یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۰۳Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرامش بهاری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خودنمایی بهار دشت های لرستان را زردرنگ از کلزا کرده و کشاورزان را امیدوار به برکت بهار کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۱    
5 وقف جدید از ابتدای اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی 1402 به ارزش 203،000،000،000 ریال در استان سمنان ثبت شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری، مدیرکل اوقاف استان قم در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه به تببین فعالیت های این اداره در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان پرداخت و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی امسال همراه با آرامش بهاری نوروز 1402 با حضور ده ها مبلغ روحانی در بیش از 30 بقعه قم برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۰    
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در طرح آرامش بهاری امسال 67 هزار و 205 زائر و گردشگر خارجی به بقاع متبرکه استان مشرف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: چهار وقف به ارزش 20 میلیارد تومان نوروز امسال در قالب طرح آرامش بهاری در استان سمنان ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جشن عبادت و بندگی و جشن روزه اولی بیش 500 دانش آموز دختر و پسر منطقه بادرود در مجتمع فرهنگی مذهبی علقمه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-معاون گردشگری و امور زائرین استاندار فارس گفت: در طرح آرامش بهاری 65 هزار زائر در بقاع متبرکه استان فارس اسکان یافتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۴    
حجت الاسلام علیزاده با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در 500 بقعه گیلان اجرا شد گفت : 3 میلیون گردشگر به بقاع متبرکه گیلان در نوروز امسال مشرف شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در 500 بقعه استان خبر داد و گفت: در ایام نوروز 3 میلیون گردشگر در بقاع متبرکه گیلان حضور یافتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمد گفت: از روز 25 اسفندماه سال 1401 و در طول اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون بیش از 250 هزار زائر و گردشگر مذهبی از بقاع متبرکه استان دیدن کردند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در قالب طرح آرامش بهاری از (28 اسفند 1401 تا 15فروردین امسال) هفت هزار مسافر و گردشگر از بقاع متبرکه و امامزادگان استان بازدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ایام تعطیلات عید نوروز گفت: در قالب این طرح، هفت هزار گردشگر و مسافر نوروزی از بقاع متبرکه استان کردستان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از بهره مندی تعداد 220 هزار نفر زائر از طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: در قالب طرح آرامش بهاری در سطح شهرستان تربت حیدریه 24 هزار زائر ایرانی و تعداد محدودی زائر خارجی از خدمات این طرح بهره مند شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ایام نوروز در بقاع متبرکه این استان، گفت: بیش از 730 هزار زائر به این آستان ها مشرف و از خدمات رفاهی، فرهنگی و بهداشتی آن بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۱:۲۹    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه لرستان گفت: 200 هزار نفر از 25 اسفند سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروز در طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه لرستان شرکت کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۱    
با شروع ماه مبارک رمضان و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن طرح کرسی تلاوت قرآن نوروزی با عنوان آرامش بهاری در شهرستان بافت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری و ضیافت بهاری در 36 بقعه متبرکه شاخص استان، گفت: در ایام نوروز، بالغ بر 82 هزار زائر از بقاع متبرکه استان بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طی اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه استان در مجموع 92 هزار و 716 نفر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی اسکان یافتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل از برگزاری طرح آرامش بهاری و غرفه های معرفت در تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت قاسم بن علی النقی(ع) این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیزاده از بازدید و زیارت 3 میلیون نفر بار زائر از بقاع متبرکه گیلان در قالب طرح آرامش بهاری خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در 46 بقعه متبرکه این استان گفت: از 25 اسفندماه سال گذشته تا پایان نوروز در مجموع 200 هزار نفر در طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه لرستان شرکت کردند.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمحمد نمازی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری به میزبانی بقعه متبرکه امامزاده میرسالار علیه السلام شهرستان کهگیلویه از بیست و پنجم اسفند ماه سال 1401 تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار می شود.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
از بیست و پنجم اسفند ماه سال 1401 طرح نوروزی آرامش بهاری در بقعه متبرکه امامزاده جعفر علیه السلام در حال اجرا و خدمت رسانی به زائران و گردشگران مذهبی می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: از بیست و پنجم اسفند ماه سال 1401 تاکنون این تعداد زائر در قالب طرح آرامش بهاری از خدمات بقاع متبرکه استفاده کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد در طول اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری پذیرای بیش از 200 هزار زائر و گردشگر مذهبی بوده است .
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بارگاه مطهر حضرت امام زاده جعفر (ع) گچساران میزبان زائران و گردشگران مذهبی در طرح نوروزی آرامش بهاری و طرح ضیافت الهی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۰    
معاون گردشگری استان زنجان گفت: طرح آرامش بهاری با هدف جذب گردشگران مذهبی در 10 بقعه شاخص استان زنجان اجرا شد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ماه مبارک رمضان، ماه خلوص، بندگی و گام نهادن انسان در مسیر تکامل است این ماه پرفیض، امسال با بهار طبیعت تقارن پیدا کرده و چه زیباست که بهار دل را با بهار طبیعت پیوند بزنیم و از این ماه بهترین استفاده را ببریم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از آمادگی امامزادگان و بقاع شاخص زنجان برای میزبانی عید نوروزخبر داد و گفت:10امامزاده و بقعه شاخص استان زنجان آماده اجرای طرح آرامش بهاری است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۱    
مسئول فرهنگی آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) از اجرای طرح آرامش بهاری در ضیافت الهی در این آستان خبر داد و گفت: سفره کریمانه حضرت هرشب میزبان هزار زائر و روزه دار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه گفت : 20 خیمه معرفت در طرح آرامش بهاری در کرمانشاه برپا شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تفرش از ثبت اولین وقف سال 1402 استان مرکزی همزمان با برگزاری طرح آرامش بهاری در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۲:۰۵    
حجت الاسلام مجیدی عنوان کرد: با توجه به همزمانی ایام نوروز و ایام ماه مبارک رمضان طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در 90 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۲:۰۵    
نانکلی عنوان کرد: همزمان با اولین روز طرح آرامش بهاری قزوین، یک زیوار از 56 زیوار 6 دانگ پلاک 116 اصلی بخش 9، معادل 16 هکتار زمین مزروعی با سهم آب، توسط قدرت اله محمدخانی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس وقف شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: طرح آرامش بهاری همزمان با تعطیلات نوروزی در 137 بقعه متبرکه استان اصفهان در حال اجرا است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام الهی با بیان اینکه تاکنون هفت هزار نفر در بقاع متبرکه خوسف اسکان یافته اند، گفت: در طرح آرامش بهاری تاکنون در مزار شاه سلیمان علی (ع) بیش از 2 هزار نفر اسکان داده شده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۵    
در طرح آرامش بهاری و در راستای مهیا کردن زمینه های معنوی و شاد برای مهمانان نوروزی و زائرین محترم در امام زاده محمدبن زید (ع) شهرستان گتوند برنامه های متنوعی اجرا شد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون 593 هزار و 659 زائر به بقاع متبرکه استان مشرف شدند که از این تعداد 48 هزار نفر زائر خارجی هستند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیمی گفت: طرح ضیافت الهی در آرامش بهاری در 47بقعه متبرکه استان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: طرح آرامش بهاری در 22 زیارتگاه استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح آرامش بهاری با هدف بصیرت افزایی و ایجاد فضای با نشاط معنوی در بقاع متبرکه سراسر استان اصفهان در ایام نوروز برگزار می شود.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ در این طرح در مرقد مطهر امامزادگان و بقاع متبرک شهرستان غرفه های مختلفی برای استفاده همه مردم فراهم شده است. آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) نهاوند یکی از مکان هایی است که طرح آرامش بهاری تا پایان تعطیلات نوروزی در این مکان اجرا می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۰    
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از 28 اسفند تا پایان روز 7 فروردین در راستای اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی 269 هزار و 466 زائر و مسافر به بقاع متبرکه خراسان جنوبی مشرف شدند.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری از مسجد بین راهی امام خمینی (ره) شهرستان دنا بازدید بعمل آورد.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه امامزادگان ابراهیم و میر اسحاق محمد علیه السلام روستای کریک شهرستان دنا مشهور به شاه عسکر علیه السلام بازدید بعمل آورد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران افزود : بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه سلام الله علیها دختر بلافصل امام موسی کاظم علیه در طول اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری (از بیست و پنجم اسفند ماه سال 1401) تاکنون میزبان بیش از پنجاه هزار نفر روز زائر و گردشگر مذهبی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۲    
طرح آرامش بهاری با هدف خدمات رسانی بهتر به گردشگران و زائران در 4 بقعه متبرکه شاخص شهرستان کهگیلویه در حال اجر ا است.