پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۵:۲۸Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات درون شهری»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پلیس راهور قزوین گفت: بررسی کارشناسان نشان داده که 40 درصد تصادفات درون شهری قزوین به خاطر توجه نکردن راننده به جلو اتفاق می افتد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در شورای راهبری وضعیت ترافیکی و سوانح استان کرمان اعلام شد: فوتی های معابر شهری 42 درصد عابر و 41 درصد موتورسوار هستند و بیشترین سهم را کرمان با 46 درصد دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در شورای راهبری وضعیت ترافیکی و سوانح استان کرمان اعلام شد: فوتی های معابر شهری 42 درصد عابر و 41 درصد موتورسوار هستند و بیشترین سهم را کرمان با 46 درصد دارد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سردار محمدرضا میرحیدری در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان قم که با موضوع کنترل و کاهش تصادفات در دادگستری کل استان برگزار شد، با بیان اینکه تصادفات درون شهری و برون شهری طی پنج ماهه نخست سال جاری رشد داشته است، اظهار داشت: 21 هزار و 775 مورد طی پنج ماهه سال قبل تصادف رخ داده ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: 135 نفر در تصادفات درون شهری و 452 نفر در حوادث ترافیکی برون شهری در این استان در چهارماه اول امسال فوت کردند که مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته نشان از افزایش 16 درصدی تعداد متوفیان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: کل تصادفات جرحی و خسارتی درون شهری زائران اربعین در مسیر زوار استان کرمانشاه 18 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: 104 نفر در تصادفات درون شهری و بیش از 380 نفر در تصادفات برون شهری استان کرمان امسال جان خود را از دست داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: در حوزه تصادفات درون شهری منجر به فوت، پنج درصد کاهش نسبت به مدت مشابه پارسال به ثبت رسیده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان گفت: پروژه مناسب سازی گذرگاه های عابر پیاده و ایستگاه های اتوبوس این منطقه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال در دست اقدام است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از فوت 9 راکب موتورسیکلت در تصادفات درون شهری استان از ابتدای سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
19 نفر در تصادفات درون شهری زنجان باختند که از این تعداد 9 نفر عابران پیاده هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: در سال گذشته 17 نفر در تصادفات درون شهری استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد بیشتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان از جان باختن 46 نفر در تصادفات درون شهری از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بناب گفت: متأسفانه میزان تصادفات درون شهری و فوتی تصادفات درون شهری در بناب بالاست.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: پلیس راهور با انجام اقدامات اثر بخش و اجرای طرح های مختلف از جمله برخورد با رانندگان دارای سرعت های غیر مجاز، برخورد با رانندگان هنجار شکن و دارای تخلفات حادثه ساز و... در سال جاری نتایج مثبت و اثر بخشی حاصل شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۳    
کرمانشاه- رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از کاهش 27 درصدی جان باختگان تصادفات درون شهری کرمانشاه خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از کاهش 27 درصدی شمار جان باختگان تصادفات درون شهری در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه بیش از 40 درصد حوادث ترافیکی منجر به فوت در معابر شهری مربوط به عابرین پیاده است، گفت: 80 درصد سهم تصادفات مربوط به تصادفات درون شهری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت:از امروز تا پایان شهریورماه و به منظور کاهش تصادفات درون شهری وسایط نقلیه، طرح کنترل و برخورد با رانندگان حادثه آفرین و بر هم زننده نظم ترافیکی اجرا می شود.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری , فرماندار شهرضا در آیین تجلیل از کارکنان روابط عمومی ادارات گفت: 55واحد اقتصادی در صنعتی رازی که پیش از این راکد بود مجدد فعال و زمینه اشتغال هزار و 702 نفر فراهم شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۲    
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در گفتگویی با فرتاک نیوز؛ با اشاره به وجود 680 هزار وسیله نقلیه در استان که 65 درصد آنها در مرکز استان تردد دارند، اظهار کرد: روزانه بیش از 50 هزار سفر در شهر کرمانشاه رقم می خورد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طی 2 ماه نخست سال جاری 31 نفر موتورسوار در تصادفات درون شهری اصفهان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش تصادفات درون شهری در مرکز استان، شورای هماهنگی ترافیک استان امروز بر کنترل سرعت در معابر شهر بیرجند تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۴    
نابسامانی حضور وانت بارها و فروشندگان سیار در معابر شهر قزوین که مشکلاتی مانند آسیب دیدن سیما و منظر شهری، افزایش بار ترافیکی معابر، ایجاد گره های ترافیکی و بعضا وقوع تصادفات درون شهری از جمله نتایج این معضل می باشد، انتقادات شهروندان را به دنبال داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم با بیان اینکه 2 هزار و 436 مورد مأموریت اورژانس قم در هفته گذشته داشته، گفت: 332 مورد از مأموریت های اورژانس مربوط به تصادفات درون شهری و 88 مورد از مورد مأموریت ها نیز مربوط به تصادفات جاده ای بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۹    
رئیس پلیس راهور گیلان: از ابتدای امسال تاکنون حدود 5 هزار و 600 تصادف در جاده های درون شهری گیلان رخ داد که 15 درصد افزایش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: بررسی های آماری نشان می دهد که 70 درصد فوتی ها در تصادفات درون شهری در استان بوشهر، راکبین موتورسیکلت هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی آمار بالای تصادفات درون شهری به ویژه در بیرجند را نگران کننده دانست و گفت: 40 درصد تصادفات مجروحیت به دنبال دارد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از رتبه نخست این کلانشهر در کاهش تصادفات شهری طی سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تصادفات درون شهری در خراسان جنوبی و به ویژه در شهرستان بیرجند، سبب به وجود آمدن وضعیت بحرانی در این زمینه شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه شورای ترافیک این شهرستان اظهار کرد: بهتر است مصوباتی که در شهرستان تصویب می شود فوری اجرایی شود، یکی از مشکلات مهم مردم شهرضا، مشکل ورودی هایی است که در کمربندی های شهرضا است و درخواست های مردمی برای اصلاح این ورودی بسیار زیاد است. ...
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری , فرماندار شهرضا در آیین تجلیل از کارکنان روابط عمومی ادارات گفت: 55واحد اقتصادی در صنعتی رازی که پیش از این راکد بود مجدد فعال و زمینه اشتغال هزار و 702 نفر فراهم شد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به برخی از آمارهای نگران کننده ناشی از مجروحان تصادفات درون شهری در استان، گفت: باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا شاهد روند کاهشی تصادفات و ارتقاء روزافزون ایمنی ترافیک باشیم که بی تردید این مهم تنها با مسئول سازی و هم افزایی جمعی امکان پذیر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- خراسان جنوبی آمار بالایی در تصادفات درون شهری در سال گذشته داشته و شهر بیرجند در این حوزه شهری بحرانی بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اینکه تصادفات درون شهری معضل بزرگی در شهر هستند، گفت: از این رو مناسب سازی معابر راهکاری برای کاهش تصادفات در شهر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش وقوع 55 درصدی تصادفات فوتی و 57 درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری در استان کرمان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه بروز بسیاری از حوادث رانندگی هنگام خروج از پارک و تغییر مسیرهای ناگهانی ناشی از نقاط کور و عدم تنظیم آینه های بغل است مواردی را جهت حذف نقاط کور آینه های بغل متذکر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با اشاره به افزایش 29 درصدی تردد در ایام نوروز سال جاری گفت: در این مدت تصادف منجر به فوت در معابر شهری این استان 63 درصد کاهش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کاهش 47 درصدی تعداد جان باختگان حوادث رانندگی راه های درون شهری استان در طرح نوروزی سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه از کاهش 33 درصدی فوتی های ناشی از تصادفات درون شهری و برون شهری در ایام سفرهای نوروزی امسال در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف افزایش میزان سفر و تردد در محورهای مواصلاتی برون و درون شهری، شاهد کاهش 92 درصدی تعداد فوتی های درون شهری و کاهش 44 درصدی برون شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از کاهش 50 درصدی فوتی ها در تصادفات درون شهری استان خبر داد و گفت: تا پایان روز گذشته شاهد کاهش 50 درصدی تلفات رانندگی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: امسال علیرغم افزایش جدی مسافران عبوری و اقامتی در استان، کمترین تعداد جان باختگان تصادفات درون شهری و برون شهری را داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی استان: تعداد جانباختگان تصادفات درون شهری در نیمه اول طرح ترافیکی نوروز (25 اسفندماه تا پایان روز هفتم فروردین) 67 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در کمیسیون ایمنی راه های استان گفت : در حوزه تصادفات درون شهری در کل کشور وضعیت مطلوبی وجود ندارد یکی از مهم ترین دلایل توجه به ایمنی راه ها است که باید این موضوع در اولویت نخست دستگاه های اجرایی متولی قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور: آمار فوتی های تصادفات جاده ای تا روز دوشنبه 513 نفر بوده که این آمار نسبت به سال گذشته، 23 درصد کاهش داشته است. از این تعداد، 81 نفر در تصادفات درون شهری و 432 نفر در تصادفات برون شهری جان باختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش 70 درصدی تصادفات درون شهری از ابتدای طرح نوروزی (25 اسفند 1401) تاکنون در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون، تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری این استان 70 درصد کاهش یافته است.