دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۷:۰۱Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بومگردی»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس جامعه انجمن های حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی ایران معتقد است: بومگردی ها به رشد اقتصادی کم کربن و فعالیت های جدید اقتصادی متکی بر مشاغل نیاکانمان منجر می شوند؛ اقتصادی که به دنبال منافع زودگذر و شخصی، رفاه اجسام فیزیکی و مصرفی که در بیشتر جوامع به اشتباه ثروت نامیده می شود، نیست.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۱    
خبرگزاری میزان - درجریان سفر مرداد ماه رئیس قوه قضاییه به استان گلستان حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژ ه ای با تفویض اختیارات ویژه به رئیس کل دادگستری استان از وی خواست برای حل مشکل حقوقی 25 ساله طرح گردشگری جزیره آشوراده ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۶    
احداث اقامتگاه های بومگردی با الهام از معماری بومی محلی در مناطق روستایی و همچنین احیای خانه های قدیمی از سال 94 به عنوان مصادیق زیرساخت های گردشگری شناخته شد و حمایت های دولت از این اقدام گسترش یافت.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۹    
آذربایجان شرقی با برخورداری از آب و هوای چهار فصل، گستردگی روستاهای گردشگرپذیر و پراکندگی بناهای تاریخی متنوع طی سال های اخیر در حوزه گردشگری بوم گردی توسعه روزافزون و رو به رشدی داشته و این منطقه را به بهشت این صنعت پرسود تبدیل کرده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نصر: آذربایجان شرقی با برخورداری از آب و هوای چهار فصل، گستردگی روستاهای گردشگرپذیر و پراکندگی بناهای تاریخی متنوع طی سال های اخیر در حوزه گردشگری بوم گردی توسعه روزافزون و رو به رشدی داشته و این منطقه را به بهشت این صنعت پرسود تبدیل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهریز: وجود 27 بومگردی فعال در مهریز توانسته این شهرستان را به قطب بومگردی استان یزد تبدیل کند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: چند روستا در محاصره آب هستند، مسیر تعدادی از روستاها بسته شده است، پل رفت به سمت رشت تخریب و گوشواره پل دیگر در آستارا فروریخته است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۷    
چراغ اول اتاق بومگردی را که روشن کرد، همه گیری کرونا آغاز شد و همه برنامه هایش تعطیل. برای از سر گرفتن فعالیت هایش روزشماری می کرد، اما دلسرد نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران ایجاد اقامتگاه های بومگردی را در روستاها سبب حضور گردشگران و درآمدزایی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سربیشه گفت: ایجاد 6 اقامتگاه بومگردی برای دیار روستاهای شگفت انگیز خراسان جنوبی در دست اقدام است.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، فعالیت 182 اقامتگاه بومگردی در سطح استان گلستان مشاهده می شود. محمد جواد ساوری با تأکید بر اینکه بخشی از چالشهای گردشگری به دلیل عدم نظارت مناسب و کافی است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت:6 واحد خدمات گردشگری این استان شامل اقامتگاه های بومگردی و سفره خانه های سنتی گواهی استاندارد دریافت کردند.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس خبرهای بدست رسیده، انتخاب اقامتگاه بومگردی سن ایک کهک دلیجان به عنوان یکی از اقامتگاه های بومگردی برتر صورت گرفت. سید حسن حسینی افزود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زلزله مراکش که به عنوان شدیدترین زلزله یک قرن اخیر در این منطقه گزارش شده است، تاکنون 632 کشته برجای گذاشته و باعث ویرانی ساختمان های قدیمی شهر شده است. وقوع این زلزله در منطقه بومگردی نگرانی از بیکاری زلزله زدگان و تهدید گردشگری را نیز برجسته کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - آنطور که گزارش شده در نخستین همایش ملی آموزشی-تجربی خانه های بومگردی ایران از فهیمه عباسی مدیر اقامتگاه بوم گردی بن میمند در شهربابک از توابع استان کرمان به عنوان مدیر برتر کشور، تجلیل شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۶    
سپهرغرب، گروه گردشگری - طاهره ترابی مهوش: با توجه به تعریف بوم گردی ها به نظر می رسد بخش اعظمی از بومگردی های همدان تنها نام آن را به یدک می کشند و به قولی برای افزایش آمار اداره کل میراث فرهنگی با این نام تکثیر شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان-ایرنا- "خاله فاطمه" بانویی کهنسال گلستانی که نیم قرن از عمر خود را به احیا و آموزش نمدمالی در روستای پادلدل شهرستان گالیکش پرداخته و تنها آرزویش تاسیس بومگردی با طرح نمد است تا گردشگران داخلی و خارجی را با این گنجینه تاریخی آشنا کند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از عوامل توسعه گردشگری در کشور بوم گردی ها هستند مجلس حامی همه جانبه فعالیت و توسعه این اقامتگاه هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از کسب رتبه برتر اقامتگاه بومگردی کاظم آباد بیرجند در سمینار خانه های بومگردی ایران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: 2 اقامتگاه بومگردی در استان کرمانشاه افتتاح شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: بومگردی شهرستان بیرجند حائز رتبه برتر کشوری شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خواف با ابراز خرسندی از انتخاب بومگردی شمیرون این شهرستان به عنوان برترین بومگردی خراسان رضوی، طبخ غذای محلی، حفظ و ترویج آداب و رسوم منطقه تا معماری سنتی را از مهمترین ویژگی های این بومگردی برشمرد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
یک سال است که پلمب به دلیل آنچه از سوی برخی نهادها رعایت نکردن شؤونات و ضوابط حجاب خوانده می شود، تبدیل به سرنوشت محتوم بسیاری از واحدهای صنفی، از کافه و رستوران و شهربازی تا سینما و مجتمع تجاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هجده بومگردی برتر کشور تجلیل شدند و نعمیه نظام دوست، بازیگر تلویزیون و سینما به عنوان سفیر فرهنگی بومگردی ها انتخاب شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از رسیدگی های قضایی در راستای گره گشایی از مشکلات حقوقی اجرای طرح گردشگری اشوراده، سند تک برگ منابع طبیعی گلستان در خصوص تملک بر روستای این جزیره باطل و روستای اشوراده برای اجرای طرح گردشگری و صدور مجوز بومگردی و بیتوته شبانه گردشگران به تملک بنیاد مسکن گلستان درآمد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، نخستین سمینار ملی آموزشی و تجربه های خانه های بومگردی برگزار شد. در این نشست روشن بابایی، استاد گردشگری گفت: رشته مدیریت بحران در گردشگری نداریم و به همین دلیل دچار سردرگمی میشویم ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۳    
سمینار ملی آموزشی تجربی خانه های بومگردی ایران صبح امروز شنبه 11 شهریور برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تایباد از افتتاح سومین اقامتگاه بومگردی این شهرستان هم زمان با هفته دولت با حضور فرماندار و دیگر مسئولان خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۲    
کلام تازه | سرپرست فرمانداری گلبهار پروژه های هفتمین روز هفته دولت شامل افتتاح طرح مجتمع آبرسانی دولت آباد، کلنگ زنی دبیرستان12 کلاسه گلبهار، افتتاح بومگردی کاج و دیدار و سرکشی از خانواده شهدا را تشریح کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۱    
مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال و سرپرست دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: بومگردی از ظرفیت های شهرستان خمینی شهر به شمار می رود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۱    
اگر به دنبال اقامتگاه در سلطانیه زنجان هستید سری به خانه ساتی بزنید و از اقامت باکیفیت در یک اقامتگاه بومگردی با پیشینه تاریخی لذت ببرید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران 55 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران با اعتباری بالغ بر 960 میلیارد تومان در اقامتگاه بومگردی خوش اُ منطقه لزیر بخش میانبند شهرستان نور به صورت وبینار و با حضور استاندار مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: اقامتگاه بومگردی اوغول جان در روستای زرنان در هفته دولت با حضور مدیر کل دفتر تسهیلات و کارآفرینی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح و به بهره برداری رسید.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقامتگاه سنتی بازسازی شده اسپوتا با 80 سال قدمت به مناسبت هفته دولت در ارومیه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه گفت: به مناسبت هفته دولت اقامتگاه بومگردی آریاخان واقع در روستای قلعه نو به بهره برداری خواهد رسید.
1. آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی 2. رزرواسیون آنلاین 3. خدمات گردشگری الکترونیکی 4. هتل ها و دهکده های توریستی 5. شهرها و روستاهای جهانی و ملی 6. بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی درمانی و مطب پزشکان 7. شهرها و روستاهای دارای مناطق طبیعی با خاصیت درمانی ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۲    
رئیس انجمن های بومگردی کشور با اشاره به وجود سه هزار و 500 اقامتگاه بومگردی دارای مجوز در سراسر کشور گفت: این مراکز به صورت خانواده محور اداره می شوند و فرهنگ بومی خود را تبلیغ می کنند.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، دولت سیزدهم 849 مجوز را برای اقامتگاه های بومگردی صادر کرده است. نمایشگاه روایت خدمت (وعده، وفا) که دستاوردهای 2 ساله دولت (شهریور 1400 تا شهریور 1402) را معرفی می کند ...
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر/ براساس خبرهای منتشر گشته، نخستین سمینار ملی آموزشی و تجربی خانه های بومگردی ایران برگزار می شود. نشست جامعه انجمن های حرفه ای بومگردی ایران در باغ موزه قصر برگزار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: هفته دولت فرصتی ویژه برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی و امیدآفرینی در جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
120 اقامتگاه بومگردی دو سال گذشته در مازندران بهره برداری شده است
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۴    
سومین نشست توسعه گردشگری شهرستان اردکان با حضور محمد رضا دشتی نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی، مصطفی فاطمی مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، فرماندار اردکان، شهرداران، بخشداران، رئیس جامعه هتلداران استان، رئیس اداره میراث فرهنگی ...
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رحیم خاکی ، مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز ، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل مجتمع فرهنگ و هنر و با حضور روسای انجمن های حرفه ای گردشگری البرز برگزار شد ، از برنامه ریزی برای توسعه بومگردی در 40 روستای مورد هدف و گردش محور در استان البرز ، خبر داد .
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۵:۵۱    
توریسم آنلاین: استراحتگاه کوهستانی سروو در سوئیس : خلوت و آرام ؛دوست داشتید اینجا بودید؟
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سوگواره شعر عاشورایی به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونشهر در خانه بومگردی کسری روستای سیبک برگزار شد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر/ براساس خبرهای واصله، در برخی از استانها جوامع بومگردی و اقامتگاه ها و هتلداران با هم یک تشکل را تشکیل داده اند. جوامع هتلداری در برخی از استانهای کشور بتازگی به نام خود کلمه بومگردی و واحدهای اقامتی را نیز اضافه کرده اند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۸    
با افزایش تنوع انواع اقامتگاه می توان کاربران با سلایق مختلف را جذب کرد. کاری که جاباما به ویژه در طول دو سال گذشته به خوبی در آن ایفای نقش کرده است و از هتل های لوکس و استخردار تا بومگردی های سنتی در کوچک ترین روستاها را به مجموع تنوع اقامتگاه های خود اضافه کرده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۱:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر نظارت بر اماکن میراث فرهنگی دادسرای مرکز استان از پلمب یک مرکز بوم گردی در الولک به علت بدحجابی خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقامتگاه بومگردی در فیروزکوه مکانی دنج و راحت برای استراحت و تفریح شماست. برای آشنایی با این اقامتگاه در ادامه این مطلب همراه ما باشید.