شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۹:۲۲Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بین راهی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- کاروانسرای مهر که در مسیر جاده ابریشم و محور سبزوار به شاهرود در 50 کیلومتری غرب سبزوار قرار دارد تغییر کاربری داده و به استراحتگاه بین راهی تبدیل شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۹    
اکنون که قطارهای تندرو تهران کرج حذف و سبقت گیری قطارها منتفی شده، برای اصلاح چینش خطوط ایستگاه های بین راهی مشابه خطوط RER، ایستگاه های شینکانسن و حومه ژاپن ... فرصت خوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشته حاضر گزارش روایی است از 3 خاطره ی نماز بین راهی با وسایل نقلیه عمومی است که برای نویسنده اتفاق افتاده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از افتتاح یک واحد پذیرایی با اشتغال زایی برای 50 نفر در رشت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خراسان جنوبی استانی کویری است که راه های آن نیز زیرساخت لازم را ندارد. یکی از معضلات نیز نبود مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی است که سرمایه گذار بخش خصوصی نیز به دلیل نبود زیرساخت های لازم اعم از آب، برق و گاز رغبتی برای سرمایه گذاری ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس میراث فرهنگی البرز گفت: کاروانسرا ها 25 قرن پیش برای ارتباط بین راهی ایجاد شده اند که به دوره هخامنشیان باز می گردند.
نماینده ولی فقیه در مازندران در نشست شورای فرهنگ عمومی که با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور برگزار شد گفت: سامان بخشی به نمازخانه ها و مساجد بین راهی در این خطه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می بایست به این معضل در استان ذیل شورای فرهنگ عمومی رسیدگی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: با تسهیلات کارآفرینی، هم اکنون هفت مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در نقاط مختلف این استان در حال ساخت است که روند آن از پیشرفت قابل قبولی برخودار است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز پنجشنبه سی ام شهریورماه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در بازدید از وضعیت اقامه نماز و نمازخانه های بین راهی شهرستان خلخال با امام جمعه بخش شاهرود(کلور) دیدار کرد. ...
در شهریور ماه سال 1402 همزمان با پیک ایام مسافرت ها و تردد خیل عظیم زائرین امام رضا (ع) در تعطیلات پایانی ماه صفر، تیم های کنترلی ونظارتی در قالب 16 تیم ، به منظور حصول اطمینان از ارائه خدمات مطلوب به زائرین عزیز با تشدید بازدیدها ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شمیرانات از افتتاح مجتمع پذیرایی بین راهی هیزومیکس در منطقه رودبار قصران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به تصویب لایحه مناقصه احداث ایستگاه های بین راهی خط یک سامانه اتوبوس تندرو (بی آر تی)، از برنامه ریزی برای ایجاد 27 ایستگاه این خط خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تیرماه 1397یعنی درست در زمانی که آقای روحانی به اتحادیه اروپا فرصت داده بود تا حُسن نیت خود را برای اجرای برجام بدون آمریکا ثابت کند، یک اتفاق بی سابقه افتاد؛ دبیر سوم سفارت ایران در اتریش بازداشت شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان از تدوین سند فاخر اقامه نماز استان خبر داد و افزود: گلستان از مقاصد گردشگری کشور و محل تردد زائران امام رضا (ع) بوده و ساماندهی نمازخانه های بین راهی در دستور کار قرار گرفته است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با تأکید بر توجه جدی دستگاه های اجرایی به اقامه نماز جماعت در ادارات، از ارزیابی دوره ای دستگاه ها در این خصوص خبر داد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور اعضای کمیته خدمات سفر و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از مجتمع و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهد مقدس در روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم شهریورماه بازدید شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از برگزاری جلسه کمیته نظارت بر مجموعه های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی استان با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط باهدف بررسی نقاط ضعف و قوت مجموعه های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی خبر داد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از تشدید نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی استان به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران مشهد مقدس خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۹    
در سفر محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور به مشهد، با همراه استاندار خراسان رضوی بازدیدهای میدانی از موکب های سطح شهر و برخی مبادی ورودی زائران به مشهد صورت گرفت و از نزدیک بر جریان خدمت رسانی به مردم نظارت کردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از استقرار 24 ساعته تیم های نظارتی منطقه در مجاری عرضه بین راهی غرب خراسان خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه خدمات زائربنیاد کرامت رضوی گفت: 25 متجمع بین راهی آماده خدمت رسانی به زائران رضوی استُ اما از بین 25 مجتمع بین راهی 14 مجتمع در مسیر زائرن پیاده است که موکب برپا کردند و به زائران خدمت رسانی می کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در سفر محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور به مشهد، با همراه استاندار خراسان رضوی بازدیدهای میدانی از برخی مبادی ورودی زائران به مشهد صورت گرفت و از نزدیک بر جریان خدمت رسانی به مردم نظارت کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: به مناسبت ایام پایانی ماه صفر 40 تن گاز مایع میان موکب های بین راهی در خراسان رضوی توزیع شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با دهه پایانی ماه صفر، از سوی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، تحت عنوان جهاد خدمت ویژه برنامه های آموزشی و قرآنی ویژه کودکان در موکب ها و ایستگاه های اسکان بین راهی زائران پیاده بین راهی و داخل شهر برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت: طی یک ماه گذشته، حدود 75 مورد بازدید از مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی به عمل آمده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، اسدالله تقی زاده در تشریح روند نظارت بر ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی گفت: تیم های بازرسی و نظارت کمیته بازرسی ستاد اربعین استان تهران از تاریخ 11شهریور لغایت 20 شهریورماه در پایانه های مسافربری جنوب و غرب ،فرودگاه امام خمینی (ره) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مارتین ایندیک ترجمه: محمدحسین باقی قنیطره قبل از سال1967 به عنوان پایتخت جولان فعالیت می کرد. این شهر که در دوران عثمانی به عنوان ایستگاه بین راهی در مسیر کاروانی به سمت دمشق از شرق تاسیس شد، هرگز بیش از یک شهر کوچک بازاری و یک پادگان نظامی 20هزارنفری نبود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش سفرهای مسیر تهران - مشهد ، طرح تشدید نظارت بر فعالیت اصناف خدمات رسان بین راهی در استان سمنان آغاز شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: هموطنان به ویژه زائران اربعین که این روزها در کنار جاده ها یا رستوران های بین راهی خرید انجام می دهند ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب هرمزگان گفت: با احداث ایستگاه پمپاژ بین راهی، وضعیت آبی آشامیدنی چهار روستای حسین آباد ، کُناردان ، نَران و گاومرده در شهرستان بندرعباس بهبود یافت. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۹    
زنجان- مدیر ستاد کانون های مساجد استان زنجان گفت: به مناسبت دهه آخر صفر، کتاب های مذهبی و کودک ونوجوان بین اعضای کانون و همچنین مواکب بین راهی توزیع شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: دستگاهی شبیه به کارتخوان به نام اسکیمر وجود دارد که کارت بانکی را کپی و حساب را خالی می کند. به گزارش خبرگزاری مهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طرح ویژه نظارت بر تأسیسات گردشگری و واحد های بین راهی استان سمنان به مناسبت تعطیلات اربعین حسینی و پایان ماه صفر آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۶    
گوشه ای از پذیرایی موکب های بین راهی که به جاماندگان پیاده روی اربعین خدمت رسانی می کنند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، کارشناسان ستاد اقامه نماز استان، از مواکب و نمازخانه های بین راهی استان تا مرز تمرچین، بمنظور بررسی آمادگی خدمات رسانی برای بازگشت زوار حسینی در روز سه شنبه، چهاردهم شهریور بازدید کردند. ...
مدیرکل اوقاف امور خیریه قزوین از توزیع روزانه 20 هزار پرس غذایی گرم در بین زائران اربعین خبر داد و گفت: استان قزوین دارای 2 موکب مستقر در شهرهای کربلا ، نجف و یک موکب بین راهی در شهرستان آوج است.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه اربعین سازمان تعزیرات حکومتی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و امنیت غذایی شهروندان باهمکاری رییس محترم شبکه دامپزشکی و کارشناسان محترم شبکه بهداشت و صمت شهرستان از رستوران های بین راهی توسط اداره تعزیرات حکومتی بازرسی به عمل آمد ...
نمازخانه های بین راهی جایگاه های عرضه سوخت چهارمحال و بختیاری در طول مسیر زوار مسیر اربعین حسینی وضعیت مطلوبی داشتند
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۷    
ساری-موکب پذیرایی حضرت زینب (ع) به مدت 5روز به صورت شبانه روزی همراه با برپایی نمازخانه بین راهی در جاده اصلی روستایی متی کلا بخش مرکزی شهرستان بابل برپا شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، منصوریان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گیلانغرب در گفتگویی از بازدید مستمر از نمازخانه راه های مواصلاتی این شهرستان خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات و نواقص فضا های نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی سطح استان در سه مرحله پیش و در حین عزیمت زائران در دستور کار قرار گرفت.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین از اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر فعالیت تاسیسات گردشگری و به طور ویژه واحدهای پذیرایی، مجتمع ها، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی و موکب های مستقر در مسیر تردد زائران اربعین حسینی در استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۷    
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سربیشه از آغاز بهسازی سرویس های بهداشتی بین راهی در شهرستان خبر داد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، معاون عمرانی استانداری استان با موضوع بررسی موکب ها و نمازخانه های بین راهی در ایام اربعین حسینی در تاریخ سیزدهم شهریور ماه برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج، از بازدیدهای روزانه و مستمر کارشناسان این اداره از مواکب مستقر در سطح شهر و همچنین واحدهای بین راهی به منظور نظارت بر نحوه خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین حسینی در شهرستان خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷    
⭕️قدردانی استاندار ایلام و رییس ستاد اربعین استان از خادمان اباعبدالله الحسین ( ع ) ❑ استاندار ایلام و رییس ستاد اربعین استان در بازدید از مواکب بین راهی و مواکب ورودی شهرستان دهلران از خادمان اباعبدالله الحسین (ع) قدردانی کرد و گفت: خدمت به زوار یک موهبت الهی است که نصیب همه ما شده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج از بازدیدهای روزانه و مستمر کارشناسان این اداره از مواکب مستقر در سطح شهر و همچنین واحدهای بین راهی به منظور نظارت بر نحوه خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین حسینی در شهرستان خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام: مواکب بین راهی برای خدمت رسانی به زوار تقویت می شوند |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا استاندار ایلام و رییس ستاد اربعین استان روز دوشنبه 13 شهریورماه پس از بازدید از مواکب شهدای عشایر چنگوله و روستای کاور ...