سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۱۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

ایبنا   ۵ ساعت پیش    
خروج بانک ها از بنگاهداری و تمرکز بر انجام وظایف ذاتی همواره یکی از تاکیدات مهم رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور بوده است، موضوعی که نه تنها در ماده 16 قانون رفع موانع تولید به آن اشاره شده، بلکه بانک مرکزی هم در اسفند 1400 طی بخشنامه ای بانک ها را از هر گونه بنگاهداری مستقیم و غیر مستقیم منع کرده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون 25 واحد صنعتی راکد دارای مجوز از اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان احیاء شده اند . ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۲    
چهاردهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن 70 درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: در نیمه نخست امسال مشکلات 93 شرکت تولیدی در ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی شده که منجر به رفع موانع تولید در 57 شرکت تولیدی و صنعتی شده و در نهایت از تعدیل 2 هزار و 500 نفر کارگر جلوگیر شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن 70 درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قم گفت: با بهره گیری از ظرفیت های مختلف سپاه در سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن و سازمان بسیج کارگری و کارخانجات توانسته ایم در احیای واحد های تولیدی، کارگروه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نتایج خوبی حاصل شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قم گفت: با بهره گیری از ظرفیت های مختلف سپاه در سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن و سازمان بسیج کارگری و کارخانجات توانسته ایم در احیای واحد های تولیدی، کارگروه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نتایج خوبی بدست آوریم.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۵    
با حضور معاون هماهنگی استاندار خراسان جنوبی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات چهار واحد تولیدی بررسی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و رفع موانع تولید کشتی های صیادی انجمادی با حضور نماینده کشتی های صیادی انجمادی و مسئولین فنی بهداشتی کشتی ها برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۴    
دبیر کمیته حقوقی و قضایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: صیانت از تولید با پشتوانه حقوقی و قضایی مهم ترین هدف ما است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در نشست رییس کل دادگستری استان گیلان و اعضای کمیته حقوقی و قضایی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- هفتمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ری به ریاست سرپرست فرمانداری ویژه ری و باحضور مسئولین مربوطه و جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان در محل ساختمان فرمانداری برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید با حضور رئیس جمهور، دو منطقه گردشگری فلک الافلاک در لرستان و آشوراده در گلستان پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، عملیات اجرایی این نیروگاه بر اساس ماده 4 قانون رفع موانع تولید و طبق برنامه اعلامی وزیر نیرو برای ساخت 10 هزار مگاوات برق خودتامین توسط صنایع از زمان آغاز بکار دولت سیزدهم شروع شد و هم اینک به مرحله بهره برداری رسیده ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز جمعه در ادامه برنامه های سفر یک روزه به استان اصفهان، دستور بهره برداری از واحد اول نیروگاه 914 مگاواتی سیکل ترکیبی فولاد مبارکه به ظرفیت 307 مگاوات را صادر کرد. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۶:۱۱    
استاندار فارس با بیان اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست، گفت: این کارگروه، مصوبه مجلس را دارد و احکام آن بر قوانین بانک ها و سازمان ها حاکم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: راستای تحقق شعار سال ، در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید ، تامین منابع سرمایه ثابت و اعطای تسهیلات به کارخانه بزرگ صنعتی ایران تایر با حضور رئیس جمهور تصویب و در خصوص مشکلات برخی واحدهای معدنی استان نیز تصمیم گیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۲    
سومین نشست ویژه رفع موانع تولید برگزار و اعتبار مورد نیاز کارخانه حجاب شهرکرد با دستور رییس جمهور تامین شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید مشکلات مربوط به دو منطقه گردشگری قلعه فلک الافلاک در استان لرستان و جزیره گردشگری آشوراده در استان گلستان بررسی و با تدابیر اندیشیده شده، این مناطق گردشگری پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شدند. منبع
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان دکتر وحید قدس معاون سلامت دامپزشکی استان از برگزاری چهارمین جلسه ستاد هماهنگی تسهیل در صدور مجوزها و رفع موانع با حضور مدیر کل دامپزشکی استان سمنان در محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد: ...
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷    
در نشست رییس کل دادگستری استان گیلان و اعضای کمیته حقوقی و قضایی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، مهم ترین مسایل و مشکلات بخش صنعت و تولید بررسی شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۲    
در نشست ویژه رفع موانع تولید و در راستای تحقق شعار سال، تأمین منابع سرمایه ثابت و اعطای تسهیلات به دو کارخانه بزرگ صنعتی با حضور رئیس جمهوری به تصویب رسید و دو منطقه گردشگری نیز پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدجعفر عبدالهی گفت: سیمان بیارجمند از سال 1385 ثبت و با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی در تأمین تجهیزات و قطعات و انعقاد قرارداد با بانک های عامل همراه بوده است که در مسیر راه اندازی با مشکلاتی مواجه و سرمایه گذاری 38 هزار سهام دار بلاتکلیف باقی ماند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۷۴ سایت دیگر  
در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید و در راستای تحقق شعار سال، تأمین منابع سرمایه ثابت و اعطای تسهیلات به دو کارخانه بزرگ صنعتی با حضور رئیس جمهور به تصویب رسید و دو منطقه گردشگری نیز پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت، هیچ بانکی حق توقیف و تملک اموال تولیدکنندگان را ندارد و علاوه براین بانک ها نیز حق ندارند در ابتدا حساب تولیدکنندگان را مسدود کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۹    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت، هیچ بانکی حق توقیف و تملک اموال تولیدکنندگان را ندارد و علاوه براین بانک ها نیز حق ندارند در ابتدا حساب تولیدکنندگان را مسدود کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افتتاح و بهره برداری 15 پروژه صنعتی با سرمایه گذاری نزدیک به 27 هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی دو هزار و 52 نفر در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به این استان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در تور یک روزه به همراه اصحاب رسانه و مدیران ادارات از چند واحد تولیدی شهرستان ساوجبلاغ بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: باید مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اجرا شود، زیرا این مصوبات قانونی و لازم الاجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: در راستای تحقق شعار سال و افزایش تولید در جامعه، هیچ بانکی حق تملک یا تعطیلی واحدهای اقتصادی را ندارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۷    
جلسه کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به مناسبت هفته ی دفاع مقدس برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی انتظارات خود را برای حل مشکلات بخش تولید و رونق و توسعه این بخش در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح کرد و گفت: مصوبات کارگروه لازم الاجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید با تاکید بر اینکه براساس ماده قانونی اجازه نمی دهیم مانعی در حوزه تولید کشور ایجاد شود و هیچ بانکی حق تملک و تعطیلی واحد های صنعتی را ندارد، گفت: دو ماه به بانک های فارس فرصت می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با بیان اینکه برداشتن موانع بنگاه های اقتصادی، احیا و راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از سیاست های این کارگروه در کشور است، گفت: تلاش جهت روان سازی در حوزه تولید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دزفول : تمام تلاش مان را برای رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان بکار میگیریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک به ریاست علیمهری معاون استاندار تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: 670 واحد صنعتی کشور با رفع موانع تولید دوباره احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان صبح امروز در بازدید از طرح های کشاورزی و صنعتی و دویست و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان مریوان ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری-مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا گفت: طرح پنجشنبه های امید با هدف رفع موانع و گرفتاری های حوزه کارگری و کارفرمایی به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا درحال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اعلام اینکه حدود یک هزار واحد تولیدی و صنعتی از سال گذشته در زمینه رفع موانع تولید بررسی شد، گفت: تعداد 2 هزار واحد صنعتی تا پایان سال مورد بررسی رفع موانع تولید قرار می گیرند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه چهارم مهرماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار، و با حضور دادستان عمومی و انقلاب ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان - نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه به ریاست رئیس کل دادگستری و حضور مسئولان مرتبط و نیز مدیران و نمایندگان واحد های تولیدی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: این سازمان رفع موانع تولید را در دستور کارخود قرارداده و مهمترین رویکرد، بسیج ظرفیت ها و توانمندی های تولید است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ جلسه ای درخصوص مهم ترین مشکلات اقتصادی استان کرمانشاه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تشکیل و گزارش در این خصوص ارائه گردید.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ستاد عالی پسته پس از دو سال وقفه، امروز به ریاست وزیر جهادکشاورزی تشکیل جلسه داد، بررسی راه کارهای رفع موانع تولید و صادرات این محصول ارزآور در دستور کار این نشست قرار گرفت. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست رفع موانع تولید به ریاست رییس کل دادگستری استان گیلان و با حضور برخی موسسات اقتصادی مردم نهاد برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
شادا : گزارش سه ماهه اول سال 1402 بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس جمهور ارسال شد. بر اساس اعلام خزانه داری کل کشور، در اجرای حکم بند (ب) ماده (1) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب 1394 و آیین نامه اجرایی آن گزارش بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری مرکزی وبا حضور مدیرکل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی و سایر مدیران دستگاه های اجرایی، شبکه بانکی و تولیدکنندگان برگزار شد.