جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۳۲Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور فیروزکوه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۲    
صبح امروز واژگونی سواری پراید در گردنه بشم محور فیروزکوه سمنان دو کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.مصدومان با بالگرد به مراکز درمانی تهران منتقل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی کامیون کشنده فوتون حامل بار گندم در محور فیروزکوه به دماوند یک کشته برجا گذاشت. پلیس راه علت این حادثه را خواب آلودگی راننده اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱    
در آستانه روز محیط بان، مدیران و کارکنان واحد های تولیدی سیمان و ماسه ریختگری فیروزکوه در برنامه پاکسازی حاشیه محور فیروزکوه، مازندران مشارکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: بارش پراکنده باران در محورهای چالوس هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال گزارش شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد. به گزارش شفقنا سرهنگ ایرج کهریزی در گفتگو با مهر، از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز خبر داد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، آخرین بررسی از وضعیت راه های کشور در 21 اردیبهشت 1402 نشان می دهد محور چالوس مسیر جنوب به شمال ترافیک سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی - ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال گزارش شده است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، ترافیک در محدوده محورهای چالوس و فیروزکوه سنگین است. آخرین وضعیت محورهای شمالی ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند تردد روان در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛ تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت/ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز و تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز و تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ساعت 9 صبح به روزرسانی شده، آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال (مسیر رفت و برگشت) حکایت دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
باا آغاز بازگشت مسافران به پایتخت، تردد خودرو ها در محور فیروزکوه تهران پر حجم، اما روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک فوق سنگین در فیروزکوه و پس زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی در محور های شرقی پایتخت وجود دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
همچنین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده های آتشگاه و آدران، در محور فیروزکوه (مسیر جنوب به شمال) محدوده دماوند و در محور تهران - پردیس محدوده های پل اتوبان بابایی و جاجرود ترافیک سنگین است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک درمحور های مواصلاتی کشور از جمله چالوس، هراز، فیروزکوه و آزاد راه تهران- شمال، عصر امروز (جمعه یکم اردیبهشت ماه) سنگین است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد در محورهای شمالی کشور روان است. محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و محور فیروزکوه فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال دارای بارش باران است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دماوند- بعد از ظهر یکشنبه واژگونی خودرو 206 در محور فیروزکوه -دماوند سه مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شرق استان تهران از یک طرفه شدن محور هراز تا ساعت 24 امروز خبر داد و گفت: در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه ترافیک پرحجم اما روان و بدون گره است و لحظه به لحظه بر حجم ترافیک افزوده می شود.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ ایرج کهریزی رئیس پلیس راه شرق استان تهران از یکطرفه شدن محور هراز در مسیر شمال به جنوب خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: در حال حاضر تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع اعلام شده است. ...
سلام نو / قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت تردد از محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از یکطرفه شده محور چالوس و آزادراه تهران-شمال برای تخلیه بار ترافیکی و بارش برف و باران در جاده های 7 استان کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پلیس راهور فراجا اعلام کرد که اکنون ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز در مسیر شمال به جنوب وجود دارد. پلیس راهور فراجا اعلام کرد: اکنون ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب (مرزن آباد _ میان) و محور هزار مسیر شمال به جنوب (مجدوده بایجان) وجود دارد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس (شمال به جنوب) حد فاصل مرزن آباد تا مکارود و حدفاصل ولی آباد و سیاه بیشه و در محور چالوس (جنوب به شمال) مکارود و حد فاصل مجلار تا میانک ترافیک سنگین است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محور هراز در مسیر شمال به جنوب محدوده کلرد، ترافیک سنگین است. رفت و آمد روان در مسیر رفت و برگشت در جاده فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین– رشت برقرار است. همچنین محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی است. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور چالوس (شمال به جنوب) حد فاصل مرزن آباد تا مکارود و حدفاصل، ولی آباد و سیاه بیشه و در محور چالوس (جنوب به شمال) مکارود و حد فاصل مجلار تا میانک ترافیک سنگین است. همچنین محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون عبور و مرور وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پرحجم درجریان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۵    
در فاصله 13 کیلومتری محور فیروزکوه تهران روستای تاریخی زیبای هرانده (harandeh) قرار دارد که در ایام نوروز مقصد مناسبی برای سفر محسوب می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 594 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش را نشان می دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز فوق سنگین و با پس زدگی چندین کیلومتری ترافیک روبرو است به همین دلیل این محور از جنوب به شمال تا ساعت 12 بامداد مسدود شده است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در عین حال در محور فیروزکوه (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است. همچنین در محور های دیگر نیز در آزادراه کرج – قزوین محدوده زیباشهر ترافیک سنگین است
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور، وضعیت ترافیکی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور در پنجمین روز از فروردین 1402 را تشریح کرد. تیتربرتر، سردار سیدتیمور حسینی در گفتگو با شبکه خبر سیما، گفت: با توجه به مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال، ترافیک در محور قزوین-رشت سنگین است و در محور فیروزکوه و هراز ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
جاده هزار نیز به صورت رفت و برگشت، از ترافیک پرحجمی برخوردار است و محور فیروزکوه نیز همین وضعیت را دارد. آزادراه قزوین-رشت؛ در محدوده های رودبار و منجیل، قبل از عوارضی امامزاده هاشم (ع) به صورت مقطعی سنگین و در طول محورها پرحجم، ولی روان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2580 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 22.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه هستیم و همواره سه محور شمالی کشور مسدود است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دماوند- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از انسداد محور هراز تا اطلاع ثانوی خبر داد. به گزارش روند بازار ، سرهنگ ایرج کهریزی در گفتگو با خبرنگار مهر ، از انسداد و ممنوعیت تردد در محور هراز (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع ثانوی خبر داد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد از محور چالوس و آزادراه تهران شمال در هر دو مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع است اما ترافیک در آزادراه قزوین-رشت و محور فیروزکوه روان گزارش شده است. ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در گزارش امروز 4 فروردین 1401 درباره آخرین وضعیت جاده های شمالی گفت: جاده هراز هم امروز مسدود شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای طی شبانه روز گذشته تردد خودروها در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 6.4 درصد افزایش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین 5 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد جاده چالوس، آزادراه تهران شمال و محور هراز تا اطلاع بعدی و تردد روان خودروها در محور فیروزکوه خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر فت و برگشت و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین تردد از محور هراز مسیر جنوب به شمال نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است اما در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان حاکم است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد از محور چالوس و آزادراه تهران شمال و همچنین مسیر جنوب به شمال محور هراز تا اطلاع بعدی ممنوع است اما ترافیک در آزادراه قزوین-رشت و محور فیروزکوه روان گزارش شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس آخرین وضعیت محورهای شمالی تردد در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال مسیر (رفت و برگشت) روان است ضمن اینکه محورهای چالوس و هراز دارای بارش برف و باران ...