پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۳۹Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بهزیستی»

افق تهران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گرامیداشت ایام الله دهه فجر، تعدای از پروژه های عمرانی و خانه هنر صنایع دستی شهرستان کاشمر با حضور مدیر کل سازمان بهزیستی خراسان رضوی و فرماندار ترشیز افتتاح و به بهره برداری رسید.
آنا / سینما سینما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فاز نخست سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی(POC) اورژانس اجتماعی با حضور جمعی از مدیران بهزیستی و قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران به بهره برداری رسید.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۰۸    
فاز نخست سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی(POC) اورژانس اجتماعی روز چهارشنبه 19 بهمن 1401، با حضور جمعی از مدیران سازمان بهزیستی کشور و قائم مقام مدیرعامل همراه اول به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 گفت: در کمیسیون تلفیق مصوب شد تا میزان سی هزار میلیارد ریال جهت گازرسانی به روستاها و اتمام طرح های نیمه تمام گازرسانی و تداوم گازرسانی با اولویت گازرسانی به شهرها و روستاهای استان سیستان و بلوچستان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۷    
نشست صمیمانه خیرین بهزیستی وحامیان بهشتیان زمینی با حضور دکتر عبداللهی استاندار البرز و دکتر قادری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین وی و رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاونین وی ...
آنا / سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از سامانه و شبکه بی سیم اختصاصی(POC) اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، گفت: ایران یکی از کشورهای پیشرو است که پلتفرم اورژانس اجتماعی را با این ویژگی خاص دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور با حضور در مناطق صعب العبور و روستاهای دورافتاده مناطق زلزله زده خوی به همراه معاون توانبخشی با معلولین ضایعه نخاعی دیدار کرد .
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۳    
قادری رئیس سازمان بهزیستی کل کشور با اشاره به همکاری بنیاد برکت با سازمان بهزیستی به بازار گفت: طرح حرکت با برکت به دنبال خدمت رسانی و تسهیل گری در حوزه اشتغال معلولان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
6 شهرستان گناباد،کاشمر، قوچان، سبزوار، نیشابور و مشهد در استان خراسان رضوی به عنوان پایلوت برای اجرای طرح "استقرار نظام جامع سلامت روانشناختی اجتماع نگر دوران پیش سالمندی و سالمندی" انتخاب شده اند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۳    
افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور می توانند از طریق این سامانه درخواست اشتغال خود را ارائه بدهند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۲    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: کودکان کار و خیابان ماحصل خانواده های آسیب دیده اجتماعی هستند و بهبود شرایط آن ها بسیار برای ما و نظام اهمیت دارد که باید با همدلی و هم افزایی میان همه دستگاه های متولی، این موارد مدیریت شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور کودکان و نواجوانان سازمان بهزیستی کشور، گفت: در حال حاضر 414 موسسه با بهزیستی در قالب راه اندازی 594 مرکز و نگهداری 8500 کودک و نوجوان همکاری می کنند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۴۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ جشن میلاد حضرت علی علیه السلام و دهه مبارک فجر با حضور علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران ، مدیران کل و کارکنان بهزیستی سراسر کشور، خانواده های شهدای امنیت به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۳:۲۳    
دکتر مجتبی عبداللهی، استاندار البرز امروز در حاشیه سفر رئیس سازمان بهزیستی کشور به این استان در جمع خبرنگاران گفت: بهزیستی سازمان خاص، ویژه و پرماموریتی است که در حوزه آسیب های اجتماعی مسئولیت های خطیری دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه سفر به استان البرز در جمع خبرنگاران، گفت: مقرر شد در قالب یک برنامه نظام مند، با همکاری 15 دستگاهی که در این زمینه وظایفی را بر عهده دارند، زنجیره توانمندسازی این کودکان را ترسیم کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وجیهه محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز امروز در نشست صمیمانه با خیرین بهزیستی و حامیان بهشتیان زمینی که با حضور دکتر قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور ،دکتر عبداللهی استاندار البرز و جمعی از مسئولین کشوری و استانی در شیرخوارگاه امام علی (ع) کرج برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۵۹    
امروز در ادامه اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و با حضور دکتر قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور ،دکتر عبداللهی استاندار البرز ، محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی البرز و جمعی از مسئولین کشوری و استانی مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان سالمند برای نخستین بار در استان البرز افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز در ادامه اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور ،استاندار البرز،مدیرکل بهزیستی البرز و جمعی از مسئولین کشوری و استانی مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان سالمند برای اولین بار در استان البرز افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر امروز همزمان با اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و باحضور دکتر قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر عبداللهی استاندار البرز و محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز و جمع کثیری از مسئولین کشوری و استانی، مرکز نگهداری از کودکان کاروخیابان (شیرین) در ماهدشت کرج افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: معضلات اجتماعی از جمله حاشیه نشینی و کودکان کار و خیابان، موجب تضعیف روحیه مردم می شود که به منظور جلوگیری از این امر باید ساز و کاری جدی اتخاذ کنیم و اجازه ندهیم خیابان ها توسط عده ای سودجو سهم بندی شوند بدون اینکه مالیات بر ارزش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، پیشنهادات اعضای این کمیسیون در خصوص افزایش اعتبارات سازمان بهزیستی و کمیته امداد را تشریح کرد.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، ضمن اعلام میزان افزایش عوارض خروج از کشور در سال 1402 گفت: این افزایش برای زیرساخت های گردشگری مصرف می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز و در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ،آیین افتتاح گروه های همیار بانوان سرپرست خانواده به صورت همزمان در دو استان خراسان رضوی و فارس به صورت ویدیو کنفرانس ؛با حضور مریم صفاران معاون بررسی های راهبردی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 800 هزار نفر معادل 12 درصد جمعیت این استان از خدمات حمایتی و اجتماعی سازمان بهزیستی بهره مند هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۴    
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین تجلیل از خانواده های معظم شهدای مدافع امنیت همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: باید در مسیر تکافل اجتماعی حرکت کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۹    
محمد نصیری مدیر کل بهزیستی استان تهران در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره تئاتر معلولین آفتاب و هنرمندان دارای معلولیت عنوان کرد، شناسایی جامعه هدف توانمند سازمان بهزیستی باید در سطح ملی و بین المللی انجام شود و قابلیت اجرایی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
270 بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی زارچ توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: طرح مثبت تجربه با مشارکت بین بسیج سازندگی بهاباد و سازمان بهزیستی با هدف ارائه خدمات متنوع به جامعه هدف در این شهرستان رونمایی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل دفتر امور توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور گفت: طرح ارتقای دهان و دندان برای کودکان معلول در 6 استان کشور اجرا شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور گفت: 150 مرکز روزانه سالمندی در کشور فعالیت دارند که 6 هزار و 647 نفر سالمند از خدمات این مراکز استفاده می کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۹    
خبر تلخ است. خبری که از فوت یک بیمار اعصاب و روان آن هم در شرایطی که دست هایش به تخت بسته بوده حکایت دارد
سلامت نیوز / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر تلخ است؛ خبری که از فوت یک بیمار اعصاب و روان، آن هم در شرایطی که دست هایش به تخت بسته بوده، حکایت دارد. با آنکه نام این مرکز در میان اخبار منتشرشده به چشم نمی خورد، اما نشان می دهد این حادثه در مرکز دهکده آرامش معلولین اراک که نام مرکز نگهداری معلولان جسمی- حرکتی را یدک می کشد، رخ داده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ جلسه مشترک ادارات کل بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای بررسی مشکلات و موانع اجرایی تفاهم نامه مشترک تامین ده هزار مسکن جامعه هدف سازمان بهزیستی با حضور زینب دلیلی سرپرست معاونت هماهنگی موسسات غیردولتی ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با دیدن گزارشی قول داد تا پدر 5قلوهای گنبدی را صاحب خانه رایگان کند. سازمان بهزیستی و ستاد اجرایی فرمان امام نیز حمایت های دیگری از جمله پرداخت ماهیانه یک میلیون و 900 هزار تومان به مدت 6 سال تا شیر خشک 5 قلوها به مدت 2 سال را تقبل کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: سازمان بهزیستی یکی از سازمان هایی است که در اقصی نقاط کشور به معولان و افراد نیازمند کمک می کند اما بودجه آن با وظایف و ماموریت هایش همخوانی ندارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۷    
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از توزیع 2 هزار و 150 کارت خرید 3 میلیون تومانی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان از اهدای 110 سری جهیزیه به مددجویان تا پایان سال خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از معلولیت های مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح بررسی شیوع و علل آسیب ها و اختلالات دائمی منجر به کم توانی و ایجاد سامانه رصد معلولیت در 10 استان البرز، زنجان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، ایلام، اصفهان، قزوین، قم، مرکزی و یزد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل بنیاد برکت این بنیاد با اجرای طرح برکت مهدوی اقشار آسیب پذیر اجتماعی را تحت پوشش بیمه ای قرار داده است. خبرگزاری میزان – محمد ترکمانه از اجرای طرح برکت مهدوی خبر داد و گفت: 3 هزار و 452 نفر از اقشار آسیب پذیر جامعه از جمله زنان سرپرست خانوار، ایتام، مددجویان ...
سرپرست دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تهیه اطلس آسیب های اجتماعی کودکان کار و خیابان پس از تکمیل بانک اطلاعاتی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند -معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: خراسان جنوبی در رتبه 15 کشوری از نظر آسیب های اجتماعی قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از تحویل بیش از هزار و 700 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در دهه فجر خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در 9 ماهه سال جاری تعداد 152 انشعاب رایگان گاز به مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح لوله کشی داخلی گاز منازل مددجویان استان هرمزگان بین شرکت گاز، مدیران کل سازمان بهزیستی و کمیته امدادامام خمینی (ره) امضا شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور از پیگیری راه اندازی صندوق ضمانت جهت تسهیلگری ضمانتِ وام مددجویان خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
جاماندگان سهام عدالت شامل افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی مثل کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک درآمدی جامعه کارگران می شوند، در کل تعدادی از مردم در سال 1385 موفق به دریافت سهام عدالت نشدند که می توان آن ها را به دو دسته تقسیم کرد ...