از ابتدای سال تاکنون، 15.7 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی خراسان شمالی با 475 میلیارد ریال اعتبار احداث و آسفالت و روکش آسفالت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 از اتمام عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان توحید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت_ مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه از آغاز روکش آسفالت روستاهای کهگیلویه با پوشش مسیر روشن آباد به بوا خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲    
فرماندار دماوند از جذب اعتبار 28 میلیاردی برای اجرای روکش آسفالت جاده های روستایی دماوند خبر داد.
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران از اجرای بیش از 20کیلومتر عملیات روکش آسفالت محورهای اصلی و فرعی استان در دو ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره نگهداری راه های اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: عملیات روکش آسفالت محور ابوزید آباد در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۶    
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 14 تهران از اجرای بیش از5 هزار مترمربع مناسب سازی و عملیات روکش آسفالت مکانیزه در خیابان نجارمحمودی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده روشن آباد بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور سمنان – فیروزکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، اقدامات تکمیلی جهت اتمام عملیات باقیمانده اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی در بوشهر شامل دومین روکش آسفالت و نصب درز مدولار از اواسط خردادماه عملیاتی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم و تصاویر از وضعیت نامناسب روکش آسفالت شهرک گلستان از توابع شهرستان بهارستان گلایه کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه4 از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در معابر محلی خبر داد وگفت: از ابتدای سال تا کنون معابر این منطقه با پخش 7500 تن آسفالت مناسب سازی شد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۰    
فرماندار شهرستان کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت محور ارتباطی روشن آباد-بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: خیابان های مسکن مهر لالی تا قبل از شهریورماه سالجاری روکش آسفالت می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردستان گفت: تاکنون حدود 60 کیلومتر از محور 110 کیلومتری ترانزیت شهرستان مرمت و روکش آسفالت مجدد شده و مابقی مسیر با حضور سه اکیپ راه سازی در حال انجام است.
بهسازی و روکش آسفالت جاده هوره بخش زاینده رود شهرستان سامان استان چهارمحال وبختیاری
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۶    
عملیات بسازی و روکش آسفالت بزرگراه کربلا محور کنگاور به صحنه، حوزه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان صحنه را مشاهده نمایید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۳:۰۲    
بهسازی و روکش آسفالت جاده قشلاق به خاکعلی آبیک پس از سال ها چشم انتظاری آغاز شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 درخصوص اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت بزرگراه شهیدچراغی، گفت: عملیات تراش و روکش آسفالت در بزرگراه شهید چراغی با اجرای بیش از 8هزار تن آسفالت در محدوده پل یارجانی و زمزم به اتمام رسید.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: بهسازی محور اصفهان - دلیجان - سلفچگان در حوزه استحفاظی راه های استان مرکزی در قالب اجرای لکه گیری هندسی و روکش آسفالت شروع شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۳    
اجرای تعریض و روکش آسفالت پاسگاه چغازردی حوزه شهرستان بندرعباس
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - مجری پروژه های روکش آسفالت راه های شریانی استان اصفهان گفت: پروژه لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور کمربندی نجف آباد - خمینی شهر در دستور کار قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 80 قرارداد برای بهسازی و یا روکش آسفالت 2 هزار و 350 کیلومتر از راه های استان بر اساس طرح تحول راه های خراسان رضوی در حال اجرا است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به آلایندگی حداقلی 2 کارخانه آسفالت جدید گفت: در 6 ماهه ابتدایی سال، بهسازی روکش بخشی از بزرگراه های تهران بر اساس اسکن وضعیت معابر در 3 سال اخیر، انجام می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از بهسازی و روکش آسفالت 40 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان همدان در کمتر از دو ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه از اجرای روکش آسفالت کمربندی قدیم این شهر با اعتبار قریب 9 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این پروژه تا یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 2 شهرداری قم از بهسازی روکش آسفالت حیاط 36 مدرسه در سطح این منطقه از شهر خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام افزود : در حال حاضر روکش آسفالت راه های استان در مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار 152 میلیارد تومان در دست اجراست که پروژه سه راهی جندالله جزو همین پروژه است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۹    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان برخوار از اجرا و تکمیل پروژه روکش آسفالت گرم در محور حبیب آباد – دولت آباد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران، با اشاره به دستورالعمل حمایت از توسعه و تجهیز مدارس، از اصلاح و روکش آسفالت حیاط 106 مدرسه طی سال 1401 خبر داد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۱    
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت: 28 میلیارد تومان برای روکش آسفالت جاده پلدختر اندیمشک به عنوان بزرگترین پروژه این حوزه در استان اختصاص یافت. ...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ترکمن و گمیشان از اجرای روکش آسفالت دو راه روستایی بصیرآباد - پنج پیکر و محور بند بصیرآباد به سیمین شهر در حال حاضر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی لرستان گفت: شهرداری خرم آباد باید سریعاً نسبت به لکه گیری و روکش آسفالت معابر و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام اقدام لازم را بعمل آورد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۰    
لقمان قربانی فرماندار در بازدید از اجرای پروژه لکه گیری و روکش آسفالت گرم محور روستایی مراوه تپه-قازانقایه افزود، این پروژه به طول 2کیلومتر ، توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در حال اجراست با هدف ترمیم رویه آسفالتی موجود و تسهیل و ایمنی ترافیک انجام می گیرد. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت؛ در راستای بهسازی وضعیت خیابان ها و معابر و بهبود در روند تردد شهروندان عملیات روکش آسفالت اینبار در بلوار شهید قلی پور توسط معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری و مدیریت منطقه یک شهری و با نظارت میدانی و مستقیم رحیم شوقی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۴    
شهردار رامهرمز گفت: عملیات روکش آسفالت 10 هزار متر مربع از معابر منطقه اسدآبادی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از اتمام اجرای 7 کیلومتر روکش آسفالت در محور مجدآباد کهنه - واشقان - قرمزچشمه در شهرستان فراهان خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرای روکش آسفالت محور زاهدان،میرجاوه به طول13 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 36 میلیاردتومان توسط این اداره کل در دست اجراست.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با بیان اینکه طرح بسیار خوبی برای پایانه برکت در دست اقدام است و نیاز به زمان دارد،گفت:روکش آسفالت پایانه برکت در دست اجراست.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 8، 11هزار و هشتصد متر مربع، تراش و روکش آسفالت مکانیزه را در محور شهید ثانی انجام داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار 152 میلیارد تومان در دست اجراست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از ادامه تلاش ها برای مرمت روکش آسفالت بزرگراه آزادگان خبر داد و ابراز امیدواری کرد این عملیات عمرانی وسیع با وجود حجم بالای ترافیک و نیاز به تحکیم اساسی بستر تا پایان شهریورماه امسال به اتمام برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۱    
شهردار ناحیه3 منطقه 5 تهران از اجرای عملیات روکش آسفالت مکانیزه در سیمون بولیوار از میدان دانشگاه تا فکوری و بالعکس خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹    
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: بررسی طرح تعریض و چهاربانده کردن ورودی شهرها، روکش آسفالت جاده های آنتنی، رفع مشکل احداث کمربندی و درخواست آزادسازی زمین های اطراف کمربندی از مطالبات مردم این استان است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمران منطقه 14 از اجرای بیش از 50 هزار مترمربع روکش مکانیزه آسفالت و دستی در راستای بهبود زیرساخت ها، بهسازی معابر و محور های مواصلاتی در منطقه خبر داد.