جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۲۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاد ریاست جمهوری»

شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که کمتر از 10 روز تا برگزاری انتخابات ششم سازمان نظام پرستاری باقی مانده، دامنه اعتراض پرستاران به ردصلاحیت گسترده نامزدهای مستقل و مطالبه گر، به نهاد ریاست جمهوری هم رسیده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیأت دولت، پیش از ظهر چهارشنبه ( 29 شهریور 1402) پس از جلسه در محوطه نهاد ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر و به سوالات آنها پاسخ دادند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
احمد توکلی برای بار چهارم درباره مولدسازی نامه نوشت؛ اینبار خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم. باید منتظر ماند و دید نهاد ریاست جمهوری به این نامه چه پاسخی خواهد داد؛ آیا در ادامه مولدسازی در اتاق شیشه ای انجام می گیرد یا پای قوه قضائیه به ماجرا باز می شود؟
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶    
تهران (پانا) - مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با اشاره به برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای جشنواره فجر گفت امروز میانگین بازیکنان بازی های رایانه ای در حال افزایش است و اکنون سن مخاطبان این بازی ها به 23 سال رسیده که اتفاق بسیار خوبی است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۰    
امیر سرتیپ دوم یعقوبی با اشاره به نقش شرکت های غربی در تجهیز ارتش بعثی عراق به سلاح های شیمیایی گفت: در معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری جلسه ای به منظور بررسی پرونده آسیب دیدگان شیمیایی دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۲:۴۲    
سیزدهمین نشست هیأت عالی مولدسازی دارایی های دولت در تاریخ 1402/05/25 با حضور اکثریت اعضا و وزاری مربوطه در محل نهاد ریاست جمهوری تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر موارد زیربه تصویب رسید: ...
ارائه توانمندی های زنان روستایی و عشایری در نمایشگاه رویداد ملی روز روستا و عشایر ارائه توانمندی های زنان روستایی و عشایری در نمایشگاه رویداد ملی روز روستا و عشایر در شهریور ماه سال جاری در محل معاونت سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، در سالروز شهادت حضرت امام رضا علیه السلام، با حضور از پیش اعلام نشده در مرکز شبانه روزی مبارزه با مفاسد نهاد ریاست جمهوری ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با مفاسد اداری که در نهاد ریاست جمهوری مستقر است، بازدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بازدید از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد در نهاد ریاست جمهوری تأکید کرد: نخستین کسانی که باید در زمینه مبارزه با فساد، پیشرو و پیش قدم باشند، دولتمردان هستند. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۱    
تهران – ایرنا- رئیس جمهور صبح امروز از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با مفاسد اداری که در نهاد ریاست جمهوری مستقر است، بازدید کرد. منبع
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد در نهاد ریاست جمهوری بازدید و تاکید کرد: نخستین کسانی که باید در زمینه مبارزه با فساد، پیشرو و پیش قدم باشند، دولتمردان هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز شنبه 25 شهریور 1402 و در سالروز شهادت امام رضا علیه السلام با حضور از پیش اعلام نشده در مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد نهاد ریاست جمهوری از سامانه 2777 این مرکز بازدید کرد و در جریان نحوه اخذ و پیگیری گزارشات مردمی در زمینه مبارزه فساد قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶    
رئیس جمهور به صورت سرزده از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد نهاد ریاست جمهوری بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد در نهاد ریاست جمهوری بازدید و تاکید کرد: نخستین کسانی که باید در زمینه مبارزه با فساد، پیشرو و پیش قدم باشند، دولتمردان هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۱    
رئیس جمهور به صورت سرزده از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد نهاد ریاست جمهوری بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی امروز به طور سرزده از سامانه 2777 مرکز شبانه روزی مبارزه با فساد نهاد ریاست جمهوری بازدید کرد.
فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق چهارشنبه 22 شهریور 1402 با سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری دیدار کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران با عضویت در شبکه های اجتماعی خبرنامه دانشجویان ایران از آخرین اخبار مطلع شوید
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ضمن بازدید از مواکب خدمت رسان به زائران پیاده مشهد مقدس، در جمع خبرنگاران اعلام کرد:
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۹    
حضور یا عدم حضور رئیس جمهور در افتتاح پروژه های مسکن مهر پردیس با توجه به گزارش تیم اعزامی و دفتر نهاد ریاست جمهوری مشخص خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد ریاست جمهوری گفت: در مسئله اسکان و تغذیه اقدامات خوبی صورت گرفته و اگر کسری هایی وجود دارد باید هرچه سریع تر تکمیل شود. مجموعه کشور آماده خدمت رسانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
یک مسئول نهاد ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که کشورش در حال رایزنی با مسکو برای گسترش استفاده از ارزهای ملی در تسویه حساب های فیمابین دو کشور هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیأت دولت، پیش از ظهر چهارشنبه ( 22 شهریور 1402 ) پس از جلسه در محوطه نهاد ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر و به سوالات آنها پاسخ دادند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ نشست خبری سید احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت با حضور خبرنگاران، در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:نشست خبری سید احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت با حضور خبرنگاران، در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران همچنین تأکید کرد: قرار شد پس از سفر رئیس جمهور از نیویورک به درخواست دانشگاه تهران از سوی نهاد ریاست جمهوری پاسخ داده شود.
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: یکی از سیاست های دولت به منظور افزایش رشد اقتصادی کشور، استفاده بیشتر از بودجه های عمرانی و تحریک مخارج موثر دولت بر اقتصاد است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴    
وزیر خارجه بورکینافاسو امروز دوشنبه 13 شهریور 1402 با سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست تعیین تکلیف بزرگترین مجموعه گردشگری جنوب کشور در نهاد ریاست جمهوری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: یک نماینده مجلس گفت: تصمیم به جدایی سازمان سنجش از وزارت علوم و الحاق آن به نهاد ریاست جمهوری متوقف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، عصر سه شنبه (7 شهریور 1402) به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
دکتر محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری امروز -سه شنبه 7 شهریورماه- با حضور در غرفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نمایشگاه روایت خدمت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نهاد ریاست جمهوری نیجریه امروز (دوشنبه) اعلام کرد که مداخله نظامی در نیجر "آخرین گزینه است، نه گام بعدی" و افزود که فشار بر اقتصاد نیجر و شورای نظامی "در حال به ثمر نشستن است."
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از سایت خبری المیادین، سخنگوی نهاد ریاست جمهوری نیجریه در گفت وگو با تلویزیون ملی این کشور اعلام کرد، مداخله نظامی در نیجر آخرین گزینه است، اما گام بعدی نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۶    
تغییرات جدید در نهاد ریاست جمهوری ازبکستان، تاکید نخست وزیر قرقیزستان بر رفع موانع ترانزیتی در اتحادیه اوراسیا و دیدار مقامات ارشد فلسطین و ترکمنستان در عشق آباد ؛ تنها بخشی از اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دیروز جمعی از معلولان، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در خیابان پاستور تهران مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کردند. هم زمان معلولان در شهرهای اردبیل، مشهد، کرمانشاه، کرمان، قم، ساری، بروجرد و اهواز نیز در مقابل استانداری ها و ادارات بهزیستی جمع شدند
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه روز دوشنبه 6/6/1402 از ساعت 11 صبح الی 12:30 ظهر به منظور پاسخگویی برخط به مطالبات مردم، در محل استقرار سامانه نظارتی مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری حاضر خواهند بود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۹    
جلسه شورای عالی مسکن صبح یکشنبه 5 شهریور به ریاست ابراهیم رئیسی، رییس جمهوری در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا: جمعی از افراد دارای معلولیت صبح امروز، یکشنبه 5 شهریور ماه، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات خود، در خیابان پاستور در تهران مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی مسکن صبح یکشنبه (5 شهریور 1402) به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، همزمان با هفته دولت، 101 هزار و 278 هزار واحد مسکونی نهضت ملی روز یکشنبه در آیینی با حضور رئیس جمهور به متقاضیان تحویل داده شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سعیده میرضیایوا دختر ارشد رئیس جمهور ازبکستان به عنوان دستیار پدر انتخاب شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: به نظر من دولت باید برای حل این مشکل کارگروهی را که مجموعه ای از وزارت اقتصاد، وزارت ورزش و نهاد ریاست جمهوری باشد تشکیل دهد تا این معضل را برطرف کنیم. 20 و چند روز دیگر ما در جام باشگاه های آسیا بازی خواهیم کرد و همه دنیا ما را خواهند دید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۴۱    
حسن روحانی در حالی نهاد ریاست جمهوری را ترک کرد که وضعیت فاجعه باری بر تجارت خارجی کشور حاکم کرده بود.دولت سیزدهم در شرایطی شروع به کار کرد که نتیجه کار دولت دوازدهم نزولی شدن تراز حساب جاری کشور به رقم منفی 709 میلیون دلار در سال 1399 بود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اعضای هیئت دولت صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آن ها پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با حضور وزیران در حاشیه جلسه هیات دولت صبح امروز چهارشنبه 1 شهریورماه 1402 در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.