پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۴:۴۱Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گندم»

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 512 تن گندم قاچاق به ارزش تقریبی بیش از 25 میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی استان در دو هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: تاکنون232 هزار و 107 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به صورت تضمینی از کشاورزان کردستانی خریداری شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه و دبیر کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس گفت: امسال تاکنون 3 هزار و 500 تن گندم خریداری شده که با پیش بینی خرید 150 هزار تن نسبت به سال گذشته به خاطر خشکسالی با کاهش مواجه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی بیله سوار مغان گفت: امسال 83 هزار تن گندم از مزارع این شهرستان برداشت شد که نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گندم در بازارهای جهانی 9 دلار در هر بوشل افزایش یافت و یکبار دیگر زنگ هشدار به مسئولان داخلی را به صدا در آورد که امسال به گفته مسئولان قرار است بیش از 5 میلیون تن وارد کنند.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کلام تازه | مدیر جهادکشاورزی شهرستان چناران: کشاورزان چنارانی 13 هزار تن گندم خود را به مراکز خرید تحویل دادند.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پایدار گفت: از مجموع ارزش گندم خریداری شده از کشاورزان استان یزد، بیش از 66 میلیارد و 670 میلیون معادل تقریبا 86 درصد آن، به گندم کاران پرداخت شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برداشت 558 تن گندم از سطح 200 هکتار از مزارع گندم آبی و دیم این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۴    
شهرکرد- خشکسالی در چهارمحال و بختیاری همچنان می تازد و این در حالی است که تولید محصولات کشاورزی در سال زراعی جاری در این استان یک سوم کاهش یافته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تامین و توزیع انواع نهاده های کشاورزی بخصوص انواع کود های، ازته و سوپر فسفات تریپل جهت افزایش تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو خبر داد،آقای افضلی افزود: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بافق گفت: در سال زراعی 1400- 1399 یکهزار و 100 تن محصول گندم از 252 هکتار مزارع این شهرستان برداشت شد که این مقدار تولیدبا وجود خشکسالی نسبت به سال زراعی گذشته ، 10 درصد افزایش نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با وجود ذخیره سازی حجم مناسبی از گندم در استان مشکلی بابت تولید آرد و نان باکیفیت مورد نیاز مردم نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: بنابر آمار 4 میلیون و 200 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده که نسبت به سال قبل 30 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود از کشف 12 تن گندم قاچاق به ارزش 840 میلیون ریال دراین شهرستان خبرداد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری دو فروند کشتی حامل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: با ورود این کشتی ها از ابتدای امسال تاکنون، 736 هزار تن گندم توسط 11 فروند کشتی وارد بندر امام خمینی (ره) شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پرویز اوسطی گفت: باید قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم بیش از 7 هزار تومان تعیین می شد. قیمت فعلی باعث شده تا گندم به سمت قاچاق، احتکار و مصارف غیر انسانی هدایت شود و به واردات بیشتر نیازمند شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان: از ابتدای امسال تاکنون، 736 هزار تن گندم با 11 فروند کشتی وارد بندر امام خمینی (ره) شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل شرکت غله و بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد از خرید تضمینی قریب به 31 هزار هزار تن گندم کشاورزان در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: تاکنون حدود 25 هزار تن گندم مازاد بر نیاز با نرخ تضمینی از کشاورزان خراسان رضوی خریداری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی از کشف سه محموله گندم احتکار شده توسط دلالان در شهرستان شیروان خبر داد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
امینی خواه گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون بیش از 70هزار تُن محصول از مزارع این شهرستان برداشت و از این میزان، 22 هزار تُن تحویل مراکز خرید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: تاکنون حدود 25 هزار تن گندم مازاد بر نیاز با نرخ تضمینی از کشاورزان استان خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان از شناسایی 3 محموله 53 تُنی گندم به ارزش 265 میلیون تومان در شیروان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما از پرداخت 94 میلیاردو 350 میلیون تومان از پرداخت مطالبات گندمکاران استان خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
هنری: حدود 770 تن کاه گندم و حدود 60 تن یونجه با کمک مالی مردم وارد استان شده حدود 900 میلیون تومان مابه التفاوت مبلغی بود که با انتقال این میزان علوفه به استان با بازار آزاد وجود داشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۴    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت فنی و بهبود کیفیت بذرونهال ، آقای مهندس مسعودی فر مدیر فنی و بهبود کیفیت بذر ونهال ، در تاریخ دوم مرداد از مزارع گندم استان چهارمحال و بختیاری به هنگام برداشت بازدید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گندمکاران بهشهری با مشارکت مهندسان قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه مازندران موفق به افزایش تولید گندم در واحد سطح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چناران از کاهش 65 درصدی تولید گندم در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: خرید تضمینی محصول استراتژیک گندم از کشاورزان این استان به 50 هزار تن رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
همدان - مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: تاکنون 78 هزار و 87 تن گندم توسط شبکه تعاون روستایی از کشاورزان گندم کار استان همدان به صورت تضمینی خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۶    
با ادامه برداشت گندم در کالپوش ، تاکنون هشت هزار تن محصول از کشاورزان این منطقه خریداری شده است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از کاهش 14 تا 35 درصدی آمار مربوط به تحویل گندم به مراکز خرید دولتی خبر داد و گفت: برای تامین کسری ذخایر استراتژیک گندم کشور، مجوز واردات صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۳    
مشهد- کمبود علوفه و گرسنگی دام ها حالا به جایی رسیده که قیمت کاه و کلش باقی مانده از محصول گندم از خود گندم نیز گران تر شده است!
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۳    
پیمان قمری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیجار گفت: از زمان آغاز کار برداشت گندم تاکنون، 36 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستان خریداری و تحویل مراکز خرید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امسال بیش از 2 هزار و 500 تن گندم از مزارع بهمن برداشت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرحیم لطفی گفت:بیشتر حریق ها در استان گلستان به دلیل خشکی مراتع در این فصل سال به خاطر سرایت از مزارع کشاورزی به جنگل های استان گلستان بروز می کند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۲   + ۶۵ سایت دیگر  
بی تدبیری در مدیریت نهادهای دامی هزینه های بسیاری را بر کشور تحمیل کرده است چنانکه بر اساس اعلام معاون فنی گمرک مجموع نهاده های دامی و گندم رسوبی در بنادر کشور حدود 3.5 میلیارد دلار است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۰    
سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده یک شام یا ناهار سبک و بسیار خوشمزه است. ماده ای که باعث پف کردن سوفله می شود سفیده تخم مرغ است. مواد اولیه برای تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده، گوشت، سیب زمینی، شیر و آرد گندم است. فوت و فن پخت سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان از ورود دو فروند کشتی حامل کالا های اساسی به بندر امام خمینی در این استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۱    
مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی از مراکز بوجاری و فرآوری بذر اصلاح شده شهرستان میانه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازیگر نقش گندم در سریال دودکش2 گفت: بعد از این سریال در سریال های گونه کمدی بازی نخواهم کرد. چون دوست دارم قصه های ملودرام را تجربه کنم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی دهگلان گفت: میزان تولید گندم طی سال گذشته در این شهرستان 170 هزار تن بوده اما با توجه به کاهش نزولات جوی، امسال تولید 75 هزار تن گندم پیش بینی شده که تا به حال 40 هزار تن خریداری شده است ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: تاکنون184 هزار و 897 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان بصورت تضمینی از کشاورزان استان خریداری شده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی دهگلان گفت:با توجه به کاهش نزولات جوی، امسال تولید 75 هزار تن گندم پیش بینی شده که تا به حال 40 هزار تن خریداری شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۲    
شرکت آرد قدس رضوی به تازگی محصول جدیدی به نام سویق گندم را به تولید آزمایشی رسانده که در زمره محصولات سلامت محور است و به عنوان مکمل غذایی شناخته می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت (پانا) - نماینده مردم رشت و خمام در مجلس گفت خرید تضمینی برای محصول برنج وجود ندارد و این موضوع نیازمند پیگیری توسط مسئولان استانی است تا شالیکاران برنج همانند محصول گندم از اقدامات حمایتی بهره مند شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با کاشت رقم پیشگام در گندم صرفه جویی شش میلیون متر مکعبی در دشت اردبیل به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس شرکت غله و خدمات بازرگانی سبزوار گفت: از ابتدای فصل خرید گندم تاکنون 25 هزار و 500 تن محصول مازاد بر مصرف از کشاورزان شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب استان خراسان رضوی خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۲    
سنندج - ایرنا - مدیر تعاون روستایی کردستان گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تاکنون حدود 100 هزار تُن گندم مازاد برنیاز از کشاورزان استان به طور تضمینی توسط شبکه تعاونی های روستایی خریداری شده است.