سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۷:۰۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توطئه های آمریکا»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱    
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی گفت: با رشادت رزمندگان اسلام و شهدای عزیزمان هشت سال مقاومت کردند و حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان را به متجاوزان ندادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک شخصیت برجسته بحرینی با اشاره به اینکه تحریم های واشنگتن با ابتدایی ترین قوانین حقوق بشری در تضاد است تاکید کرد، بعد از شکست توطئه های آمریکا در به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران، آمریکایی ها به سیاست تحریم متوسل شدند که در عصرکنونی بیهوده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۸    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم وزیر فرهنگ و معاون وزیر از سوی انگلیس گفت: غرب علاوه بر وزیر ارشاد اقدام به تحریم 4 نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز کرده و این نشان می دهد که فرهنگ ایرانی اسلامی ما همواره خنثی کننده توطئه های آمریکا و غرب بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی امام جمعه مشهد گفت: عشق اهل بیت اختلافات مذهبی را از بین می برد. تا وقتی عشق به پیامبر(ص) در بین مردم ما حاکم است، آمریکا قدرت ایجاد هیچ بحرانی در کشور ما را ندارد و هیچ غلطی نمی تواند بکند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار عدن چهارشنبه شب بر لزوم مقابله با توطئه های آمریکا و انگلیس در یمن به ویژه در مناطق جنوبی این کشور تاکید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
اگر هنوز کسی در میان مسئولان کشور ما وجود دارد که باور نکرده است طالبان در حال اجرای توطئه های آمریکا در منطقه به ویژه در ایران است، باید در برخورداری خود از درک سیاسی تردید کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید یاسین الموسوی از علمای مبارز عراقی با اشاره به ادامه توطئه های آمریکا و دنباله روهای آن علیه عراق، عدم تبعیت از مرجعیت را سبب فساد و بحران ها در این کشور دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۱    
جهاد تبیین و افشاگری مستمر نسبت به ماهیت تمدن غرب و امپریالیسم رسانه ای استکبار از جمله اقدامات موثر در خنثی سازی توطئه های استکبار جهانی و نشان دادن چهره کریه آمریکای بدون روتوش است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۰:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
شکست توطئه های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا نشان دهنده اهمیت همکاری های این دو کشور با یکدیگر است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تحرکات مشکوک نظامی در سفارت آمریکا در بغداد، افشاگری عادل عبدالمهدی درباره طرح های خطرناک آمریکا علیه عراق و ایران و سفر مهم محمد شیاع السودانی به مصر از جمله خبرهای مربوط به عراق است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی در بازدید از روند آماده سازی پرتاب اولین ماهواره نظامی این کشور، در اختیار داشتن فناوری ماهواره جاسوسی را حائز اهمیت راهبردی در بازدارندگی علیه آمریکا دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عطوان با اشاره به اینکه بازگشت سوریه به اتحادیه عرب بعد از 12 سال مقاومت و پایداری ملت و دولت این کشور، به معنای شکست توطئه های آمریکا ضد دمشق و اعراب است، رژیم صهیونیستی را بزرگترین بازنده بیداری عربی در منطقه دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- امام جمعه کرج با اشا ره به اینکه امروز آزادی خواهان جهان شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهند، گفت: آینده فلسطین کاملاً روشن و امیدوارکننده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۵    
سرهنگ پاسدارمحمود بیات کوهسار گفت: بی شک با وضعیت سیاسی جهان به ویژه خاورمیانه و توطئه های آمریکا و هم دستانش حضور در راهپیمایی روز قدس ضرورتی دینی و سیاسی است که وحدت مسلمانان را نشان خواهد داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۱    
یکی از استراتژی هایی که معمولا ایرانی ها طی سالیان اخیر برای مقابله با توطئه های آمریکا در منطقه از آن بهره می بردند و می برند این بوده و هست که به جای ورود مستقیم به درگیری به صورت غیر مستقیم متحدینی را در کشور هدف تقویت کنند تا آنها جلوی توطئه دشمنانشان را بگیرند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تارنمای روزنامه گلوبال تایمز چین در سرمقاله ای با عنوان رئیسی خوش آمدی/ ایران و چین بی اعتنا به رویکردهای آمریکا و غرب ، سفر جاری رئیس جمهوری اسلامی ایران به چین را حائز اهمیت فراوان برای دو کشور دانسته و آن را گامی موثر در جهت خنثی سازی توطئه های آمریکا و غرب علیه کشورهای مستقل می داند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز استاندار البرز گفت: 22 بهمن ماه، آغازی بر پایان دیکتاتوری غرب و توطئه های آمریکای جنایتکار بر کشورمان است. انقلابی که یادآور استقلال، اقتدار و اعتلای ایران زمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر استکبار جهانی است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی، تأکید کرد و گفت: همه گروه های سیاسی و مذهبی علیه فتنه گری های استکبار جهانی و همچنین جنایات رژیم صهیونیستی به روشنی موضع گیری کنند.
وزیر کشور گفت: بین اغتشاش و اعتراض تفاوت وجود دارد و ما اعتراض معقول را قبول داریم.
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در جلسه شورای مدیران گفت: همگام با ملت شریف ایران عزیز اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور خواهیم یافت تا پاسخ محکمی به توطئه های آمریکا و تحرکات صهیونیست ها باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله تروریستی انتحاری به نمازگزاران مظلوم مسجد در پیشاور پاکستان را به شدت محکوم کرد.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان گفت: پیشنهاد سوخت ایران برای لبنان از شش ماه قبل موجود است اما آمریکا مانع انجام آن می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به نقش شهید قاسم سلیمانی در شکست توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، گفت که خلأ ریاست جمهوری در لبنان، به سود هیچ کس نیست و حزب الله تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا این مشکل حل شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۲    
رم- ایران پرس: سفیر ایران در ایتالیا گفت، توطئه های آمریکا ضد ملت ایران در چهار دهه گذشته سند گویای اقدامات خصمانه و دخالت های این کشور و برخی متحدانش ضد ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه در اراک گفت: توطئه های آمریکا برای کشور های منطقه بی اثر شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۸    
سردار اکبری با بیان اینکه دشمنان در دشمنی با ما پارامتری به نام تحقق وعده های الهی را نادیده می گیرند، گفت: آمریکا چون در عراق موفق نشد به دنبال آشوب سازی در ایران است اما مردم با دشمن شناسی و امام شناسی اجازه نمی دهند توطئه های آمریکا به هدف برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان به توطئه های آمریکا علیه لبنان اشاره کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۲۰:۱۷    
یک مقام حزب الله با تأکید بر ناکامی توطئه های آمریکا و اذنابش برای آشوب در ایران گفت که شکست تحریم های اقتصادی هم به زودی آشکار خواهد شد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که نیروهای مسلح این کشور برای مقابله با توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه منابع، جزایر و گذرگاههای آبی یمن هستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک شخصیت مطرح افغانستان با اشاره به وضعیت این کشور تأکید کرد به رسمیت شناختن حکومت افغانستان از سوی کشورهای همسایه و منطقه، راهی برای مقابله با توطئه های آمریکا و غرب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت یاسوج گفت: آمریکا از رشد و توسعه ایران اسلامی هراس دارد و به همین دلیل دست به توطئه می زند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/قم شهید سید علی محمد برقعی در وصیت نامه اش نوشت: تا می توانید از این دولت و جمهوری اسلامی دفاع کنید و مواظب توطئه های آمریکا خیانت کار باشید و همیشه از روحانیت مبارز و آگاه پشتیبانی کنید و به ولایت فقیه ایمان داشته باشید و به قول امام پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه ایلام گفت: توصیه من به دانشجویان این است که تاریخ انقلاب و توطئه های آمریکا در طول این چهل وچند سال را مطالعه کنند و ببینید که آمریکایی هایی که الان دم از حقوق بشر می زنند خود چه کار کرده اند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی مهمترین اقدامات انجام شده برای درج مضامین اسناد لانه جاسوسی، توطئه ها و خیانت های آمریکا در کتاب های درسی را اعلام کرد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید درباره موضوعات مختلفی از جمله انتخابات رژیم صهیونیستی و توطئه های آمریکا علیه کشورهای منطقه سخن گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید درباره موضوعات مختلفی از جمله انتخابات رژیم صهیونیستی و توطئه های آمریکا علیه کشورهای منطقه سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان گفت: مسئولان آموزش و پرورش طبق تاکیدات رهبر انقلاب باید مضامین اسناد توطئه های آمریکا علیه ملّت ایران که در تسخیر لانه جاسوسی بدست آورده اند را حتما در کتب درسی دانش آموزان بیاورند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۹:۵۴    
تهران- ایران پرس: رئیس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد، ایرانیان به جهانیان ثابت کردند که آنها در مقابل توطئه های آمریکا ایستادگی کرده و مقابله می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در بیانیه بسیج دانشجویی کشور تاکید شد: 13 آبان شکست هیمنه غول استکباری دوران، آمریکای جهانخوار به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) بود. اگر تسخیر لانه جاسوسی نبود توطئه های آمریکا علیه کشور راحت صورت می گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز با اشاره به حضور گسترده آحاد مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، گفت: بصیرت و هوشیاری ملت ایران توطئه ها و دسیسه های دشمنان به خصوص آمریکای جهانخوار را خنثی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه به ترورهای اخیر در اماکن مقدس از جمله شاهچراغ و مسجدی در زاهدان اشاره و بیان کرد: این ترورها هم در توطئه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا ریشه دارد و با هیچ قانون و عرفی سازگار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: مردم با حضور میلیونی در خیابان ها بار دیگر وحدت و انسجام ملی را به نمایش گذاشته و پاسخی کوبنده به حرکت ها و جنایات دشمن دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رهبرانقلاب به طور مکرر در سالهای گذشته نسبت به بازخوانی و گنجاندن اسناد لانه جاسوسی در کتب درسی متذکر شده اند که به دلیل عدم تحقق این مطالبه بار دیگر در سخنرانی دیروز ایشان مسئله گنجاندن این اسناد در کتب درسی مطرح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان تربت حیدریه گفت: ملت ایران اسلامی هیچ گاه توطئه های آمریکا و استکبار جهانی را فراموش نخواهند کرد.
13 آبان ماه سالروز رخداد تاریخی تسخیر لانه ی جاسوسی و مبارزه با استکبار جهانی است که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بیش از 100 عنوان محتوا در این رابطه را در کتاب های درسی گنجانده است. 43,199,524 10 دی 1393 18,516
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن بر حمایت از ملت و دولت ایران برای مقابله با توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به رخدادهای کنونی ایران گفت که تظاهرات گسترده ای که در بسیاری از شهرهای ایران برای اعلام رد توطئه های خارجی با هدف بی ثبات کردن امنیت این کشور برگزار شده است، گواه بر هوشیاری و توانایی ملت ایران برای غلبه بر همه توطئه ها آمریکایی صهیونیستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آیا آمریکا کشور ضعیفی بوده است که نتوانسته به آرزوی خود درباره ایران جامه عمل بپوشاند؟ یا ایران کشوری قوی بوده است که اجازه جامه عمل پوشیده شدن به نقشه ها و توطئه های آمریکا را نداده است؟
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسنی گفت: از دلایل توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی، این است که بتوانند فشار های جبهه مقاومت بر رژیم صهیونیستی را کاهش دهند؛ اما این رژیم محکوم به نابودی است.