یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۴۷Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لیبرمن»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۸    
مقاومت فلسطینی و رژیم صهیونیستی بعد از پنج روز جنگ، شنبه شب به یک آتش بس دست پیدا کردند؛ آتش بسی شکننده که فلسطینیان تا آخرین دقایق و ثانیه های شروع آن، شهر های اسرائیل را هدف قرار دادند و ارتش رژیم صهیونیستی هم اعلام کرده که احتمالاً عملیات ترور را پایان نخواهد داد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۱    
شفقنا- وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی گفت: وجود یک حزب الله دیگر (جنبش حماس) در جنوب فلسطین اشغالی (غزه) غیر قابل تحمل و پذیرش است. به گزارش ایرنا از خبرگزاری فلسطینی سما آویگدور لیبرمن روز یکشنبه افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه و جنگ اسبق رژیم صهیونیستی با اذعان به توانمندی بالای جنبش جهاد اسلامی فلسطین، از آن به عنوان جنبش حزب الله دیگر یاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رهبر حزب "اسرائیل خانه ما" در پارلمان رژیم صهیونیستی از نخست وزیر این رژیم بابت شکست دربرابر حملات مقاومت در نوار غزه انتقاد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی گفت: سونامی اقتصادی در ماه ژوئیه در راه است و این نشان می دهد که کابینه نتانیاهو در مسیر سقوط است. به گزارش ایرنا از روزنامه معاریو ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر حزب "اسرائیل خانه ما" از سران اپوزیسیون رژیم صهیونیستی خواست، مذاکرات درباره طرح اصلاحات دستگاه قضایی این رژیم را متوقف کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در سایه افزایش اختلافات سران رژیم صهیونیستی، حزب کار این رژیم از مذاکرات ائتلاف اپوزیسیون با ائتلاف حاکم به ریاست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بر سر لایحه تغییرات قضایی خارج شد و حزب اویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسبق صهیونیستها نیز خواستار توقف این مذاکرات شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی اعلام کرد دولت بنیامین نتانیاهو قادر به رویارویی در چندین جبهه نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان روز گذشته دبیرکل حزب الله لبنان، از کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۰    
آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت: سخنان نتانیاهو ثابت می کند او شایستگی نخست وزیری ندارد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن عضو کنست و وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی جمعه شب اذعان کرد که بازدارندگی این رژیم در مقابل حزب الله لبنان از بین رفته است. به گزارش هشت صبح به نقل از المیادین، لیبرمن درباره حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نقاطی در جنوب لبنان در پاسخ به حملات راکتی از این منطقه به [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن در پی حملات موشکی گروه های مقاومت به اراضی اشغالی با ابراز نگرانی از شرایط امنیتی نسبت به فروپاشی داخلی و انزوا در خارج هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۶    
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی از مخالفان خواست تا گفتگو با ائتلاف نتانیاهو را متوقف کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن رهبر حزب صهیونیستی اسرائیل بیتنا خواهان توقف گفت وگوهای ائتلاف اپوزیسیون با ائتلاف حاکم به ریاست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درخصوص برنامه تغییرات قضایی در این رژیم شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۹    
آویگدور لیبرمن رهبر حزب اسرائیل خانه ماست خواستار پایان گفت و گو با ائتلاف نتانیاهو در خصوص طرح اصلاح قوانین قضایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
با وجود اینکه نخست وزیر اسرائیل اصلاحات قضائی را تعلیق کرده است، اما آویگدور لیبرمن از تمامی احزاب اپوزیسیون اسرائیل خواست تا گفت وگو با ائتلاف نتانیاهو درمورد طرح قضائی را متوقف کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما شنبه شب با حمله به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار ادامه تظاهرات صهیونیست ها علیه وی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت احیای روابط بین عربستان و ایران به منزله شکست برای سیاست خارجی اسرائیل است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در سخنانی گفت که از سرگیری روابط ایران و عربستان شکستی برای سیاست خارجی اسرائیل به شمار می آید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی به توافق تهران و ریاض واکنش نشان داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۱    
شفقنا- آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما امروز(دوشنبه) از حزب لیکود خواست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فعلی این رژیم را در پی بحران بزرگ اسرائیل به دلیل تصویب طرح تغییرات قضایی، سرنگون کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) از اعضای حزب لیکود (حزب حاکم) خواست تا با برکناری بنیامین نتانیاهو ائتلاف جدیدی را تشکیل دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری فلسطین گزارش دادند، یک جنبش اسرائیلی فاش کرده است، رژیم صهیونیستی ساخت بیش از 1000 واحد مسکونی را به مناقصه گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در ادامه حملات تند خود به کابینه نتانیاهو، در یک موضع گیری جدید گفت نتانیاهو توان بازدارندگی این رژیم را نابود کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطر بزرگتری از حزب الله لبنان برای این رژیم است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ پیشین و رئیس حزب افراطی اسرائیل خانه ما تأکید کرد که خطرناک ترین تهدید برای رژیم صهیونیستی ایران نیست بلکه بنیامین نتانیاهو است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : لیبرمن با بیان اینکه نتانیاهو بزرگترین خطر برای رژیم صهیونیستی است، افزود: خطر نتانیاهو برای (رژیم) اسرائیل بیشتر از ایران و حزب الله است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب اسرائیل خانه ما شنبه شب گفت که بنیامین نتانیاهو بزرگترین خطر برای این رژیم است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به اعتقاد اویگدور لیبرمن، نتانیاهو حتی از ایران و حزب الله هم برای اسرائیل خطرناک تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ و اقنصاد پیشین کابینه بنیامین نتانیاهو خطاب به اعضای کابینه رژیم صهیونیستی گفت: بروید به جهنم.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دارایی اسبق رژیم صهیونیستی در سخنانی درپی توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک به شدت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم انتقاد کرد و خواستار استعفای او شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
=وزیر دارایی اسبق رژیم صهیونیستی در سخنانی درپی توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک به شدت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم انتقاد کرد و خواستار استعفای او شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یائیر لاپید نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و رئیس فعلی جناح اپوزیسیون این رژیم به دلیل هزینه های هنگفت نتانیاهو و همسرش، آنها را به باد انتقاد گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حزب اسرائیل خانه ما از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کنست انتقاد کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: روس تباران ساکن در سرزمین های اشغالی امروزه وزن قابل توجهی از ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی رژیم صهیونیستی را به خود اختصاص داده اند. این گروه که نزدیک به 15 درصد از جمعیت ساکن در سرزمین های اشغالی را شامل می شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دارایی سابق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید از سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، تاکید کرد: نتانیاهو، اسرائیل را وارد هرج و مرج کامل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی خواستار از سرگیری ترور رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دارایی سابق رژیم صهیونیستی نسبت به وقوع یک بحران بی سابقه اقتصادی در اسرائیل هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی پیشین رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب در توییتی نسبت به وقوع یک بحران بی سابقه اقتصادی در این رژیم هشدار داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم خبرگزاری حوزه می گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یدیعوت احارانوت درگزارشی که امروز یکشنبه در وبسایت این رسانه منتشر شد، به نقل از اویگدور لیبرمن رهبر حزب "یسرائیل بیتنو" نوشت: براساس توافق محرمانه شکل گرفته در داخل ائتلاف نخست وزیر نانیاهو به همسرش اختیاراتی برای انتصاب ها داده است. ...
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سران مخالف در رژیم صهیونیستی می گویند که ائتلاف تحت سرکردگی نتانیاهو در قدرت به دنبال "تصویب قوانین نژادپرستانه" در کنست (پارلمان) و قوانین دیگری برای سیطره خود بر ارکان رژیم اسرائیل از جمله امنیت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دفتر پژوهش ایران اکونومیست، در ادامه این توئیت آمده است: همین کار سبب شد ایران بعد از اینکه فدراسیون فوتبال آمریکا در همبستگی با زنان، پرچم ایران را بدون نشان جمهوری اسلامی توئیت کرد، خواهان اخراج آمریکا از جام شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر دارایی رژیم صهیونیستی برنامه های کابینه جدید این رژیم را نابخردانه ارزیابی و آینده را تاریک توصیف کرد. به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه صهیونیستی ایزرائیل نیوز ، آویگدور لیبرمن با ابراز نارضایتی از واگذاری وزارتخانه دارایی به بزالل اسموتریچ رهبر حزب صهیونیسم دینی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۷:۲۱    
شفقنا- آویگدور لیبرمن وزیر دارایی اسرائیل ضمن متهم کردن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه این رژیم به ایجاد چنددستگی میان اسرائیلی ها گفت که او حاضر است منافع اسرائیل را در راه اهداف شخصی خود قربانی کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم صهیونیستی در حمله به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مکلف را به تقسیم اسرائیل متهم کرده که منافع اساسی این رژیم را قربانی اهداف شخصی خود کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۳    
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آویگدور لیبرمن در حساب کاربری رسمی خود در توییتر خواستار توقف پخش برنامه های شبکه الجزیره از فلسطین اشغالی به دلیل ارائه این شکایت به دادگاه کیفری بین المللی شد. ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
داریوش خنجی، چارلی لیبرمن، فرد مورفی، سم نیکولسون و استیون گلدبلت با دریافت جوایز انجمن فیلمبرداران آمریکا تجلیل می شوند. به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، انجمن فیلمبرداران آمریکا اسامی برندگان سی و هفتمین دوره خود را اعلام کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل امروز (سه شنبه) خواهان توقف پخش شبکه الجزیره در اسرائیل شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از اسپوتنیک، لیبرمن سه شنبه شب در توییتی خواهان توقف پخش شبکه الجزیره در اسرائیل شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزیر دارایی رژیم صهیونیستی تصمیم کمپانی نتفلیکس برای پخش فیلمی درباره جنایات اسرائیل در حق فلسطینی ها در جنگ سال 1948 میلادی را محکوم کرد.