چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۰:۴۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طناب زنی»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کیراتو هیتاکا، ورزشکار ژاپنی توانست با بیشترین تعداد طناب زنی در یک پرش رکورد گینس را جابجا کند. او 8 چرخش طناب در یک پرش را ثبت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ورزشکار ژاپنی توانست با بیشترین تعداد طناب زنی در یک پرش رکورد گینس را جابجا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴    
تلاش محمد صیدی ورزشکار باسابقه شهرشمس آباد برای ثبت رکورد 4 ساعت طناب زنی بدون وقفه، سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۵    
یک ربات ژاپنی توانست در مدت یک دقیقه 170 بار طناب بزند و رکورد جهانی گینس را شکست. به گزارش گروه وبگردی حیات ؛ حوزه رباتیک در تمام دنیا با پیشرفت بسیار چشمگیری همراه است که از این ربات ها در حوزه های مختلف نظافتی، ورزشی و جایگزین نیروی انسانی استفاده می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت گفت: با بازگشت آخرین تیم (طناب زنی دختران) از مسابقات کشوری اعزام تیم های ورزشی دانش آموزان پایان یافت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تیم ورزشی دانش آموزان دختر استان اصفهان در سی سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور و در رشته طناب زنی موفق به کسب جایگاه شوم شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۸    
طناب زنی یک فعالیت ورزشی تحمل وزن در حالت ایستاده است. بنابراین باعث بهبود تراکم استخوانی و مانع از پوکی استخوان یا به تاخیر انداختن آن می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۲    
تیم دختران دانش آموز مقطع متوسطه اول استان سمنان به مسابقات طناب زنی و هندبال کشور اعزام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه سی سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در رشته طناب زنی با حضور ناظر کل مسابقات، ناظر فنی، مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و رئیس هیات های ورزشی دانش آموزی استان در سالن پوریای ولی یاسوج برگزار و تیم خراسان رضوی قهرمان این دوره از رقابت ها شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات ورزش دانش اموزی فارس گفت: تیم طناب زنی دختران دانش آموز متوسطه اول استان فارس توانستند به مقام دوم کشور دست پیدا کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در رشته طناب زنی با قهرمانی تیم خراسان رضوی پایان یافت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ نفرات برتر روز نخست و دوم مسابقات طناب زنی دانش آموزان دختر متوسطه دوره اول سراسر کشور که به میزبانی یاسوج در حال برگزاری است معرفی شدند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۳:۴۵    
یاسوج (پانا) - معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد برای نخستین مرتبه در تاریخ استان، دانش آموزان دختر استان های مختلف کشور برای حضور در رقابت های ورزشی در رشته های هندبال و طناب زنی به این استان وارد شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۷    
یاسوج_ایرنا_ رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود یک هزار دانش آموز دختر از سراسر کشور برای شرکت در رقابت های هندبال و طناب زنی وارد این استان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین مرتبه در تاریخ استان، دانش آموزان دختر استان های مختلف کشور برای حضور در رقابت های ورزشی در رشته های هندبال و طناب زنی به این استان وارد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در 2 رشته هندبال و طناب زنی به میزبانی شهر یاسوج آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت مسابقات ورزش دانش آموزی در دو رشته هندبال و طناب زنی برای اولین بار در تاریخ آموزش وپرورش از امروز به میزبانی شهر یاسوج آغاز می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۲    
مسابقه طناب زنی ویژه آقایان در شهر ایلام برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت : از 20 مردادماه مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در رشته هندبال و طناب زنی به میزبانی استان برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: یک هزار و 700 دانش آموز ،ناظر و داور از سراسر کشور برای شرکت در مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور دررشته های هندبال ( پسران و دختران)و طناب زنی (دختران) در مرداد ماه امسال اعلام آمادگی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: یک هزار و 700دانش آموز ،ناظر و داور از سراسر کشور برای شرکت در مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور دررشته های هندبال ( پسران و دختران)و طناب زنی (دختران) در مرداد ماه امسال به میزبانی یاسوج اعلام آمادگی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: از 20 مردادماه مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در رشته هندبال و طناب زنی به میزبانی استان برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۲:۲۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آیین افتتاح پایگاه های اوقات فراغت که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، ابتدا از مدرسه میثاق این منطقه بازدید به عمل آمد؛ در این پایگاه رشته های ورزشی چون؛ شطرنج، فوتبال، بسکتبال ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۶:۰۳    
معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از میزبانی مسابقات ورزشی دانش آموزان در رشته هندبال و طناب زنی کشور در یاسوج خبر داد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۲    
مائده محمودی، دیگر ورزشکاری بود که در مسابقات کشوری برای کرمانشاه مدال آوری کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره فعالیت های ورزشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با هدف توانمندسازی دبیران و معلمان تربیت بدنی استان، دوره مربیگری درجه 3 طناب زنی برگزار شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دوره مربیگری درجه 3 طناب زنی در بوشهر ویژه معلمان تربیت بدنی استان بوشهر برگزار شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات ورزشی والیبال، هفت سنگ مهارتی و طناب زنی ویژه دختران در روستای احمد آبادمشیر شهرستان یزد برگزار شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۳    
طناب زنی با ورزش های دیگر ارتباط و اثرات بسیاری دارد که به سهولت در برنامه های تمرینی ورزشکاران حرفه ای قابل مشاهده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره توانمند سازی رشته طناب زنی به همت کارشناس تربیت بدنی ناحیه یک ری در سالن علی ابن ابی طالب (ع) برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۳    
شهر قدس( پانا)- کارشناس مسئول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس ازدرخشش دختران دانش آموز شهرستان قدس، در مسابقات طناب زنی دانش آموزان شهرستان های استان تهران خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات طناب زنی دختران دوره دوم متوسطه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ورزشکار شهرستان مه ولات استان خراسان رضوی که رکورددار طناب زنی جهان است، در گفت وگو با تسنیم از بی مهرهایی می گوید که باعث شده است جایش در کتاب گینس خالی باشد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
چند سگ پاکوتاه به طرز زیبایی طناب زنی میکنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۵    
ویدیویی جالب از طناب زنی یک مرد با چند سگ بازیگوش پا کوتاه رو ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶    
آزمون استعدادیابی رشته طناب زنی با حضور دانش آموزان کلاس های اول تا ششم ابتدایی در آلارد رباط کریم برگزار و دانش آموزان برتر معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد برگزیدگان مسابقات بوچیا و طناب زنی دومین دوره مسابقات پاراالمپیاد محلات شهر یزد معرفی شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ در کنار خرید عید و خانه تکانی دغدغه شیرین دیگری به چالش های آخر سال یزدی ها اضافه شده و آن تجربه حضور در رقابت های ورزشی است که بدون توجه به سن و سال شما دستتان را برای انتخاب رشته ورزشی محبوبتان باز می گذارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۶    
رکورددار طناب زنی جهان و دختر خردسالش موفق شدند دو رکورد جدید را در این رشته ورزشی به ثبت برسانند
هورگان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۶    
یک دوره مسابقه طناب زنی و دو ویژه بانوان در پارک بانوان به مناسبت دهه فجر برگزار شد. این مسابقات با مربیگری زهرا محمودی لاری مسئول کمیته پیاده روی هیئت ورزش های همگانی و داوری سلیمه صنعتی و فاطمه آسیابانی همراه بود. برگزیدگان مسابقه دو: سمیه تاتی اول، اعظم هوشمند دوم و زهرا آجرلو سوم ...
هورگان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۳    
فاطمیه قهرمان مسابقات طناب زنی آموزشگاه های دخترانه متوسطه دوم شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه فجر و به همت کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش فشافویه، مسابقات طناب زنی و طناب کشی به طور مجزا برای دانش آموزان دختر و پسر ورزشگاه شهدای فرهنگیان منطقه برگزار شد.
مسابقات دارت و طناب زنی بانوان کارگری استان مرکزی از سری مسابقات المپیاد بزرگ ورزشی جامعه بانوان کارگری استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۲:۰۰    
تمرینات طناب زنی بیشتر روی قلب تاثیر دارد و به تقویت سیستم قلب و عروق و همچنین افزایش استقامت بدن کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۱    
قهرمان طناب زنی جهان و دخترش برای ثبت رکورد جدید در گینس برنامه اجرا کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، محسن اقبالی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: المپیاد ورزشی دانشجویی دانشگاه لرستان بدون هیچ گونه مشکلی در رشته های گوناگون برگزار شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پریدن با طناب فقط یک ورزش سرگرم کننده نیست بلکه یک روش موثر برای حفظ تناسب اندام و افزایش ظرفیت ریه ها و بهبود گردش خون نیز محسوب می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس زندان مراغه روز چهارشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه این رقابت ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات در رشته های والیبال، مچ اندازی، تنیس روی میز، فوتسال، فوتبال دستی، باستانی، دارت، شطرنج و طناب زنی برگزار می شود ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۴    
تهران (پانا) - بزرگترین همایش طناب زنی کشور در شهرک محلاتی منطقه یک تهران برگزار شد و رئیس کمیته ثبت رکوردهای ملی ایران از حضور 1920 دانش آموز در همایش طناب زنی و ارتقا این رکورد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۲    
امیری گفت: همزمان با 13 آبان مسابقه طناب زنی برای دانش آموزان توسط کانون مصباح ملایر برگزار می شود.