یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۵:۲۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان اشتغال»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در سال قبل اشتغال در بخش صنعت به 7 میلیون و 963 هزار نفر بالغ شده است. این رقم، بالاترین میزان اشتغال در بخش صنعت کشور از سال 1384 است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰    
رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی گفت: رشته های تحلیلی-آماری در آینده 100 درصد آینده شغلی دارند و 4 هزار برنامه درسی در گذر زمان منسوخ شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵    
رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی گفت: رشته های تحلیلی-آماری در آینده 100 درصد آینده شغلی دارند و 4 هزار برنامه درسی در گذر زمان منسوخ شده و 1700 برنامه درسی طی چند سال اخیر بازنگری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان سمنان بالاترین میزان اشتغال در کشور را به خود اختصاص داده است.
اقتصاد ایران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: میزان اشتغال به ویژه در رشته های علوم انسانی امروز به یک دغدغه تبدیل شده و نشان می دهد رشته های دانشگاهی و اشتغال فارغ التحصیلان نیاز به آمایش جدید دارند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سامانه ملی رصد اشتغال کشور با هدف کسب اطلاعات دقیق از ورودی و خروجی های بازار کار و میزان اشتغال ایجادی، طراحی و راه اندازی شده است و از طریق این سامانه، دستگاه های اجرایی اطلاعات اشتغال خود را اعلام می کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران، میزان اشتغال ایجاد شده از سوی استان های کشور در 4 فصل سال 1401 را اعلام کرد که بر این اساس؛ مازندران در رتبه دوم کشور قرار گرفت.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سازان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) 620 میلیارد و 792 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات خط انتقال برق اسمالون- مروست استان یزد اختصاص داد. این اقدام در راستای اجرای بند چهارم مصوبه های سفر رییس جمهوری به استان یزد انجام شد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار ایلام: ❑ افزایش میزان اشتغال از میزان آسیب های اجتماعی می کاهد/ میزان اشتغال ایلام در سالی که گذشت از مرز 17 هزار عبور کرد/ صنعت گردشگری استان بعنوان یک پدیده نوظهور خود را به کشور معرفی و خودنمایی کرد/ رسانه ها از قابلیت رسانه ها برای معرفی ظرفیت های استان بهره گیرند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
دزفول- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، نرخ بیکاری در این استان را 11.6 درصد برشمرد و گفت: یک اطلس اقتصادی جامع طبق ظرفیت های اقتصادی استان و به منظور افزایش میزان اشتغال تدوین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از هدف گذاری ایجاد 500 هزار اشتغال در سال 1402 خبر داد و گفت: این میزان اشتغال برای 50 درصد غیرمددجو و 50 درصد جامعه هدف کمیته امداد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی از تولید 25 میلیون نهال تا پایان سال 1402 در استان خبر داد و گفت: میزان اشتغال در نهالستان های منابع طبیعی استان تا به امروز 2 هزار و 200 نفر روز می باشد که انتظار می رود تا پایان سال این رقم افزایش قابل توجهی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: میزان اشتغال ایجادشده در حوزه صنایع دستی قابل توجه و بیشتر از سایر حوزه ها است و این بخش به اختصاص اعتبارات بیشتر نیاز دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: این رای عدم اعتماد هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد همچنان که تغییر رئیس کل بانک مرکزی هم موجب کاهش یا تثبیت قیمت ارز نشد، همچنان که تغییر وزیر کار هم موجب افزایش میزان اشتغال نشد، همچنان که تغییر وزیر راه نیز به ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال منجر نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با اشاره به اینکه نرخ تعدیل نیروی کار در 1401 حدود 5درصد نسبت به سال 99 کم شد، گفت: میزان اشتغال ناقص هم کم شد و در مجموع تحقق بیش از یک میلیون شغل در سال قبل از هر جهتی قابل اثبات و راستی آزمایی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۴    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت اصفهان میزان اشتغال در بخش صنعت، معدن و تجارت در سال 1401 را، 32 هزار و 855 نفر اعلام کرد که معادل 65 درصد تعهد از پیش اعلام شده بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری هر ساله با نظارت مستقیم وزارت راه، شرکت های حمل و نقل جاده ای را بررسی و ارزیابی می کند. در این بررسی از میان بیش از 4500 شرکت حمل و نقل، چند شرکت به عنوان "شرکت منتخب" سال معرفی می شوند. ...
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با همت دولت سیزدهم و تلاش همه بخش ها تحقق میزان اشتغال استان در سال 1401 بیش از رقم تعهد شده و به 118 درصد رسید.
شاخص تولید کارگاه های بزرگ صنعتی در پاییز 1401 به 130.5 رسیده که این رقم بیانگر رشد 11.3 درصد تولیدات این بنگاه ها نسبت به پاییز 1400 و رشد 22.2 درصدی نسبت به پاییز سال 1396 است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
علی ربیعی در روزنامه اعتماد نوشت: این روزها به سنت گذشته، با انتشار گزارش فصلی مرکز آمار درباره بازار کار، بحث در میزان اشتغال ایجاد شده در دوره دولت حاضر و راستی آزمایی مدعیات شدت گرفته است ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 52 هزار و 131 فرصت شغلی در شرکت های تعاونی در سال گذشته خبر داد. به گزارش ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی با اشاره به میزان اشتغال ایجاد شده در بخش تعاون در سال 1401 گفت: بر اساس بررسی های به عمل آمده ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
علی ربیعی در اعتماد نوشت: این روز ها به سنت گذشته، با انتشار گزارش فصلی مرکز آمار درباره بازار کار، بحث در میزان اشتغال ایجاد شده در دوره دولت حاضر و راستی آزمایی مدعیات شدت گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: خوشبختانه نیروی کار توانمندی در عرصه اقتصاد دیجیتال داریم، اما میزان اشتغال زایی در این حوزه متناسب با ظرفیت های موجود، قابل قبول نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
میزان اشتغال ایجاد شده برای مددجویان متقاضی تحت پوشش در سامانه ملی رصد اشتغال
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش مرکز آمار ایران نشان از اشتغالزایی خالص 262 هزار و 716 نفر در زمستان گذشته می دهد. این در حالی است که رئیسی مدعی شده وعده ایجاد یک میلیون شغل محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۳:۳۳    
بازرس کل کردستان بر ضرورت تلاش مدیران و بانک ها در جهت تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: باید منابع بانکی استان را به سمت تولید و اشتغال هدایت کنیم.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: سال گذشته میزان اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر در پارس جنوبی افزایش یافت. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، مصدق کشاورزی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال جاری تعهد اشتغال استان بوشهر 18 هزار و 313 نفر است. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: برای سال 1401 تعهد اشتغال در این استان، 21 هزار و 700 نفر تعیین شد که با پیگیری های انجام شده میزان اشتغال ایجاد شده با 140 درصد افزایش به 30 هزار و 570 نفر رسید.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: برای سال 1401 تعهد اشتغال در این استان، 21 هزار و 700 نفر تعیین شد که با پیگیری های انجام شده میزان اشتغال ایجاد شده با 140 درصد افزایش به 30 هزار و 570 نفر رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اشتغال را یکی از محورهای اساسی و برنامه ریزی اقتصادی کشور دانست و گفت: میزان اشتغال پیش بینی شده امسال برای استان بیش از 34 هزار و 500 نفر اعلام شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: میزان اشتغال پیش بینی شده برای استان در سال 1402 بیش از 34 هزار و 500 نفر تعیین شده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۲    
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه اشتغال زایی از سیاست های دولت سیزدهم است باید میزان اشتغال در استان افزایش یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۸    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان اشتغال ایجاد شده طی سال قبل را در استان بیش از 61 هزار نفر ذکر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: میزان اشتغال ثبت شده در این استان طی سال گذشته حدود سه برابر تعهد ایجاد شده محقق شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
برترین دانشگاه های جهان در حوزه اشتغال در سال 2022 معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به شعار سال جاری گفت: میزان اشتغال در بخش گردشگری در سال جاری باید رشد 1.5 برابری داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در سال 1401 بالغ بر 220 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشته و میزان اشتغال استان 110 درصد محقق شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۱    
علی نظری شیخ احمد در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان از چاله به چاه افتادن نوشت: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفته است که از سال آینده معیارهای ارزیابی شرکت های دانش بنیان متحول خواهد شد و علاوه بر سطح تکنولوژی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تعداد افراد شاغل در بخش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در ماه فوریه 311هزار نفر افزایش یافت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان اشتغال ایجاد شده در کشور از یک میلیون شغل فراتر رفت و به 1.5 میلیون شغل رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۰    
مدیر مرکز کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: از ابتدای امسال میزان اشتغال ایجاد شده در استان 103 درصد نسبت به اشتغال هدفگذاری شده افزایش داشته است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۱    
شهرستان کهگیلویه با داشتن طبیعتی بکر و بی نظیر و بیش از یکصد منطقه گردشگری و تفریحی ، بافت تاریخی دهدشت، وجود بقاع متبرکه امامزادگان واجب تعظیم و آثار تاریخی زیادی هرساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر ایران پهناور اسلامی است. ...
معاون اشتغال و توسعه کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: میزان اشتغال پیش بینی شده در حوزه مشاغل خانگی یک هزار و 739 شغل بوده که با پرداخت 85 درصد سهم تسهیلات اشتغال خانگی استان قزوین تاکنون یک هزار و 736 شغل در استان قزوین ایجاد شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیسی مرکز سنجش میزان اشتغال ایجاد شده را استانداری ها اعلام کرد و گفت: استانداری ها به عنوان نماینده دولت ارزیابی خواهند کرد که شرکت ها و وزارتخانه ها در این زمینه به وظایف خود عمل کرده اند یا نه.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آمارها نشان می دهد که با راه اندازی واحدهای صنعتی نرخ بیکاری کاهش و میزان اشتغال افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت- فرماندار رشت با اشاره به لزوم بروزرسانی اطلاعات میزان اشتغال پایدار ایجاد شده در شهرستان گفت: توجه ویژه به توان تولید علم و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان ضرورت دارد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷    
استاندار لرستان گفت: میزان اشتغال ثبت شده دستگاه های اجرایی استان در سامانه رصد باید مورد بررسی و راستی آزمایی قرارگیرد. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان ، "فرهاد زیویار" روز سه شنبه در جلسه شورای اشتغال لرستان در جمع خبرنگاران ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
در پاییز 1401 میزان اشتغال در بخش صنعت با 166 هزار نفر افزایش به رقم بی سابقه 8 میلیون و 329 هزار نفر رسید، همچنین میزان اشتغال در بخش خدمات با 553 هزار نفر رشد، رکورد 12 میلیون و 290 هزار نفر را ثبت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۰    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جغتای گفت: میزان اشتغال جغتای برای امسال 365 نفر تعیین شده بود که با ایجاد اشتغال برای 460 نفر، میزان تحقق آن از برنامه مصوب فراتر رفت.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اندیمشک گفت: میزان اشتغال زایی کارخانه قند اندیمشک 315 نفر در سه شیفت کاری است. فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان در این آئین گفت: فاز اول کارخانه قند اندیمشک که شامل تولید و بسته بندی قند، شکر، نبات ...