چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۲۶Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۲    
زنجان (پانا) – مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت اِعمال محدودیت در استفاده از کارت های آزاد بنزین در جایگاه ها و همچنین ارائه 30 لیتر بنزین در هر مرحله از سوختگیری برای خودروها جهت پیشگیری از قاچاق و انحراف بود که تا پایان مهر به حالت قبل برمی گردد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زنجان گفت: سهمیه 60 لیتری بنزین کاهش پیدا نکرده است و دوباره محدودیت 30 لیتری از مهرماه برداشته خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۶    
زنجان (پانا) - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت با توجه به نزدیک بودن فصل سرما مقرر شد تا شرکت نفت، مساعدت لازم نسبت به تامین سوخت جایگزین واحدهای تولیدی را داشته باشد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان لارستان که به ریاست داریوش دهقان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری و کلیه اعضا در فرمانداری برگزار شد، مشکلات تعداد چهار واحد تولیدی برطرف گردید.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صمت فارس با تاکید بر اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی نقش موثر و بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار دارند، افزود: با اقدامات انجام شده و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و تأمین مالی این واحدها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، فرصت های شغلی متعددی در استان تثبیت و ایجاد می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۸    
رئیس کل دادگستری استان یزد، با اشاره به برگزاری 47 جلسه در راستای حل مشکلات اقتصادی و رفع موانع تولید در 5 ماه نخست سال جاری، گفت: این جلسات منجر به ایجاد و احیای 5 هزار و 750 شغل برای کارگران در یزد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷    
گرگان - ایرنا - مدیر صنایع غذایی و تبدیلی جهادکشاورزی گلستان گفت: 380 میلیارد ریال وام در قالب پرداخت سرمایه در گردش برای چهار کارخانه روغن کشی زیتون استان برای خرید محصول از باغداران به صورت توافقی به ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان معرفی شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ " دکتر بهزاد باباخانی" در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سنقروکلیایی افزود: ظرفیت هایی در خصوص تامین مالی واحد های تولیدی وجود دارد که باید به صاحبان صنعت معرفی و واحد ها بدانند از چه طریقی پیگیر باشند. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی خراسان رضوی می گوید: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی که در مجلس تصویب شده به عنوان یک قانون با محوریت وزارت صمت باید اجرا شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۲    
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان جنوبی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دبیری مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات 9 واحد تولیدی و خدماتی استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی به 54 واحد تولیدی استان برای جلوگیری از تعطیلی کمک کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه در بیست و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان اظهار داشت: این تسهیلات با مصوبه ستاد به این چهار واحد در بخش های تولیدی، صنعتی و جهادکشاورزی پرداخت می شود. وی تصریح کرد: رویکرد ستاد تسهیل حمایت از تولیدکنندگان و پیگیری [...]
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت باید به حمایت از شرکت های دانش بنیان اهتمام ویژه داشته باشد و موانع این شرکت ها را تا بالاترین حد بردارد/ باید برخی از قوانین قدیمی و موانع قانونی از پیش پای کسب و کارهای دانش بنیان برداشته شود
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: هیچ مدیری حق ندارد که با رویکردهای غیرکارشناسی زمینه سردرگمی و گلایه سرمایه گذاران را فراهم کند و باید تمام مسئولان در خدمت بخش خصوصی برای توسعه استان باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه عمده مشکلات واحدهای تولیدی استان مربوط به تامین اجتماعی، امور مالیاتی و بانک ها است گفت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست و کوتاهی در این زمینه شایسته نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
واحدهای تولیدی خراسان جنوبی برای رفع موانع تولید در سامانه تسهیل ثبت نام کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اشتغال بیش از پنج هزار نفر در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان با بررسی پرونده چند واحد بزرگ تولیدی، تثبیت شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۴    
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان در سالن جلسات اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از آغاز تعمیرات نیمه اساسی واحد یک 320 مگاواتی بخار این نیروگاه خبر داد. به گزارش صبح ساحل، داریوش محمودی ، مدیرعامل نیروگاه بندرعباس هدف تعمیرات نیمه اساسی این واحد را رفع موانع تولید در جهت بالا بردن راندمان و افزایش تولید و آمادگی برای پیک تابستان آینده عنوان کرد و ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۸    
️ یازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی با حضور فخرموحد سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار، حسین حاجی بگلو مدیر کل صمت خراسان شمالی، محمدزاده رییس جهاد کشاورزی و همچنین دیگر اعضا کارگروه با 5 دستور کار در محل سالن جلسات بانک ملی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون صندوق توسعه ملی کشور گفت: اعتبارات مورد نیاز با هدف رفع موانع تولید و توسعه واحدهای تولیدی به طرح های اقتصادی و عمرانی لرستان اختصاص خواهد یافت.
در بیست و چهارمین جلسه کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران برخی مسایل مالیاتی و بانکی فعالان اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در جهت افزایش ظرفیت تولید و بالا بردن راندمان و توان استان در بخش صنعت، نهضت احیای واحدهای راکد و رفع موانع تولید در سطح شهرکها و نواحی استان اجرایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صمت استان سمنان گفت: در یک سال گذشته و با همراهی ستاد رفع موانع تولید و بانک های عامل در استان، 50 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید و اشتغال بازگشته است.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۱    
برگزاری ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نطنز ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نطنز با حضور فرماندار،دادستان و سایر مسولین ادارات ذیربط. به منظور بررسی مشکلات واحدهای صنعتی 27 شهریور در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۵    
اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با پرداخت 140 میلیارد تومان تسهیلات به 10 واحد تولیدی استان سمنان موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سمنان با بیان اینکه رفع موانع تولید در استان سمنان با جدیت دنبال می شود گفت:در این راستا پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان از سوی بانک های عامل در شش ماهه دوم ادامه دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با حضور مدیران ارشد بانک در مشهد مقدس ، به منظور بررسی مشکلات تجار و واحدهای تولیدی و صنعتی و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و اجرای قانون رفع موانع تولید ، جلسه ای با حضور جمعی از فعالان اقتصادی استان و تجار کشور افغانستان برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کارگروه ستاد تسهیل و استاندار سمنان گفت: اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی مشکل دار این استان در 6 ماهه دوم امسال منوط به انتقال حساب بانکی این واحدها به یکی از شهرستان های استان است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج (پانا) - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت در یک اقتصاد پویا و پایدار که دارای رونق اقتصادی است، حمایت از SME ها در اولویت بوده و در دنیا بیشتر سرمایه گذاری ها و زیرساخت های حمایتی دولت، متوجه صنایع کوچک است. ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۲    
ایمانیه گفت: در شش ماه نخست امسال با برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار و زمینه احیای 84 واحد راکد فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر لزوم همکاری بیش از پیش بانک ها در رفع موانع تولید استان تهران از پرداخت بیش از 19 هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل بند "الف" تبصره 18 خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه در بیست و پنجمین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به اینکه آموزش و مکلف کردن کشاورزان به استفاده از علم و فناوری از وظایف جهاد کشاورزی است، از اقدامات جهاد کشاورزی در راستای تحقق تغییر الگوی کشت که موجب فراهم کردن [...]
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هئیت مدیره فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در دیدار با رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، از مشکلات موجود در تولید گفتند. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، امیررضا ثابت پی، رییس هیات مدیره و محسن نقاشی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۳    
نماینده مردم تفت ومیبد در بازدید واحد تولیدی کیک وکلوچه تفت برای رفع موانع تولید ومشکلات قول مساعد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: در شش ماهه امسال جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بصورت مستمر برگزار و برآیند آن احیاء هشتادوچهار واحد راکد است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۵    
کمانی معاون وزیر نیرو با بیان اینکه توسعه انرژی های تجدید پذیر در انتهای مسیر تخصیص منابع حاصل از ماده 12 قانون رفع موانع تولید قرار دارند، گفت: ریالی از بودجه 3 هزار میلیاردی مصوب امسال را نگرفتیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۲    
محمود کمانی مدیرعامل ساتبا در پاسخ به سوال خبرنگار بازار تی وی در خصوص اختصاص بودجه حمایت از انرژی های تجدید پذیر بر اساس ماده دوازده رفع موانع تولید گفت: هنوز این بودجه را دریافت نکرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۰    
رئیس کل دادگستری گلستان در گردهمایی روسای دادگستری ها و دادستان های استان گفت: رفع موانع تولید در اولویت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل سرمایه گذاری استانداری اصفهان گفت: 40 درصد مشکل فعالان اقتصادی استان مربوط به بانک ها و 40 درصد در ارتباط با محیط زیست، مالیات، تامین اجتماعی، شرکت شهرک ها و آب، برق و گاز است. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۷    
نصر: صابر پرنیان رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با حضور در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی شیرینی شکلات در تهران از غرفه کارخانجات مربوط به استان بازدید کرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایلام-خبرنگار ابتکار-عبدالوهاب بخشنده دادستان ایلام در دیدار با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام ، بر رفع موانع تولید در این واحد تولیدی تاکید کرد دکتر بخشنده با بیان اینکه توقف تولید خط قرمز دستگاه قضایی است، ادامه داد:بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران گفت: میزان سرمایه گذاری در حوزه تولیدات بخش کشاورزی و صنعتی مازندران با تزریق اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی دولت و بخش خصوصی از ابتدای سال جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 100 درصد افزایش یافته است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد، با اشاره به برگزاری 47 جلسه در راستای حل مشکلات اقتصادی و رفع موانع تولید در 5 ماه نخست سال جاری، گفت: این جلسات منجر به ایجاد و احیای 5 هزار و 750 شغل برای کارگران در یزد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: طرح های ارایه شده متقاضیان در جلسات کارگروه موانع تولید و اشتغال برای موافقت و تصمیم گیری در زمینه پرداخت تسهیلات، باید ماهیت اشتغال زایی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: حل مشکلات مردم، رفع موانع تولید و صنعت، همت مضاعف و رویکردهای مبتکرانه نیاز دارد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در راستای نامگذاری سال 1401 تحت عنوان "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" از سوی مقام معظم رهبری، شرکت گاز استان اصفهان در خصوص حمایت و پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان و رفع موانع تولید و اشتغال گامهای موثری برداشته است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: قیمت یارانه ای سوخت نیروگاه ها مهم ترین مانع توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: آقازاده نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی و پورموسی مدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی رشت از واحد های تولیدی در شهرک صنعتی سپیدرود رشت بازدید کرد. ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سفر استاندار مازندران به تنکابن صبح روز یکشنبه با آیین غبارروبی گلزار شهدا آغاز شد و پس از آن 65 مدیر استانی به روستاها اعزام شدند که تاکنون این اقدام جهادی در شهرستان تنکابن بی سابقه بوده است. ...