شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۴۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایران گردی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۷    
همه ما دوست داریم بیشتر نقاط ایران و جهان را ببینیم و شاید برای ایران گردی و جهانگردی برنامه ریزی های مختلفی هم انجام داده باشیم. اما موضوع این است که در گام اول برنامه ریزی برای این سفرها باید به هزینه های مختلف آن توجه کنیم و نمی توان بی گدار به آب زد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
با مشخص شدن مخفیگاه متهم جوان، پس از هماهنگی های قضایی با بازپرس محمد تقی شعبانی، کارآگاهان موفق به دستگیری هومن شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۸    
مراسم تجلیل از اساتید و هنرمندان صنایع دستی شهرستان فردیس استان البرز با حضور مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی روز دوشنبه 23 خرداد 1401 برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی به منظور بهره گیری از ظرفیت خیرین و نیکوکاران کشور در زمینه ساخت و توسعه زیرساخت های گردشگری تفاهم نامه همکاری مشترک با مدیر بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها امضا کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی سه تفاهم نامه همکاری مشترک با طرف های خارجی و داخلی برای سامان دهی و تسهیل در ورود زائران و گردشگران خارجی امضا کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. در راستای تسهیل و توسعه سرمایه گذاری، توسعه زیرساخت ها و بهره برداری از پتانسیل های استان گلستان در حوزه های سه گانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و هیات همراه در نشستی تخصصی با سرپرست اداره کل و شورای معاونین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در راستای توسعه گردشگری ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و استانداری گلستان روز سه شنبه 10 خرداد 1401 برای توسعه صنعت گردشگری و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز استان گلستان امضا شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی روز سه شنبه 10 خرداد 1401 در سفری به استان گلستان، از ظرفیت های گردشگری این استان بازدید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی، تفاهم نامه ای برای همکاری های مشترک امضا کردند.
آوای سرحد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس چندرسانه ای آوای سرحد ، در تقویم کشورمان ، روز 30 اردیبهشت به عنوان روز ایران شناسی و ایران گردی ثبت شده است تا بتوان به معرفی تصویر واقعی ایران پرداخت. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۹    
به مناسبت بزرگداشت روز ملی ایران شناسی و ایران گردی، تعدادی از مدیران بزرگ ترین آژانس های گردشگری یونان و نیز فعالان برجسته حوزه گردشگری این کشور، بنا به دعوت سفیر جمهوری اسلامی ایران طی نشستی درباره ظرفیت های گردشگری، راهکارهای همکاری و تبادل گردشگر بین این دو کشور، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی، صنایع دستی را از بخش های مهم در اشتغالزایی کشور دانست و بر استفاده از ظرفیت تعاونی های صنایع دستی استان ها و ارائه محصولات آن ها در نمایشگاه های خارجی تاکید کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در تفاهم نامه ای با استانداری البرز، به ایجاد 10 مجتمع ویژه خدماتی در مناطق گردشگری استان البرز به صورت پایلوت کشوری متعهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اگر در این روزهای کرونایی دلتان هوای سفر کرده است، پیشنهاد می کنیم سری به باغ موزه مینیاتور در شرق تهران بزنید و در کمتر از 2 ساعت ایران گردی کنید. این مجموعه یکی از زیباترین باغ های ایرانی محسوب می شود که در منطقه 8 تهران، 12 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست یونسکو را پیش چشم بازدیدکنندگان قرار می دهد.2
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
از آن جایی که کشورمان جغرافیای بی نظیری دارد، ایران گردی یکی از جذاب ترین کارهایی است که عاشقان سفر می توانند انجام دهند. در این میان وب سایت جاباما به عنوان بزرگترین و معتبرترین وب سایت اجاره انواع اقامتگاه ها در این سال ها تلاش زیادی برای کمک به گردشگری کشور کرده است.
ملیت   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از استان های کشورمان بازهم در غبار فرورفتند،ماجرای تکراری که سال هاست نفس مردم از غرب تا جنوب و شرق را تنگ کرده است؛ غبار از کردستان و خوزستان تا یزد و اصفهان در حال ایران گردی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بسیاری از استان های کشورمان بازهم در غبار فرورفتند، ماجرای تکراری که سال هاست نفس مردم از غرب تا جنوب و شرق را تنگ کرده است؛ غبار از کردستان و خوزستان تا یزد و اصفهان در حال ایران گردی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایران گردی و جهان گردی از تعریف مأموریتی جدید برای راهنمایان گردشگری اعزام شده به اکسپو دبی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی گفت: ششمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر با رویکرد اقتصاد مقاومتی سه شنبه 19 بهمن ماه 1400 در موزه ملی آغاز شد.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۸    
فاصله میان آذربایجان شرقی تا شمال ایران سرشار از جاذبه های گردشگری شگفت انگیز است . برای علاقمندان به ایران گردی و عاشقان جاذبه های طبیعی این مسیر می تواند یک سفر خارق العاده و فراموش نشدنی را به همراه داشته باشد . ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۲    
کارشناس گردشگری گفت: هرچه عرصه های طبیعی قرق باشد انگیزه سفر از آن مناطق گرفته می شود اما هرچه عرصه های طبیعی در شهر های مختلف بیشتر در اختیار انظار عمومی قرار گیرد توفیقات گردشگری بالا خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
روح الله حسین زاده با حکم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی منصوب شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: جالب است بدانید جمعیت معتادان متجاهر شناور است و در فصول سرد جابه جا می شوند یعنی از استان های سرد به استان های گرم می روند حتی بخشی از معتادان متجاهر که در تهران جمع آوری می شوند ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سردار مجید کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا در تهران یا دیگر نقاط کشور، مناطقی وجود دارد که معتادان متجاهر در آن تسلط داشته باشند و پلیس به نوعی حضور کم رنگی داشته باشد، اظهار کرد: اشکال کار روی تفسیر واژه "معتاد متجاهر" است، معتاد متجاهر یعنی فردی که تجاهر به اعتیاد دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی از عدم تحقق اهداف ایران بخصوص در بخش گردشگری اکسپو دبی به دلیل نبود بودجه و اعتبارات خبر داد و گفت: معرفی جاذبه های گردشگری ایران از فضای 5 بعدی به دو پروژکتور ساده رسید.
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و ستاد مرکزی راهیان نور با هدف توسعه گردشگری دفاع مقدس و یادآوری رشادت های هشت سال جنگ تحمیلی امضا شد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از اخذ سند مالکیت زمین 9 هکتاری در جوار مجموعه جهانی تخت جمشید خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از معرفی پروژه های گردشگری شناسایی شده از سوی ادارات کل استانی به سرمایه گذاران خارجی حاضر در اکسپو دبی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از انتقال سند مالکیت زمینی به مساحت 19هزار مترمربعی در منطقه آزاد اروند، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از مذاکره با مجری منتخب در راستای برنامه ریزی برای برگزاری نشست های کسب وکارها با هم در اکسپو بر اساس تقاضاهای بخش خصوصی علاقه مند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران مستقل از صنایع دستی و با سیاست رویدادمحور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۹    
مجری پاویون ایران گردی و جهان گردی در اکسپو، تحقق مشارکت اصناف مختلف در نمایشگاه های خارجی برای دستیابی به موفقیت را مهم ارزیابی کرد و گفت: با انجام برنامه ریزی می توان مشارکت همگانی اصناف را به رویه ای معمول در برگزاری نمایشگاه های خارجی تبدیل کرد.
سلام نو / میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در14 استان و نیز ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه آینده خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حرف از ایران گردی که به میان می آید همه از اصفهان و شیراز حرف می زنند. پل خاجو و تخت جمشید باشکوه هستند، درست! اما شک نکنید جاهای دیدنی لرستان چیزی کم از این جاذبه ها ندارد. سفر به لرستان از آن تجربه های هیجان انگیز و متفاوتی است که هر کس باید یک بار در عمرش تجربه کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی گفت: طراحی سایت "ویزیت ایران" که نمادی برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران است، دارای ضعف های عمده ای است و شخص خارجی را برای ورود به ایران با هدف گردشگری اقناع نخواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس هئیت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی، تعیین نرخ ارائه خدمات توسط هتل ها به صورت دستوری را نادرست دانست و گفت: باید متولیان حوزه گردشگری با اتخاذ سیاست های لازم به دنبال ایجاد شرایطی باشند که قیمت هتل ها در شرایطی رقابتی تعیین شود.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ظهر فردا قرار است هفته دوم لیگ برتر فوتبال زنان پیگیری شود و 6 مسابقه برگزار خواهد شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مهندس ضیمران، دوچرخه سوار نیک اندیشی که در سفرخود به بوشهر پس از بازدید از شیرخوارگاه هانیه و دیدار با خیرین این مجموعه تصمیم گرفت در ادامه ایران گردی خود با دوچرخه ، این سفر را وقف حمایت از شیرخوارگاه هانیه و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست کند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۴    
جاذبه های گردشگری، تاریخی و فرهنگی متعددی در شیراز وجود دارد که سالانه افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. سفر به این شهر یکی از بهترین پیشنهادها برای ایران گردی محسوب می شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در این مطلب به معرفی یکی از بهترین وب سایت های رزرو هتل و اقامتگاه به نام جاباما می پردازیم که در آن می توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت، اقامت خود در سفر را با قیمت های مناسب در سرتاسر ایران رزرو کنید ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حمزه خوشبخت قصه گوی جوان بندرعباسی است که از جزیره هرمز تا تربت جام، از روستای ایسین بندرعباس تا تهران و... ایران گردی کرده است و تلاش می کند با قصه گویی داشته های فرهنگی و بومی هر منطقه را به بچه ها آن دیار یادآوری کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۰    
گردشگری و ایران گردی، همواره به عنوان یکی از مهم ترین راه های ارز آوری و درآمد زایی برای کشور مطرح بوده است. حتی در یکی از جلسات مدیران کشوری، به عنوان جایگزین صادرات نفت نیز مطرح شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایران گردی و جهان گردی با بیان اینکه برنامه های تدارک دیده شده برای نمایشگاه اکسپو دبی 2020_2021 با هدف جذب گردشگر به کشور انجام شده به تشریح این برنامه ها پرداخت.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۳۶    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی با بیان اینکه برنامه های تدارک دیده شده برای نمایشگاه اکسپو دبی 2020_2021 با هدف جذب گردشگر به کشور انجام شده است به تشریح این برنامه ها پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در تاریخ 27 تا 30 مهر ماه 1400 و تخفیف 30 درصدی برای هنرمندان و مراجعه کنندگان خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین شماره ماهنامه تخصصی ایرانشناسی و ایران گردی سرزمین من منتشر شد. نگاهی به آداب و رسوم ایرانیان درباره مرگ، یادنامه پروفسور پرویز کردوانی پدر کویرشناسی ایران، شاهکار مهندسی آب در ایران باستان از جمله عناوین این شماره است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر _ گروه جامعه: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی به تازگی از برنامه ریزی ها برای برگزاری سی وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از یک الی هفت شهریور 1400 در صورت شرایط مناسب از نظر شیوع ویروس کرونا خبر داده است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از برنامه ریزی ها برای برگزاری سی وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از یک تا هفت شهریور در صورت شرایط مناسب از نظر شیوع ویروس خبر داد.