چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۶:۴۲Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور پروانه»

تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آئینی مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری متوسط صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده تهران را 8 ماه دانست و گفت: مزیت احیای بافت فرسوده این است که هر واحد فرسوده یک و نیم طبقه تبدیل به پنج آپارتمان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از صدور پروانه بهره برداری برای 104 واحد صنعتی در سال گذشته خبر داد و گفت: این واحد ها از ظرفیت 531 هزار تنی برخوردارند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
روایت پخش کننده تفریق از جلوگیری از اکران فیلم مانی حقیقی: استعلام بازیگر و کارگردان و تهیه کننده برای صدور پروانه نمایش اضافه شده!
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۱    
معاون وزیر راه با بیان"بافت فرسوده بهترین روش برای ساخت مسکن است"از روند طولانی صدور پروانه ساختمانی انتقاد کرد و گفت:در سازمان نظام مهندسی ساختمان "درد"داریم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری جشنواره سلاله ، اجرای طرح معراج ، صدور پروانه موکب داری اربعین و... خبرهای کوتاه دینی و فرهنگی استان فارس را تشکیل می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین بار برای ساختمان های که امتیاز دوستدار محیط زیست را دریافت می کند، دست کم تا 50 درصد تخفیف در هزینه صدور پروانه اختصاص می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیمرغ از معرفی 36 مددجوی تحت حمایت این شهرستان درخصوص معافیت انشعابات و هزینه پروانه ساختمانی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ستاد اربعین ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات البرز از آغاز ثبت نام متقاضیان صدور پروانه موکب داری اربعین حسینی در سامانه موکب داران اربعین در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رشد 45 درصدی صدور پروانه های ترانزیتی در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تبریز با انتقاد از افزایش تعرفه بیمه تامین اجتماعی در صدور پروانه های ساختمانی، تصریح کرد: در صورت تداوم این موضوع پروانه های صادر شده شهرداری فسخ و مالکان انصراف می دهند به طوری که طبق ارزیابی های صورت گرفته 70 درصد پروانه های صادرشده در کلانشهرها تمایل به انصراف دارند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه اربعین حسینی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان فارس از آغاز ثبت نام متقاضیان صدور پروانه موکب داری اربعین حسینی در فارس در سامانه موکب داران اربعین خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، با صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی آن ها مرا دوست داشتند به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا رحمانی این فیلم در نوبت اکران قرار گرفت. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار لاهیجان از آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ زهرا شاه خواجه در نشست تخصصی برنامه ریزی سالانه درحضورکارشناسان اجرای استاندارد اداره کل، افزود:درسال1400 مجموع صدور پروانه های کاربرد علامت استاندارد اجباری، تشویقی و مجوز استاندارد اجباری 180مورد بوده است، که در سال 1401 رشد 25 درصدی را پشت سرگذاشته ایم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش مدت زمان صدور پروانه ساختمانی در بافت های فرسوده این روزها به معضلی اساسی برای انبوه سازان و کاهش مشارکت سرمایه گذاران تبدیل شده و سوال این است چرا آپشن های جدید، مشارکت را افزایش نداد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت شهری اصفهان برای نخستین بار برای ساختمان هایی که امتیاز دوستدار محیط زیست را دریافت کنند، تا 50 درصد تخفیف در هزینه صدور پروانه در نظر گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: این استان پس از کرمان توانسته رتبه دوم صدور پروانه های صنفی از درگاه ملی مجوز ها را کسب کند.
داعی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ضمن تاکید بر تسریع شهرداری ها در صدور پروانه ساخت از شناسایی حدود 20 هزار متقاضی پروانه ساختمانی نوسازی در بافت های فرسوده شهری استان خراسان رضوی که در حال ساخت هستند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۵    
بر اساس قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار قرار بود همه دستگاهها به درگاه ملی مجوزها بپیوندند تا مردم براحتی بتوانند برای مجوز کسب و کار اقدام کنند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: روند بازسازی در مناطق روستایی از وضعیت خوبی برخوردار بوده ولی در شهر خوی روند صدور پروانه ساختمانی کمی کند است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: براساس قانون بودجه مردم مبلغ قابل توجهی را برای صدور پروانه باید پرداخت کنند که برخی قادر به پرداخت آن نیستند و موجب اخذ نشدن پروانه در هنگام ساخت و ساز می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: ارایه هرگونه خدمات فنی، مهندسی و صدور پروانه احداث ساختمان روستایی از طریق سامانه راهبر و به صورت الکترونیکی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
با وجودی که قرار بود با الکترونیکی شدن صدور پروانه ساختمانی مدت زمان صدور به 15 روز کاهش یابد هنوز این طرح نتوانسته اجرا شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۶    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در آیین افتتاح متمرکز واحدهای مسکونی محلات هدف بازآفرینی گفت: در بازه زمانی سال های 1396 تا 1400 تنها 500 پروانه ساخت در بافت های فرسوده استان صادر شده که این رقم از سال 1400 تا کنون به دو هزار و 800 واحد می رسد و این امر بیانگر افزایش شش برابری صدور پروانه ساخت در محلات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار همدان گفت: در صدور پروانه ساختمانی می توانیم ادعا کنیم ظرف دو هفته به شرط عدم مشکل در پرونده ها، کنترل ضوابط شهرسازی در شهرداری انجام می گیرد و خوشبختانه این اتفاق مهم موجب رضایتمندی شهروندان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: از مهرماه سال گذشته که بسته تشویقی ارایه شده تا پایان اردیبهشت امسال بیش از 18 هزار پروانه در بافت های فرسوده شهر تهران صادر شده که از افزایش حدود 80 درصد در مقایسه با سال قبل از آن حکایت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیمارستان مهرگان مجوز موقتی از سمت مسئولان شهرستان و استان دارد، باید در سیستم صدور پروانه وزارتخانه مدارکی را بارگذاری کنند تا مجوز نهایی بهره برداری صادر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: طی ماه های فروردین و اردیبهشت میزان صدور پروانه های ساختمانی نسبت به سال قبل رشد 300 درصدی داشته است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ضمن تاکید بر تسریع شهرداری ها در صدور پروانه ساخت از افتتاح 30 هزار واحد جدید نوسازی شده در بافت های فرسوده طی سال جاری خبر داد و از سامانه ستاد ملی بازآفرینی شهری ایران برای رصد تمامی اقدامات اجرایی در محلات هدف رونمایی کرد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر بهره مندی از ظرفیت های برنامه هفتم توسعه برای رونق تولید مسکن در بافت های فرسوده گفت: هم اینک تسهیلات ودیعه برای ساکنانی که واحدهایشان نوسازی می شود نسبت به سال گذشته دو برابر برابر افزایش داشته است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد گلستان در جلسه توجیهی صدور نشان حلال برای محصولات آرایشی و بهداشتی به واحدهای منتخب استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان؛ سید مهدی حسینی در این نشست گفت: صدور پروانه کاربرد نشان حلال برای محصولات آرایشی و بهداشتی پس از طی فرایندهای لازم ...
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۸    
شهردار فردوس از صدور پروانه ساخت مسکن ملی در شهرداری فردوس در کمترین زمان ممکن و کمتر از یک روز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی 5008 واحد مسکونی که در بافت های فرسوده نوسازی شده به بهره برداری رسید که از این تعداد 1917 واحد در استان تهران قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شغل بی دردسر و راحت مشاور املاکی و همچنین مجوزدهی افسارگسیخته برای صدور پروانه کسب و کار باعث شده تا بدون هیچ قید و شرطی خیابان ها از مشاوران املاکی اشباع شود و دلالی جای مشورت را در حوزه مسکن بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه هنری مازندران از انتظار این نهاد برای صدور پروانه ساخت پردیس سینمایی ساری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت خود امکان ساخت مسکن نداشته و باید با تسهیل صدور پروانه شرایط را برای حضور مردم و ساخت مسکن در محدوده های بافت فرسوده و روستایی فراهم کند و مردم با اخذ تسهیلات اقدام به ساخت مسکن کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ورزنه گفت: سال گذشته عملیات آزادسازی در سطح محلات شهر ورزنه براساس تبصره 14 ماده 55 قانون شهرداری ها در 7000 مترمربع از ساختمان های فرسوده و زمین های مسیر اصلی شهر با هدف جلب رضایت شهروندان و صدور پروانه ساختمانی انجام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
صدور مجوز پروانه صید از درگاه سامانه سماک راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
اعمال امتیازبندی در صدور پروانه طبابت، موجب گسترش فعالیت های غیررسمی پزشکان جوان در درمانگاه ها و مطب های خصوصی کلان شهر ها و یا تشدید انگیزه مهاجرت شده است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست هماهنگی سامانه نوین اصناف و درگاه ملی مجوزها و رفع مشکلات صدور پروانه کسب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف ایران نشست هماهنگی سامانه نوین اصناف و درگاه ملی مجوزها و رفع مشکلات صدور پروانه کسب در محل اتاق اصناف ایران برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به موضوع صدور پروانه ساختمانی از سوی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: رشد قابل توجه 43 درصدی صدور پروانه بهره برداری طی دو ماهه نخست امسال در استان یزد از توفیقات استان در بخش تولید محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجانغربی رتبه دوم صدور پروانه های صنفی از درگاه ملی مجوزها را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول مناسب سازی شهرداری شهرکرد گفت: در ساخت و سازها، صدور پروانه و در زمان اخذ پایان کار نظارت ها توسط شهرداری تشدید و در صورت عدم رعایت مناسب سازی، پایان کار ساختمان صادر نمی شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان گفت: طرح ساماندهی واحدهای صنفی و شناسایی اصناف بدون پروانه کسب در شهرستان لنجان کلید خورده است و بر همین اساس از یکم اسفندماه 1401 تاکنون 1214 واحد صنفی فاقد پروانه کسب شناسایی شده و در فرایند صدور پروانه کسب قرار گرفته است.
سازمان امور سینمایی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شورای صدور پروانه ساخت آثار سینمایی در جلسه اخیر با دو فیلم نامه موافقت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری؛ فیلم نامه های: جلبک به تهیه کنندگی و نویسندگی سیدابراهیم عامریان و کارگردانی کریم محمدامینی و لاک پشت به تهیه کنندگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک اراک گفت: پروژه هشت هزار و 100 واحدی مسکن ملی اراک به هیچ عنوان معطل صدور پروانه از سوی شهرداری نبوده و این امر واقعیت ندارد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به رشد تولید در شهرک های صنعتی کشور گفت: 14درصد رشد صدور پروانه بهره برداری و کاهش واحد های راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور موید این امر است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان گفت:فضای اقتصادی و صنعتی استان بی سابقه و بی نظیر است و این دستاورد را مرهون حمایت های بی دریغ استاندار همدان و رهنمودهای آیت الله شعبانی نماینده معزز ولی فقیه در استان و پیگیری های مستمر نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستیم.