دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۲:۵۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اشتغال»

قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آن چه سال ها فقط در حد طرح و برنامه دستگاه های اجرایی بود، به همت آستان قدس رضوی محقق شده و حالا می توان با افتخار اعلام کرد که با حمایت از مردم عزیز ساکن روستاهای محروم می توان برای آن ها اشتغال پایدار ایجاد کرد؛ اشتغالی که هم زندگی آنها را سر و سامان می دهد، هم بهره وری تولید را بیشتر می کند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به عنوان بانک عامل در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری تا از شروع این طرح تا ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری، بالغ بر 24500 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های مختلف اشتغالزایی پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: تعداد 25 تبلت با کمک خیرین و بخش درآمدی پایگاه های بسیج که توسط طرح اشتغال زایی صورت گرفته است تهیه و به دانش آموزان اهداءشد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد برکت امسال در روستاهای شهرستان های دنا، گچساران، کهگیلویه، باشت بهمئی و چرام بیش از سه هزارو 100طرح اشتغالزایی اجرا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مجری اشتغال زایی اجتماع محور گیلان با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 73 میلیارد ریال در حوزه مشاغل خرد در شهرستان شفت تسهیلات پرداخت شد، گفت: در سال 1400 بنیاد برکت 150 طرح اقتصادی، اجتماعی روستاهای بخش مرکزی و احمدسرگوراب شهرستان شفت را در چتر حمایتی خود قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۵    
مجری اشتغال زایی اجتماع محور گیلان با بیان اینکه 44 میلیارد ریال تسهیلات به 120 متقاضی روستایی برای ایجاد اشتغال پرداخت شد، گفت: این مشاغل در رسته های خدمات، صنایع دستی، کشاورزی و دام پروری توسط تسهیلگران این شهرستان استقرار پیداکرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از آغاز اجرای طرح بزرگ اکتشاف و ظرفیت یابی مواد معدنی در بیش از 22 درصد از مساحت کل استان خبر داد. حمیدرضا ایزدی گفت: اجرای این طرح اشتغال زا در مساحت 506 هزار مترمربع معادن در پهنه های استان با حضور استاندار فارس آغاز شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس گفت: 197 طرح در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی با اعتبار بیش از 340 میلیارد ریال در این شهرستان اجرا شده و زمینه اشتغال یک هزار و 154 نفر را فراهم کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۰    
با همکاری سپاه و بسیج سازندگی 553 طرح اشتغال مددجویان در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته، 553 طرح اشتغال ویژه مددجویان این نهاد با همکاری سپاه و بسیج سازندگی در استان راه اندازی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، نشست هماهنگی و برنامه ریزی اشتغال زایی و استفاده از تسهیلات کارآفرینی بنیاد برکت در شهرستان دماوند برگزار شد. این نشست با حضور مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند و نمایندگان شهرستانی و استانی بنیاد برکت در طرح اشتغال زایی برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه 41 درصد جمعیت این استان روستانشین هستند گفت: اجرای طرح اشتغال روستایی و سایر فعالیت های دولت تدبیر و امید در این زمینه موجب مهاجرت معکوس در کرمان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 533 طرح اشتغال روستایی و عشایری در طول سال گذشته با ارائه تسهیلاتی افزون بر 26 میلیارد و 284 میلیون تومان در این شهرستان اجرایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه جتماعی استان بوشهر گفت: در چهار سال اخیر (96 تا 99)، 2 هزار و 815 طرح اشتغال روستایی و عشایری با پرداخت تسهیلات کم بهره در این استان اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار تربت حیدریه گفت: بنیاد برکت امسال 120 طرح اشتغالزایی برای اجرا در این شهرستان خراسان رضوی تعریف کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گلستان گفت که امسال 335 طرح با ایجاد هزار و 19 فرصت شغلی در بخش های کشاورزی، صنایع دستی و فنی و خدماتی در استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز از انتشار دفترچه ثبت نام اشتغال مهارت محور برای اولین بار در کشور در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد داشلی برون گنبدکاووس گفت: در سال گذشته 285 طرح اشتغال با اعتبار 118 میلیارد و 480 میلیون تومان در بخش داشلی برون اجرا شده که زنان مجری طرح 145 زن سرپرست خانوار بوده و 412 نفر در این راستا اشتغالزایی شدند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش نما ، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام باعث ایجاد 180 هزار شغل در حوزه پرورش دام سبک و سنگین و تولید 30 هزار تن گوشت قرمز و 233 هزار تن شیر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
از آغاز اجرای طرح اشتغال روستایی تا کنون 467میلیارد تومان تسهیلات در آذربایجان غربی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تسهیلات 75 طرح اشتغال فراگیر در این استان از ابتدای اجرای طرح تاکنون پرداخت شده است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای ایجاد چند طرح اشتغال زایی و چهار مدرسه در لارستان، خنج، گراش و اوز وعده داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از دفتر نماینده...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تا پایان سال 99، یک هزار و 929 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات کم بهره دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ مجری طرح های بنیاد برکت استان اردبیل از اجرای 200 طرح اشتغال زا در مناطق محروم و روستایی شهرستان خلخال در سال جاری توسط این بنیاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت که از زمان شروع طرح اشتغال روستایی و عشایری در سال 97 تاکنون حدود پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای 6 هزار و 88 طرح تولیدی و اقتصادی در مناطق روستایی این استان پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی بنیاد برکت گفت: تا پایان سال گذشته، 110 هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور در سراسر کشور راه اندازی شده که با ایجاد 330 هزار فرصت شغلی خرد و خانگی همراه بوده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون از سهم 20درصدی متقاضیان نهادهای حمایتی در سبد تسهیلات پرداختی این بانک در طرح اشتغال روستایی خبر داد. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ستاد اجرایی فرمان امام 300 تا 500 طرح کوچک اشتغال زا امسال در شهرستان گچساران اجرا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات به 2 هزار و 413 طرح اشتغال روستایی در این استان مصوب شد و این اقدام از راهبردهای موفق دولت تدبیر و امید در رفع بیکاری بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: افراد جویای کار در روستاها و مناطق عشایری این استان 967 میلیارد و 435 میلیون ریال برای ایجاد شغل های خرد در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی وام گرفتند.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رسول شیخی زاده با بیان اینکه تعهد بانک ملی ایران در زمینه پرداخت تسهیلات در سال گذشته 28 میلیارد و 300 میلیون بوده که این بانک بیش از تعهد خود و مبلغ 29 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون تا پایان سال 99 و طی پنج مرحله از طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری مجموعا بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال تسهیلات، در قالب بیش از 26 هزار طرح به متقاضیان پرداخت کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: کمیته امداد استان مرکزی در سال گذشته 9000 شغل ایجاد کرده است و در حال حاضر 18 هزار و 300 طرح اشتغال در این نهادمردمی مرکزی فعال هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل کمیته امداد مازندران از اجرای هشت هزار و 185 طرح اشتغال ویژه مددجویان طی سال قبل در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_فرماندار قرچک از اجرایی شدن 150 طرح اشتغال زایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
با انعقاد دو تفاهم نامه، تعداد مشاغل جدید بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان کرمان به بیش از 26 هزار شغل در سال 1400 می رسد. معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت با اعلام این خبر افزود: با انعقاد دو تفاهم نامه جدید در استان کرمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر قرارگاه جهادی شهید لاجوردی استان مرکزی گفت: طرح اشتغال زودبازده در زندان برای اشتغال بیش از 50 نفر در مرحله نخست توسط قرارگاه شهید لاجوری استان مرکزی اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته 2649 طرح اشتغال توسط مددجویان این نهاد اجرا و به مرحله تولید رسیده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از ایجاد بیش از 3000 فرصت شغلی توسط این واحد در استان خبر داد. دکتر امین سلاحورزیان در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه حوزه اشتغال از جمله بخش هایی است که به ساختار جهاد دانشگاهی استان ملحق شده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۶    
نادری با اشاره به اینکه سال گذشته 100 زوج نابارور تحت پوشش ستاد اجرایی قرار گرفتند، گفت: امسال (سال 1400) نیز برای 200 زوج نابارور تشکیل پرونده شده و به مراکز مربوطه معرفی خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیرکل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سه سال گذشته و با اجرای طرح اشتغال روستایی مبلغ 348 میلیارد تومان تسهیلات به سه هزار 500 طرح اشتغالی در روستاهای این استان پرداخت شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از 401 میلیارد تومان تسهیلات به دو هزار و 968 طرح اشتغال روستایی پرداخت شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری سیاستی بود که در روستاها و مناطق زیر 10 هزار نفر جمعیت به اجرا درآمد؛ این سیاست که به ابتکار شخص رییس جمهور اتخاذ شد، فضای اشتغال و کسب و کار در سطح روستاها را با تغییر و تحولات اساسی روبه رو کرد و باعث کاهش نرخ بیکاری و ماندگاری ساکنین روستا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری سیاستی بود که در روستاها و مناطق زیر 10 هزار نفر جمعیت به اجرا درآمد؛ این سیاست که به ابتکار شخص رییس جمهور اتخاذ شد، فضای اشتغال و کسب و کار در سطح روستاها را با تغییر و تحولات اساسی روبه رو کرد و باعث کاهش نرخ بیکاری و ماندگاری ساکنین روستا شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت از راه اندازی 15 هزار شغل برای کولبران استان های مرزی غربی کشور خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحسین مدنی در این باره اظهار کرد: بنیاد برکت در سال گذشته اقدام به ایجاد 3500 طرح اشتغال زایی اجتماع محور برای کولبران کرد که ایجاد نزدیک به 11 هزار فرصت شغلی را به دنبال داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سیستان و بلوچستان از اجرای 1250 طرح اشتغال زایی توسط بنیاد برکت وابسته به این ستاد در استان خبر داد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا در کشور، در سال گذشته از مجموع 60 هزار طرح اشتغال و حمایتی 20 هزار مورد به حمایت از افرادی اختصاص پیدا کرد که به دلیل شیوع ویروس و محدود شدن فعالیت برخی مشاغل مثل مشاغل خرد و خانوادگی دچار ضرر و زیان شده ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت برای کاستن از فشار بیکاری خبر داد. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، محمد شریعتمداری امروز در حساب کاربری توئیتر خود اعلام کرد: در سال 99 برای کاستن از فشار بیکاری ...