پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۸:۰۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طغیان رودخانه»

دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با شروع بارش های پاییزی بخش هایی از رودخانه های گیلان طغیان کرده اند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرضیه موسوی| هواشناسی هشدار بارش باران شدید در گیلان را اعلام کرده و مدیریت بحران استان، وقوع سیلاب و آبگرفتگی را. تجربه بارش های پاییزی سال گذشته هنوز در یاد امدادگران است؛ بارندگی هایی که طغیان رودخانه ها و غرق شدگی را به دنبال خود داشت. یا در شهرها، به ساختمان ها خسارت وارد کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از انسداد پل های آب نمای گیلان خبر داد و گفت: در پی طغیان رودخانه ها، از همه دستگاه های اجرایی خواسته شده تا نسبت به انسداد پلهای آبنما از امشب اقدام کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به شمالی شدن جریانات روی دریای خزر از بارش باران و برف خبر و نسبت به لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها هشدار داد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به بارش شدید باران، سیلاب، طغیان رودخانه ها و یخ زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به شمالی شدن جریانات روی دریای خزر از بارش باران و برف خبر و نسبت به لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها هشدار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به بارش شدید باران، سیلاب، طغیان رودخانه ها و یخ زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: صادق ضیاییان اظهار کرد: امروز (2 آبان) با عبور امواج تراز میانی، در ارتفاعات استان های واقع در البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۲    
فرماندار شهرستان صومعه سرا درخصوص آبگرفتگی معابر عمومی شهری و روستایی، طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد و گفت: مسؤولان مربوطه باید برنامه ریزی لازم را قبل از بارندگی که پیش رو داریم اتخاذ کنند در غیر این صورت با آن ها مطابق قانون رفتار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
طغیان رودخانه پلنگ و بخش گوراب زرمیخ صومعه سرا و آبگرفتگی پل سه سار مرد 42 ساله را به کام مرگ برد.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جاری شدن سیل در ایالت کرالا هند که باعث رانش زمین در برخی از مناطق این ایالت شده، دست کم جان 22 تن را گرفته است. به گزارش روز یکشنبه روزنامه تایمز هند ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بررسی معضلات گِلال و رودخانه های سطح شهر در جلسه شورا: چاپ ایمیل توضیحات بخش: مطالب مهم در حالی هنوز لایروبی رودخانه خرم رود در مرکز استان انجام نشده است و دیوار سازی این رودخانه نیمه کاره رها شده است که فرصت زیادی باقی نمانده و با نزدیک شدن به فصل بارندگی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش بارندگی در چین طغیان و سیل های متعددی را در سال جاری رقم زده و زندگی نزدیک به دو میلیون نفر در این کشور را مختل کرده است. مردم این کشور شاهد طغیان دومین رود بزرگ این کشور هستند
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۲    
کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز در برخی از استان ها بارش را پیش بینی کرد و نسبت به طغیان رودخانه ها در استان های پربارش هشدار داد.
کارشناس سازمان هواشناسی نسبت به وقوع سیل و طغیان رودخانه های فصلی، آبگرفتگی گسترده در معابر، کاهش دید در جاده های برون شهری تحت تاثیر طوفان در شمال و جنوب کشور هشدار داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام کاهش 3 تا 7 درجه ای دما در اردبیل و استان های ساحلی خزر نسبت به وقوع سیل و طغیان رودخانه های فصلی، آبگرفتگی گسترده در معابر، کاهش دید در جاده های برون شهری تحت تاثیر طوفان، هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه بر اثر طوفان در سیستان و بلوچستان 13 نفر تا ساعت 20 شنبه مصدوم شدند، گفت: مصدومان بر اثر سقوط از ارتفاع دچار تروما شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به طغیان رودخانه ها و سیلاب در استان های ساحلی خزر، هم چنین اردبیل و آذربایجان های شرقی و غربی، گفت: سیستان و بلوچستان نیز امروز تحت تاثیر توفان حاره ای شاهین، با سیلاب های شدید مواجه است.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: همزمان با آغاز بارش شدید باران های پاییزی، بخش وسیعی از مناطق شرقی و غربی شهر آستارا به زیر آب رفت. میزان بارش باران که از ساعت 5 صبح روز سه شنبه هفته جاری آغاز شده است، به 155 میلی متر رسیده و بارش ها تا چند روز آینده ادامه دارد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فارس: محمدرضا محسنی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شدت بارش باران در فومن بسیار زیاد بوده است، اظهار کرد: هواشناسی پیش بینی بارش باران در گیلان به ویژه مناطق غربی را کرده بود و مطابق پیش بینی ها بارش باران از اواخر روز گذشته آغاز شد ولی میزان بارندگی انجام شده در فومن دور از انتظار بوده ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
2 پل آب نما در فومن بر اثر شدت بارش باران غرق در آب و راه ارتباطی 4 روستا نیز در این شهرستان بسته شد. عصر کاسپین/ فرماندار فومن گفت: بارش باران سیل آسا چند روز اخیر باعث طغیان رودخانه ها و غرق آبی 2 پل آب نما در روستا های رودبار چیره و خطیب گوراب این شهرستان شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فومن- فرماندار فومن با اشاره به طغیان رودخانه های رودبار چیره و خطیب گوراب، گفت: برای جلوگیری از وقوع حادثه دو طرف این رودخانه به صورت موقت مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری در استان از روز گذشته آغاز شده و لازم است تا شهروندان مناطق شمالی از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها به علت احتمال جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها اجتناب کنند.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام طوفان در سواحل سیستان و بلوچستان نسبت به آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها هشدار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- بارش های شدید 2 روز گذشته در آستارا سبب طغیان رودخانه های این شهرستان شده است.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارندگی های سیلابی در شمال و شمال غرب کشور نسبت به آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها هشدار دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در 6 استان و وزش باد شدید در شرق کشور هشدار داد و پرهیز از صعود به ارتفاعات را توصیه کرد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
آستارا (پانا) - سرپرست فرمانداری آستارا از آمادگی این شهرستان برای مقابله با مشکلات احتمالی سیل و آبگرفتگی روز های آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا؛ سید سعید میرقربانی در جلسه ستاد بحران این شهرستان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال آبگرفتگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بارش های اخیر در جنوب استان سیستان و بلوچستان موجب طغیان رودخانه های فصلی این منطقه از جمله کاجو در قصرقند شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طغیان روخانه فصلی گزآباد، راه ارتباطی چندین روستا در بخش جبالبارز جنوبی عنبرآباد را بست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری هرمزگان از احتمال طغیان رودخانه های فصلی در ارتفاعات استان و مواج شدن خلیج فارس از امشب تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به اینکه حدود 2هزار سردهنه سنتی در استان مازندران داریم که با وقوع سیلاب و طغیان رودخانه تخریب می شوند، گفت: نیازمند ردیف ملی حوادثی برای مدرن کردن این سردهنه ها هستیم.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر اعلام کرد امسال برای اجرای 13 طرح آبخیزداری غرب استان با هدف کنترل سیلاب و فرسایش خاک 33 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت که 2برابر سال گذشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۵    
کارشناس هواشناسی: پیش بینی می کنیم امروز اوج بارندگی ها در استان های گلستان و مازندران باشد که می تواند موجب آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بارش شدید باران موجب آبگرفتگی و طغیان رودخانه ها در مکزیک شد و در پی آن 16 نفر در بیمارستانی در شهر تولا در ایالت مرکزی ایدالگو جان خود را از دست دادند. منبع: آخرین خبر
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۵    
بندرعباس- ایرنا- استان گرم و خشک هرمزگان هر ساله با آغاز فصل پاییز و زمستان و حتی در دیگر فصل های سال شاهد باران های سیل آسا و طغیان رودخانه های فصلی بوده که باتوجه به این شرایط، لایروبی و روان سازی سطح رودخانه ها ازجمله بستر رودخانه شمیل بندرعباس یک ضرورت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه سانتیگراد دربرخی استان ها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به وقوع سیلاب های گسترده در سالیان اخیر در مناطق شمالی کشور، احداث بند مشبک سرشاخه گیر برای جلوگیری از ورود تنه و شاخه درختان و سنگ های بزرگ به دهانه پل ها و طغیان رودخانه ها امری ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۸:۲۰    
فرماندار بشاگرد گفت: در پی بارندگی های امروز رودخانه شه بابک شهرستان بشاگرد طغیان کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۱    
در ماه ژوئیه گذشته دو روز بارش بی سابقه باران در بلژیک و آلمان باعث طغیان رودخانه ها شد و جان بیش از 200 نفر را در این دو کشور گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از مفقود شدن یکی از شهروندان حاجی آبادی بر اثر طغیان رودخانه خبر داد و گفت: جست وجو برای یافتن فرد مفقود همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی از عصر امروز تا روز دوشنبه اخطار داد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان با صدور اطلاعیه ای از تداوم ناپایداری های جوی در استان خبرداد. به گزارش گفتارنو بر اساس این گزارش زمان آغاز این سامانه بعد از ظهر شنبه سی ام مردادماه تا بعدازظهر دوشنبه یک شهریور است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_ایرنا _ هواشناسی کرمان با پیش بینی وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک برای عمده نقاط این استان اعلام کرد که طی روزهای آتی احتمال بارش های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به انسداد بیش از 35 راه روستایی در استان گفت: در بارندگی های اخیر سه نفر در شهرستان بشاگرد بر اثر طغیان رودخانه و یک نفر در روستای سیاهو از توابع بخش مرکزی بندرعباس بر اثر صاعقه جان خود را از دست دادند.