شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۰:۱۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس اوراق بهادار»

اینتیتر   ۵ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، فردا 21 خردادماه، 12 درصد از سهام شرکت گروه مالی شهر به عنوان ششصد و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بخش “سرمایه گذاری ها” و گروه و طبقه “سایر واسطه گری مالی” با کد صنعت “5699” و در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران و در نماد “شهر” به شیوه ثبت سفارش جهت ...
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 73 هزار و 379 واحدی همراه شد و به رقم 2 میلیون و 215 هزار و 59 واحد رسید.
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با 73 هزار و 373 واحد کاهش معادل 3.21 درصد، در ارتفاع 2 میلیون و 215 هزار و 65 واحد قرار گرفت.
بهار نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بازار سهام، اولین روز هفته را با ریزشی 73 هزار واحدی به کار خود پایان داد.بازار سهام اولین روز کاری هفته را همچون سایر بازار ها که در این روز ها با کاهش محسوس قیمتی همراه هستند با فشار شدید عرضه آغاز کرد و بسیاری از سهام ...
فرصت امروز   ۷ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 73 هزار واحدی به 2 میلیون و 215 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز با ریزشی 25 هزار واحدی را تجربه کرد و به ارتفاع 750 هزار واحدی رسید. ...
بورس تهران تحت فشار عرضه شدیدی اولین روز معاملاتی هفته را آغاز کرده است و اغلب گروه ها در دامنه منفی معامله می شوند و این فشار فروش در گروه خودرویی با شدت بیشتری ادامه دارد.
ارانیکو   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اعلام برنامه های این شرکت برای انجام عرضه های اولیه در بازار تا پایان سال 1402، گفت که تا پایان امسال 10 عرضه اولیه در بازار انجام می شود.
شاخص کل بورس اوراق بهادار بعد از 20 دقیقه از آغاز معاملات با کاهش 24 هزار واحدی کانال 2 میلیون و 300 هزار واحدی را از دست داده است.
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز شنبه 20 خرداد با 45 هزار و 887 واحد کاهش (2.0 درصد) به 2 میلیون و 242 هزار و 551 واحد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: برای پذیرش شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه، پیوست 7 در حال بازنگری است که زمینه تسهیل پذیرش و ورود شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه را فراهم می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در دادوستد های روز گذشته نماگر اصلی بازار فراز و فرود های متعددی را تجربه کرد، به نحوی که در تقابل میان خریداران و فروشندگان بارها شاهد پیشی گرفتن طرف عرضه و تقاضا بودیم اما در نهایت چربش قدرت فروش به حدی افزایش پیدا کرد که توانست جریان معاملات را رو به نزول سوق دهد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تأمین سرمایه کاردان (سهامی عام) با نماد تکاردان ، در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲    
گروه مالی مهرگان در دومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، نشست خبری برگزار کرد. به گفته حسین کرمی مدیرعامل این گروه، از جمله برنامه های آتی مهرگان، پذیرش در بورس اوراق بهادار تهران است؛ به طوری که دومین جلسه پذیرش گروه مالی مهرگان نیز در بورس عملیاتی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با هزار و 100 واحد کاهش معادل 5 صدم درصد به دو میلیون و 288 هزار و 448 واحد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورسدر پایان معاملات امروز با هزار و 100 واحد کاهش به سطح دو میلیون و 288 هزار و 448 واحد رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، با وجود اینکه شاخص کل بورس تهران امروز با کاهش 1100 واحدی نسبت به روز گذشته به رقم 2 میلیون و 288 هزار و 448 واحد رسید، اما شاخص هم وزن با افزایش 231 واحد به رقم 776 هزار و 646 واحد رسید. ارزش روز بازار به بیش از 8 میلیون و 414 هزار میلیارد تومان رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نیم ساعت ابتدایی معاملات امروز بازار بورس تهران با 375 واحد کاهش معادل 0.02 درصد به 2 میلیون و 289 هزار و 172 واحد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 9 هزار و 867 واحد همراه شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 9866 واحدی معادل 0.43 درصد، به دو میلیون و 289 هزار و 549 واحد رسید.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۶    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 9866 واحدی معادل 0.43 درصد، به دو میلیون و 289 هزار و 549 واحد رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایبِنا ، امروز (سه شنبه 16 خردادماه 1402)، تالار شیشه ای شاهد روند صعودی شاخص های منتخب بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه) بازار سهام، با 9 هزار و 866 واحد افزایش معادل 43 صدم درصد به دو میلیون و 289 هزار و 548 واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز سه شنبه 16 خرداد با 5 هزار و 982 واحد افزایش (0.3 درصد) به 2 میلیون و 285 هزار و 664 واحد رسید.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 0.38 درصد همراه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) بازار سهام، با هشت هزار و 634 واحد افزایش معادل 38 صدم درصد به دو میلیون و 279 هزار و 676 واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) بازار سهام، با هشت هزار و 634 واحد افزایش معادل 38 صدم درصد به دو میلیون و 279 هزار و 676 واحد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 0.38 درصد همراه شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص احتمال لغو پذیرش دو خودروساز بزرگ بورسی گفت: در صورتی که شرکت ایران خودرو و سایپا طبق دستورالعملی که در سایت قانون و مقررات سازمان بارگذاری شده، مبنی بر پذیرش اوراق بهادار در بورس و طبق ماده 41 این دستورالعمل ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد امین قهرمانی، مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص شایعه لغو پذیرش دو خودروساز بزرگ بورسی گفت: نامه ای از سوی بورس تهران ارسال خواهد شد و این شرکت ها باید برنامه های خود را برای خروج از زیان اعلام کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ؛ شاخص هم وزن نیز یک هزار و 557 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 767 هزار و 66 واحدی ایستاد. نماد های فملی، وبملت، و تجارت، فولاد و ونوین بیشترین تاثیر مثبت و نماد های شبندرو شپنا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نیم ساعت ابتدایی معاملات امروز بازار سرمایه، با 679 واحد افزایش به 2 میلیون و 271 هزار و 721 واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۹    
شاخص کل بورس اوراق بهادار در دومین هفته خرداد، با حدود 74 هزار واحد کاهش و بازدهی منفی به کار خود پایان داد. همچنین طی روند منفی بازار بیش از 3 هزار میلیارد تومان نقدینگی توسط افراد حقیقی از بازار خارج شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
احمد اشتیاقی / کارشناس بازار سرمایه نوسان شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در بالای کانال 2میلیون و 200هزار واحد همچنان ادامه دارد. در حالی که بازارهای موازی با کمترین میزان تقاضا مواجه هستند ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که بورس در پایان اصلاحات قرار دارد و کم کم روند مثبت باز خواهد گشت.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز دوشنبه هشتم خرداد با 13 هزار و 613 واحد افزایش (60.5 درصد) به 2 میلیون و 270 هزار و 625 واحد رسید.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از دنیای اقتصاد، بنابراین در پایان معاملات روز گذشته شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزش 17 هزار واحدی به 2 میلیون و 271 هزار واحد رسید، همچنین شاخص کل هم وزن نیز رشدی 8 هزار واحدی را تجربه کرد و به ارتفاع 765 هزار واحد رسید. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۶۶ سایت دیگر  
اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت گروه مالی شهر(نماد شهر) منتشر شد. عرضه اولیه نماد شهر در روز 21 خرداد در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار آغاز می شود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بررسی سه بازار بورس تهران، معاملات در بازار نفت جهانی و خرید و فروش اوراق تسهیلات بانک مسکن، نشان دهنده بی رمقی معاملات در این سه بازار است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات آخرین روز کاری هفته جاری با افت 76/ 0درصدی همراه شد و تا سطح 2میلیون و 271هزار واحدی عقب نشینی کرد ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۶    
کارشناس بازرسی کارگزاران نام شرکت: شرکت بورس اوراق بهادار تهران شهرستان: تهران ، سعادت آباد مدرک تحصیلی:کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکتری در رشته های:حسابداری،مالی شرایط تخصصی:مسلط به BI,ICDL ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران طی معاملات روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 تا رقم 2 میلیون و 271 هزار واحد روند نزولی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 17 هزار و 381 واحد همراه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با 17 هزار و 382 واحد کاهش معادل 76 صدم درصد به 2 میلیون و 271 هزار و 45 واحد رسید.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان، سهم نهادهای مالی و نهاد ناظر در بازارسرمایه را برای ارتقای فرهنگ سهامداری و آموزش، برابر دانست و گفت: در بازارسرمایه سازمان بورس اوراق بهادار و شرکت های زیرمجموعه وظیفه فرهنگ سازی و آموزش را برعهده دارند اما این موضوع ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن- شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نیم ساعت ابتدایی معاملات امروز با 9 هزار و 872 واحد کاهش به 2 میلیون و 278 هزار و 555 واحد رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پذیرش شرکت بیمه کارآفرین وآفری در شرکت بورس اوراق بهادار تهران، نماد معاملاتی مذکور در پایان معاملات امروز چهار شنبه مورخ 1402/03/10 متوقف می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۵    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران طی معاملات روز سه شنبه 9 خرداد 1402 تا رقم 2 میلیون و 288 هزار واحد روند صعودی داشت.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز در روند رو به رشد با افزایش 13 هزار و 43 واحد همراه شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه) بازار سهام، با 13 هزار و 42 واحد افزایش معادل 57 صدم درصد به 2 میلیون و 288 هزار و 438 واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان معاملات امروز (سه شنبه) بازار سهام، با 13 هزار و 42 واحد افزایش معادل 57 صدم درصد به 2 میلیون و 288 هزار و 438 واحد رسید.