چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۵:۰۵Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاع برف»

برترین ها: امسال بارش برف بسیاری از مناطق ایران را سفیدپوش کرد. اما برف بی سابقه در غرب و شمال غرب کشور برخی شهر ها را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان اعلام کرد: بر اثر سامانه بارشی اخیر ارتفاع برف در گردنه " ژالانه" به 7 تا 10 متر هم رسیده است.
خبرگزاری تسنیم: پازوکی گفت: بر اثر سامانه بارشی اخیر در گردنه "گله بادوش" الیگودرزارتفاع برف در این گردنه به 6 متر رسیده است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان عنوان کرد ...
سلام نو / ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در حال حاضر راه ارتباطی 208 روستا در لرستان قطع است که 160 روستا از این تعداد در شهرستان الیگودرز بخش ززو ماهرو و محور گردنه گله بادوش قرار دارند.
ایران پرس   ۶ ساعت پیش    
بروجرد- ایران پرس: بروجرد در استان لرستان، یکی از مناطقی است که در روزهای گذشته درگیر بارش برف بوده و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی بروجرد حدود دو متر گزارش شده است.
به گزارش هه وال موکریان ، مهدی کریمی افزود: اغلب دماهای کمینه در آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته به زیر صفر درجه سانتی گراد کاهش یافت و دمای مرکز استان ارومیه به 15 درجه سانتی گراد زیر صفر رسید. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
استان همدان در پی بارش برف، سفیدپوش شد و ارتفاع برف در برخی از نقاط این استان به 20 سانتی متر نیز رسید. مردم دیار الوند در پی بارش سنگین برف در نقاط مختلف شهری و روستایی با حضور در دل طبیعت و انجام بازی های زمستانی به شادمانی و شکر نعمت خداوند پرداختند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۵    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد از ارتفاع دو متری برف در برخی محور ها و مناطق این شهرستان خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فریبرز مرادی غروب سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 77 روستای دیگر استان باقی مانده که حداکثر تا عصر فردا چهارشنبه تمامی این راههای روستایی بازگشایی خواهند شد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد از ارتفاع دو متری برف در برخی محورها و مناطق این شهرستان خبر داد. توضیحات امین گودرزی رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد در خصوص بازگشایی راه های روستایی این شهرستان را در این ویدئو می بینید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران اعلام کرد که طی 48 ساعت گذشته با ورود سامانه سرد و بارشی به استان در برخی از مناطق کوهستانی استان تا یک متر برف باریده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: ارتفاع برف در شهر اردبیل به 56 سانتی متر رسید و بیش ترین بارش رخ داده در طی چند روز اخیر در استان، مربوط به ایستگاه رودان خلخال با 118 سانتی متر برف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به مسدود بودن برخی مسیرهای روستایی استان به دلیل بارش سنگین برف، ارتفاع برف را در ارتفاعات سیاه بیشه و کندوان حدود 60 سانتی متر اعلام کرد.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۷۶ سایت دیگر  
ارتفاع برف در برخی مناطق کوهستانی گیلان به بیش از یک متر و 30 سانتی متر رسید. یک سامانه بارشی جدید نیز از غرب کشور وارد شده است.
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۱    
مناطق مختلف آذربایجان شرقی در سه روز اخیر شاهد بارش برف و کولاک بود، به گونه ای که ارتفاع برف در برخی از گردنه ها و ارتفاعات برف از یک متر و نیم بیشتر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸    
گروه استان ها- بارش سنگین برف و کولاک طی 2 روز اخیر منجر به انسداد 160 جاده و محور روستایی در استان قزوین شده و ارتفاع برف در شهر سیردان قزوین به حدود نیم متر هم رسیده است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید برف زمستانی در زنجان باعث کندی عبور و مرور و مشکلاتی برای شهروندان شد. ارتفاع برف در سطح استان به 30 سانتی متر رسیده و در برخی ایستگاه ها ارتفاع آن به 50 سانتی متر رسیده است و همچنان بارش ها ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۹    
ساری – ایرنا – فرماندار سوادکوه با اعلام این که ارتفاع برف در شهر آلاشت تاکنون به 40 سانتی متر رسیده است، گفت که عملیات برف روبی و نمک پاشی در محور آلاشت در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۲    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با پایان بارش برف در استان، مریوان با ثبت ارتفاع 78 سانتیمتر بیشترین سهم از بارش رحمت الهی را داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی فعالیت یک سامانه بارشی در استان همدان، ارتفاع برف در برخی از نقاط استان همدان به 20 سانتی متر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که در پی فعالیت یک سامانه بارشی طی 24 ساعت گذشته در استان همدان، ارتفاع برف در برخی از نقاط این استان به 20 سانتی متر رسیده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: بارش برف زمستانی سنگین طی روزهای گذشته در اردبیل موجب سفیدپوش شدن این شهر و شادمانی مردم شده است. به پاس بارش برف زمستانی تصاویری زیبا از برگزاری کنسرت زنده خیابانی در هوای برفی اردبیل را ببینید. در برخی از مناطق استان ارتفاع برف به 70 سانتی متر هم رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرماندار شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به بارش برف شدید در شبانه روز گذشته درسطح این شهرستان گفت: دربرخی نقاط شهرستان ارتفاع برف به نیم متر هم می رسد و علی رغم تلاش های صورت گرفته همچنان راه 20 روستا مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استان همدان در پی ریزش برف، سفیدپوش شد و ارتفاع برف در برخی از نقاط این استان به 20 سانتی متر نیز رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش های سامانه فعال در استان، گفت: این سامانه 23 سانتی متر برف در شهرستان کوهرنگ به همراه داشت و مجموع ارتفاع برف در این ایستگاه را به 68 سانتی متر افزایش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۴    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: بارش برف طی روز گذشته و امروز سراسر استان را فرا گرفت تا جایی که ارتفاع آن در سیردان واقع در بخش طارم سفلی به 46 و معلم کلایه در بخش رودبار الموت شرقی به 23 سانتی متر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت: بارش سنگین برف در منطقه تاراز همچنان ادامه دارد و ارتفاع برف در این منطقه به بیش از 30 سانتی متر رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رشت- ارتفاع برف در برخی مناطق کوهستانی گیلان به بیش از یک متر و 30سانتی متر رسید و به همت راهداران تمام راه های اصلی و فرعی این استان باز و تلاش ها برای بازگشایی راه های روستایی ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۴    
در گردنه الماس خلخال و در استان اردبیل ، شدت برف به میزانی بوده که در مقایسه با قد انسان، ارتفاع بیشتری داشته است. در ادامه می توانید عکسی از این مکان در 27 دی 1400 را ببینید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان غربی ، بارش برف در ارومیه از ظهر روز یکشنبه 26 دی 1400 آغاز شده و تا صبح دوشنبه ادامه پیدا کرد . به علت بارش سنگین برف و کاهش دما ، کلیه مدارس شهر ارومیه روز دوشنبه تعطیل شدند . ارتفاع برف در شهر ارومیه بیش از 20 سانتی متر گزارش شده است ./ مجتبی اسماعیل زاد
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف که از شامگاه یکشنبه در استان زنجان آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد و ارتفاع برف در شهر زنجان به 28 سانتی متر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها کارشناس هواشناسی استان زنجان از سرد و یخبندان شدن هوای استان خبر داد و گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته پدیده مهم یخبندان سراسری و کاهش دما در سطح استان رخ خواهد داد و دمای هوا در حدود 10 تا 15 درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار مریوان گفت: به دنبال بارش سنگین برف و کولاک، تمام جاده های روستایی این شهرستان مسدود شده است و تردد در این مسیرها امکان پذیر نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش برف در مناطق جنوبی و مرکزی استان به بیش از 55 سانتی متر رسیده و موج سوم بارش ها به صورت کولاک از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد .
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در پی بارش برف در گیلان ارتفاع برف در محور اسالم – خلخال به حدود 80 سانت و در محور سیاهکل – دیلمان به 60 سانت رسیده است و به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان حدود 400 کیلومتر از راه های استان برف روبی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی بوکان گفت: در پی بارش برف که از روز گذشته آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد، ارتفاع برف در برخی مناطق کوهستانی این شهرستان به یک متر رسیده است.
منجیل خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
محمود قاسمی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ارتفاع برف در محور های کوهستانی رضوانشهر و پره سر بیش از 60 سانتی متر گزارش شده است و اداره راهداری این شهرستان با بکارگیری 13 دستگاه سبک، سنگین و نیمه سنگین و در غالب سه اکیپ در محورها مستقر و مشغول بازگشایی مسیر می باشند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرادی، از برفروبی 395 کیلومتری محورهای کوهستانی گیلان خبر داد و تصریح کرد: حجم برفروبی طی مدت مذکور یک میلیون و 180 هزار و 600 مترمکعب در 1026 کیلومتر/باند از محورهای استان گیلان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بیشترین ارتفاع برف در زنجان با 28 سانتیمتر ثبت شد و بارندگی ها همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان ارتفاع برف در ایستگاه هواشناسی حاج آرش زنجان به 50 سانتی متر رسید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تصویری از دیشب در ارتفاع برف در گردنه الماس، محور خلخال به اسالم را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ارتفاع برف در گردنه "زمزیران" مهاباد به حدود 100 سانتیمتر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰    
رودسر- بخشدار رحیم آباد با اشاره به بارش برف یک متری در منطقه اشکور این بخش، گفت: مردم از ترددهای غیر ضروری جدا خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی استان کردستان اعلام کرد: ارتفاع برف در گردنه تته اورامان به 2 متر و گردنه خان بانه به 1.80 سانتی متر رسیده است
هاژه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد میزان ارتفاع برف در مهاباد و شهرهای جنوب و مرکز استان را اعلام کرد. از روز گذشته بنا بر گزارشات رسیده از سوی شهروندان ارتفاع برف در برخی نقاط شهرستان مهاباد به 80 الی 1 متر در روستاها و گردنه ها و بیش از 70 سانترمتر در برخی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل هواشناسی مازندران بیشترین میزان ارتفاع برف را در استان 30 سانتی متر در منطقه بطاهرکلا و نمل ذکر کرد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: هم اکنون ارتفاع برف در گردنه شمشیر و سریاس به بیش از یک متر و در سه راهی شهدا (ملندو) این شهرستان به 2 متر می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: ارتفاع برف در این شهرستان طی 24 ساعت گذشته به 42 سانتی متر رسید که در طی 10 سال اخیر بی سابقه بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مرادی از برف روبی 395 کیلومتر از راههای فرعی و اصلی گیلان خبر داد و گفت: در برخی محور ها ارتفاع برف به حدود 80 سانتیمتر رسیده است.