چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۸:۰۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه رسانه»

رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۵    
نشست علمی نقد و بررسی دینی برنامه هفتم توسعه در حوزه رسانه و فرهنگ عمومی با حضور کارشناسان و پژوهشگران حوزوی عرصه فضای مجازی و سایبری برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۸    
نشست علمی نقد و بررسی دینی برنامه هفتم توسعه در حوزه رسانه و فرهنگ عمومی به همت خبرگزاری رسا و مرکز تحقیقات اسلامی مجلس در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه رسانه گفت: پرتاب سری ماهواره های نور از 1 تا 3، پیشرفت گام به گام ما را در زمینه فضایی نشان می دهد. امروز سپاه پاسداران خالق اولین افتخار نظامی برای جهان اسلام در حوزه فضا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ در حاشیه جشنواره بین المللی خورشید گفت: در حوزه رسانه حدود 40 درصد خبرنگاران و نخبگان فکری را زنان تشکیل می دهند و در بخش های مختلف حضور پررنگی دارند و این واقعیت ها باید به دنیا منعکس شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:امروز جریان فرهنگی قدرتمندی در حوزه زنان در کشور شکل گرفته است و ما شاهدیم که در حوزه رسانه 40 درصد خبرنگاران ما زنان نخبه هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری جشنواره رسانه خورشید در مشهد کار مهمی بود. امروز جریان فرهنگی قدرتمندی در حوزه زنان رخ داده است. در حوزه رسانه نزدیک به 40 درصد از خبرنگاران نخبگان ما بانوان هستند که در بخش های مختلف فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل رسانه (special eursia)گفت: جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید فرصتی برای معرفی و بازگویی نقش بانوان و توانمندی های آنان در همه عرصه ها بویژه حوزه رسانه است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این حجم از حضور زنان در این جشنواره بیانگر ظرفیت بالای آنان در حوزه رسانه است گفت: این جشنواره می تواند سنگ بنای برگزاری جشنواره هایی با همین رویکرد در ایران باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱    
اندیشمند هندی تاکید کرد: ما باید بیشتر از پیش، نگران رسانه های اجتماعی باشیم، زیرا امروزه هر فردی به یک روزنامه نگار تبدیل شده و هر شهروند یک قلم دارد و برعکس بیشتر رسانه های چاپی و الکترونیک هم وارد حوزه رسانه های اجتماعی شده است. در چنین شرایطی امروزه به سواد رسانه ای نیازمندیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۹    
حوزه/ دبیر ستاد فناوری های هوشمند حوزه های علمیه گفت: در فضای فعلی اصحاب رسانه و هنر و فرهنگ و خبر باید به تولید روایت پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی توجه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نظام صنفی منسجمی در حوزه رسانه و خبرنگار نداریم و باید ساماندهی مناسبی در این زمینه شکل بگیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه جشنواره رسانه ای خورشید گفت: مشهد در حوزه رسانه هم تراز با تهران و یکی از موفق ترین رسانه های کشور است و مقدار زیادی از این موفقیت به دوش بانوان خبرنگار ما بوده است.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهمترین چالش های جمهوری اسلامی در حوزه رسانه در سطح بین المللی موضوع زنان است. دشمنان و رسانه های معاند هجوم زیادی به جایگاه زنان ایرانی کرده اند و تبلیغات زیادی برای تضعیف جایگاه زنان ایران داشته اند و نوع اخباری که از ایران منتشر می شود اخبار سیاه و اخبار غیر قابل استناد است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس; دکتر حسین رضی، قائم مقام سازمان صدا و سیما در امور اقتصادی امروز در آئین آغاز سال تحصیلی جدید دانشکده دین و رسانه، تحول را شعار جدی در دوره جدید سازمان دانست و گفت: در حوزه رسانه ای افرادی که جز خانواده نظام هستند باید در رسانه سهیم باشند و این محور عدالت گستری ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگاران تقریبا اعتقاد دارند بانک مرکزی عملکرد رسانه خیلی خوبی داشته است، وزارت اقتصاد و وزارت نیرو عملکرد قابل قبولی ارائه داده اند ولی وزارت مسکن، تعاون، صمت و سازمان برنامه نیازمند تلاش بیشتر در حوزه رسانه می باشند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: پایش رسانه ها و سایر فعالیت های مربوط به حوزه رسانه در بستر فعالیت خانه مطبوعات اجرایی خواهد شد که با تشکیل این نهاد شاهد اجرایی شدن آنها خواهیم بود.
رسانه های بیگانه یک سلبریتی خوب را یک سلبریتی یک طرفه می داند به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، برنامه امواج شبهه در گفت وگو با دکتر علیرضا داودی،کارشناس و تحلیلگر ارشد رسانه و دکتر علیرضا بهشتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر برنامه امواج شبهه رادیو گفت و گو می گوید که این برنامه به دنبال پاسخگویی پدافندی برای کمک به طراحی آفندی در حوزه تلاش رسانه های معاند است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طی حکم مسعود سعادتی و ابلاغ آن توسط معصومه مختاری رییس سازمان دانش آموزی استان ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بازارکار از روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمید روحانی در همایش نمایندگان استانی صندوق ذخیره فرهنگیان، ضمن تاکید بر بهره مندی از توان نمایندگان استانی جهت تولید محتوا و مطالب مربوط به صندوق ذخیره اظهار داشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ؛ مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه، در روز گذشته بیست و هفت شهریور یکهزار و چهارصد و دو با حضور بیش از 200 نفر از اصحاب رسانه و خبرنگار، برگزار شد. این در حالی است که بالغ بر 1100 اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه ارسال شده بود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۹    
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: رتبه برتر تعلیم و تربیت در سطح کشور در حوزه ی رسانه و فضای مجازی به بسیجیان شهرستان کازرون رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد حوزه هنری قزوین گفت: هدف از برگزاری رویداد رویاتو بساز 4 توجه به دغدغه بانوان علاقه مند در حوزه رسانه است که این دوره به مدت یک ماه در مهر ماه جاری برگزار می شود.
ظهر امروز نشست صمیمی فعالین حوزه رسانه شهرستان کنگان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۲    
چهار کارشناس حوزه رسانه و کارآفرینی بر این باور هستند که همه می توانند کارآفرین باشند اما باید شروط و الزام های آن فراهم شود و اینکه رشد و بالندگی کارآفرینی در ایران نیازمند سازگاری و تعامل سازنده با دنیا است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای تبلیغات اسلامی اردبیل عملکرد این اداره در حوزه رسانه ویژه اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۶    
سمنان - ایرنا - جهاد تبیین یک ضرورت در جامعه امروز برای خنثی سازی دسیسه دشمنان در تهاجم فرهنگی و تحقق این راهبرد، پیرو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، نیازمند تقویت امکانات و منابع مالی لازمه اقدام های اساسی در حوزه فرهنگ و رسانه است و انتظار می رود واقفان و خیران به حوزه رسانه بیش از پیش توجه کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۱۲    
روزنامه اعتماد نوشت: سواد رسانه ای برای همه سومین کتاب مهدی بذرافکن در حوزه رسانه توسط انتشارات نسل روشن منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
زهرا پناه، فعال رسانه ای گفت: ما باید در حوزه رسانه و کتاب، چه درباره پیاده روی اربعین و چه موضوعات دیگر مرتبط به اهل بیت(ع) کاری کنیم که بین آن چیزی که کودک دیده و آن چیزی که ما می گوییم قرابتی باشد؛ یعنی برایش توضیح دهیم این چیزی که تو داری می بینی یعنی این مطلب.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۱    
سیاستگذاران تخریب به دنبال نهادینه کردن سیاست از کاه، کوه ساختن هیاهوی اخراج برخی از اساتید دانشگاه به دلایل مختلف و استخدام دیگری به جای آنها به عرصه تاخت و تازهای خبری در حوزه رسانه ای تبدیل شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۶    
ناظر مجلس در هیات نظارت برمطبوعات گفت: مشکلات حوزه رسانه در حوزه دریافت یارانه و نحوه حمایت را پیگیری خواهیم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۸    
به گزارش مشرق، سید علیرضا آل داود یادداشتی را با عنوان "این عمار" رهبری حکیم انقلاب برای فضای مجازی/ جهاد تبیین رمز مقابله با لجن پراکنی دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان در کانال خود در ایتا منتشر کرد: ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: دشمن در ماه های اخیر سرمایه گذاری های بسیاری در حوزه رسانه و فضای مجازی و حتی در بحث منطقه ای و نظامی برای کمرنگ کردن مراسم اربعین امسال داشت ولی نتیجه ای عکس عاید او گردید.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۰    
مسائلی در حوزه رسانه ها وجود دارد که حل وفصل آنها نیازمند یک عزم ملی و مردمی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر و فعال حوزه رسانه گفت: باید با یک فرم جدید بخش اعظمی از زنان ایرانی را که در تله مارپیچ سکوت گیر کرده اند خارج کنیم، در این راستا نقش دستگاه صدا و سیما بسیار مؤثر است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۶    
تهران (پانا) - به مناسبت هفته دولت، اتاق خبرگزاری پانا و تجلیل از دانش آموزان خبرنگار پانا منطقه در آموزش و پرورش منطقه 13 برگزار شد. نادر برزگر، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه 13، ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران؛ بیان کرد: از دوران جوانی به حوزه رسانه علاقه وافر داشتم ...
خزر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
خزر: اقدامات عباسی در استانداری گیلان، با انتقاداتی نسبت به عملکرد او نه فقط در حوزه رسانه بلکه در بین تشکل های سیاسی اصولگرا روبرو شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۸    
شهرکرد (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح سفیران رسانه بر مبنای جهاد تبیین و منویات رهبر فرزانه انقلاب است، گفت سفیران رسانه در حوزه رسانه و هنر به یک متخصص تربیتی تبدیل خواهند شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد ایمانی از فعالان حوزه رسانه در یادداشتی با تیتر رازگشایی تیترها از معمای اختلاف افکنی بر هم افزایی دولت، مجلس و دستگاه قضایه اشاره کرد و نوشت: این هم افزایی به ویژه در دو سال اخیر، موفقیت های چشمگیری را برای کشور فراهم کرده اما این همدلی و تعاون، دشمنان بزرگی دارد؛ و در این میان ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۲    
حوزه/ آیت الله اعرافی بر اهمیت عمیق، دقیق و اجتهادی برگزار شدن همایش های بین المللی تأکید و ارائه محتواهای دانشی در حوزه رسانه و فضای مجازی و بهره گیری از ظرفیت های پویای حوزه را با اهمیت برشمرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
این تحولات، گریزناپذیر است و انسان با اندیشه خویش، باید بتواند خود را همراه، همگام و اصول مند، نشان دهد. در تلویزیون، تغییرات زیادی رخ داده است. روش های برنامه سازی یا تهیه محتوا برای بخش های گوناگون داستانی، خبری، گزارشی، ترکیبی و مانند آن، نیز نیازمند تحول هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و پذیرش دانشجو در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز و فرصتی استثنایی برای علاقه مندان حوزه رسانه و به کارگیری همزمان دانشجویان در محیط حرفه ای خبرگزاری فارس (باشگاه خبرنگاران توانا) فراهم شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۳    
مهرابی پور با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه و مطالبه گری در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و ... گفت: خادمیاران حوزه رسانه آستان قدس امام رضا(ع) با نذر رضوی خدمت رسانی می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: باید دو حوزه رسانه و صنعت به هم نزدیک شوند چرا که نزدیکی این دو حوزه منجر به قدرتمندی هر دو خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۴    
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، گفت: در بسیاری از کشورها بنگاه های بزرگ خبری، سرمایه گذاران جدی در حوزه اقتصاد دیجیتال، تولید محتوا و فناوری های حوزه رسانه هستند و در حال حاضر چند بنگاه خبری بزرگ کشور مانند صداوسیما برای سرمایه گذاری در این حوزه اعلام آمادگی کرده اند و به زودی شرکت های سرمایه گذاری ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۴۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، با حضور فرماندار مشکین شهر، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل ، کارشناس حوزه مطبوعات استان و شهرستان، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و تعدادی از فعالان رسانه های مکتوب و خبرگزاری رسمی شهرستان ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست بخشداری چابکسر این شهر را قطب تولید گل و گیاه فضای باز در کشور دانست و عنوان کرد: چابکسر در صادرات گل و گیاه فضای باز برند است و باید آن را به جهان بشناسانیم. ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه رسانه و ارتباطات خطاب به رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شاهین شهر گفت: شما رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شاهین شهر هستید یا حاجی دلیگانی.