یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۲۷Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تبلیغات»

خبرگزاری مهر   ۴۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آئین اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه ها و نغمه های عاشورایی بعدازظهر امروز یکشنبه 2 مهر ماه 1402 با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن همایش های برج میلاد و با معرفی برگزیدگان برگزار شد. ...
8 صبح   ۵۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه و نغمه های عاشورایی عصر امروز با حضور حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در برج میلاد برگزار شد. در این برنامه 27 نوحه سرای برگزیده کشور تقدیر شدند ...
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه دست کم گرفتن نوحه در مکتب و آئین حسینی خطاست، گفت: ترسیم و تجلی هایی مانند نوحه پیوند ما را با این ماجرا که منبع نور است، فراهم می کند.
مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه و نغمه های عاشورایی عصر امروز با حضور حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در برج میلاد برگزار شد. در این برنامه 27 نوحه سرای برگزیده کشور تقدیر شدند.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نغمه های دینی نقش بسیار بزرگی برای روشنگری و جهاد تبیین و انتقال مفاهیم دینی دارد و اگر کوتاهی در این زمینه بوده عذرخواهی می کنم.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه ها و نغمه های عاشورایی با حضور حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن همایش های برج میلاد با معرفی برگزیدگان برگزار برگزار شد.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
رضا نباتی از مؤلفان کتاب های درسی قرآن در پی انتقال شورای توسعه فرهنگ قرآنی از شورای عالی انقلاب فرهنگی به سازمان تبلیغات اسلامی طی هفته های اخیر، یادداشتی را با عنوان سه گام ضروری دبیرخانه جدید شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور در اختیار ایکنا قرار داده است.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت بازگشایی مدارس در اولین روز از مهر ماه 1402 حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان باتفاق حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،سلیمیان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۰    
رئیس سازمان تبلیغات مرکز خراسان شمالی با اشاره به اینکه مسئله اقتصادی در رفع نیازها و رفاه زندگی تأثیر دارد، گفت: اما قطعاً نمی توان این موضوع را یکی از مسائل اصلی در بالارفتن سن ازدواج خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۰    
زنجان- قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در پی شهادت حجت الاسلام اعتبار، مدیر حوزه علمیه خدابنده استان زنجان در متنی به این امر واکنش نشان داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایمان رحمتی زاده ، از مدیران ارشد فایربیس گوگل، در پی عدم انتشار جوابیه ی خود به ادعایی که درباره اش در روزنامه ی تهران تایمز، زیرمجموعه ی سازمان تبلیغات اسلامی، پاسخ خود را برای انتشار به انصاف نیوز ارسال کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
داوری مرحله نهایی کنگره ملی نوحه با حضور سرزده رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و هیات داوران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۲    
حجت الاسلام قمی به تحریم جدید ایالات متحده علیه سید محمد هاشمی جانشین فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به تحریم سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی انگلیس نوشت: تحریم فرهنگ، واکنش از روی استیصال دشمنان این مردم به ضربه ای است که از مدیران جوان فرهنگی ما خورده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰    
یکی از فعالان در امور قرآنی کشور با انتشار یادداشتی به ایجاد و تقویت پایگاه قرآن و فرهنگ قرآنی در اندیشه علما و اُمرا تاکید و برای جلوگیری از ناتوانی سامانه مدیریت راهبردی و قرارگاه امور قرآنی کشور، به سازمان تبلیغات اسلامی مواردی را پیشنهاد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با انتشار پستی در فضای مجازی به تحریم فرهنگ از سوی دشمنان واکنش نشان داد و آن را استیصال دشمن دانست.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰    
مؤسسه راهیان جنات النعیم شهرری با محوریت برگزاری دوره های آموزش عمومی ویژه تمام مقاطع سنی از سال 1395 با اخذ مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می کند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه خوشنویسی آیات ماندگار در نگارخانه آب و ادب کتابخانه مرکزی خوزستان گشایش یافت. این نمایشگاه امروز (28 شهریورماه) با حضور رئیس حوزه هنری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موحد مدیر رسانه و جریان سازی سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان آغاز به کار کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۴    
عضو هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت فارس با اشاره به واگذاری شورای توسعه فرهنگ قرآنی به سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با این کار موافق هستم و به نظر می رسد در شرایط فعلی باید چنین اتفاقی رخ دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نقطه عطفی در مدیریت فرهنگی کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان از تشیع پیکر یک شهید گمنام در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه ما معتقدیم بیانیه گام دوم انقلاب نقطه عطفی در مدیریت فرهنگی کشور است و انتظار می رود همه مدیران خود را با فرکانس این بیانیه تنظیم کنند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه جهاد تبیین وظیفه اصلی و از رسالت های سازمان تبلیغات است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی بازوی فرهنگی مقام معظم رهبری و شبکه امامت و ولایت در استان ها است لذا انتظار جدی داریم سازمان های مختلف با این سازمان همکاری کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی با حضور جمعی از مسئولان، حجت الاسلام سعید شهابی، به عنوان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست خبری رویداد شعر و موسیقی ایران سرا دوشنبه بیست و هفتم شهریور با تشریح چند رویداد ادبی و هنری دیگر در تالار مرحوم صفارزاده حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۴    
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری دوره تربیت ممتحن آزمون های حفظ عمومی قرآن کریم با حضور استاد بحرالعلوم، مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۶    
کارشناسان حاضر در نشست واگذاری شورای توسعه فرهنگ قرآنی که به میزبانی ایکنا برگزار شد، ضمن تشریح وضعیت حال حاضر این شورا، به مأموریت مهم متولی جدید آن؛ یعنی سازمان تبلیغات اسلامی در پیگیری اسناد راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی اشاره کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی کهگیلویه وبویراحمد گفت: راه اندازی مرکز نیکوکاری قرآنی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) از برنامه های اجرایی آینده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن مهدیان؛ مدیرمسئول یکم؛ با 4میلیون و200هزارنفر در راهپیمایی اربعین رکورد زائران ایرانی شکسته شد. ابتدا بایکوت کردند و بعد هم گفتند این سفرها به خاطر غذای مجانی است؛ به خاطر وام دولت است و... در نهایت هم گفتند جمعیت همه انقلابی ها همین است و نه بیشتر. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مرکز موسیقی و مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی طی روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم شهریور همزمان با فرا رسیدن روز شعر و ادب پارسی رویداد ملی شعر و موسیقی ایران سرا را در تالار سوره حوزه هنری برگزار می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از حضور 60 هیئت مذهبی یزدی در مشهد مقدس خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۱    
اولین جلسه هیئت اندیشه ورز و هم اندیشی با اعضا و خبرنگاران توسط بسیج رسانه شهرستان باغملک در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در نشستی با حضور دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، ریاست شورای توسعه فرهنگ قرآنی رسما به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی همدان گفت: 762 مسجد و حسینیه در سطح این استان فعال است و برنامه های دهه پایانی صفر در این مساجد و حسینیه ها در حال اجرا است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: امسال 108 هیأت برای حضور در مشهد مقدس ثبت نام کردند که 13 هزار نفر در این هیأت ها حضور دارند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۵    
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در موضوع اربعین حسینی(ع) باید به توسعه جغرافیایی آن نیز توجه داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۱    
حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با سفر به قم در گردهمایی جهادگران گفتمان ساز و نشست بررسی دو کتاب با موضوع اربعین حسینی در پژوهشکده باقرالعلوم (عَلَیهِ السَّلام) حضور یافت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب مغناطیس حسین علیه السلام با تحلیلی بر بزرگترین اجتماع تاریخ بشر در اربعین براساس دکترین ولایت 23 شهریورماه با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در قم رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قم- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه اربعین حسینی پدیده ای همه جانبه است، تاکید کرد: باید قدردان نعمت اربعین و برکاتی که در این مسیر شامل حالمان می شود، باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) 300 نفر از اعضای هیئت های مذهبی کهگیلویه و بویراحمد به مشهد مقدس اعزام شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از حضور 14 میلیون نفر، در آئین راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهر های مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین شماره از مجله راهبردی رسم به همت معاونت راهبردی سازمان تبلیغات اسلامی منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آئین اختتامیه پنجمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی ع با معرفی و شعرخوانی شاعران برگزیده کشور با حضور آیت الله قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و جمعی از مسؤولین استانی و شاعران و مداحان در آستان امامزاده حسن بن موسی بن جعفر ع برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
در نشستی با حضور حجت الاسلام عبدالحسین خسرو پناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، ریاست شورای توسعه فرهنگ قرآنی رسماً به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
وب سایت تبیان مدعی شده که قاچاق فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا از عمد بوده است!
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۰    
در نشست واگذاری شورای توسعه فرهنگ قرآنی؛ فرصت ها و چالش ها و آینده پژوهشی این موضوع ضمن تأکید بر تبعیت از مصوبه انتقال دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی به سازمان تبلیغات اسلامی به این شیوه انتقال نقد وارد شد.